ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
3748
KWIATKOWSKI Maciej
KWIATEK (POL)
M50
202.
1638
WÓJCIK Jarosław
Łaskarzew (POL)
M50
203.
2192
PIEKARCZYK Bogusław
Łaziska Górne (POL)
M50
204.
3407
GIUGLIANO alessio
le tartarughe asd (POL)
M50
205.
3419
CATAPANO FELICE
le tartarughe asd (POL)
M50
206.
4007
AMMIRATI alfonso
le tartarughe asd (POL)
M50
207.
4694
ZDEBEL Dariusz
Lecymy Durś (POL)
M50
208.
3421
STEFAŃSKI Antoni
Lędziny (POL)
M50
209.
5805
SKOWROŃSKI Piotr
Legionowo (POL)
M50
210.
6492
LISIECKI Tomasz
LKK sport team (POL)
M50
211.
3245
KULBACZYŃSKI Jan
LKS KODEŃ (POL)
M50
212.
5086
SZELEST Wojciech
Łochów (POL)
M50
213.
3391
DUMOWSKI Krzsztof
Łochowice (POL)
M50
214.
3993
JĘDRZEJCZAK Wojciech
Łódź (POL)
M50
215.
1634
ZALASA Wojciech
Łódź Kocha Sport (POL)
M50
216.
5120
MARSZAŁEK Władysław
Lozka.Net (POL)
M50
217.
2705
SIEPIETOWSKI Piotr
LS RUN WORLD CARGO IMPORT (POL)
M50
218.
1393
PACEK ANDRZEJ
LUBELAKY. (POL)
M50
219.
6334
ODZIEMCZYK Sylwester
lubelska grupa triathlonu (POL)
M50
220.
5871
DROZDA Jerzy
Lubin (POL)
M50
221.
2286
JARZYNKA Krzysztof
Lublin (POL)
M50
222.
3219
ZAWIŚLAK Tomasz
Lublin Biega (POL)
M50
223.
1040
ŚLIWA Andrzej
LW BOGDANKA (POL)
M50
224.
5299
PYTKA Henryk
LW BOGDANKA SA (POL)
M50
225.
3021
GRZĘDA Krzysztof
M.I.L.A. (POL)
M50
226.
2628
RISTOWSKI Aleko
Makedonija (POL)
M50
227.
2317
MALINOWSKI Artur
Maksymilianowo (POL)
P
M50
228.
4267
KAFARSKI Robert
Malapana Zawadzkie (POL)
M50
229.
1887
MARKOUIZOS CHRISTOS
MARATHON CLUB (GRE)
M50
230.
4816
MITROPOULOS Dionisis
MARATHON CLUB (GRE)
M50
231.
4311
JĘSIEK Aleksander
Maraton Leszno/ Akupunktura (POL)
M50
232.
2769
CERINS Didzis
Maratona Klubs (LAT)
M50
233.
4660
SZTORC STANISŁAW
Maratończyk Dębica (POL)
M50
234.
6464
WYPYCH Radosław
maratończyk.pl (POL)
M50
235.
6060
HOJDA Marek
Marek Hojda (POL)
M50
236.
5462
EWERTOWSKI PIOTR
MARKOWI BIEGACZE (POL)
M50
237.
4452
KORZENIEWSKI Janusz
Metro Warszawskie (POL)
M50
238.
3442
GICZEWSKI Grzegorz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M50
239.
3819
SULIMA Janusz
Milanówek (POL)
M50
240.
4911
PYTLAK Piotr
Milanówek (POL)
M50
241.
2661
PERCZYŃSKI Jerzy
Mińsk Mazowiecki (POL)
M50
242.
3533
DŁUGOŁĘCKI Sławomir
MKB Team Małkinia (POL)
M50
243.
3752
WIĘCKOWSKI Wojciech
Mława (POL)
M50
244.
2704
KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek
Morsy Ostrołęka (POL)
M50
245.
3513
JUSTYNA andrzej
moszczenica (POL)
M50
246.
3760
HACZYK Jarosław
MUAY RUNNING TEAM (POL)
M50
247.
4271
DUBBERSTEIN Rainer
Münster (GER)
M50
248.
5196
LUZAK Mirosław
MWiK Bydgoszcz (POL)
M50
249.
2656
SZCZEPAŃSKI Janusz
Myslowice (POL)
M50
250.
3706
CHRZANOWSKI czeslaw
myslowicki klub biegaczaNoI (POL)
M50
251.
2663
MYSTKOWSKI Mieczysław
Mystek Taem (POL)
M50
252.
5897
ASAYEVICH Roman
Myszków (POL)
M50
253.
3978
FELSKI Mariusz
MŻS Wołcza Mała (POL)
M50
254.
3990
PUCIŁOWSKI MIROSŁAW
Nadaktywni (POL)
M50
255.
5311
KAMIŃSKI Wiesław
Nasielsk Baszta Team (POL)
M50
256.
1997
SHERTZER Boaz
Ness ziona (ISR)
M50
257.
1460
CZUBAKOWSKI Sławomir
niezrzeszony (POL)
M50
258.
3396
RANISZEWSKI Paweł
Niezrzeszony (POL)
M50
259.
3281
ZIELONKA Andrzej
Niezszony (POL)
M50
260.
3556
JANKOWSKI Sławomir
Nihgt Runners (POL)
M50
261.
4840
BOROŃ RYSZARD
NOWA IWICZNA (POL)
M50
262.
4730
SKRYPKA Sergiy
Nowa Wola (POL)
M50
263.
338
CICHECKI Jacek
Nowe Trzepowo (POL)
M50
264.
4797
KURPIEWSKI Dariusz
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M50
265.
4426
FRYDRYCH Dariusz
Nowy Styl Group Running Team (POL)
M50
266.
3505
BOSIŃSKI Jarosław
NTG Polar Road (POL)
M50
267.
1639
GRYCIUK WALENTY
NURZEC-STACJA (POL)
M50
268.
4021
WĄSIEWICZ Adam
Oława (POL)
M50
269.
3765
SZPITER Tomasz
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
M50
270.
2544
KALWAS Robert
Olsztyn (POL)
M50
271.
4780
WOLNICKI Jarek
Olsztyn (POL)
M50
272.
5048
MATYKA Jacek
Olsztyn (POL)
M50
273.
5328
WICHOWSKI Piotr
Olsztyn (POL)
M50
274.
1918
CHROBOK Gerard
Olza Cieszyn (POL)
M50
275.
3241
TOMCZYK Leslaw
Olza Cieszyn (POL)
M50
276.
5169
WARCABA Waldemar
onemanclub (POL)
M50
277.
4054
DZIADOSZ Jerzy
OneManTeam (POL)
M50
278.
3199
OZDARSKI Krzysztof
Opel Active Team (POL)
M50
279.
4288
KRUPA Janusz
ORANGE POLASA (POL)
M50
280.
1431
CZERWIŃSKI Janusz
ORANGE POLSKA (POL)
M50
281.
6004
WYSOKIŃSKI Jerzy
Orange Polska (POL)
M50
282.
1388
WACŁAWSKI Krzysztof
OrkaMasters Iława (POL)
M50
283.
213
KUBIAK Józef
Orlen Runing Team (POL)
M50
284.
246
PRUSAŁOWICZ JERZY
ORLEN RUNNING TEAM (POL)
M50
285.
304
SŁOWIK Roman
orlen running team (POL)
M50
286.
5051
WRZESIŃSKI Zdzisław
OSK SzAŁ (POL)
M50
287.
4397
KONOPKA Andrzej
OSM Piątnica (POL)
M50
288.
4766
WATRAKIEWICZ Jerzy
Ostrołęka (POL)
M50
289.
4829
JĘDRZEJEWSKI Andrzej
Ostrołęka (POL)
M50
290.
2709
KEMPISTY Mieczyslaw
Ostrów mazowiecka (POL)
M50
291.
6524
OKOŃ Krzysztof
Ostrów Wielkopolski (POL)
M50
292.
257
WITKOWSKI Piotr
OTR (POL)
M50
293.
6081
DOMAŃSKI Jerzy
Otwock (POL)
M50
294.
6351
GÓRECKI Paweł
Otwock (POL)
M50
295.
6001
KWAPIŃSKI Mirosław
P.U.H Mirex (POL)
M50
296.
2681
SIESS Jarosław
Pabianice (POL)
M50
297.
3189
ZIELONKA Wiesław
PACCOR-POLSKA (POL)
M50
298.
2258
KOS Wojciech
Parkrun Kalisz (POL)
M50
299.
6412
JĘDRZEJEWSKI ZBIGNIEW
Parkrun Wrocław (POL)
M50
300.
5608
MISIUREWICZ Pawel
Passus Sport Team (POL)
M50