ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
875
KONIECZNA Joanna
Watacha łaczy NAS bieganie (POL)
K30
202.
890
ZALEWSKA Agata
KLUB Biegacza Bolesławiec (POL)
K30
203.
895
PYTLIK Aleksandra
(POL)
K30
204.
1068
GAJDECKA Natalia
Konin (POL)
K30
205.
1083
KWAŚNIEWSKA Malwina
Matner Running Team (POL)
K30
206.
1086
JASIŃSKA DOROTA
NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA (POL)
K30
207.
1107
HAŁACZKIEWICZ Sylwia
Bełchatów (POL)
K30
208.
1108
GONCERZEWICZ Anna
Stare Babice Biegaja (POL)
K30
209.
1128
DAWID Karolcia
Lake Runners (POL)
K30
210.
1135
GRACZYK KArolina
Warszawa (POL)
K30
211.
1140
MCALPIN Patrycja
Ballydrain Harriers (GBR)
K30
212.
1151
LABISZAK Ela
Zabiegani z Leśnej (POL)
K30
213.
1152
PIECZULIS Urszula
Ełk (POL)
K30
214.
1165
ARCHUTOWSKA Ola
WarsZawa (POL)
K30
215.
1172
PIETRAS Sylwia
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K30
216.
1181
RADWAN Anna
WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL)
K30
217.
1204
GADOMSKA Anna
PZU Sport Team (POL)
K30
218.
1205
KANIA Agnieszka
Nidzica (POL)
K30
219.
1214
LUCHOWSKA Karolina
FizjoTRIterapia (POL)
K30
220.
1223
FOSZNER Katarzyna
Fit-Line Fitness Legionowo (POL)
K30
221.
1233
ORNOWSKA Julia
K.S. NIEMANIEMOGE (POL)
K30
222.
1247
CZAJKOWSKA Joanna
Team Run Pełch (POL)
K30
223.
1252
KASIŃSKA Anna
Łódź (POL)
K30
224.
1258
KOSECKA Justyna
Bydgoszcz (POL)
K30
225.
1260
KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL)
K30
226.
1262
PIECHOCKA Anna
Warszawa (POL)
K30
227.
1277
KRÓLICZEK Anna
Rembertow Team (POL)
K30
228.
1301
SARNOWSKA Katarzyna
Rykowisko (POL)
K30
229.
1302
LAWTON Haley
Paul Popham Running club (POL)
K30
230.
1314
WYPYSIŃSKA Anna
Gąbin Biega (POL)
K30
231.
1344
KASPRZAK Martyna
Night Runners Śląsk (POL)
K30
232.
1366
BABICA Paulina
Kobiety Biegają (POL)
K30
233.
1400
KOPCIŃSKA Natalia
Warszawa (POL)
K30
234.
1411
TANJGA-NAWROT Konstancja
Deloitte Adventure Team (POL)
K30
235.
1413
BOKSZCZANIN Aneta
Go2Tri (POL)
K30
236.
1428
WOŹNIAK Agnieszka
O Co Biega (POL)
K30
237.
1430
OGRODOWSKA OLGA
Wloclawek (POL)
K30
238.
1437
PIETRASIK Elżbieta
SBRT WARSZAWA (POL)
K30
239.
1439
ANDRUKIEWICZ Anita
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
K30
240.
1458
WUJEK Magdalena
Bydgoszcz (POL)
K30
241.
1471
ZAWŁOCKA Joanna
Brzeziny (POL)
K30
242.
1479
CUL Aleksandra
Węgierska Górka (POL)
K30
243.
1489
KLIMEK Magdalena
Włocławek (POL)
K30
244.
1499
RĘKOŚ Martyna
Brenno (POL)
K30
245.
1519
BUJAK Justyna
herbmaratonow.pl (POL)
K30
246.
1532
WIDURSKA Magda
LECYMY DURŚ (POL)
K30
247.
1543
PIENIĄŻEK Katarzyna
Polska (POL)
K30
248.
1553
WOLSKA Milena
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL)
K30
249.
1556
SKROBOWSKA Aneta
Running Academy (POL)
K30
250.
1561
BEDNARZ Agnieszka
Klub Biegacza Biała Biega (POL)
K30
251.
1587
WOTA Żaneta
Brzegi (POL)
K30
252.
1597
ŁATAK-SKRABUT Barbara
Mustangi Gliwice (POL)
K30
253.
1618
PTASZYNSKA Agnieszka
Warszawa (POL)
K30
254.
1631
SOCHA Dorota
Gdynia (POL)
K30
255.
1641
BARNAŚ Agata
Grupa Malbork (POL)
K30
256.
1650
NIESPODZIŃSKA Aneta
Ścigów (POL)
K30
257.
1686
SOKOŁOWSKA Ania
Gdynia (POL)
K30
258.
1720
MEJKA Małgorzata
Lubstynek (POL)
K30
259.
1725
BLASZKOWSKA Ewa
Wiedeń (AUT)
K30
260.
1729
KULMA Ewelina
Mińsk Mazowiecki (POL)
K30
261.
1732
WIDZ-KŁAK Monika
Września (POL)
K30
262.
1759
ZAWADZKA-NAZIMEK Joanna
Przybysze z Matplanety (POL)
K30
263.
1804
SZOLC Daga
Komorów (POL)
K30
264.
1807
CIERESZKO Beata
Białystok (POL)
K30
265.
1809
MOUSSERION Beata
Tuluza (FRA)
K30
266.
1816
ZAJAC SOBCZAK Marta
Dtr running team (POL)
K30
267.
1818
KOŚCIELNIAK Wioletta
TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL)
K30
268.
1819
SZMAJSER-CHYLARECKA Dagmara
Marki (POL)
K30
269.
1822
LAWTON Haley
Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR)
K30
270.
1837
GABI DARIA
I LOVE SUPERSPORT (RUS)
K30
271.
1853
REMBA Izabela
Belchatow (POL)
K30
272.
1907
JAMSKA Roksana
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
K30
273.
1910
ROMANTOWSKA Anna
Rabowice (POL)
K30
274.
1913
WRONA Anna
Brwinów (POL)
K30
275.
1926
WIELGAT- KOJDECKA Magdalena
Tychy (POL)
K30
276.
1938
NOWAK Katarzyna
Tim jest Tim (POL)
K30
277.
1940
GOŁOFIT Aneta
Lublin (POL)
K30
278.
1965
MISZKURKA Milena
Warszawa (POL)
K30
279.
1966
FRĄCKOWIAK Justyna
Poznań (POL)
K30
280.
1967
FUŁCZYŃSKA-OSTAPOWICZ Małgorzata
Szczecin (POL)
K30
281.
1971
YAHAV Inbal
Warzsaw (POL)
K30
282.
1982
CHMIELEWSKA Eliza
Września (POL)
K30
283.
1991
SUPIKOVA Jolanta
Kuźnia Triathlonu (POL)
K30
284.
1992
SUPIKOVA Barbara
Kuźnia Triathlonu (CZE)
K30
285.
2016
HARATYK Gabriela
Jastrzębie-Zdrój (POL)
K30
286.
2086
BARTKOWSKA Milena
Rozbiegane Działdowo (POL)
K30
287.
2108
TRZECIAK Monika
Płock (POL)
K30
288.
2118
KLABIS Iwona
Lentex Team (POL)
K30
289.
2123
RUSHKEVICH KARINA
I LOVE SUPERSPORT (RUS)
K30
290.
2135
KUBICA Anna
Poznań (POL)
K30
291.
2156
KOTLIŃSKA Aneta
Link4 Run (POL)
K30
292.
2196
NIWIŃSKA Aleksandra
LKS OLYMP Błonie (POL)
K30
293.
2204
KUCIŃSKA Magdalena
Warszawa (POL)
K30
294.
2207
DROZD anna
warszawa (POL)
K30
295.
2231
KYRCZ Barbara
Dankowice (POL)
K30
296.
2239
PLAGA Laura
Mikkeller Running Club London (GBR)
K30
297.
2241
DZIURKOWSKA DOROTA
TMTeam (POL)
K30
298.
2254
RÓŻYCKA Marta
Tychy (POL)
K30
299.
2270
DEJNECKA Martyna
Lubartów (POL)
K30
300.
2300
JANKOWSKA Małgorzata
Drużyna ML (POL)
K30