ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
49
50
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
1020
BIAŁEK Jarosław
Zabiegani Olsztyn (POL)
M40
202.
1021
CZECH Bogdan
Łęczna Biega (POL)
P
M40
203.
1022
GRZESIUK Michał
Łęczna Biega (POL)
P
M40
204.
1023
ŚWIRK Mariusz
Łęczna Biega (POL)
P
M40
205.
1024
JANOWSKI Tomasz
Lubelskibiegacz.pl TEAM/ Łęczna Biega (POL)
M30
206.
1025
BORUCHALSKI Daniel
Warszawa (POL)
M40
207.
1026
MADEJSKI Dawid
Lacho Team (POL)
M30
208.
1027
MISIUREK Miron
LUBLIN BIEGA (POL)
P
M40
209.
1028
BIKOWSKI Daniel
Łomża (POL)
M40
210.
1029
BIERNACKI paweł
tornado pawlichy (POL)
M40
211.
1030
KOWALCZYK Robert
Łęczna Biega (POL)
M40
212.
1031
RETKOWSKI Dariusz
Poznań (POL)
M18
213.
1033
BERĘSEWICZ Paweł
Warszawa (POL)
M40
214.
1034
PIETRASZEK Dawid
Będzin (POL)
M30
215.
1035
BIAŁEK Piotr
Zabiegani Olsztyn (POL)
M40
216.
1036
SZCZYPIŃSKI Krzysztof
Iława (POL)
M30
217.
1037
WARACZEWSKI Nikolaos
Gdynia (POL)
M40
218.
1038
GRZEGORZYCA Marcin
Gierałtowice (POL)
M30
219.
1039
NIEDZIAŁEK Michał
Rzeszów (POL)
M18
220.
1040
ŚLIWA Andrzej
LW BOGDANKA (POL)
M50
221.
1042
BRZYSKI Piotr
Stalowa Wola (POL)
M40
222.
1043
PIGŁAS Adam
Warszawa (POL)
M30
223.
1044
ŁAPIŃSKI Wojciech
Łapka Team (POL)
M40
224.
1045
JUSIŃSKI Krystian
Bractwo Biegowe BGK (POL)
M30
225.
1046
BALCER Dariusz
Warsawa (POL)
M40
226.
1047
KRYSTJAŃCZUK Karol
Łęczna Biega (POL)
M40
227.
1048
CYGAN Piotr
Run4Fun Ultra#MarcinSwiercTEAM (POL)
M50
228.
1049
PRILL Witold
Pozytywnie-Aktywni Urszulin (POL)
M50
229.
1050
SIKORA Wiesław
SKORPION TEAM (POL)
M40
230.
1052
RZEWUSKI Juliusz
Zabiegany Wołomin (POL)
M30
231.
1053
ANDRZEJEWSKI Dominik
KB Gepard Murowana Goślina (POL)
M30
232.
1054
FIERKA Tomasz
Klub 42.2 Lębork (POL)
M30
233.
1055
OLCHOWIK Sławomir
Starachowice (POL)
M40
234.
1056
PODSIADŁO Jan
TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA (POL)
M40
235.
1057
BIERNACKI Sławomir
Lipniki (POL)
M30
236.
1058
WALKOWIAK Artur
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
237.
1059
WOŹNIAK Łukasz
SMART (POL)
M40
238.
1060
PAWLACZYK Szymon
TriSpace (POL)
M30
239.
1061
RATAJCZAK Dariusz
Pędzące Żółwie IMI (POL)
M40
240.
1062
WIWATOWSKI Michał
Przyłęki (POL)
M40
241.
1063
PORTACHA Jarosław
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
242.
1064
WRÓBEL Tomasz
ZABIEGANY WOŁOMIN (POL)
P
M40
243.
1065
CEREMUGA Mateusz
STS Biegaton Mikołów (POL)
M18
244.
1066
KOCEMBA Kamil
Kęckie Harpagany (POL)
M30
245.
1067
BĄK Oskar
DRUŻYNA SZPIKU/K(r)OPKA TEAM (POL)
M18
246.
1069
DĄBROWSKI Dawid
Czerwonak Biega (POL)
M18
247.
1070
MICHALSKI Michal
Konin (POL)
M40
248.
1072
BIŁOGAN Łukasz
Cała Oleśnica Biega (POL)
M30
249.
1073
MAZUR Grzegorz
Piotrków Trybunalski (POL)
M50
250.
1074
KIERSKI Adam
Bielawa (POL)
M40
251.
1076
OGRODZIŃSKI Tomasz
Włocławek (POL)
M40
252.
1077
BIEGANOWSKI Krzysztof
Smardzewice (POL)
M40
253.
1078
TLAGA Krzysztof
Zabiegany Wołomin (POL)
M30
254.
1080
ROSZAK jakub
wrocław (POL)
M30
255.
1081
ZADROŻNY Szymon
Wataha Wałcz (POL)
M40
256.
1082
JAWORSKI Grzegorz
Dzierzoniów (POL)
M30
257.
1084
PĘKAŁA Piotr
Koszalin (POL)
M40
258.
1085
MICHALAK Jakub
Night Runners (POL)
M18
259.
1087
KORZENIEWSKI Jarosław
Team Kopeć (POL)
M40
260.
1088
DOROSZ Robert
Team ZabieganeDni (POL)
M40
261.
1089
BORUCH Adam
AGB TORFY (POL)
M40
262.
1090
DAWID Michał
Lake Runners (POL)
M30
263.
1091
GAJEWSKI Konrad
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
264.
1092
WILAMOWSKI Bartłomiej
ZOSTAĆ ULTRASEM (POL)
M30
265.
1093
PAWŁOWSKI Tomasz
Team Pleszew (POL)
M40
266.
1094
KRÓL Łukasz
Klub Biegacza Bolesławiec (POL)
M30
267.
1095
JASTRZĄB Piotr
Dekan Lesko (POL)
M50
268.
1096
GRODZKI Krzysztof
KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL)
M30
269.
1097
GRZYBOWSKI Łukasz
Łódź (POL)
M40
270.
1098
ŁĄCZNY Jarosław
PBSLA (POL)
M40
271.
1099
MOTOWIDŁO Tomasz
Jastrzębie-Zdrój (POL)
M40
272.
1100
SULIK Sławomir
Odranka Team (POL)
M40
273.
1101
NOWAKOWSKI Wiesław
Wroclaw Marathon Team (POL)
M50
274.
1103
PARTYKA Wojciech
BIMMA (POL)
M40
275.
1104
DRELA KAMIL
STREET RUN RADOM (POL)
M30
276.
1105
GROSS Radosław
Vege Runners (POL)
M30
277.
1106
OKRÓJ DAWID
WARSZAWA (POL)
M30
278.
1109
ZWOLAKIEWICZ Przemysław
NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA (POL)
M40
279.
1110
AUGUSTYNIAK Łukasz
Biegający Świdnik (POL)
M18
280.
1112
PRADELLA Paweł
Bytom (POL)
M30
281.
1114
DENEKA Andrzej
Baniocha Run (POL)
M40
282.
1115
CĄKAŁA Adam
Białobrzegi (POL)
M18
283.
1116
MALCZEWSKI Piotr
Białobrzegi (POL)
M18
284.
1117
RAJCZAKOWSKI Wojciech
Eliud Kipchoge Team Poland (POL)
M40
285.
1118
MICHNA Marcin
Poznań (POL)
M30
286.
1119
MACKO Mariusz
Wurth Polska (POL)
M40
287.
1120
DUBYK Marcin
Nysa (POL)
M30
288.
1121
PIOTROWICZ Sławomir
Deaf Run (POL)
M30
289.
1122
KOWALCZYK Wojciech
Mała Panew Team (POL)
M40
290.
1123
KWACZYŃSKI Daniel
Warszawa (POL)
M30
291.
1124
KAŁUŻA PIOTR
ŁÓDŹ KOCHA SPORT (POL)
M40
292.
1125
CZERNIAK Grzegorz
Mam ochotę pobiegać (POL)
M30
293.
1126
WIŚNIEWSKI Jacek
NOWA RUDA BIEGA (POL)
M40
294.
1127
UBYCH Marcin
Łódź (POL)
M40
295.
1129
PASIECZNIK Miłosz
MUAY RUNNING TEAM (POL)
M30
296.
1130
SKONECZNY Łukasz
STREET RUN RADOM (POL)
M30
297.
1131
KOŁODYŃSKI Paweł
Street Run Radom (POL)
M30
298.
1132
ŻYCZYŃSKI Piotr
Gluten Sruten (POL)
M50
299.
1134
MILER Radosław Jacek
Tyskie Stowarzyszenie Sportowe (POL)
M40
300.
1137
RZEŃCA Kacper
Białystok (POL)
M18