ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2  3  4 5 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
201. 3435 BARTCZAK robert warszawa (POL) M40
202. 1244 BARTKOWIAK Rafał Bydgoszcz (POL) M40
203. 3749 BARTKOWSKA Joanna KM UMK Toruń (POL) K40
204. 2086 BARTKOWSKA Milena Rozbiegane Działdowo (POL) K30
205. 5585 BARTMIŃSKA Aneta Wola Przybysławska (POL) K40
206. 5586 BARTMIŃSKI Paweł Wola Przybysławska (POL) M40
207. 4061 BARTNICKA anetta TeamKaraś-Elbląg (POL) K40
208. 4065 BARTNICKI Wojciech TeamKaraś-Elbląg (POL) M50
209. 1678 BARTNIK Michał Basset Rolling Team (POL) M40
210. 3872 BARTNIK Witold Warszawa (POL) M30
211. 6045 BARTNIKOWSKI Marek Kraków (POL) M40
212. 6482 BARTOLONI Giulio Warszawa (POL) M18
213. 2232 BARTOS Piotr Łowicz (POL) M30
214. 2483 BARTOSZ Marek JCI Running Team (POL) M40
215. 2957 BARTOSZ Robert Suwałki (POL) M40
216. 1408 BARTOSZEWICZ Jan Białostocka Sekta Biegaczy (POL) M30
217. 6590 BARTOSZEWICZ Kamil NAPIERAM NA CEL (POL) M30
218. 5578 BARTOSZUK Ryszard Bibice (POL) M40
219. 2543 BARWIŃSKI Piotr Neon Team (POL) M40
220. 5974 BARYŁOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) M40
221. 6040 BASHFORD Marcus Jesówka (POL) M30
222. 3050 BASIAK Arkadiusz Legia Warszawa (POL) M30
223. 1005 BASIEJKO Mateusz Warszawa (POL) M18
224. 874 BATKO Mariusz Watacha łączy NAS bieganie (POL) M40
225. 5827 BATORYNA aleksander Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (POL) M30
226. 3955 BAZANOWSKA Marta Przemyśl (POL) K30
227. 4878 BAZIUK Aneta Trio biegowe (POL) K40
228. 6498 BAZYLAK Piotr Pruszków (POL) M40
229. 4765 BAZYLUK Andrzej ERGO (POL) M40
230. 5497 BĘBACZ Rafał 'WSZYSCY RAZEM'' (POL) M40
231. 5720 BĘBEN Robert OstroBiec (POL) M40
232. 6636 BEDNARCZUK Jacek (POL) M40
233. 818 BEDNARCZYK Łukasz Drozdów (POL) M18
234. 2368 BEDNARCZYK Mariusz Straż Miejska Warszawa (POL) M40
235. 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) K40
236. 5245 BEDNAREK Adrian Bydgoszcz (POL) M18
237. 2053 BEDNAREK Sebastian AKTYWNA NOWA RUDA (POL) M30
238. 4045 BEDNARSKI Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M18
239. 4049 BEDNARSKI Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M50
240. 1561 BEDNARZ Agnieszka Klub Biegacza Biała Biega (POL) K30
241. 5337 BEDNARZ Bartłomiej Kraśnik (POL) M30
242. 5049 BEDNARZ Cezary Biegający Świdnik (POL) M30
243. 3525 BEDNARZAK TADEUSZ YULO RUN TEAM SIEDLCE (POL) M60
244. 2592 BEER Michał Krapkowice (POL) M30
245. 5 BEJIGA Regasa Mindaye (ETH) M30
246. 6470 BELKA Rafał Warszawa (POL) M18
247. 3365 BEŁKOT Arkadiudz Świętochłowice (POL) M40
248. 4246 BELLANDI oscar BUSTERS (ITA) M40
249. 5708 BELMACH ARTYOM Run4fun.by (POL) M18
250. 3437 BELOUSOV Pavel Victoria (BLR) M40
251. 4064 BELOWSKI Leszek Chemik NOXY Puławy (POL) M60
252. 2078 BEMBEN Tomasz Kraków (POL) M18
253. 5441 BEMBENEK Andrzej PTC Fredry 5 (POL) M40
254. 5445 BEMBENEK Jan PTC Przemyśl (POL) M50
255. 3296 BEMOWICZ Tomasz Kb wygan (POL) M40
256. 2937 BENDAFI Nabil Stormshield (POL) M30
257. 5059 BENDIG Wojciech Radków (POL) M40
258. 3776 BENEDYK Maciej Warszawa (POL) M30
259. 4494 BERA Adam Rzeszów (POL) M50
260. 2179 BERDYŃSKI Jarosław Warszawa (POL) M30
261. 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) K30
262. 1033 BERĘSEWICZ Paweł Warszawa (POL) M40
263. 3240 BEREŚ Anna Team Draczyński (POL) K30
264. 2427 BERGAŃSKI Michał Brygada Beskidów (POL) M30
265. 1601 BERGER DENIS WROCLAW (FRA) M40
266. 2167 BERGER PIOTR TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) M40
267. 2323 BERGER Rafał Warszawa (POL) M30
268. 1579 BERKE Rafał Chorzów (POL) M40
269. 5292 BERNACIAK Mateusz Mogilno (POL) M18
270. 2780 BERNACKI Zbigniew Grodziski Klub Biegacza (POL) M60
271. 2420 BERNAT Paweł Warszawa (POL) M40
272. 2571 BERZINA Linda Saulkrasti (LAT) K30
273. 6012 BESPALOV OLEG Temp (RUS) M40
274. 1569 BESSARABA Sławomir Warszawa (POL) M40
275. 5916 BESTRZYŃSKA Joanna Gądki (POL) K40
276. 6349 BESTRZYŃSKI Olech Człapak Robakowo (POL) M40
277. 1331 BESZCZYŃSKI Kornel Agenciki (POL) M40
278. 2508 BĘTKOWSKI Wojciech Brygada Beskidów (POL) M50
279. 41 BĘTKOWSKI Piotr MKL Toruń (POL) PZLA M30
280. 4329 BEZSMERTNYI Vladyslav Kyiv (UKR) M30
281. 1776 BIADUN Paweł Biegacze Pomagacze (POL) M30
282. 5010 BIAŁA Joanna do lata piechotą będę szła (POL) K40
283. 6144 BIAŁAS Robert Kraków (POL) M18
284. 4514 BIAŁASZEWSKI Piotr Trójwizja (POL) M30
285. 4853 BIAŁEK adam gepardy z łodzi (POL) M40
286. 42 BIAŁEK Dawid LUKS Start Nakło (POL) PZLA M30
287. 1020 BIAŁEK Jarosław Zabiegani Olsztyn (POL) M40
288. 4787 BIAŁEK mariusz Radom (POL) M40
289. 1035 BIAŁEK Piotr Zabiegani Olsztyn (POL) M40
290. 3604 BIAŁOBRZESKA Anna Legionowo (POL) K30
291. 1148 BIAŁOBRZESKI Michał PKO BP (POL) M40
292. 6378 BIAŁOBRZESKI Piotr Legionowo (POL) M40
293. 5901 BIALOBRZEWSKI Slawek Kielczow (POL) M40
294. 3287 BIAŁOGRODZKI Sylwester Zalesie Górne (POL) M50
295. 891 BIAŁOŃSKI Michał INTERIA RUNNERS TEAM (POL) M40
296. 4996 BIAŁOSKÓRSKI ROBERT Warszawa (POL) M50
297. 4355 BIAŁY JACEK Przeworska Grupa Biegowa (POL) M40
298. 1185 BIAŁY Michał DMB (POL) M40
299. 5995 BIAŁY Wojciech Wielebnów (POL) M40
300. 3420 BIANCO EMILIO le tartarughe asd (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.20529008 s

Sponsor główny: