ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . 17 18  19  20 21 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1801. 2134 JĘDRAL Sebastian WARSZAWA (POL) M30
1802. 1332 JĘDRKOWIAK Andrzej Run Wisznia Run (POL) M30
1803. 4960 JĘDRUCHNIEWICZ Jolanta SBRT Warszawa (POL) K30
1804. 6272 JĘDRUSIAK Jerzy Warszawa (POL) M40
1805. 2040 JĘDRUSIAK Przemysław Dankowice (POL) M30
1806. 5502 JĘDRUSZCZAK Dorota Mszczonów (POL) K30
1807. 3954 JĘDRUSZCZAK Piotr Goggle PAE Team (POL) M40
1808. 2614 JĘDRUSZCZAK Przemysław Lublin (POL) M18
1809. 3993 JĘDRZEJCZAK Wojciech Łódź (POL) M50
1810. 4206 JĘDRZEJCZYK Agnieszka Triathlon Serwis (POL) K40
1811. 3719 JĘDRZEJCZYK Jarosław Reebok Run Crew (POL) M30
1812. 1495 JĘDRZEJCZYK Leszek KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC (POL) M30
1813. 4292 JĘDRZEJCZYK Łukasz Klub Biegacza Mrągowo (POL) M30
1814. 1652 JĘDRZEJCZYK Piotr Piaseczno (POL) M40
1815. 4829 JĘDRZEJEWSKI Andrzej Ostrołęka (POL) M50
1816. 3482 JĘDRZEJEWSKI Slawomir Płock (POL) M50
1817. 6412 JĘDRZEJEWSKI ZBIGNIEW Parkrun Wrocław (POL) M50
1818. 6750 JEDZRZEJCZYK Mateusz (POL) M18
1819. 5277 JEMISON Gavin Yarm (GBR) M40
1820. 1571 JENDRYS Rafał Morena Czołowa (POL) M30
1821. 1585 JEREMICZ Kamil Polonia środa (POL) M18
1822. 22 JEROTICH Sheila (KEN) K30
1823. 4311 JĘSIEK Aleksander Maraton Leszno/ Akupunktura (POL) M50
1824. 1564 JESIOŁOWSKI Robert Warszawa (POL) M40
1825. 6648 JESIONEK Michał MARATON RADOM TEAM (POL) M30
1826. 4824 JESIONKA Jarosław Nasza Świerczyna (POL) M40
1827. 4058 JESKE Artur BBL Tomaszów Mazowiecki (POL) M40
1828. 6039 JETKE Agnieszka BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO (POL) K40
1829. 2273 JEZIAK Jakub Maliszewko (POL) M30
1830. 2492 JEZIERSKI JAKUB Orange Polska (POL) M40
1831. 2394 JEZIORNY Ryszard Wieluń Biega (POL) M50
1832. 4317 JEZUSEK Piotr No name (POL) M30
1833. 3211 JEŻ Adam Dream Run (POL) M40
1834. 2634 JEŻ Jarosław Endorświnki (POL) M40
1835. 5246 JEŻ paweł wiejca (POL) M40
1836. 6629 JEŻ Paweł (POL) M40
1837. 2115 JEŻEWSKI Adrian Lipno (POL) M30
1838. 3535 JIRGENSONS RAITIS CESIS (LAT) M30
1839. 5727 JOCHYM Witold Warszawa (POL) M60
1840. 3942 JOKIEL ŁUKASZ Skierniewickie Poranki Biegowe (POL) M30
1841. 3725 JON Marcin MMK JONKI (POL) M40
1842. 3306 JOŃCZYK Jakub Warszawa (POL) M18
1843. 1733 JONES Christopher 3M's Gorseinon Road Runners #TeamBeut (GBR) M40
1844. 1447 JONIK Marcin http://members.upcpoczta.pl/m.tlumaczenkursowiszkolen1 (POL) M40
1845. 5968 JOSYPENKO Bożena DREAM RUN (POL) K40
1846. 5574 JOSYPENKO Jędrzej DREAM RUN (POL) M30
1847. 4915 JÓZEFCZUK Jacek Wytyczno 157A (POL) M40
1848. 3681 JÓZEFOWICZ Edyta Kościan Team (POL) K40
1849. 2959 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 M40
1850. 3297 JÓZEFOWICZ Maciej Poznań (POL) B1 M40
1851. 5021 JOZSA Ewelina Lubiatow (POL) K30
1852. 2453 JÓŹWIAK Magda Warszawa (POL) K40
1853. 6569 JÓŹWIK Maciej Triathlon Serwis (POL) M30
1854. 4026 JUCEVICIENE Saule VILNIUS (LTU) K40
1855. 1371 JUCHA Lidia Łódź (POL) K40
1856. 6690 JUKIEL Jarosław (POL) M50
1857. 6172 JUL Daniel Warszawa (POL) M30
1858. 3031 JUNYSZEK Marcin pl.Nankiera (POL) M30
1859. 6504 JURASIK Magda Sobczyk Team (POL) K18
1860. 3418 JURCZUK Katarzyna KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) K30
1861. 1397 JURCZUK Sławomir Nowa Wieś (POL) M40
1862. 1475 JURCZYK Łukasz AUGUSTEAM (POL) M18
1863. 5822 JUREK Daniel biegiem!radom (POL) M30
1864. 5923 JUREK MICHAŁ CPW (POL) M18
1865. 5931 JURGA Piotr ostrów Wielkopolski (POL) M30
1866. 4761 JURGELEVIČIUS Arvydas Visaginas (LTU) M40
1867. 3549 JURKOWSKA Anna Drużyna Grubego Misia (POL) K40
1868. 1988 JURKOWSKI Dariusz Bychawa Runners (POL) M30
1869. 5020 JUROWSKI Andrzej Bractwo Biegowe BGK (POL) M40
1870. 6082 JURYŚ Sławomir Krosno (POL) M40
1871. 5523 JUSEWICZ Piotr Warszawa (POL) M30
1872. 1045 JUSIŃSKI Krystian Bractwo Biegowe BGK (POL) M30
1873. 3513 JUSTYNA andrzej moszczenica (POL) M50
1874. 5946 JUSZCZAK marcin łomazy (POL) M40
1875. 2996 JUSZCZAK Michał WRodzinieSiła (POL) M30
1876. 1823 JUZYK Adam Biegamy z Sercem (POL) M40
1877. 2765 KACHNIEWSKI Mirosław Warszawa (POL) M40
1878. 157 KĄCKI Piotr ANWIL TEAM (POL) M50
1879. 5467 KACPROWSKI Tadeusz Warszawa (POL) M60
1880. 2992 KACPRZAK GRZEGORZ CZEMPJON TEAM (POL) M40
1881. 2089 KACPRZAK Mariusz Elblag (POL) M30
1882. 4102 KACPRZYK Damian Ostrów Mazowiecka (POL) M18
1883. 2442 KACPURA Piotr brak (POL) M40
1884. 6111 KACZANOWSKI Hubert Macierzysz (POL) M40
1885. 45 KACZANOWSKI Krystian WKB META LUBLINIEC (POL) PZLA M30
1886. 2839 KACZMARCZYK Kamil OSM Piątnica (POL) M30
1887. 1624 KACZMARCZYK Sebastian Mafia Team Lubliniec (POL) M30
1888. 3473 KACZMAREK Katarzyna Srtg Gliwice (POL) K40
1889. 3952 KACZMAREK Sebastian Grudziądz (POL) M40
1890. 5992 KACZMAREK Damian Toruń (POL) M40
1891. 5941 KACZMAREK Dorota Straszyn (POL) K30
1892. 6239 KACZMAREK Fryderyk Dąbrowski Team/WNPiD UAM (POL) M18
1893. 209 KACZMAREK Jerzy ANWIL (POL) M60
1894. 5382 KACZMAREK Kacper Zwoleń (POL) M18
1895. 2702 KACZMAREK Łukasz Września (POL) M40
1896. 1502 KACZMAREK Mateusz Roździn (POL) M30
1897. 887 KACZMAREK Michał Włocławek (POL) M30
1898. 2726 KACZMAREK Michał Grudziądz (POL) M30
1899. 6422 KACZMAREK Michał LUVENA (POL) M30
1900. 3018 KACZMAREK Mirosław Śrem (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23450804 s

Sponsor główny: