ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
19
20
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
201.
1424
MODLISZEWSKI Dariusz
Orange Polska (POL)
M40
202.
1425
GALIŃSKI Maciej
S7/LW BOGDANKA (POL)
M40
203.
1432
NIEPOKÓJ patryk
Incomgroup TEAM (POL)
M40
204.
1438
NOLBERT Adam
Wrocław (POL)
M40
205.
1442
MROCZEK Przemysław
UMCS Biega (POL)
M40
206.
1445
ŁUNIEWSKI Piotr
Koło wędkarskie PZW nr39. Warszawa Białołęka (POL)
M40
207.
1447
JONIK Marcin
http://members.upcpoczta.pl/m.tlumaczenkursowiszkolen1 (POL)
M40
208.
1448
SIKORA Paweł
Warszawa (POL)
M40
209.
1449
KWIECIŃSKI Sebastian
Szymanowski Triathlon Team (POL)
M40
210.
1452
PALUCH Jacek
Gdańsk (POL)
M40
211.
1453
POKORA Marek
Wrocław (POL)
M40
212.
1461
CHODUN Marek
Lublin (POL)
M40
213.
1464
CIEMNY Tomasz
Bydgoszcz (POL)
M40
214.
1465
KRAKOWIAK Paweł
Łódź (POL)
M40
215.
1476
KOZŁOWSKI Paweł
Łomianki (POL)
M40
216.
1482
CZERNY Tomasz
Zabrze (POL)
M40
217.
1488
MAREK Przemysław
Kleczew (POL)
M40
218.
1490
KIERZEK Artur
#happyrunners (POL)
M40
219.
1493
SKALSKI Piotr
Drumet w Ruchu (POL)
M40
220.
1505
SZMIGIERO Sebastian
W.P.K SŁOŃ TEAM (POL)
M40
221.
1508
SZYMAŃSKI Michał
Warszawa (POL)
M40
222.
1509
JANKOWSKI Grzegorz
Świat płytek u Krystyna (POL)
M40
223.
1512
BĄBIŃSKI Bartłomiej
BBG-PROJEKT (POL)
M40
224.
1514
KOSCIUCZYK Andrzej
Choroszcz (POL)
M40
225.
1515
GUTKOWSKI Wojciech
Biegam Sobie SZYDŁOWIEC (POL)
M40
226.
1516
WILKIEWICZ Radek
Stomil Training (POL)
M40
227.
1517
KUJATT Wojciech
herbmaratonow.pl (POL)
M40
228.
1518
DĘBICKI Mariusz
Orange Polska (POL)
M40
229.
1522
KOWALSKI Jacek
El-Aktywny Maratończyk Team (POL)
M40
230.
1523
KACZOREK Robert
HRmax Żory (POL)
M40
231.
1534
PSZCZOLIŃSKI Adam
Pruszcz (POL)
M40
232.
1535
ŁATKA MARCIN
Wolny Szpadel (POL)
M40
233.
1538
TRZASKOWSKI Dariusz
Trucht Tarchomin Team (POL)
M40
234.
1539
PLUSZKA Adam
Vege Runners (POL)
M40
235.
1541
REMBECKI PIOTR
Rozbiegane Działdowo (POL)
M40
236.
1542
BRULIŃSKI Rafał
Akademia Sportu Medyk (POL)
M40
237.
1545
PASZKIET Remigiusz
#slimakibarcin (POL)
M40
238.
1548
KRUSZKA Stanisław
Włocławek (POL)
M40
239.
1549
KOWALEC Łukasz
Piastów (POL)
M40
240.
1550
URBAŃSKI piotr
kalisz (POL)
M40
241.
1551
HINTZ Tomasz
Piaseczno Running (POL)
M40
242.
1555
PARRADO javier
warszawa (COL)
M40
243.
1560
DĄBROWSKI Arkadiusz
Lublin 6 (POL)
M40
244.
1562
MUSZYŃSKI Michał
Tychy (POL)
M40
245.
1564
JESIOŁOWSKI Robert
Warszawa (POL)
M40
246.
1567
CZAJKOWSKI RAFAŁ
EKOBIEGI (POL)
M40
247.
1568
LITKOWICZ Adrian
ekobiegi (POL)
M40
248.
1569
BESSARABA Sławomir
Warszawa (POL)
M40
249.
1576
OBAL Dariusz
KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
M40
250.
1577
ZIĘTERSKI ROBERT
EBIEGI.PL (POL)
M40
251.
1579
BERKE Rafał
Chorzów (POL)
M40
252.
1580
STĘPIEŃ Grzegorz
Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno (POL)
M40
253.
1583
MACIEJCZYK Piotr
Warszawa (POL)
M40
254.
1584
KOLEŚNIK ROMAN
POLSKA (POL)
M40
255.
1591
KUFLOWSKI Artur
1.ORel (POL)
M40
256.
1593
MURAWSKI Przemysław
Warszawa (POL)
M40
257.
1595
ROTMAŃSKI Piotr
Air Innovations (POL)
M40
258.
1601
BERGER DENIS
WROCLAW (FRA)
M40
259.
1605
KOCIOŁŁ Tomasz
Warszawa (POL)
M40
260.
1608
KANDORA Piotr
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M40
261.
1610
KOWALCZYK jerzy
Biegiem Radom! (POL)
M40
262.
1612
SEREDA Grzegorz
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
263.
1613
MISZK Ryszard
PortEl (POL)
M40
264.
1615
PROSZEWSKI Marek
Sieradzbiega.pl (POL)
M40
265.
1616
SKOMRA Krzysztof
Banda Lulusia (POL)
M40
266.
1619
WILKOWSKI Krzysztof
FOR-REST-RUN KOSZALIN (POL)
M40
267.
1625
SUBOCZ Łukasz
Kozienice (POL)
M40
268.
1628
MAŹNIEWSKI Piotr
Częstochowa (POL)
M40
269.
1636
WÓJCIK Janusz
PowerRun by Decathlon Gniezno (POL)
M40
270.
1640
MAJKOWSKI Michał
TRIspect (POL)
M40
271.
1648
ASTAKHAU ALIAKSEI
RUN4FUN.BY (BLR)
M40
272.
1651
PAWŁOWSKI Adam
Warszawa (POL)
M40
273.
1652
JĘDRZEJCZYK Piotr
Piaseczno (POL)
M40
274.
1659
KIRILENKO Marcin
Marki (POL)
M40
275.
1660
RUDNIK Jarosław
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
276.
1667
ŻEBROWSKI Tomasz
Łysy tatoo (POL)
M40
277.
1668
CHOJNACKI Maciej
Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL)
M40
278.
1669
STOKOWSKI Sławomir
Białystok (POL)
M40
279.
1672
TRĘBICKI Paweł
Suchy Las (POL)
M40
280.
1675
MRÓZ Konrad
Warszawa (POL)
M40
281.
1676
DZIUBANY Tomasz
Yokogawa Runners (POL)
M40
282.
1677
SZARANIEC Sebastian
T-Mobile Sport Team (POL)
M40
283.
1678
BARTNIK Michał
Basset Rolling Team (POL)
M40
284.
1681
BORUC Robert
Radom (POL)
M40
285.
1683
RYBSKI Artur
Drumet w Ruchu (POL)
M40
286.
1690
ORŁOWSKI Mirosław
Suwałki (POL)
M40
287.
1693
ŁOJSZCZYK Tomek
tomsport.PL (POL)
M40
288.
1694
KILIM Konrad
Team Groszki (POL)
M40
289.
1700
WRÓBLEWSKI Piotr
Sieradzbiega (POL)
M40
290.
1703
RESKA Piotr
Ciasna (POL)
M40
291.
1709
KLUSZCZYNSKI Rafal
Warszawa (POL)
M40
292.
1710
ŻURAWSKI Arkadiusz
Sońsk (POL)
M40
293.
1711
KAJKO artur
Chodecka (POL)
M40
294.
1718
BURTON Steve
3M Gorseinon Roadrunners (GBR)
M40
295.
1726
STASZEWSKI Piotr
Potasze (POL)
M40
296.
1727
WOJTOWICZ Krzysztof
Bielsko-Biala (POL)
M40
297.
1728
KASMAN Moshe
Fun2Run (ISR)
M40
298.
1733
JONES Christopher
3M's Gorseinon Road Runners #TeamBeut (GBR)
M40
299.
1735
SZAŁEK Adam
Świdnik (POL)
M40
300.
1737
PRZYBYLSKI Maciej
Przyłęki (POL)
M40