ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . 16 17  18  19 20 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1701 18947 MYSZKOWSKI Sebastian Team ZabieganeDni (POL) 1489 M (1489) 00:55:31 +26:01 00:48:45 09:56:43.39
1702 11692 NADOLNY Damian Warka (POL) 1490 M (1490) 00:55:46 +26:16 00:48:45 09:56:58.83
1703 12182 JĘDRZEJCZAK Artur ŁódĽ (POL) 1491 M (1491) 00:56:39 +27:09 00:48:45 09:57:51.18
1704 11133 KOPIJ Paweł Nowa Wola (POL) 1492 M (1492) 01:04:31 +35:01 00:48:45 10:05:43.49
1705 16661 KAMIŃSKA Joanna Warszawa (POL) 213 K (213) 00:52:55 +23:25 00:48:46 09:54:07.18
1706 14238 KAMINSKI Daniel Siedlce (POL) 1493 M (1493) 00:55:36 +26:06 00:48:46 09:56:48.65
1707 18593 DABROWSKI Bartosz Warszawa (POL) 1494 M (1494) 01:03:35 +34:05 00:48:46 10:04:47.30
1708 19036 KRAJZA Andrzej (POL) 1495 M (1495) 01:03:58 +34:28 00:48:46 10:05:10.53
1709 19186 GAWLIK Sławomir (POL) 1496 M (1496) 00:49:03 +19:33 00:48:47 09:50:15.32
1710 15106 LENARD-MYSZKOWSKA Anna Team ZabieganeDni (POL) 214 K (214) 00:55:31 +26:01 00:48:47 09:56:43.23
1711 11837 ŻYLAK Adrian Adidas Runners Warsaw (POL) 1497 M (1497) 00:56:17 +26:47 00:48:47 09:57:29.56
1712 10361 MACIEJEWSKI Jacek Płock (POL) 1498 M (1498) 00:57:47 +28:17 00:48:47 09:58:59.26
1713 15918 BARTYKOWSKA Marta Warszawa (POL) 215 K (215) 00:58:00 +28:30 00:48:47 09:59:12.93
1714 12252 CHOSZCZ Dominika Warszawa (POL) 216 K (216) 00:52:05 +22:35 00:48:48 09:53:17.40
1715 14988 SKOLIMOWSKA Monika DENTSU AEGIS RUNNERS (POL) 217 K (217) 00:52:14 +22:44 00:48:48 09:53:26.51
1716 13498 TRACZYK Przemek MazoviaProactiv (POL) 1499 M (1499) 00:52:23 +22:53 00:48:48 09:53:35.00
1717 17641 KARWOWSKI Michał Warszawa (POL) 1500 M (1500) 00:52:34 +23:04 00:48:48 09:53:46.20
1718 11745 SZEWCZYK Katarzyna Czechowice-Dziedzice (POL) 218 K (218) 00:52:57 +23:27 00:48:48 09:54:09.03
1719 19113 KORNELUK Dariusz (POL) 1501 M (1501) 00:56:03 +26:33 00:48:48 09:57:15.33
1720 16746 KU¦MIERZ JERZY REEBOKRUNCREW SKIERNIEWICE (POL) 1502 M (1502) 00:56:09 +26:39 00:48:48 09:57:21.13
1721 14464 NOWICKI Michał STRABAG Sp. z o.o. (POL) 1503 M (1503) 00:58:11 +28:41 00:48:48 09:59:23.52
1722 16803 STARUS Maria Warszawa (POL) 219 K (219) 00:52:08 +22:38 00:48:49 09:53:20.29
1723 12761 STRÓŻYK Piotrek Grodzisk Mazowiecki (POL) 1504 M (1504) 00:52:23 +22:53 00:48:49 09:53:35.05
1724 12715 TROJANOWSKI Bernard Radom (POL) 1505 M (1505) 00:53:06 +23:36 00:48:49 09:54:18.30
1725 13475 RUBINKOWSKI Maciej ŁódĽ (POL) 1506 M (1506) 00:55:44 +26:14 00:48:49 09:56:56.41
1726 13557 SAŁATA Karol Łosice (POL) 1507 M (1507) 00:56:13 +26:43 00:48:49 09:57:25.13
1727 13651 VASILEV Veselin Live Well at Citi (BUL) 1508 M (1508) 00:57:24 +27:54 00:48:49 09:58:36.07
1728 16640 ¦NIECHOWSKI Wojciech Warszawa (POL) 1509 M (1509) 00:52:49 +23:19 00:48:50 09:54:01.40
1729 18170 PARMA Leszek Rybnik (POL) 1510 M (1510) 00:56:35 +27:05 00:48:50 09:57:47.37
1730 18627 MAZURKIEWICZ Paweł Medicover Runners (POL) 1511 M (1511) 00:52:45 +23:15 00:48:51 09:53:57.24
1731 14544 KOSMAN Lukasz Maciejowice (POL) 1512 M (1512) 00:52:56 +23:26 00:48:51 09:54:08.21
1732 15452 CIOCH Weronika runnersclub.pl (POL) 220 K (220) 00:55:38 +26:08 00:48:51 09:56:50.15
1733 13213 CHODKIEWICZ Tomasz Warszawa (POL) 1513 M (1513) 00:55:46 +26:16 00:48:51 09:56:58.33
1734 16318 CHEŁCHOWSKA Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team (POL) 221 K (221) 00:55:59 +26:29 00:48:51 09:57:11.23
1735 16315 BIENIEK Wojciech #zerozalamki (POL) 1514 M (1514) 00:56:19 +26:49 00:48:51 09:57:31.14
1736 11940 STAŃCZYK Przemek SZAKALE BAŁUT (POL) 1515 M (1515) 00:53:21 +23:51 00:48:52 09:54:33.13
1737 19477 BIERNACKI Tomasz (POL) 1516 M (1516) 00:58:18 +28:48 00:48:52 09:59:30.68
1738 18809 ZABOROWSKI Roman Warszawa (POL) 1517 M (1517) 01:00:01 +30:31 00:48:52 10:01:13.81
1739 12727 SZOSTEK Rafał Częstochowa (POL) 1518 M (1518) 01:02:53 +33:23 00:48:52 10:04:05.67
1740 11532 DURKA Dorota Warszawa (POL) 222 K (222) 00:52:35 +23:05 00:48:53 09:53:47.10
1741 12555 GAWIN Krzysztof Tri NEGU (POL) 1519 M (1519) 00:55:53 +26:23 00:48:53 09:57:05.95
1742 19118 JEDYNAK Piotr (POL) 1520 M (1520) 00:56:38 +27:08 00:48:53 09:57:50.55
1743 19119 JEDYNAK Wojciech (POL) 1521 M (1521) 00:56:38 +27:08 00:48:53 09:57:50.62
1744 15816 WITKOWSKI Hubert Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl (POL) 1522 M (1522) 01:03:48 +34:18 00:48:53 10:05:00.83
1745 13326 JAWOREK Anna ROZBIEGAMY NOWY DWÓR (POL) 223 K (223) 00:49:38 +20:08 00:48:54 09:50:50.00
1746 11235 SZUSTAK DARIUSZ RASZYN (POL) 1523 M (1523) 00:52:08 +22:38 00:48:54 09:53:20.25
1747 16555 MAROSZEK Tomasz Warka (POL) 1524 M (1524) 00:52:17 +22:47 00:48:54 09:53:29.70
1748 12382 KOWALIK Dawid Warszawa (POL) 1525 M (1525) 00:52:25 +22:55 00:48:54 09:53:37.34
1749 17486 ABYSHKIN MIKHAIL Warszawa (POL) 1526 M (1526) 00:52:38 +23:08 00:48:54 09:53:50.12
1750 13730 BUJAK KAROL GRODZISK MAZ (POL) 1527 M (1527) 00:52:40 +23:10 00:48:54 09:53:52.93
1751 14185 KAŃCIAŁA Rafał Lipinki (POL) 1528 M (1528) 00:55:51 +26:21 00:48:54 09:57:03.08
1752 10843 KAJDZIK Mateusz (POL) 1529 M (1529) 00:56:19 +26:49 00:48:54 09:57:31.12
1753 18292 GRZELAK Jan 1987 (POL) 1530 M (1530) 00:56:51 +27:21 00:48:54 09:58:03.26
1754 19470 VESELOVSKII Ivan (RUS) 1531 M (1531) 00:52:23 +22:53 00:48:55 09:53:35.42
1755 14555 PIEKARSKI Zbigniew Konin (POL) 1532 M (1532) 00:57:58 +28:28 00:48:55 09:59:10.51
1756 14556 PIEKARSKA Marta Konin (POL) 224 K (224) 00:57:58 +28:28 00:48:55 09:59:10.76
1757 12717 BARSKI Dominik Iłowo-Osada (POL) 1533 M (1533) 00:52:14 +22:44 00:48:56 09:53:26.35
1758 15133 GOLAK Radosław Białystok (POL) 1534 M (1534) 00:53:22 +23:52 00:48:56 09:54:34.21
1759 12710 DˇBKOWSKI Damian Ciechanów (POL) 1535 M (1535) 00:52:15 +22:45 00:48:57 09:53:27.03
1760 10472 MACIEJA Przemysław Pan (POL) 1536 M (1536) 00:52:32 +23:02 00:48:57 09:53:44.73
1761 16893 LACHOWIECKI Wojciech Stare Babice (POL) 1537 M (1537) 00:52:33 +23:03 00:48:57 09:53:45.07
1762 15271 PIASECKA Monika STARE BABICE BIEGAJˇ (POL) 225 K (225) 00:49:33 +20:03 00:48:58 09:50:45.52
1763 10157 RÓŻAŃSKI Mirosław Tłuchowo (POL) 1538 M (1538) 00:52:38 +23:08 00:48:58 09:53:50.76
1764 11162 ŁĘCKI Tomasz SBRT Warszawa (POL) 1539 M (1539) 00:53:00 +23:30 00:48:58 09:54:12.37
1765 16457 CZWARTOSZ Mariusz The Luzers (POL) 1540 M (1540) 00:55:54 +26:24 00:48:58 09:57:06.87
1766 12419 JOCHYM Mariusz Skierniewice (POL) 1541 M (1541) 00:56:10 +26:40 00:48:58 09:57:22.93
1767 13583 BRANNY Michał The Branny Team (POL) 1542 M (1542) 00:52:25 +22:55 00:48:59 09:53:37.33
1768 14816 FERENC Tomasz Warszawa (POL) 1543 M (1543) 00:53:09 +23:39 00:48:59 09:54:21.56
1769 19177 LI¦KIEWICZ Sylwia ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 226 K (226) 00:55:52 +26:22 00:48:59 09:57:04.72
1770 18991 KRUPA Ewa ORANGE (POL) 227 K (227) 00:52:58 +23:28 00:49:00 09:54:10.19
1771 14016 NOWICKI Maciej Częstochowa (POL) 1544 M (1544) 00:53:12 +23:42 00:49:00 09:54:24.83
1772 11538 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA (POL) 1545 M (1545) 00:56:29 +26:59 00:49:00 09:57:41.95
1773 15913 MROZOWSKI Krzysztof Chlewiska (POL) 1546 M (1546) 00:58:30 +29:00 00:49:00 09:59:42.87
1774 15470 HELON Ida warszawa (POL) 228 K (228) 01:03:35 +34:05 00:49:00 10:04:47.48
1775 14059 ŁUKASZEWSKI PIOTR Szóste piętro (POL) 1547 M (1547) 00:52:32 +23:02 00:49:01 09:53:44.62
1776 10336 TARKA PIOTR PAWEŁ PŁOCK (POL) 1548 M (1548) 00:52:39 +23:09 00:49:01 09:53:51.06
1777 11491 GNIADZIK Natalia Niemcy (GER) 229 K (229) 00:49:38 +20:08 00:49:02 09:50:50.26
1778 10518 WERNER Iwona Celestyny (POL) 230 K (230) 00:49:50 +20:20 00:49:02 09:51:02.82
1779 16703 LITASZEWSKI Witold Warszawa (POL) 1549 M (1549) 00:52:57 +23:27 00:49:02 09:54:09.84
1780 17502 PTAK Michał RBS (POL) 1550 M (1550) 00:55:57 +26:27 00:49:02 09:57:09.26
1781 15351 SPALTABAKA Karolina Warszawa (POL) 231 K (231) 01:03:32 +34:02 00:49:02 10:04:44.65
1782 18681 KOWALEWSKI Paweł Dziady (POL) P 1551 M (1551) 00:53:09 +23:39 00:49:03 09:54:21.36
1783 12808 SIERDZIŃSKI Kami Warszawa (POL) 1552 M (1552) 00:56:47 +27:17 00:49:03 09:57:59.65
1784 13462 SYGA Andrzej Towarzystwo biesiadno sportowe (POL) 1553 M (1553) 00:56:59 +27:29 00:49:03 09:58:11.74
1785 18682 RYBACKA Kamila Bydgoszcz (POL) 232 K (232) 00:52:45 +23:15 00:49:05 09:53:57.42
1786 15458 KARWOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 1554 M (1554) 01:00:21 +30:51 00:49:05 10:01:33.72
1787 11349 GIETEK Kamil OSM Pi±tnica (POL) 1555 M (1555) 00:53:23 +23:53 00:49:06 09:54:35.80
1788 12842 STYŁA Rafał Wydział Psychologii UW & friends (POL) 1556 M (1556) 00:55:56 +26:26 00:49:06 09:57:08.14
1789 19255 RUSAK Damian (POL) 1557 M (1557) 00:56:28 +26:58 00:49:06 09:57:40.31
1790 11969 KACZMARZYK Marcin Street Run Radom (POL) 1558 M (1558) 01:00:07 +30:37 00:49:06 10:01:19.54
1791 11220 GÓRALCZYK Sylwia Adidas Runners Warsaw (POL) 233 K (233) 00:52:37 +23:07 00:49:07 09:53:49.27
1792 16733 ROMANSKI Jan Warszawa (POL) 1559 M (1559) 00:53:09 +23:39 00:49:07 09:54:21.55
1793 16960 KASZYŃSKI Paweł Warszawa (POL) 1560 M (1560) 00:53:18 +23:48 00:49:07 09:54:30.35
1794 11526 SOSNA Artur Warszawa (POL) 1561 M (1561) 00:55:57 +26:27 00:49:07 09:57:09.36
1795 10484 CAK Michał Bielsk (POL) 1562 M (1562) 00:52:21 +22:51 00:49:08 09:53:33.95
1796 17474 GŁODEK Robert Interia (POL) 1563 M (1563) 00:52:35 +23:05 00:49:08 09:53:47.76
1797 18044 GARUS Joanna Warszawa (POL) 234 K (234) 00:53:07 +23:37 00:49:08 09:54:19.43
1798 12630 ZYGA Marcin Lublin biega (POL) 1564 M (1564) 00:53:11 +23:41 00:49:08 09:54:23.08
1799 17097 ŁUBIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1565 M (1565) 01:00:32 +31:02 00:49:08 10:01:44.65
1800 19064 JA¬WIŃSKI Rafał Żórawski Team (POL) 1566 M (1566) 00:55:54 +26:24 00:49:09 09:57:06.73
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.56588507 s

Sponsor główny: