ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . 19 20  21  22 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2001. 5365 KAPUSTIN Dmitrii Margarita (POL) M30
2002. 2686 KARASIAK Krzysztof warszawa (POL) M30
2003. 5177 KARASOWSKI Mariusz Brzeg (POL) M30
2004. 4886 KARAVIDAS Georgios MARATHON CLUB (GRE) M40
2005. 5161 KARBARCZYK Sebastian KKB PAP (POL) M40
2006. 6032 KARBARZ Marcin WChUW Obiegówka (POL) M40
2007. 6156 KARBARZ Marcin WChUW Obiegówka (POL) M40
2008. 5345 KARCZ Anna Bydgoszcz (POL) K18
2009. 4925 KARCZ Maciej --- (POL) M50
2010. 1862 KARCZEWSKA Aleksandra Warszawa (POL) K18
2011. 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) K18
2012. 6400 KARCZEWSKI Sławomir CWU (POL) M30
2013. 1158 KARCZMARSKA Joanna Vege Runners (POL) K18
2014. 3876 KARCZYŃSKA Justyna Opole (POL) K30
2015. 5737 KARDY¦ Aleksy KU AZS Uniwersytet Rzeszowski (POL) M30
2016. 3278 KARIOZEN Michał Tajemniczy Don Pedro i S-ka (POL) M40
2017. 5753 KARKUT Krzysztof KitkiZojkiiSzarlotki (POL) M60
2018. 3012 KARLAK Andrzej kb galeria (POL) M50
2019. 2011 KARNAS Marek ¦wiebodzice (POL) M40
2020. 5220 KARNASZEWSKI Albin Warszawa (POL) M40
2021. 3140 KAROLAK Małgorzata Wyględy (POL) K40
2022. 3853 KAROLEWSKI Maciej Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) M30
2023. 2601 KARP Robert Allianz Running Team (POL) M40
2024. 2891 KARPIK Konrad Znicz Biłgoraj (POL) M18
2025. 2223 KARPINA jacek KS GRYF Kietrz (POL) M40
2026. 4569 KARPIŃSKI Konrad Wrocław (POL) M40
2027. 6357 KARPIŃSKI Krzysztof Białystok Biega Team (POL) M40
2028. 2029 KARPIŃSKI Robert Spartanie Dzieciom (POL) M40
2029. 3887 KARPOWICZ Patryk Toruń (POL) M30
2030. 3919 KARSKI Jarosław Legionowo (POL) M40
2031. 3588 KARWAT Cezary SIELCE PRAWE (POL) M30
2032. 1835 KARWOWSKI Maciej Warszawa (POL) M40
2033. 3972 KARWOWSKI Michał Epoka Nordica ŁódĽ (POL) M30
2034. 5293 KASHIVSKYY Oleh Duklanowski Team (POL) M40
2035. 3220 KASIACHENKA Siarhei Victoria (BLR) M40
2036. 4394 KASIERSKA Ewa Katarzyna WKB META LUBLINIEC (POL) K70
2037. 3935 KASINA Wojciech Brzeg Dolny (POL) M30
2038. 1252 KASIŃSKA Anna ŁódĽ (POL) K30
2039. 6720 KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina RaceFighter Gosir Dębe Wielkie (POL) K30
2040. 1728 KASMAN Moshe Fun2Run (ISR) M40
2041. 5842 KASPROWICZ Katarzyna Koszalin (POL) K18
2042. 4020 KASPRZAK Adrian Warta (POL) M18
2043. 2166 KASPRZAK Dawid Boczków (POL) M18
2044. 1344 KASPRZAK Martyna Night Runners ¦l±sk (POL) K30
2045. 4507 KASTELIK Mariusz Danone Bieruń (POL) M30
2046. 4688 KASTELIK Szymon GRZMOT GILOWICE (POL) M18
2047. 3071 KASZAK Aleksandra Warszawa (POL) K30
2048. 2793 KASZTARYNDA Daria CELLFAST (POL) K30
2049. 5791 KASZTELANIC jacek Warszawa (POL) M50
2050. 4749 KASZUBSKI andrzej zabrze (POL) M30
2051. 2462 KAWALEC Krystian Marcin ¦wierc Team (POL) M40
2052. 4885 KAWKA Grzegorz Kutno Biega (POL) M50
2053. 3083 KAWULA Celina Muszyna (POL) K50
2054. 5099 KAZACHONAK Pavel YouCanRun (BLR) M30
2055. 5195 KAZAŁA Piotr Zabiegani Po Uszy (POL) M40
2056. 5486 KAZBERUK Jarosław Wasilków (POL) M50
2057. 1565 KAZUBOWSKI Jacek TriDarKo (POL) M50
2058. 5850 KA¬MIERCZAK Krystian Decathlon Reduta Team (POL) M18
2059. 4044 KA¬MIERCZAK Andrzej Wójtowicz Tri Team (POL) M40
2060. 4012 KA¬MIERCZAK DAMIAN DIM (POL) M40
2061. 2260 KA¬MIERCZAK Daniel Liskowska Grupa Biegowa (POL) M30
2062. 1969 KA¬MIERCZAK Grzegorz Warszawa (POL) M40
2063. 2310 KA¬MIERCZAK Ireneusz Rawa Mazowiecka (POL) M50
2064. 4791 KA¬MIERCZAK Krzysztof Łęczyca (POL) M40
2065. 4436 KA¬MIERCZAK Michał Bedlno (POL) M18
2066. 5271 KA¬MIERCZAK Michał Dopiewiec (POL) M40
2067. 1474 KA¬MIERCZAK Piotr OSTRÓW WLKP (POL) M18
2068. 1477 KA¬MIERCZAK PIOTR Fillipides (POL) M30
2069. 2613 KA¬MIERCZAK Robert Bravehearts Legionowo (POL) M40
2070. 1687 KA¬MIERCZYK Marek Le¶nica (POL) M18
2071. 4098 KAŻURO Daniel ŁódĽ (POL) M30
2072. 6510 KĘDZIERSKI Paweł Pruszków (POL) M40
2073. 3490 KĘDZIORA Agnieszka Running OSP Polesie (POL) K40
2074. 3487 KĘDZIORA Mariusz Running OSP Polesie (POL) M40
2075. 3780 KELAR Łukasz KB Pionier Szczecin (POL) M18
2076. 5372 KELL Mark London (GBR) M30
2077. 5610 KELLEY John Archangel Running Club (USA) M30
2078. 4655 KEMPIŃSKI Tomasz Trailinforest (POL) M40
2079. 2709 KEMPISTY Mieczyslaw Ostrów mazowiecka (POL) M50
2080. 4171 KĘPA Mateusz Ambrożów (POL) M18
2081. 5633 KĘPCZYŃSKA Marlena Brodnica Biega (POL) K40
2082. 1404 KĘPIŃSKI Kacper Warszawa (POL) M18
2083. 4336 KĘPISTY Marek CopyNET (POL) M40
2084. 5558 KĘPOWICZ Kamil Niedrzwica Duża (POL) M30
2085. 6254 KĘPOWICZ Marcin Żabia Wola (POL) M40
2086. 6406 KĘSKA Arkadiusz Katowice (POL) M30
2087. 29 KHAMIDOVA Sitora (UZB) K30
2088. 4566 KHOLODNYI Yevhenii Kharkiv (UKR) M40
2089. 2966 KICIŃSKA BEATA SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL) K40
2090. 47 KIDA Paweł CWKS Resovia Rzeszów (POL) PZLA M18
2091. 5185 KIEŁBASA Michał Gdynia (POL) M18
2092. 4828 KIEPIEL GRZEGORZ JEDLNIA-LETNISKO (POL) M30
2093. 4900 KIEPURA Robert WARSZAWA (POL) M30
2094. 1469 KIERCZYŃSKA Wioletta Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL) K40
2095. 4940 KIEROŃSKI Robert Modlin Twierdza (POL) M40
2096. 1074 KIERSKI Adam Bielawa (POL) M40
2097. 1490 KIERZEK Artur #happyrunners (POL) M40
2098. 1487 KIERZEK Ewa #happyrunners (POL) K40
2099. 4033 KIE¦ Robert Zdrowa Żywno¶ć Radzymin (POL) M40
2100. 3984 KIEZIK Anna Skazani na sukces (POL) K30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.24109602 s

Sponsor główny: