ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
5145
KOSTYRA Krzysztof
biegusiem.pl (POL)
M50
202.
2367
KOŚCIELSKI Sławomir
ALTOM GNIEZNO (POL)
M50
203.
2607
KOTWA Andrzej
Vegerunners (POL)
M50
204.
1237
KOWALCZYK Bogdan
Warszawa (POL)
M50
205.
6715
KOWALSKI Józef
(POL)
M50
206.
4963
KOZAK Krzysztof
Strzelno (POL)
M50
207.
5879
KOZŁOWSKI PIOTR
DHL AUGUSTÓW (POL)
M50
208.
3026
KOZŁOWSKI Tomasz
Puławy (POL)
M50
209.
1429
KRASKA Tomasz
BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL)
M50
210.
5313
KRAUZE Tomasz
GB Wrocławskie Morsy (POL)
M50
211.
6014
KRAWCZYK Marek
Warszawa (POL)
M50
212.
6013
KRECZMAŃSKI Robert
Dream Run (POL)
M50
213.
1271
KRÓLIKOWSKI Andrzej
Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST (POL)
M50
214.
4288
KRUPA Janusz
ORANGE POLASA (POL)
M50
215.
3434
KRUPA Jarosław
BSAC Mokobody (POL)
M50
216.
3464
KRYSIAK Dariusz
Uniwetsytet Ekonomiczny we Wrocławiu (POL)
M50
217.
5368
KRYSIAK Robert
biegowarodzina (POL)
M50
218.
2907
KUBASZEWSKI Mirosław
Warszawa (POL)
M50
219.
213
KUBIAK Józef
Orlen Runing Team (POL)
M50
220.
1954
KUCHARSKI Piotr
12tri.pl (POL)
M50
221.
2159
KUCHCZYŃSKI Adam
Ból To Ściema (POL)
M50
222.
5397
KUCHNIA Krzysztof
TS Regle Szklarska Poręba (POL)
M50
223.
1994
KUKLA Marcin
Rysik Runners (POL)
M50
224.
3245
KULBACZYŃSKI Jan
LKS KODEŃ (POL)
M50
225.
1834
KURIATA ROBERT
ZLB ZŁOTORYJA (POL)
M50
226.
4797
KURPIEWSKI Dariusz
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M50
227.
3412
KURZAWA Sławomir
T-Mobile Sport Team (POL)
M50
228.
6001
KWAPIŃSKI Mirosław
P.U.H Mirex (POL)
M50
229.
3748
KWIATKOWSKI Maciej
KWIATEK (POL)
M50
230.
5659
KWIATKOWSKI Ryszard
1963 (POL)
M50
231.
3052
ŁAKOMSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M50
232.
4248
LANIECKI Wiesław
Arka Gdynia (POL)
M50
233.
4348
ŁAZAREWICZ Piotr
Ashford (GBR)
M50
234.
4854
LEN Mariusz
Warszawa (POL)
M50
235.
5728
LENART Miłosz
Drużyna ML (POL)
M50
236.
6072
LEŚNOWOLSKI Piotr
Warszawa (POL)
M50
237.
6514
LEWANDOWSKI Sławomir
Iwbud I.Lewandowska S.Lewandowski Sp.j (POL)
M50
238.
5362
LIAO Tasen
Taichung (TPE)
M50
239.
5295
LIBUDA Marek
Kielce (POL)
M50
240.
2627
LIMMER Ailar
Tallinn (EST)
M50
241.
4603
LIONEL Pistien
Bois colombes (FRA)
M50
242.
2165
LIPINSKI Waldemar
wkurw_team (POL)
M50
243.
5399
LIPSKI Jarosław
Klaudyn (POL)
M50
244.
6492
LISIECKI Tomasz
LKK sport team (POL)
M50
245.
2363
ŁOCZEWSKI Paweł
Warszawa (POL)
M50
246.
4460
ŁOMNICKI Dariusz
Płock Biega No Age Limit (POL)
M50
247.
3056
LUDWA Stanisław
TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL)
M50
248.
1682
ŁUPIŃSKI Mariusz
STObiega (POL)
M50
249.
5196
LUZAK Mirosław
MWiK Bydgoszcz (POL)
M50
250.
4120
MACHULAK Mirek
UNTS Warszawa (POL)
M50
251.
1865
MACIEJEWICZ Krzysztof
Terespol (POL)
M50
252.
5741
MAGEIRIAS IOANNIS
CHANIA (GRE)
M50
253.
5640
MAJER Janusz
Rudzica (POL)
M50
254.
4028
MAKOWSKI Wiesław
Poniec (POL)
M50
255.
3444
MALICKI Boguś
Skarżysko-Kamienna (POL)
M50
256.
2317
MALINOWSKI Artur
Maksymilianowo (POL)
P
M50
257.
5056
MALINOWSKI Jacek
Piła (POL)
M50
258.
4706
MAŁKOWSKI Bogdan
SPARTANIE DZIECIOM (POL)
M50
259.
5721
MALONG Aleksander
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M50
260.
1887
MARKOUIZOS CHRISTOS
MARATHON CLUB (GRE)
M50
261.
5120
MARSZAŁEK Władysław
Lozka.Net (POL)
M50
262.
6043
MARTIN Laurent
Free runners club (FRA)
M50
263.
2859
MARUD Wiesław
Ząbki (POL)
M50
264.
5048
MATYKA Jacek
Olsztyn (POL)
M50
265.
1073
MAZUR Grzegorz
Piotrków Trybunalski (POL)
M50
266.
5030
MAZUR JAROSŁAW
Elbląg (POL)
M50
267.
4300
MAZUR Marek
CPI (POL)
M50
268.
3799
MGŁOSIEK Grzegorz
Warszawa (POL)
M50
269.
4724
MICHAŁKIEWICZ Wojciech
AWL (POL)
M50
270.
6222
MICHALSKI Dariusz
Stokowczyki (POL)
M50
271.
1643
MIERZWA Adam
Zabrze (POL)
M50
272.
1956
MIKLASINSKI Jacek
Prerov (CZE)
M50
273.
2680
MISIEK Wiktor
Kloten (SUI)
M50
274.
5608
MISIUREWICZ Pawel
Passus Sport Team (POL)
M50
275.
5439
MISZTA Piotr
Hol-Graf Piotr Miszta (POL)
M50
276.
3395
MIŚKIEWICZ Piotr
PZU SPORT TEAM (POL)
M50
277.
4816
MITROPOULOS Dionisis
MARATHON CLUB (GRE)
M50
278.
3457
MODZELEWSKI Krzysztof
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL)
M50
279.
3454
MODZELEWSKI Wiesław
StarglassTeam Ostrołęka (POL)
M50
280.
2540
MOKRZEWSKI Wojciech
Wysokie Mazowieckie (POL)
M50
281.
3303
MORAWSKI Janusz
Kołobrzeg (POL)
M50
282.
1451
MOROZ Artur
Józefosław (POL)
M50
283.
121
MOTYLEWSKI Andrzej
Płock (POL)
M50
284.
6709
MULARSKI Sławomir
(POL)
M50
285.
2720
MUSZYŃSKI Zbigniew
Kąty (POL)
M50
286.
2663
MYSTKOWSKI Mieczysław
Mystek Taem (POL)
M50
287.
6165
NAWROT Jacek
Warszawa (POL)
M50
288.
3639
NERYNG Robert
Warszawa (POL)
M50
289.
6660
NIEMCZYK Kazimierz
(POL)
M50
290.
2180
NIKITIN Lev
Viktoria (BLR)
M50
291.
1883
NISHIKAWA Takeshi
DAIKIN (JPN)
M50
292.
3902
NOWAK Andrzej
Tempo Mława (POL)
M50
293.
6628
NOWAK Artur
M50
294.
1751
NOWAK Jarosław
spc (POL)
M50
295.
2316
NOWAK Maciej
Sulejówek (POL)
M50
296.
1101
NOWAKOWSKI Wiesław
Wroclaw Marathon Team (POL)
M50
297.
5853
NOWICKI Andrzej
Warszawa (POL)
M50
298.
3946
NOWICKI Andrzej
Wielka Sowa (POL)
M50
299.
2820
NTOUSKOS DIMITRIOS
ATHENS (GRE)
M50
300.
1746
NUGENT Rick
3M's Gorseinon (GBR)
M50