ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona < 1 2  3  4 5 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 87 88 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
201. 13515 BANASIAK Katarzyna AWL Wrocław (POL) K
202. 11120 BANASIAK PIOTR KRZAL ADVENTURE TEAM (POL) M
203. 12019 BANASIK Marta Zambrów (POL) K
204. 16591 BANASZCZYK ARKADIUSZ #RUNMEN (POL) M
205. 12446 BANASZCZYK Bartłomiej Piotrków Trybunalski (POL) M
206. 19175 BANASZCZYK Szymon (POL) M
207. 17832 BANASZEK Aleksander Kobyłka (POL) M
208. 13957 BANASZEK Patryk Malerzowice Małe 18/1 (POL) M
209. 17104 BANASZEK WRONKA Anna Zielonka (POL) K
210. 16668 BANASZKIEWICZ Adam Grodzisk Mazowiecki (POL) M
211. 12656 BANAŚ Michał Warszawa (POL) M
212. 16364 BANBURA Slawomir Klub Biegacza Biała Biega (POL) M
213. 16007 BAŃCZEROWSKI Bartosz Mobile Bear (POL) M
214. 13175 BANDOSZ Bartłomiej Warszawa (POL) M
215. 16824 BANEK Magdalena WArszawA (POL) K
216. 11418 BANIEL Wioleta Gołdap (POL) K
217. 12653 BAŃKA Krzysztof Piekary Śląskie (POL) M
218. 11934 BAŃKA Jan niezrzeszony (POL) M
219. 18738 BAR Wieslaw Warszawa (POL) M
220. 11015 BARADZIN Aliaksandr Warszawa (POL) M
221. 13893 BARAN Jan Team Kopeć (POL) M
222. 11797 BARAN Kamila Ścinawa (POL) K
223. 17375 BARAN MAŁGORZATA BŁAŻOWA DOLNA (POL) K
224. 14937 BARAN Piotr Słomczyn (POL) M
225. 13048 BARANIECKI Szymon OLX Running Team (POL) M
226. 11268 BARANOWICZ Joanna Warszawa (POL) K
227. 11238 BARANOWSKA Katarzyna Augustów (POL) K
228. 18165 BARANOWSKA Katarzyna Goracy Potok Team (POL) K
229. 12934 BARANOWSKI Adam Raciąż (POL) M
230. 11931 BARANOWSKI Lech Parkrun Konstancin (POL) M
231. 10365 BARANOWSKI Paweł Płock (POL) M
232. 14270 BARANOWSKI Szymon Warszawa (POL) M
233. 10230 BARANOWSKI Zenon Ludwikowo (POL) M
234. 14167 BARAŃSKA Renata Zabiegany Skaryszew (POL) K
235. 16706 BARAŃSKI Piotr NIGHT RUNNERS/231GO (POL) M
236. 18598 BARAŃSKI Robert ACO Poland Running TEAM (POL) M
237. 16355 BARCICKA Sara Sara Barcicka (POL) K
238. 16531 BARCIKOWSKI Jarosław E. Wedel (POL) M
239. 14849 BARCZYK Adrian Warszawa (POL) M
240. 19001 BARCZYK Agnieszka (POL) K
241. 14543 BARCZYK Damian Ryczów (POL) M
242. 11962 BARDADYN Ula Warszawa (POL) K
243. 11696 BARDECKA Agnieszka Łomianki (POL) K
244. 13900 BAREJKO Marta PLL LOT (POL) K
245. 14354 BARINOVA Justina Kaunas (LTU) K
246. 18235 BARRAL CASTRO David Warszawa (ESP) M
247. 12717 BARSKI Dominik Iłowo-Osada (POL) M
248. 15323 BARSZCZ Mariusz Starachowice (POL) M
249. 18079 BARSZCZEWSKA Marta Warszawa (POL) K
250. 12033 BARTCZAK Danuta Sokół Bodzanów (POL) K
251. 12032 BARTCZAK Janusz Więckowski Team (POL) M
252. 13559 BARTCZAK Maciej Maciej Bartczak (POL) M
253. 13161 BARTEL Robert Stare Babice Biegają (POL) M
254. 14076 BARTELA Michał Przasnysz (POL) M
255. 15724 BARTKIEWICZ Krzysztof Warszawa (POL) M
256. 13769 BARTKIEWICZ Paula Warszawa (POL) K
257. 15360 BARTKIEWICZ Paweł Mysiadło (POL) M
258. 17204 BARTKOWSKI Marek EndureTeam (POL) M
259. 15768 BARTNICKI Adrian MKB Dreptak (POL) M
260. 17806 BARTNICKI Artur Emów (POL) M
261. 19285 BARTNIK Jan (POL) M
262. 13521 BARTNIK Wacław Zamość (POL) M
263. 11576 BARTODZIEJ Mateusz KBZDDM (POL) M
264. 16786 BARTOLD Magdalena Solvitur Ambulando (POL) K
265. 16785 BARTOLD Robert Solvitur Ambulando (POL) M
266. 15093 BARTOSIAK Beata Warszawa (POL) K
267. 13686 BARTOSIAK Patrycja Warszawa (POL) K
268. 12462 BARTOSIEWICZ Michal Warsaw (POL) M
269. 15129 BARTOSIK Jacek Gazownia (POL) M
270. 16407 BARTOSIK Maciej Radzionków (POL) M
271. 13980 BARTOSZ Aleksandra . (POL) K
272. 14214 BARTOSZ Mariola Kikół (POL) K
273. 15171 BARTOSZEWICZ Piotr Kondycja Piaseczno (POL) M
274. 16990 BARTOSZUK Sylwia Bibice (POL) K
275. 15099 BARTOSZYŃSKI Dominik Basket Rypin (POL) M
276. 15918 BARTYKOWSKA Marta Warszawa (POL) K
277. 14712 BARTYZEL Maja WARSZAWA (POL) K
278. 13211 BARWICKI Marcin Warszawa (POL) M
279. 10149 BARYŁA Maciej Płock (POL) M
280. 14691 BARYSEVICH Viktar Run4fun.by (POL) M
281. 13343 BAS Cyprian Warszawa (POL) M
282. 18417 BASIAK Michał Hardcorowe wychylylybymy (POL) M
283. 11531 BASIAK Piotr Warka (POL) M
284. 10362 BASTIAT-JAROSZ Dawid Warszawa (POL) M
285. 13465 BASZCZYŃSKA Katarzyna Warszawa (POL) K
286. 13466 BASZCZYŃSKI Tomasz Warszawa (POL) M
287. 11767 BAŚ Michał Warszawa (POL) M
288. 18319 BATOR Piotr Warszawa (POL) M
289. 17266 BATOR Zbigniew Warszawa (POL) M
290. 13270 BATOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M
291. 16718 BAUDRIER Simon Rennes (FRA) M
292. 18222 BAUER Emilia Warszawa (POL) K
293. 14139 BAWOŁ Krzysztof Kosorowice (POL) M
294. 16894 BAZHUK SVIATLANA IRUN BREST (POL) K
295. 18758 BĘBEŃCA Błażej Wesoła Piaskowa (POL) M
296. 15909 BĘBENEK Czesław Kunrowiec (POL) M
297. 14406 BECEK Jakub Warszawa (POL) M
298. 11552 BECHTA Damian Adidas Runners Warsaw (POL) M
299. 17485 BĘCŁAWSKI Jacek PGE Energetic Running (POL) M
300. 11320 BEDENAK-KISIEL Joanna Warszawa (POL) K
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.28190207 s

Sponsor główny: