ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . 18 19  20  21 22 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
1901 15631 STANKIEWICZ Dominik Warszawa (POL) 1594 M (1139) 00:30:50 +16:06 00:23:51 09:32:02.16
1902 15863 ZBIEĆ Angelika DARFIK Team (POL) 308 K (626) 00:30:50 +16:06 00:27:19 09:32:02.87
1903 11503 JA¦KIEWICZ Weronika Power Training (POL) 309 K (503) 00:30:51 +16:07 00:26:39 09:32:03.11
1904 19086 WITKOWSKI Michał (POL) 1595 M (1017) 00:30:51 +16:07 00:23:24 09:32:03.48
1905 12257 ADAMKIEWICZ Natalia ReebokRunCrew LDZ (POL) 310 K (463) 00:30:51 +16:07 00:26:27 09:32:03.64
1906 17366 CESARZ Krzysztof RYDYGIERA (POL) 1596 M (2281) 00:30:51 +16:07 00:26:44 09:32:03.65
1907 10133 MARCINIAK Damian Ł±ck (POL) 1597 M (2369) 00:30:52 +16:08 00:26:59 09:32:04.68
1908 13463 TARKA Marta Płock (POL) 311 K (609) 00:30:52 +16:08 00:27:13 09:32:04.81
1909 14668 CHOŁUJ Kamil Piaseczno (POL) 1598 M (3558) 00:30:53 +16:09 00:30:04 09:32:05.18
1910 15498 DZIARMAGA Paweł Warszawa (POL) 1599 M (1081) 00:30:53 +16:09 00:23:40 09:32:05.36
1911 17825 CZARCZYK Krzysztof Live well at Citi (POL) 1600 M (994) 00:30:53 +16:09 00:23:19 09:32:05.70
1912 17820 JASIŃSKI Daniel Live Well at Citi (POL) 1601 M (1003) 00:30:55 +16:11 00:23:21 09:32:07.12
1913 10391 LEWANDOWSKI Tomasz Toruń (POL) 1602 M (2504) 00:30:55 +16:11 00:27:20 09:32:07.14
1914 15776 GINTER Przemysław Warszawa (POL) 1603 M (2547) 00:30:55 +16:11 00:27:25 09:32:07.37
1915 10143 PIECHOWICZ Aleksander Płock (POL) 1604 M (2266) 00:30:55 +16:11 00:26:40 09:32:07.73
1916 14708 URBANEK Krzysztof ŁódĽ (POL) 1605 M (1249) 00:30:55 +16:11 00:24:09 09:32:07.88
1917 16269 GÓRSKA Eleonora Warszawa (POL) 312 K (628) 00:30:55 +16:11 00:27:19 09:32:07.99
1918 16565 PASTUSZAK Mateusz KTC Krosno (POL) 1606 M (1034) 00:30:56 +16:12 00:23:29 09:32:08.26
1919 10268 KŁOSIŃSKI Paweł KB im Piotra Sękowskiego (POL) 1607 M (2261) 00:30:56 +16:12 00:26:39 09:32:08.47
1920 15777 SIEKIERA Agnieszka Kocierzew (POL) 313 K (647) 00:30:56 +16:12 00:27:26 09:32:08.54
1921 10462 PUZIUK Marta --- (POL) 314 K (517) 00:30:56 +16:12 00:26:41 09:32:08.75
1922 18331 PIECHOCKA Jolanta Warszawa (POL) 315 K (1491) 00:30:57 +16:13 00:30:37 09:32:09.03
1923 13826 SAŁBUT Karolina Julianów (POL) 316 K (586) 00:30:57 +16:13 00:27:06 09:32:09.23
1924 14543 BARCZYK Damian Ryczów (POL) 1608 M (2638) 00:30:57 +16:13 00:27:42 09:32:09.24
1925 15732 HOŁUBIEC Agnieszka Yulo Run Team Siedlce (POL) 317 K (147) 00:30:57 +16:13 00:23:52 09:32:09.29
1926 13068 MAGDZIAK Michał Warszawa (POL) 1609 M (1225) 00:30:57 +16:13 00:24:06 09:32:09.36
1927 15329 MOROZ Łukasz Wyczesani (POL) 1610 M (2501) 00:30:57 +16:13 00:27:19 09:32:09.55
1928 17236 KULBICKI ZBIGNIEW NARODOWY INSTYTUT FRYDERYKA CHOPINA (POL) 1611 M (2656) 00:30:57 +16:13 00:27:44 09:32:09.71
1929 13125 GRZEGRZÓŁKA Łukasz Kużnia Triathlonu (POL) 1612 M (1177) 00:30:57 +16:13 00:23:57 09:32:09.79
1930 13413 RUTKOWSKI Jarosław Radom (POL) 1613 M (963) 00:30:57 +16:13 00:23:11 09:32:09.89
1931 15646 KRASKOWSKA Ewelina Mazovia ProActiv Ciechanów / 5MBOT (POL) 318 K (76) 00:30:58 +16:14 00:22:23 09:32:10.15
1932 15828 BIEGANOWSKI Jakub BIEGANO (POL) 1614 M (2475) 00:30:58 +16:14 00:27:15 09:32:10.26
1933 16744 BORKOWSKI Jacek Otwock (POL) 1615 M (1269) 00:30:58 +16:14 00:24:13 09:32:10.40
1934 14219 DZIEDZIC Filip Warszawa (POL) 1616 M (951) 00:30:59 +16:15 00:23:08 09:32:11.41
1935 15313 FEDOROWICZ Michał Sochaczew (POL) 1617 M (1237) 00:30:59 +16:15 00:24:07 09:32:11.53
1936 11387 FABCZAK Wioletta Kasprowicza 54m4 (POL) 319 K (484) 00:30:59 +16:15 00:26:34 09:32:11.71
1937 17833 ZYCHORA Sebastian Kołbiel (POL) 1618 M (2472) 00:31:00 +16:16 00:27:15 09:32:12.05
1938 12362 JAKUBCZYK Edyta Pułtusk (POL) 320 K (477) 00:31:01 +16:17 00:26:33 09:32:13.42
1939 16313 DZIĘCIOŁ Łukasz warszawa (POL) 1619 M (2223) 00:31:01 +16:17 00:26:33 09:32:13.92
1940 13679 CHRUPEK Maciej Kobyłka (POL) 1620 M (2373) 00:31:02 +16:18 00:27:00 09:32:14.11
1941 16828 DANG Michał Warszawa (POL) 1621 M (2653) 00:31:02 +16:18 00:27:44 09:32:14.16
1942 12444 BZURA Emilia Warszawa (POL) 321 K (428) 00:31:03 +16:19 00:26:15 09:32:15.08
1943 13748 KLEMT Marcin Olsztyn (POL) 1622 M (1260) 00:31:04 +16:20 00:24:11 09:32:16.91
1944 16521 KUCHARCZYK Paulina Batorego (POL) 322 K (556) 00:31:05 +16:21 00:26:59 09:32:17.19
1945 16484 FAJFER Marek Flying Sausages (POL) 1623 M (2360) 00:31:05 +16:21 00:26:58 09:32:17.30
1946 17760 WACH Artur Live Well at Citi (POL) 1624 M (2612) 00:31:05 +16:21 00:27:37 09:32:17.83
1947 14808 ROSŁONOWSKI Kamil Warszawa (POL) 1625 M (2531) 00:31:08 +16:24 00:27:23 09:32:20.51
1948 13058 KU¬MICKA Joanna Warszawa (POL) 323 K (547) 00:31:08 +16:24 00:26:55 09:32:20.69
1949 13344 BOROWSKI Zbigniew Arkadia Calypso (POL) 1626 M (2663) 00:31:08 +16:24 00:27:45 09:32:20.74
1950 13346 BŁAŻEJCZYK Magdalena Arkadia Calypso (POL) 324 K (711) 00:31:08 +16:24 00:27:45 09:32:20.95
1951 15786 WACH Magdalena 1980 (POL) 325 K (447) 00:31:09 +16:25 00:26:22 09:32:21.14
1952 14292 BRZEZIŃSKI Wojciech 1985 (POL) 1627 M (979) 00:31:09 +16:25 00:23:15 09:32:21.66
1953 16791 LETKOWSKI Dariusz Gapmont Running Team (POL) 1628 M (570) 00:31:09 +16:25 00:21:42 09:32:21.78
1954 18500 LEWCZUK Tomasz Orange Polska (POL) 1629 M (1099) 00:31:10 +16:26 00:23:44 09:32:22.50
1955 16314 PAWELSKI Tomasz Żabieniec (POL) 1630 M (2715) 00:31:10 +16:26 00:27:52 09:32:22.89
1956 10110 OGRODOWSKI Piotr Orlen Running Team (POL) 1631 M (2255) 00:31:10 +16:26 00:26:38 09:32:22.95
1957 12750 TOMASZEWSKA Izabela Psary (POL) 326 K (522) 00:31:12 +16:28 00:26:45 09:32:24.18
1958 14745 RYBAK Zofia Bieszczadzkie Jelonki (POL) 327 K (77) 00:31:12 +16:28 00:22:23 09:32:24.52
1959 15174 MAŁAKOWSKA Monika Mylan (POL) 328 K (546) 00:31:12 +16:28 00:26:55 09:32:24.56
1960 11059 MACIˇG Paweł Karczew (POL) 1632 M (935) 00:31:12 +16:28 00:23:04 09:32:24.78
1961 10108 MACIEJEWSKI Łukasz Orlen Running Team (POL) 1633 M (2254) 00:31:12 +16:28 00:26:38 09:32:24.79
1962 13768 NOWACKA Agata Ostrów Biega (POL) 329 K (510) 00:31:13 +16:29 00:26:40 09:32:25.16
1963 11567 WIDERA Radosław SOKÓŁ BODZANÓW (POL) 1634 M (2287) 00:31:13 +16:29 00:26:45 09:32:25.50
1964 15978 ŁAWECKI Kacper ZSP Sława (POL) 1635 M (2603) 00:31:13 +16:29 00:27:36 09:32:25.66
1965 10478 THIEL Violetta Włocławek (POL) 330 K (653) 00:31:14 +16:30 00:27:28 09:32:26.26
1966 18458 RASZTUBOWICZ Daniel Podgórz Toruń (POL) 1636 M (1288) 00:31:14 +16:30 00:24:17 09:32:26.45
1967 18220 CHMIELEWSKI Mariusz WAT (POL) 1637 M (1344) 00:31:14 +16:30 00:24:25 09:32:26.65
1968 17272 BURDZY DANIEL Bestie OCR Legionowo (POL) 1638 M (854) 00:31:14 +16:30 00:22:46 09:32:26.76
1969 14410 MIODEK Paweł Marsa (POL) 1639 M (2419) 00:31:15 +16:31 00:27:07 09:32:27.77
1970 14093 KOWALIK Adrian Pomyków (POL) 1640 M (1348) 00:31:17 +16:33 00:24:26 09:32:29.08
1971 17781 POCIECH Marcin Małocice (POL) 1641 M (1393) 00:31:18 +16:34 00:24:32 09:32:30.36
1972 13248 GRYGORUK Mirek Hajnowka biega (POL) 1642 M (785) 00:31:18 +16:34 00:22:33 09:32:30.47
1973 13161 BARTEL Robert Stare Babice Biegaj± (POL) 1643 M (1241) 00:31:19 +16:35 00:24:08 09:32:31.51
1974 17429 NIED¬WIED¬ Andrzej Sollers Consulting (POL) 1644 M (1271) 00:31:19 +16:35 00:24:13 09:32:31.59
1975 19666 GALIMBERTI Greta (ITA) 331 K (773) 00:31:19 +16:35 00:28:02 09:32:31.61
1976 12689 WASILIEW christo pulaski.warka (BUL) 1645 M (2556) 00:31:19 +16:35 00:27:26 09:32:31.97
1977 13865 JAGIEŁŁO-FAJKOWSKA Agnieszka Adidas Runners Warsaw (POL) 332 K (190) 00:31:20 +16:36 00:24:18 09:32:32.26
1978 17292 GŁOGOWSKI Marcin Pszczółkowski Team (POL) 1646 M (2632) 00:31:20 +16:36 00:27:41 09:32:32.77
1979 13436 KOWALSKI Kajetan Warszawa (POL) 1647 M (1383) 00:31:21 +16:37 00:24:30 09:32:33.85
1980 14238 KAMINSKI Daniel Siedlce (POL) 1648 M (1388) 00:31:22 +16:38 00:24:32 09:32:34.04
1981 16029 GAJOWNICZEK Sławomir Warszawa (POL) 1649 M (967) 00:31:22 +16:38 00:23:12 09:32:34.48
1982 14186 GRABOWSKI Maciej Zielonka (POL) 1650 M (1279) 00:31:22 +16:38 00:24:15 09:32:34.58
1983 11131 MARCINKOWSKI DARIUSZ SOCHACZEW (POL) 1651 M (2370) 00:31:23 +16:39 00:26:59 09:32:35.72
1984 11030 SZYMBORSKA Dota TCW (POL) 333 K (611) 00:31:24 +16:40 00:27:14 09:32:36.07
1985 10395 BIELSKI Jarosław Przez sport do kalectwa (POL) 1652 M (1193) 00:31:24 +16:40 00:24:00 09:32:36.22
1986 12097 ¦LIWIŃSKI Krystian Warszawa (POL) 1653 M (1051) 00:31:25 +16:41 00:23:34 09:32:37.17
1987 14038 GRANOSZEK Radosław Przasnysz (POL) 1654 M (2721) 00:31:25 +16:41 00:27:53 09:32:37.71
1988 13114 BIENIAK Kaja Warszawa (POL) 334 K (524) 00:31:26 +16:42 00:26:47 09:32:38.12
1989 11692 NADOLNY Damian Warka (POL) 1655 M (1342) 00:31:26 +16:42 00:24:25 09:32:38.37
1990 14473 KIELAN Michał Warszawa (POL) 1656 M (2749) 00:31:26 +16:42 00:27:57 09:32:38.53
1991 16508 GABRY¦ Krzysztof Idea Bank (POL) 1657 M (1375) 00:31:27 +16:43 00:24:30 09:32:39.03
1992 14858 RYKOWSKA Marzena Barczewo (POL) 335 K (536) 00:31:27 +16:43 00:26:52 09:32:39.29
1993 11018 POLAK Lechosław Pęcice Małe (POL) 1658 M (1406) 00:31:27 +16:43 00:24:34 09:32:39.62
1994 12018 MAKARENKO Michał Warszawa (POL) 1659 M (1168) 00:31:27 +16:43 00:23:55 09:32:39.76
1995 18938 KRAJEWSKA Olga Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 336 K (553) 00:31:27 +16:43 00:26:57 09:32:39.88
1996 17058 BOCHENEK Rafał Warszawa (POL) 1660 M (2514) 00:31:28 +16:44 00:27:21 09:32:40.11
1997 14076 BARTELA Michał Przasnysz (POL) 1661 M (2741) 00:31:28 +16:44 00:27:56 09:32:40.28
1998 18912 ORZECHOWSKI Bartosz Warszawa (POL) 1662 M (1456) 00:31:28 +16:44 00:24:41 09:32:40.34
1999 15931 SZEJK Tomasz Piaseczno (POL) 1663 M (1420) 00:31:28 +16:44 00:24:36 09:32:40.67
2000 15830 ZAPART Adam Strefa Byków Bytom (POL) 1664 M (2585) 00:31:29 +16:45 00:27:32 09:32:41.08
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.43097186 s

Sponsor główny: