ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
17
18
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
1256
CIERNIEWSKI Maciej
Stachowo (POL)
M30
202.
5235
CIERPISZ MAREK
WARSZAWA (POL)
M30
203.
2087
CIEŚLIK Mariusz
Łódź Kocha Sport (POL)
M30
204.
4412
CIOK Przemek
KS Staszewscy (POL)
M30
205.
5182
CIOTUCHA Paweł
Multimedia Runners Puław (POL)
M30
206.
6398
CIUPEK Robert
Chorzów (POL)
M30
207.
5978
COFALSKI Jakub
Warszawa (POL)
M30
208.
1684
CROSS Morgan
London (GBR)
M30
209.
2070
CUDEJKO Tomasz
LIVERPOOL (GBR)
M30
210.
2724
CUKROWSKI Piotr
STREET RUN RADOM (POL)
M30
211.
4674
CWALINA Mateusz
Warszawa (POL)
M30
212.
4663
CYBULSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
213.
3906
CYL Dawid
FordonRunners (POL)
M30
214.
60
CYPRYAŃSKI Piotr
LUKS Orkan Września (POL)
PZLA
M30
215.
2740
CYWONIUK Piotr
Ełk (POL)
M30
216.
5653
CZACHOR Łukasz
Ścigacze Bolszewo (POL)
M30
217.
2220
CZAJKOWSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M30
218.
2474
CZAPIEWSKI Paweł
Pawłowice (POL)
M30
219.
5380
CZAPIEWSKI Krzysztof
Danone (POL)
M30
220.
2618
CZAPLIŃSKI Jacek
TAGER Koszalin (POL)
M30
221.
5493
CZAPLIŃSKI Jan
Brwinów (POL)
M30
222.
1797
CZARNECKI Maciej
Street Run Radom (POL)
M30
223.
5487
CZARNECKI Paweł
Warsaw Masters Team (POL)
M30
224.
4631
CZARNOMSKI Paweł
Warszaw (POL)
M30
225.
3653
CZARNOTA DANIEL
SOCHACZEW (POL)
M30
226.
2795
CZARNOTA Dariusz
Wschowa (POL)
M30
227.
4810
CZARNOTA Piotr
Jaworzno (POL)
M30
228.
3599
CZECH Damian
Bielsko-Biała (POL)
M30
229.
5905
CZECHOWICZ Grzesiek
Triathlon Siedlce Club (POL)
M30
230.
4889
CZELEJ Rafał
Biegający Świdnik (POL)
M30
231.
1483
CZEMIEL Dariusz
Białystok (POL)
M30
232.
2791
CZEREPAK Krzysztof
Bolesławiec (POL)
M30
233.
1125
CZERNIAK Grzegorz
Mam ochotę pobiegać (POL)
M30
234.
4867
CZERNIAWSKI Andrzej
Pędziwiatr (POL)
M30
235.
1547
CZERSKI Krzysztof
Kolasa Power Walk (POL)
M30
236.
1441
CZMIEL PAWEŁ
BHP (POL)
M30
237.
5600
CZUBA michał
ligota zamecka (POL)
M30
238.
3081
CZUBAK Piotr
Iłża Pędzi (POL)
P
M30
239.
1794
CZYNIENIK Łukasz
Team Karaś (POL)
M30
240.
6395
CZYŻ Łukasz
Sosnowiec (POL)
M30
241.
5655
ĆWIEK Paweł
Nauka Biega (POL)
M30
242.
1771
DĄBROWIAK Marcin
Harpagan Sosnowiec (POL)
M30
243.
2473
DĄBROWSKI Grzegorz
HDK KSP (POL)
M30
244.
1968
DĄBROWSKI Marcin
Pruszków (POL)
M30
245.
3053
DĄBROWSKI RAFAŁ
Wasilków (POL)
M30
246.
3800
DĄBROWSKI SŁAWOMIR
SIEDLIKÓW (POL)
M30
247.
2139
DAMAS Tomasz
Gozdnica (POL)
M30
248.
4958
DANILEWICZ Damian
Bielawa (POL)
M30
249.
3854
DANIŁKO Paweł
Biała Podlaska (POL)
M30
250.
2712
DARKOWSKI Rafał
Lider WINNICA (POL)
M30
251.
1090
DAWID Michał
Lake Runners (POL)
M30
252.
2804
DAWIDOWICZ Marcin
Tri Mission (POL)
M30
253.
2061
DAWIDZIAK Arkadiusz
Oleśnica (POL)
M30
254.
6511
DEPERAS Aleksander
Spice Wizard Toruń (POL)
M30
255.
1234
DERENGOWSKI Łukasz
Bydgoszcz (POL)
M30
256.
5519
DIEBOLD Guillaume
Giromagny (FRA)
M30
257.
5870
DIEGO Nathaniel
Front Runners New York (USA)
M30
258.
1455
DŁUGOŁĘCKI Hubert
Ławy (POL)
M30
259.
2944
DŁUŻNIEWSKI Sławomir
TKKF Promyk Ciechanów (POL)
M30
260.
4951
DMYTRACH Konrad
Warszawa (POL)
M30
261.
2616
DOBICZEK Łukasz
Lędziny (POL)
M30
262.
14
DOBROWOLSKI Emil
LŁKS Prefbet Śniadowo (POL)
PZLA
M30
263.
5101
DOŁĘGA Sławomir
Warszawa (POL)
M30
264.
3130
DOŁHUN Adam
RUN PASJA BYDGOSZCZ (POL)
M30
265.
4261
DOMAGAŁA Konrad
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M30
266.
2549
DOMAŃSKI Przemysław
Zielonka (POL)
M30
267.
4185
DOMERACKI Damian
Łochowo (POL)
M30
268.
5592
DOMIŃCZAK Patryk
Łowicz (POL)
M30
269.
2023
DOMIŃCZYK JAKUB
LEGIA MISTRZ (POL)
M30
270.
1764
DOPIERALSKI Piotr
Homag Polska (POL)
M30
271.
6285
DRANICKI Łukasz
As Box Team (POL)
M30
272.
4742
DRATWA Łukasz
Łódź (POL)
M30
273.
1440
DRAŻBA Dominik
Team Kopeć (POL)
M30
274.
1104
DRELA KAMIL
STREET RUN RADOM (POL)
M30
275.
5130
DROCIAK jarosław
osowa góra (POL)
M30
276.
4011
DROCIAK Michał
Osowa Góra Team (POL)
M30
277.
4402
DRWĘCKI Daniel
Biegnij z ProService (POL)
M30
278.
3498
DRYGUŁA Piotr
Skierniewice (POL)
M30
279.
1292
DUBICKI Dariusz
Bardzo ładnie 2/10 XD (POL)
M30
280.
1337
DUBIEL Hubert
Damy rade Zegrze (POL)
M30
281.
6723
DUBIELECKI Mariusz
(POL)
M30
282.
1120
DUBYK Marcin
Nysa (POL)
M30
283.
6155
DUDEK Bartłomiej
12tri.pl (POL)
M30
284.
1142
DUDEK Łukasz
Rzeszów (POL)
M30
285.
3684
DUDEK Maciej
Piaseczno (POL)
M30
286.
1367
DULIBAN Tomasz
Warszawa (POL)
M30
287.
241
DUPLICKI Tomasz
Sochaczew (POL)
M30
288.
5549
DURAND-VIEL Louis
Warszawa (FRA)
M30
289.
4015
DURASIEWICZ Piotr
białobrzegi (POL)
M30
290.
5702
DYBCZYŃSKI TOMASZ
UKS BRENNA GÓRKI (POL)
M30
291.
3153
DYDAK Dawid
Zawiercie (POL)
M30
292.
3154
DYDAK Rafał
Zawiercie (POL)
M30
293.
5199
DYMIŃSKI Eryk
AKS Polonia Warszawa (POL)
M30
294.
2969
DYŚ Paweł
Stay Insane/ Novembeer Running Team (POL)
P
M30
295.
3246
DZEHTSIAROV Vasili
Victoria (POL)
M30
296.
4621
DZIAMBITSKI Valery
run4fun (BLR)
M30
297.
4789
DZIĘBOWSKI Mariusz
MEDEN-INMED SPORTS TEAM (POL)
M30
298.
2550
DZIĘGIELOWSKI Grzegorz
Kobyłka (POL)
M30
299.
6472
DZIK Tomek
Warszawa (POL)
M30
300.
1578
DZIKOWSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M30