ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . 17 18  19  20 21 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1801 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) 134 K30 (59) 03:06:53 +01:19:23 03:03:45 12:06:53.05
1802 3397 BADURA wojtek zielonatrafffka i biały puuuch (POL) 1668 M50 (170) 03:06:54 +01:19:24 03:06:08 12:06:54.00
1803 1509 JANKOWSKI Grzegorz Świat płytek u Krystyna (POL) 1669 M40 (675) 03:06:56 +01:19:26 03:05:05 12:06:56.20
1804 1222 GOŁKOWSKI Radosław Brygada RR (POL) 1670 M30 (644) 03:06:56 +01:19:26 03:05:07 12:06:56.37
1805 6670 KOWALIK Daniel JUDO LEMUR (POL) 1671 M30 (608) 03:06:58 +01:19:28 03:03:17 12:06:58.12
1806 5778 PACZUSKI Kamil Ludzie lasu (POL) 1672 M30 (609) 03:07:00 +01:19:30 03:03:18 12:07:00.90
1807 6674 ŚLIWKA Arkadiusz (POL) 1673 M40 (683) 03:07:03 +01:19:33 03:05:24 12:07:03.44
1808 2558 BRZEZINSKI Tomasz Promedica24 (POL) 1674 M40 (685) 03:07:04 +01:19:34 03:05:34 12:07:04.13
1809 3648 FUDAŁA Wojciech Warszawa (POL) 1675 M30 (654) 03:07:04 +01:19:34 03:05:33 12:07:04.58
1810 4356 CHOJNACKI Michał Warto Team (POL) 1676 M30 (626) 03:07:04 +01:19:34 03:04:01 12:07:04.68
1811 2529 SZCZEPANIAK Monika warszawa (POL) 135 K30 (62) 03:07:06 +01:19:36 03:04:45 12:07:06.91
1812 5718 MECH Patryk Łochowska Grupa Biegowa (POL) 1677 M40 (665) 03:07:07 +01:19:37 03:04:30 12:07:07.32
1813 1193 KOSIERADZKI Tomasz Warszawa (POL) 1678 M30 (645) 03:07:07 +01:19:37 03:05:09 12:07:07.58
1814 1932 GARDYŚ Grzegorz Czerwonak Biega (POL) 1679 M40 (679) 03:07:08 +01:19:38 03:05:15 12:07:08.75
1815 3354 GOZDALSKI Adam Warszawa (POL) 1680 M30 (655) 03:07:09 +01:19:39 03:05:37 12:07:09.12
1816 4493 BOŁTUĆ Piotr Białystok Biega Team (POL) 1681 M40 (661) 03:07:09 +01:19:39 03:04:06 12:07:09.31
1817 5640 MAJER Janusz Rudzica (POL) 1682 M50 (157) 03:07:09 +01:19:39 03:05:02 12:07:09.64
1818 1078 TLAGA Krzysztof Zabiegany Wołomin (POL) 1683 M30 (619) 03:07:11 +01:19:41 03:03:38 12:07:11.33
1819 5205 GAZDA Mariusz KROSNO (POL) 1684 M40 (670) 03:07:16 +01:19:46 03:04:45 12:07:16.66
1820 2819 TRĘBACZKIEWICZ Maciej Night Runners Września (POL) 1685 M30 (649) 03:07:18 +01:19:48 03:05:20 12:07:18.03
1821 3605 DYŻEWSKI Michał Rembertów Team (POL) 1686 M40 (682) 03:07:19 +01:19:49 03:05:20 12:07:19.76
1822 6669 ŁĘCZYCKI Łukasz JUDO LEMUR (POL) 1687 M30 (621) 03:07:23 +01:19:53 03:03:41 12:07:23.44
1823 3166 JANIK Tomasz Orange Polska (POL) 1688 M40 (696) 03:07:23 +01:19:53 03:05:45 12:07:23.59
1824 2387 GAŁAN Łukasz CIEMNA STRONA POMIDORA (POL) 1689 M30 (616) 03:07:25 +01:19:55 03:03:29 12:07:25.11
1825 1393 PACEK ANDRZEJ LUBELAKY. (POL) 1690 M50 (162) 03:07:25 +01:19:55 03:05:43 12:07:25.31
1826 3774 TRUSZKO Agnieszka KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 136 K40 (46) 03:07:26 +01:19:56 03:05:55 12:07:26.00
1827 6083 PLISKA Dariusz KB Biała Biega (POL) 1691 M30 (648) 03:07:27 +01:19:57 03:05:17 12:07:27.77
1828 4736 CZAJKA Jarosław Dębowce (POL) 1692 M18 (185) 03:07:28 +01:19:58 03:02:40 12:07:28.54
1829 3952 KACZMAREK Sebastian Grudziądz (POL) 1693 M40 (669) 03:07:28 +01:19:58 03:04:44 12:07:28.93
1830 1935 HUGE Francois Warszawa (BEL) 1694 M30 (629) 03:07:29 +01:19:59 03:04:09 12:07:29.95
1831 5722 PYPEĆ Seweryn Góra (POL) 1695 M30 (653) 03:07:30 +01:20:00 03:05:32 12:07:30.14
1832 1263 BALON Piotr BAKoMAT TEAM (POL) 1696 M30 (651) 03:07:30 +01:20:00 03:05:25 12:07:30.31
1833 3629 TRUSZKOWSKA Marta Mamy-Biegamy (POL) 137 K30 (63) 03:07:32 +01:20:02 03:04:53 12:07:32.27
1834 3391 DUMOWSKI Krzsztof Łochowice (POL) 1697 M50 (161) 03:07:32 +01:20:02 03:05:25 12:07:32.45
1835 3118 WITECKI Sebastian Warszawa (POL) 1698 M40 (674) 03:07:32 +01:20:02 03:05:03 12:07:32.59
1836 4499 BICCAI Stefano Sportivamente (BEL) 1699 M40 (690) 03:07:32 +01:20:02 03:05:39 12:07:32.89
1837 3652 MICHALSKI Jarek Warszawa (POL) 1700 M40 (687) 03:07:34 +01:20:04 03:05:36 12:07:34.31
1838 3403 MAROLO GIUSEPPE ASD LE TARTARUGHE (POL) 1701 M60 (20) 03:07:35 +01:20:05 03:06:37 12:07:35.68
1839 2126 KYRCZ Mirosław MirasTEAM (POL) 1702 M30 (669) 03:07:36 +01:20:06 03:06:10 12:07:36.96
1840 3411 FIORENTE ANTONIO le tartarughe asd (POL) 1703 M40 (725) 03:07:37 +01:20:07 03:06:40 12:07:37.05
1841 3405 NUNZIATA SALVATORE le tartarughe asd (POL) 1704 M40 (726) 03:07:37 +01:20:07 03:06:40 12:07:37.29
1842 3281 ZIELONKA Andrzej Niezszony (POL) 1705 M50 (175) 03:07:38 +01:20:08 03:06:34 12:07:38.00
1843 6721 KUDELSKI Tomasz Ślęzak Team (POL) 1706 M40 (691) 03:07:39 +01:20:09 03:05:42 12:07:39.03
1844 1408 BARTOSZEWICZ Jan Białostocka Sekta Biegaczy (POL) 1707 M30 (643) 03:07:39 +01:20:09 03:05:05 12:07:39.80
1845 4370 ZBUTOWICZ Krzysztof Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL) 1708 M40 (699) 03:07:39 +01:20:09 03:05:49 12:07:39.84
1846 6290 KOWASZEWICZ Michał Warszawa (POL) 1709 M40 (712) 03:07:42 +01:20:12 03:06:08 12:07:42.94
1847 4377 KĄDZIOŁKA Jarosław Warszawa (POL) 1710 M30 (610) 03:07:43 +01:20:13 03:03:21 12:07:43.80
1848 5860 ROMANOWICZ Marcin Esselte Running Team (POL) 1711 M30 (635) 03:07:44 +01:20:14 03:04:32 12:07:44.44
1849 4173 KUJAWA Sebastian Owoc Team (POL) 1712 M40 (698) 03:07:44 +01:20:14 03:05:48 12:07:44.98
1850 4021 WĄSIEWICZ Adam Oława (POL) 1713 M50 (169) 03:07:45 +01:20:15 03:06:03 12:07:45.47
1851 4943 GRYCZKO Marta Warszawa (POL) 138 K18 (28) 03:07:46 +01:20:16 03:05:23 12:07:46.31
1852 5793 LEWKOWSKI Aleksander Warszawa (POL) 1714 M30 (670) 03:07:47 +01:20:17 03:06:11 12:07:47.36
1853 2033 SZPANOWSKI Piotr 6MBOT (POL) 1715 M40 (688) 03:07:47 +01:20:17 03:05:38 12:07:47.39
1854 3237 ORDON Zbigniew KM Truchcik Łubianka (POL) 1716 M40 (711) 03:07:47 +01:20:17 03:06:08 12:07:47.43
1855 6129 KRITSAK Sviatoslav Ternopil Running Club (UKR) 1717 M18 (202) 03:07:48 +01:20:18 03:05:32 12:07:48.54
1856 3228 TOMCZYK KRZYSZTOF TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) 1718 M40 (680) 03:07:48 +01:20:18 03:05:15 12:07:48.93
1857 4072 TORBUS Paweł Kąty Wrocławskie (POL) 1719 M30 (650) 03:07:49 +01:20:19 03:05:23 12:07:49.25
1858 2178 GRYGIEL Łukasz Warszawa (POL) 1720 M30 (639) 03:07:49 +01:20:19 03:04:48 12:07:49.35
1859 1261 CZYŻ Sylwester Mińsk Mazowiecki (POL) 1721 M40 (677) 03:07:49 +01:20:19 03:05:07 12:07:49.78
1860 4318 WOLSKI Rafał Klinika Ruchu (POL) 1722 M30 (668) 03:07:49 +01:20:19 03:06:10 12:07:49.87
1861 6679 ŁASAK Tomek Żórawski Team (POL) 1723 M18 (206) 03:07:50 +01:20:20 03:05:52 12:07:50.13
1862 5030 MAZUR JAROSŁAW Elbląg (POL) 1724 M50 (165) 03:07:50 +01:20:20 03:05:58 12:07:50.22
1863 6148 CIERNIAK TOMASZ Orzesze (POL) 1725 M30 (672) 03:07:50 +01:20:20 03:06:19 12:07:50.42
1864 6116 SZTUCZKA Marcin Lipno (POL) 1726 M18 (196) 03:07:50 +01:20:20 03:04:12 12:07:50.42
1865 5320 TKACZUK Eugeniusz Bielsk Podlaski (POL) 1727 M60 (17) 03:07:50 +01:20:20 03:05:46 12:07:50.74
1866 6076 WÓJCIK PIOTR Żorawski Team (POL) 1728 M30 (665) 03:07:50 +01:20:20 03:06:00 12:07:50.79
1867 2176 CHWAŁA Artur Warszawa (POL) 1729 M40 (693) 03:07:50 +01:20:20 03:05:43 12:07:50.83
1868 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) 139 K18 (30) 03:07:50 +01:20:20 03:06:00 12:07:50.86
1869 6488 CYWIŃSKI JAKUB MIEŃ LIPNO (POL) 1730 M18 (197) 03:07:50 +01:20:20 03:04:12 12:07:50.96
1870 3750 NAGUSZEWSKI Grzegorz Srebrna (POL) 1731 M30 (652) 03:07:51 +01:20:21 03:05:30 12:07:51.02
1871 2892 PRUSIK Paweł Baranowo (POL) 1732 M18 (200) 03:07:51 +01:20:21 03:05:06 12:07:51.23
1872 3082 ŻYWICKI Paweł Polska (POL) 1733 M30 (664) 03:07:51 +01:20:21 03:05:59 12:07:51.32
1873 4228 GORBMAN Michael Israel (ISR) 1734 M40 (707) 03:07:51 +01:20:21 03:06:00 12:07:51.36
1874 3775 KRUSZEWSKI Paweł KruszeSKY team (POL) 1735 M18 (205) 03:07:51 +01:20:21 03:05:47 12:07:51.60
1875 5681 FUS Wojciech Asseco Active Team (POL) 1736 M40 (697) 03:07:51 +01:20:21 03:05:48 12:07:51.71
1876 2037 NIKOLIN Przemysław KS Oczko Osowa Sień (POL) 1737 M40 (742) 03:07:51 +01:20:21 03:07:14 12:07:51.81
1877 1516 WILKIEWICZ Radek Stomil Training (POL) 1738 M40 (715) 03:07:52 +01:20:22 03:06:15 12:07:52.05
1878 5299 PYTKA Henryk LW BOGDANKA SA (POL) 1739 M50 (167) 03:07:52 +01:20:22 03:06:01 12:07:52.23
1879 2957 BARTOSZ Robert Suwałki (POL) 1740 M40 (704) 03:07:52 +01:20:22 03:05:56 12:07:52.50
1880 2645 NURKOWSKI Robert Piotrków Trybunalski (POL) 1741 M30 (628) 03:07:52 +01:20:22 03:04:08 12:07:52.51
1881 5023 ZIĘCIK Paweł Warszawa (POL) 1742 M18 (208) 03:07:52 +01:20:22 03:05:56 12:07:52.65
1882 2017 MARYNOWSKI Wojciech Ludzie Sztosy (POL) 1743 M18 (203) 03:07:52 +01:20:22 03:05:44 12:07:52.84
1883 3913 WOLLNY Łukasz Kornice (POL) 1744 M18 (210) 03:07:53 +01:20:23 03:06:02 12:07:53.12
1884 4626 SKAZIAK Jarosław Kleczew (POL) 1745 M18 (199) 03:07:53 +01:20:23 03:04:55 12:07:53.38
1885 6054 ZAKRZEWSKI Przemek WARSZAWA (POL) 1746 M40 (666) 03:07:53 +01:20:23 03:04:31 12:07:53.91
1886 4111 BOTOR Mateusz Katowice (POL) 1747 M30 (663) 03:07:54 +01:20:24 03:05:56 12:07:54.04
1887 4104 KUŹNIARSKI Paweł T-Mobile Sport Team (POL) 1748 M30 (659) 03:07:54 +01:20:24 03:05:48 12:07:54.57
1888 3004 SCHAB Bartłomiej Gliwice (POL) 1749 M30 (647) 03:07:54 +01:20:24 03:05:14 12:07:54.68
1889 3812 LEWANDOWSKI Piotr Status aktywny (POL) 1750 M30 (551) 03:07:54 +01:20:24 03:00:04 12:07:54.84
1890 212 BRAUN Zbigniew ANWIL TEAM (POL) 1751 M30 (689) 03:07:55 +01:20:25 03:07:30 12:07:55.43
1891 4994 GRUMBIANIN Paulina LOGWIN (POL) 140 K40 (42) 03:07:55 +01:20:25 03:04:45 12:07:55.99
1892 4653 DUDA Tomasz Siekierczyn (POL) 1752 M40 (689) 03:07:59 +01:20:29 03:05:39 12:07:59.05
1893 3039 STĘPKA Aleksandra Pobiedziska Running Team (POL) 141 K40 (44) 03:08:00 +01:20:30 03:05:39 12:08:00.68
1894 3904 BŁASZCZYK Mariusz SNG Wild Ducs (POL) 1753 M30 (667) 03:08:02 +01:20:32 03:06:10 12:08:02.06
1895 2470 GÓRSKI Tomasz Turbo Pruszków/Sto-nogi Milanówek (POL) 1754 M40 (668) 03:08:02 +01:20:32 03:04:34 12:08:02.24
1896 2316 NOWAK Maciej Sulejówek (POL) 1755 M50 (179) 03:08:02 +01:20:32 03:06:55 12:08:02.97
1897 3914 KOSTERA Tomasz Vege Runners (POL) 1756 M40 (678) 03:08:03 +01:20:33 03:05:10 12:08:03.94
1898 3781 MEDYŃSKI Sławek Zabiegani z Leśnej (POL) 1757 M40 (700) 03:08:03 +01:20:33 03:05:53 12:08:03.96
1899 4280 TUZIMEK Rafał Team Zalesice (POL) 1758 M50 (188) 03:08:04 +01:20:34 03:07:41 12:08:04.77
1900 2817 RESZKOWSKI Sebastian BAZA 44 (POL) 1759 M30 (660) 03:08:05 +01:20:35 03:05:49 12:08:05.21
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
5.65281606 s

Sponsor główny: