ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
19
20
21
22
23
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2001.
2791
CZEREPAK Krzysztof
Bolesławiec (POL)
M30
2002.
2792
PORĘBSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M40
2003.
2793
KASZTARYNDA Daria
CELLFAST (POL)
K30
2004.
2794
LUBAK Marcin
Mały Płock (POL)
M30
2005.
2795
CZARNOTA Dariusz
Wschowa (POL)
M30
2006.
2796
HAJNAL Laszlo
FRONTEX (HUN)
M40
2007.
2797
BONIECKI Artur
Vege Runners / Street Run Radom (POL)
M30
2008.
2798
SĘDŁAK ŁUKASZ
CellFAST (POL)
M40
2009.
2799
KONDRATOWICZ Maja
Lublin (POL)
K18
2010.
2800
KALECIŃSKA Izabella
Zgorzała (POL)
K50
2011.
2801
PRUCHNIAK Robert
zWarty (POL)
M40
2012.
2802
MARTINI Dawid
Wyjazdy na maratony z Longer_7 (POL)
M18
2013.
2803
CHYLAK Wojtek
WIELISZEW HERON TEAM (POL)
M50
2014.
2804
DAWIDOWICZ Marcin
Tri Mission (POL)
M30
2015.
2805
ANYSZEWSKI Kamil
Running OSP Polesie (POL)
M30
2016.
2806
LASKOWSKI Grzegorz
Osm piatnica (POL)
M18
2017.
2807
PODGRODZKI Grzegorz
BBL Zduńska Wola (POL)
M40
2018.
2808
MALCZARSKI Sebastian
Lublin (POL)
M40
2019.
2809
KNARA Ada
Tri Mission (POL)
K30
2020.
2810
MICHALEWICZ Milosz
Sława (POL)
M18
2021.
2811
KOWALSKI Jakub
Warszawa (POL)
M18
2022.
2812
NOWAK Marcin
IŁŻA PĘDZI (POL)
M30
2023.
2813
SCIVYER Roy
Londyn (GBR)
M30
2024.
2814
CHYB Radosław
Gdynia (POL)
M40
2025.
2815
GÓRECZNY Michał
Bystronic Runners (POL)
M30
2026.
2816
SZAŁOWSKI Andrzej
Pipidów Duży (POL)
M60
2027.
2817
RESZKOWSKI Sebastian
BAZA 44 (POL)
M30
2028.
2818
GRABIEC RAFAŁ
PIONKI (POL)
M30
2029.
2819
TRĘBACZKIEWICZ Maciej
Night Runners Września (POL)
M30
2030.
2820
NTOUSKOS DIMITRIOS
ATHENS (GRE)
M50
2031.
2821
KLIMCZYŃSKI Rafał
Warszawa (POL)
M30
2032.
2822
PEŁSZYK Piotr
białystok (POL)
M30
2033.
2823
OLBRYŚ Stanisław
KB Legionowo (POL)
M50
2034.
2824
TOMASZEWSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M30
2035.
2825
PIETRZAK Dariusz
Warszawa (POL)
M40
2036.
2826
POPŁAWSKI Marcin
BSB (POL)
M40
2037.
2827
PIETRZAK Monika
Warszawa (POL)
K40
2038.
2828
TEICHERT Maria
ActiveSports Warszawa (POL)
K50
2039.
2829
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta
Szakale Bałut Łódź (POL)
K40
2040.
2830
GRZESIK Marcin
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
M40
2041.
2831
KUTERA Damian
Czarnecki Run Team (POL)
M30
2042.
2832
STOŁOWSKI Piotr
Elbląg- niezrzeszony (POL)
M50
2043.
2833
KOCUR Łukasz
Mysłowice (POL)
M18
2044.
2834
TOBIASZ Anna
Stary Pilczyn (POL)
K50
2045.
2835
KOŚCIELNIAK Wojciech
Radom (POL)
M18
2046.
2836
LULA Mariusz
Warszawa (POL)
M40
2047.
2837
NAPIERAŁA Mariusz
3M Running Team (POL)
M40
2048.
2838
ALBAROUDI Abdullatif
Warszawa (POL)
M30
2049.
2839
KACZMARCZYK Kamil
OSM Piątnica (POL)
M30
2050.
2840
MAKARSKI Rafał
Warszawa (POL)
M30
2051.
2841
DYDIO Piotr
Pid-Mill Team (POL)
M50
2052.
2842
MIROWSKI IREK
GEO Running Club (POL)
M40
2053.
2843
WÓJKOWSKI Sylwester
Kutno (POL)
M30
2054.
2844
WAWRZYN Łukasz
Tomaszów Mazowiecki (POL)
M30
2055.
2845
KOLASZT Michał
Iłża Pędzi (POL)
M30
2056.
2846
ŚWITACZ Jacek
Warszawa (POL)
M50
2057.
2847
ZGLEŃSKI IRENEUSZ
PRUSZCZ GDAŃSKI (POL)
M40
2058.
2848
ANAGNOSTOPOULOU Vicky
Athens (AUS)
K40
2059.
2849
MUSIOŁ Grzegorz
Dystans Lubomia (POL)
M40
2060.
2850
TUREK Paulina
ProRunning Promotion (POL)
K30
2061.
2851
SZMIGIEL Izabela
Za linią mety team (POL)
K18
2062.
2852
FORCZMAŃSKI Paweł
Szczecin (POL)
M40
2063.
2853
KUCIŃSKI Łukasz
Warszawa (POL)
M40
2064.
2854
KLINKOSZ Paweł
Koleczkowo (POL)
M40
2065.
2855
KAMIŃSKI PAWEŁ
#biegamdlasiebie (POL)
M40
2066.
2856
URBAN Arkadiusz
Warszawa (POL)
M40
2067.
2857
WAŃCZYK Zuzanna
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
K18
2068.
2858
NOWAK Zbigniew
NOWAK TEAM (POL)
M40
2069.
2859
MARUD Wiesław
Ząbki (POL)
M50
2070.
2860
SEWERYN Jacek
Mysłowice (POL)
M40
2071.
2861
PIEKARSKA Weronika
Konin (POL)
K18
2072.
2862
RZEPKA Jędrzej
Warszawa (POL)
M18
2073.
2863
ROGOWSKI Andrzej
1Bpzmot/12BZ (POL)
M30
2074.
2864
GAJOWNICZEK Magdalena
Siedlce (POL)
K30
2075.
2865
SZYSZKOWSKI Włodzimierz
Duke Nukem Prince of Warsaw (POL)
M50
2076.
2866
TOURLAKIS DIMITRIS
Rea maternity runners team (GRE)
M40
2077.
2867
GRZYWACZ Krzysztof
Roche Runners (POL)
M40
2078.
2868
MARCHENKO Yevhen
NOVA POSHTA (UKR)
M30
2079.
2869
ORZECHOWSKI Damian
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
M30
2080.
2870
TRZYNA Marcin
Warszawa (POL)
M30
2081.
2871
YUKEVICH Aliaksandr
deal.by (BLR)
M30
2082.
2872
KOZŁOWSKA Weronika
Warszawa (POL)
K30
2083.
2873
WOJTON Karol
Biegne zeby Bartek mogl biegac (POL)
M30
2084.
2874
RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria
Kielce (POL)
K40
2085.
2875
WIERCINSKI Mariusz
Konstancin-Jeziorna (POL)
M40
2086.
2876
TRIANTIS GEORGIOS
Eternal Runners (GRE)
M40
2087.
2877
GRZĄDZIEL Paweł
Warszawa (POL)
M50
2088.
2878
ŻARCZYŃSKA Magdalena
MAdaś team (POL)
K18
2089.
2879
NATORSKI Maciek
Warszawa (POL)
M40
2090.
2880
PRONOBIS-PROŃSKI Michał
Slow Jogging (POL)
M30
2091.
2881
POSMAN Rafał
Warszawa (POL)
M40
2092.
2882
RUDO Jakub
Łochów (POL)
M18
2093.
2883
ABCZYŃSKI Robert
Świecie (POL)
M40
2094.
2884
OKOŃSKI Paweł
ORT Łomianki (POL)
M40
2095.
2885
SCHEHR Jérôme
Paris (FRA)
M18
2096.
2886
KOŁATEK Paulina
Bełchatów (POL)
K18
2097.
2887
GRUDNIEWSKA-MATYSIAK AGNIESZKA
IŁŻA PĘDZI (POL)
K40
2098.
2888
KISIELIŃSKI Szymon
Niwiski (POL)
M40
2099.
2889
KONSTANTAKOS DIMITRIOS
ETERNAL RUNNERS (GRE)
M40
2100.
2890
JAMROZ Michał
Znicz Biłgoraj (POL)
M18