ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . 17 18  19  20 21 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1801 12355 JANUSZKIEWICZ Krzysztof Jawor (POL) 1525 M (2342) 00:30:11 +15:27 00:26:55 09:31:23.50
1802 15439 LENART Paweł Paweł Lenart (POL) 1526 M (2285) 00:30:12 +15:28 00:26:45 09:31:24.13
1803 13076 SIEPIETOWSKI Daniel ZSP SŁAWA (POL) 1527 M (2100) 00:30:12 +15:28 00:26:19 09:31:24.88
1804 17009 ZAGAŃCZYK Łukasz Mińsk Mazowiecki (POL) 1528 M (2291) 00:30:13 +15:29 00:26:46 09:31:25.23
1805 13782 KOTARSKI Tomasz Orange Polska (POL) 1529 M (2010) 00:30:13 +15:29 00:26:06 09:31:25.56
1806 16954 SIKORSKI Piotr ameby (POL) 1530 M (1924) 00:30:13 +15:29 00:25:51 09:31:25.77
1807 15091 KRÓL MARTA GDAŃSK (POL) 277 K (350) 00:30:13 +15:29 00:25:47 09:31:25.97
1808 11035 GAŁOSZ Sebastian Urz±d Miasta Kędzierzyn-KoĽle (POL) 1531 M (2249) 00:30:14 +15:30 00:26:38 09:31:26.39
1809 15920 MUNIAK Paulina Warszawa (POL) 278 K (358) 00:30:15 +15:31 00:25:51 09:31:27.12
1810 11159 BIGORAJSKA Aleksandra Biegaj z Dymkiem (POL) 279 K (372) 00:30:15 +15:31 00:25:55 09:31:27.45
1811 16568 RYBAK Marcin Warszawa (POL) 1532 M (1952) 00:30:15 +15:31 00:25:56 09:31:27.62
1812 19140 BAJUR Grzegorz (POL) 1533 M (1953) 00:30:15 +15:31 00:25:56 09:31:27.67
1813 15240 KOLASA Paweł Warszawa (POL) 1534 M (2332) 00:30:15 +15:31 00:26:52 09:31:27.77
1814 16041 GRUSZKA Marcin GoĽdzielin Biega (POL) 1535 M (2156) 00:30:15 +15:31 00:26:25 09:31:27.79
1815 17993 PAŁYSA Joanna Tri NEGU (POL) 280 K (520) 00:30:16 +15:32 00:26:43 09:31:28.10
1816 14485 PAWLAK Rafał Warszawa (POL) 1536 M (1942) 00:30:16 +15:32 00:25:55 09:31:28.37
1817 15202 PŁATEK Mateusz AXA Running Team (POL) 1537 M (1949) 00:30:16 +15:32 00:25:56 09:31:28.38
1818 14372 KRUK Dominik Zalipie 33-263 (POL) 1538 M (2107) 00:30:16 +15:32 00:26:20 09:31:28.65
1819 12224 KRUSZYŃSKI Sebastian ZSP SŁAWA (POL) 1539 M (1955) 00:30:16 +15:32 00:25:57 09:31:28.68
1820 15347 GALEWICZ Ewa G±bin Biega (POL) 281 K (495) 00:30:17 +15:33 00:26:36 09:31:29.80
1821 14587 HERNIK Justyna Street Run Radom (POL) 282 K (380) 00:30:19 +15:35 00:25:59 09:31:31.06
1822 18871 KRZYŻANOWSKA Ewa Warszawa (POL) 283 K (347) 00:30:19 +15:35 00:25:47 09:31:31.70
1823 18934 TOMALAK Piotr Warszawa (POL) 1540 M (2362) 00:30:19 +15:35 00:26:58 09:31:31.72
1824 17725 NOWAK Łukasz Radom (POL) 1541 M (2027) 00:30:20 +15:36 00:26:10 09:31:32.07
1825 10285 CEGLIŃSKA Agnieszka Brzeg Dolny (POL) 284 K (424) 00:30:20 +15:36 00:26:14 09:31:32.13
1826 14906 BOROWIECKA Katarzyna Wolanów (POL) 285 K (552) 00:30:20 +15:36 00:26:57 09:31:32.44
1827 14610 JANKOWSKI Andrzej Zegrze (POL) 1542 M (2066) 00:30:20 +15:36 00:26:15 09:31:32.57
1828 15814 GÓRLICKI Przemysław Pasieka Górliccy (POL) 1543 M (1009) 00:30:20 +15:36 00:23:22 09:31:32.67
1829 13823 REGULSKA Ewa Warszawa (POL) 286 K (382) 00:30:20 +15:36 00:25:59 09:31:32.68
1830 15958 HORDEJUK-GRYCZKA ALEKSANDRA KB Biała Biega (POL) 287 K (357) 00:30:20 +15:36 00:25:50 09:31:32.92
1831 11819 FLAŻYŃSKI Mariusz LOTOS-SPORT (POL) 1544 M (1948) 00:30:20 +15:36 00:25:55 09:31:32.97
1832 15770 PIOTROWSKA Olga WARSZAWA (POL) 288 K (554) 00:30:20 +15:36 00:26:57 09:31:32.98
1833 13822 FILIPOWICZ Natalia Warszawa (POL) 289 K (388) 00:30:21 +15:37 00:26:00 09:31:33.22
1834 19155 LEWANDOWSKI Robert (POL) 1545 M (1053) 00:30:21 +15:37 00:23:34 09:31:33.66
1835 17613 SMOLEŃ Łukasz Warszawa (POL) 1546 M (2324) 00:30:21 +15:37 00:26:50 09:31:33.74
1836 15225 WAWRZYNIAK marek 1963 (POL) 1547 M (1885) 00:30:21 +15:37 00:25:45 09:31:33.83
1837 15953 SACZUK Andrzej Az-Bud Komarówka Podlaska (POL) 1548 M (1928) 00:30:22 +15:38 00:25:52 09:31:34.52
1838 12642 SMAROŃ Michał Warszawa (POL) 1549 M (2368) 00:30:22 +15:38 00:26:59 09:31:34.59
1839 12803 DABROWSKA Klaudia ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 290 K (549) 00:30:22 +15:38 00:26:56 09:31:34.83
1840 11448 KRUPIARZ Waldemar San Escobar Team (POL) 1550 M (2315) 00:30:23 +15:39 00:26:49 09:31:35.39
1841 13988 ADAMCZYK Ilona KB Biala Biega (POL) 291 K (366) 00:30:23 +15:39 00:25:54 09:31:35.51
1842 11246 ZIELONKA Maciej SAN ESCOBAR TEAM (POL) 1551 M (2306) 00:30:23 +15:39 00:26:48 09:31:35.53
1843 13301 KOWALSKI Hubert Warszawa (POL) 1552 M (1990) 00:30:24 +15:40 00:26:03 09:31:36.02
1844 14450 RUSIECKI Tomasz stare załubice (POL) 1553 M (472) 00:30:24 +15:40 00:21:16 09:31:36.47
1845 16432 MISZTA Tymon Idea Bank (POL) 1554 M (1988) 00:30:24 +15:40 00:26:02 09:31:36.62
1846 15350 PODWYSOCKI Paweł LS World Run (POL) 1555 M (453) 00:30:24 +15:40 00:21:07 09:31:36.88
1847 13726 RAFELD KAMIL BIEGUSIEM.PL (POL) 1556 M (2061) 00:30:26 +15:42 00:26:14 09:31:38.71
1848 17815 DEC Natalia KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 292 K (122) 00:30:28 +15:44 00:23:18 09:31:40.86
1849 12301 KOWALSKI Robert ŁódĽ (POL) 1557 M (1975) 00:30:29 +15:45 00:26:00 09:31:41.36
1850 16467 KLEMENS Łukasz Warszawa (POL) 1558 M (2019) 00:30:29 +15:45 00:26:08 09:31:41.69
1851 11273 WOLMAN Mateusz Pruszków (POL) 1559 M (1096) 00:30:30 +15:46 00:23:43 09:31:42.07
1852 18272 AUSTYN-GAWRY¦ Joanna Accenture (POL) 293 K (499) 00:30:31 +15:47 00:26:37 09:31:43.37
1853 18315 LEGIEĆ Marcin Klub Biegacza Provident (POL) 1560 M (2154) 00:30:31 +15:47 00:26:25 09:31:43.50
1854 17179 ZYCH Dominika Warszawa (POL) 294 K (588) 00:30:32 +15:48 00:27:06 09:31:44.30
1855 16210 KUŁAKOWSKA Magda Pszczółkowski Team (POL) 295 K (544) 00:30:33 +15:49 00:26:54 09:31:45.15
1856 14606 PULIK Łukasz Warszawa (POL) 1561 M (2128) 00:30:33 +15:49 00:26:23 09:31:45.44
1857 18048 PU¦CIAN Michał Mińsk Mazowiecki (POL) 1562 M (950) 00:30:33 +15:49 00:23:07 09:31:45.92
1858 18914 MALENKA Patrycja Łochowska Grupa biegowa (POL) 296 K (450) 00:30:34 +15:50 00:26:23 09:31:46.40
1859 14025 STRONKOWSKI Jacek Siedlce (POL) 1563 M (2146) 00:30:34 +15:50 00:26:24 09:31:46.87
1860 12436 KOWALCZYK Robert Warszawa (POL) 1564 M (2122) 00:30:34 +15:50 00:26:22 09:31:46.90
1861 13061 PETKEVICIUS Rimas Vilnius (LTU) 1565 M (2326) 00:30:35 +15:51 00:26:51 09:31:47.75
1862 17751 OSIECKI Łukasz Warszawa (POL) 1566 M (868) 00:30:35 +15:51 00:22:49 09:31:47.76
1863 11267 KRUPIŃSKA Wiola Trucht Tarchomin Team (POL) 297 K (570) 00:30:35 +15:51 00:27:02 09:31:47.93
1864 14328 SMOLIŃSKI Mariusz Zabiegani z Le¶nej (POL) 1567 M (2336) 00:30:37 +15:53 00:26:53 09:31:49.53
1865 13938 SZTYLKO Michał Warszawa (POL) 1568 M (1111) 00:30:37 +15:53 00:23:47 09:31:49.69
1866 16630 SZMIT Krzysztof Kozow (POL) 1569 M (1133) 00:30:38 +15:54 00:23:50 09:31:50.60
1867 15546 ZENTARA Zbigniew Gardzielewski Running Team (POL) 1570 M (1089) 00:30:39 +15:55 00:23:42 09:31:51.03
1868 14901 LEŃCZUK Andrzej Jasło (POL) 1571 M (2303) 00:30:39 +15:55 00:26:48 09:31:51.10
1869 13343 BAS Cyprian Warszawa (POL) 1572 M (2480) 00:30:39 +15:55 00:27:16 09:31:51.12
1870 18212 IMIOŁEK Arleta Warszawa (POL) 298 K (440) 00:30:39 +15:55 00:26:18 09:31:51.79
1871 17210 TOMASZEK Marcin Garwolin (POL) 1573 M (2157) 00:30:39 +15:55 00:26:25 09:31:51.86
1872 11937 KOŁODZIEJ Aleksandra Tarnowskie Góry (POL) 299 K (639) 00:30:40 +15:56 00:27:23 09:31:52.76
1873 13847 FILIPENKO Alicja Warszawa (POL) 300 K (144) 00:30:40 +15:56 00:23:47 09:31:52.76
1874 16961 ¦LĘZAK Ewelina BIEGAM BO LUBIĘ ZDUŃSKA WOLA (POL) 301 K (593) 00:30:41 +15:57 00:27:07 09:31:53.91
1875 15132 SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia Warszawa (POL) 302 K (152) 00:30:42 +15:58 00:23:55 09:31:54.48
1876 17856 HORSZTYŃSKI Artur Warszawa (POL) 1574 M (2143) 00:30:42 +15:58 00:26:24 09:31:54.68
1877 12965 RUCHAŁA Sylwia Warszawa (POL) 303 K (140) 00:30:43 +15:59 00:23:41 09:31:55.94
1878 12437 CIECHANOWICZ Rafał Żyrardowskie kundle (POL) 1575 M (2439) 00:30:44 +16:00 00:27:11 09:31:56.29
1879 12050 CIECHANOWICZ Marcin Żyradowskie kundle (POL) 1576 M (2437) 00:30:44 +16:00 00:27:10 09:31:56.42
1880 16562 JARZYNKA Marek Budzieszowice (POL) 1577 M (993) 00:30:44 +16:00 00:23:19 09:31:56.65
1881 18094 BOGDANÓW Ernest Warsaw (POL) 1578 M (2183) 00:30:45 +16:01 00:26:29 09:31:57.05
1882 11602 DELUGA Magdalena KB Wyszków (POL) 304 K (115) 00:30:45 +16:01 00:23:14 09:31:57.16
1883 13444 CZARNECKI Jakub Husaria Race Team (POL) 1579 M (1157) 00:30:45 +16:01 00:23:54 09:31:57.47
1884 10856 BUJNOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) 1580 M (1121) 00:30:45 +16:01 00:23:49 09:31:57.79
1885 15041 JEDLIŃSKI Paweł warszawa (POL) 1581 M (2190) 00:30:46 +16:02 00:26:30 09:31:58.02
1886 15541 WYSZYŃSKA Małgorzata KB Wyszków (POL) 305 K (117) 00:30:46 +16:02 00:23:15 09:31:58.61
1887 16064 MROWCZYK Tomasz Warszawa (POL) 1582 M (1103) 00:30:46 +16:02 00:23:45 09:31:58.70
1888 14102 URGACZ Roman Za Dyszka (POL) 1583 M (2461) 00:30:46 +16:02 00:27:13 09:31:58.78
1889 13353 OBIDZIŃSKI Marek Amigos (POL) 1584 M (2320) 00:30:46 +16:02 00:26:49 09:31:58.87
1890 13856 PIEŃKOWSKA Elwira Ostrów Biega (POL) 306 K (423) 00:30:47 +16:03 00:26:14 09:31:59.01
1891 15467 OSTROMECKA Anna URWIS BIEGA (POL) 307 K (153) 00:30:47 +16:03 00:23:57 09:31:59.39
1892 16143 ZALEWSKI Daniel Milenijna (POL) 1585 M (1159) 00:30:47 +16:03 00:23:54 09:31:59.56
1893 14386 GRISHIN Sergey Warszawa (RUS) 1586 M (2233) 00:30:48 +16:04 00:26:35 09:32:00.22
1894 14330 SVETLICHNYI Ivan Warszawa (RUS) 1587 M (2217) 00:30:48 +16:04 00:26:33 09:32:00.23
1895 11183 JÓ¬WIK Artur Biegam. bo biegam :) (POL) 1588 M (2404) 00:30:48 +16:04 00:27:05 09:32:00.26
1896 19137 RUSAK Kamil (POL) 1589 M (1131) 00:30:48 +16:04 00:23:50 09:32:00.43
1897 17110 JANOWICZ Zbigniew Opalenicki Klub Biegacza (POL) 1590 M (2212) 00:30:48 +16:04 00:26:32 09:32:00.77
1898 13221 KEMPA Piotr Obstawiamy (POL) 1591 M (2081) 00:30:49 +16:05 00:26:18 09:32:01.17
1899 17046 OLSZAK zenon Warsaw Run Club (POL) 1592 M (1181) 00:30:49 +16:05 00:23:58 09:32:01.32
1900 17874 TAŁANDZIEWICZ Mikołaj Pruszków (POL) 1593 M (2096) 00:30:49 +16:05 00:26:19 09:32:01.57
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.38182783 s

Sponsor główny: