ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . 19 20  21  22 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2001 13118 ROZPŁOCH Tomasz Warszawa (POL) 1665 M (2676) 00:31:29 +16:45 00:27:47 09:32:41.51
2002 13475 RUBINKOWSKI Maciej ŁódĽ (POL) 1666 M (1404) 00:31:29 +16:45 00:24:34 09:32:41.52
2003 18463 KOWALCZYK Mateusz Warszawa (POL) 1667 M (634) 00:31:29 +16:45 00:22:00 09:32:41.55
2004 15188 SIELEWIESIUK Jakub Warszawa (POL) 1668 M (1400) 00:31:29 +16:45 00:24:33 09:32:41.58
2005 11920 KISZKO Kamil MobieRehab (POL) 1669 M (1414) 00:31:29 +16:45 00:24:35 09:32:41.66
2006 16705 PLEWA Maciej Omega Pharma Team (POL) 1670 M (1105) 00:31:30 +16:46 00:23:46 09:32:42.02
2007 17259 KWIECIEŃ Norbert Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (POL) 1671 M (2616) 00:31:30 +16:46 00:27:38 09:32:42.62
2008 17602 SUBERLAK Hubert Warszawa (POL) 1672 M (2618) 00:31:30 +16:46 00:27:38 09:32:42.72
2009 15106 LENARD-MYSZKOWSKA Anna Team ZabieganeDni (POL) 337 K (230) 00:31:30 +16:46 00:24:46 09:32:42.92
2010 11526 SOSNA Artur Warszawa (POL) 1673 M (1457) 00:31:31 +16:47 00:24:41 09:32:43.38
2011 10376 NOWAKOWSKI Artur Płock (POL) 1674 M (1491) 00:31:31 +16:47 00:24:45 09:32:43.43
2012 16578 WIGŁASZ Aneta Wola Piotrowa (POL) 338 K (189) 00:31:31 +16:47 00:24:17 09:32:43.57
2013 18947 MYSZKOWSKI Sebastian Team ZabieganeDni (POL) 1675 M (1495) 00:31:31 +16:47 00:24:45 09:32:43.86
2014 11728 PAWZUN Bartosz Pracownia Fizjoteka (POL) 1676 M (1419) 00:31:32 +16:48 00:24:36 09:32:44.65
2015 12387 URBAŃSKI Paweł Jabłonna (POL) 1677 M (2791) 00:31:32 +16:48 00:28:05 09:32:44.79
2016 17322 KONIKIEWICZ Adam Za lini± mety (POL) 1678 M (1518) 00:31:32 +16:48 00:24:48 09:32:44.88
2017 10512 NYGA Jarosław Łopuszno Active Team (POL) 1679 M (2591) 00:31:33 +16:49 00:27:34 09:32:45.17
2018 16457 CZWARTOSZ Mariusz The Luzers (POL) 1680 M (1424) 00:31:33 +16:49 00:24:37 09:32:45.25
2019 14585 JĘDRZEJCZYK Sławomir Reebok RUN CREW (POL) 1681 M (1500) 00:31:33 +16:49 00:24:46 09:32:45.30
2020 16475 ZAREMBA Robert Warszawa (POL) 1682 M (2414) 00:31:33 +16:49 00:27:06 09:32:45.42
2021 17991 ŁUKASZEWSKI Bartłomiej Trawniki (POL) 1683 M (865) 00:31:33 +16:49 00:22:49 09:32:45.51
2022 10330 KMIEĆ anna Inowrocław (POL) 339 K (1702) 00:31:33 +16:49 00:31:25 09:32:45.75
2023 17502 PTAK Michał RBS (POL) 1684 M (1437) 00:31:34 +16:50 00:24:39 09:32:46.09
2024 12594 KALISKA Natalia Olsztyn (POL) 340 K (564) 00:31:34 +16:50 00:27:01 09:32:46.37
2025 18516 PINKAS Monika Warszawa (POL) 341 K (216) 00:31:34 +16:50 00:24:41 09:32:46.67
2026 18445 GRABOWSKI Marcin tridziki (POL) 1685 M (2401) 00:31:34 +16:50 00:27:04 09:32:46.77
2027 11609 SZYMAŃSKI ROBERT WARSZAWA (POL) 1686 M (1527) 00:31:34 +16:50 00:24:49 09:32:46.84
2028 11083 CIESIELSKI Rafał Wojewódzcy Team (POL) 1687 M (1522) 00:31:35 +16:51 00:24:49 09:32:47.16
2029 18095 DYGAS Dominik Skarżysko-Kamienna (POL) 1688 M (1490) 00:31:35 +16:51 00:24:45 09:32:47.23
2030 18376 SKROBISZ Anna Warszawa (POL) 342 K (194) 00:31:35 +16:51 00:24:23 09:32:47.28
2031 14634 HERMAN Artur Korytnica (POL) 1689 M (1417) 00:31:35 +16:51 00:24:36 09:32:47.53
2032 13158 CHOJNOWSKI Michał Warszawa (POL) 1690 M (2476) 00:31:35 +16:51 00:27:15 09:32:47.75
2033 16603 WO¬NIAK Damian Wojskowa Akademia Techniczna (POL) 1691 M (1498) 00:31:36 +16:52 00:24:46 09:32:48.00
2034 14135 BONK Bartosz Pszczółkowski Team (POL) 1692 M (1520) 00:31:36 +16:52 00:24:49 09:32:48.02
2035 19064 JA¬WIŃSKI Rafał Żórawski Team (POL) 1693 M (1537) 00:31:36 +16:52 00:24:51 09:32:48.10
2036 17447 RUDAWSKA Magdalena Warsaw Run Club (POL) 343 K (229) 00:31:36 +16:52 00:24:46 09:32:48.27
2037 12581 MATUSZCZAK Bogdan Nowe Miasto nad Pilic± (POL) 1694 M (2413) 00:31:36 +16:52 00:27:06 09:32:48.27
2038 19177 LI¦KIEWICZ Sylwia ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 344 K (221) 00:31:36 +16:52 00:24:43 09:32:48.44
2039 12452 PIWNICKI Mateusz Warka (POL) 1695 M (1367) 00:31:36 +16:52 00:24:28 09:32:48.49
2040 17180 ZIELINSKI Ksawery The British School. Warsaw (POL) 1696 M (1352) 00:31:36 +16:52 00:24:26 09:32:48.51
2041 11619 WOJTKOWSKI Piotr Kobyłka (POL) 1697 M (1399) 00:31:36 +16:52 00:24:33 09:32:48.51
2042 14028 JAROCH Michał Markowi Biegacze (POL) 1698 M (1339) 00:31:36 +16:52 00:24:24 09:32:48.55
2043 15531 WIELICZKO Igor Warszawa (POL) 1699 M (1386) 00:31:36 +16:52 00:24:31 09:32:48.68
2044 16104 GRUSZCZYŃSKI witold Witold Gruszczyński (POL) 1700 M (1504) 00:31:36 +16:52 00:24:46 09:32:48.80
2045 15452 CIOCH Weronika runnersclub.pl (POL) 345 K (240) 00:31:37 +16:53 00:24:50 09:32:49.20
2046 18940 PEDRYCZ Mikołaj Warszawa (POL) 1701 M (1350) 00:31:37 +16:53 00:24:26 09:32:49.31
2047 19043 CIACH Dariusz KB Wyszków (POL) 1702 M (1086) 00:31:37 +16:53 00:23:41 09:32:49.35
2048 19210 PU¬ Grażyna (POL) 346 K (831) 00:31:37 +16:53 00:28:21 09:32:49.49
2049 10378 FUDYMA Jakub Tarnów (POL) 1703 M (1499) 00:31:38 +16:54 00:24:46 09:32:50.04
2050 15944 DOBOSZ Radosław Warszawa (POL) 1704 M (1506) 00:31:38 +16:54 00:24:47 09:32:50.05
2051 15778 CHOLEWIŃSKI Przemysław Warszawa (POL) 1705 M (1487) 00:31:38 +16:54 00:24:44 09:32:50.88
2052 10833 WÓJCIK Rafał (POL) 1706 M (1273) 00:31:39 +16:55 00:24:14 09:32:51.19
2053 14317 KANIEWSKA Alicja Akademia Biegania Grudzi±dz (POL) 347 K (228) 00:31:39 +16:55 00:24:46 09:32:51.24
2054 15210 MROZOWSKI Arkadiusz Warszawa (POL) 1707 M (2943) 00:31:39 +16:55 00:28:28 09:32:51.37
2055 13340 BOGUSZ Ewa Warszawa (POL) 348 K (223) 00:31:39 +16:55 00:24:44 09:32:51.79
2056 13159 CHOJNOWSKA Emilia Warszawa (POL) 349 K (627) 00:31:39 +16:55 00:27:19 09:32:51.96
2057 13213 CHODKIEWICZ Tomasz Warszawa (POL) 1708 M (1492) 00:31:40 +16:56 00:24:45 09:32:52.43
2058 14185 KAŃCIAŁA Rafał Lipinki (POL) 1709 M (1470) 00:31:40 +16:56 00:24:43 09:32:52.47
2059 17094 KUBAS Rafał SULEJÓWEK (POL) 1710 M (2880) 00:31:40 +16:56 00:28:20 09:32:52.55
2060 11225 TYMIŃSKI Kamil PIWKO RUN TEAM (POL) 1711 M (1473) 00:31:40 +16:56 00:24:43 09:32:52.63
2061 16656 SOWA NATALIA MARIAŃSKIE PORZECZE (POL) 350 K (817) 00:31:40 +16:56 00:28:15 09:32:52.75
2062 16861 LIPKOWSKI Paweł Warszawa (POL) 1712 M (1275) 00:31:41 +16:57 00:24:15 09:32:53.02
2063 16233 ZALESKA IZABELA WARSZAWA (POL) 351 K (236) 00:31:41 +16:57 00:24:49 09:32:53.12
2064 14716 GŁODOWSKI Zbigniew Warszawa (POL) 1713 M (2595) 00:31:41 +16:57 00:27:34 09:32:53.75
2065 10367 KOWALKOWSKI Paweł Anwil Team (POL) 1714 M (2800) 00:31:41 +16:57 00:28:06 09:32:53.75
2066 13833 GODLEWSKI Paweł Kamil Morsy Czyżew (POL) 1715 M (2572) 00:31:41 +16:57 00:27:29 09:32:53.84
2067 16423 KIEMPISTY Mariusz Morsy Czyżew (POL) 1716 M (2574) 00:31:41 +16:57 00:27:29 09:32:53.99
2068 13241 SADURSKI Zbigniew sobolew (POL) 1717 M (1250) 00:31:42 +16:58 00:24:10 09:32:54.33
2069 11424 BEDNARSKI Artur Sochaczew (POL) 1718 M (2621) 00:31:42 +16:58 00:27:39 09:32:54.49
2070 10154 PTASZYŃSKI Damian ANWILTEAM (POL) 1719 M (2554) 00:31:42 +16:58 00:27:26 09:32:54.91
2071 13170 MACIEJEWSKI Łukasz Lipsko (POL) 1720 M (1394) 00:31:43 +16:59 00:24:32 09:32:55.42
2072 18347 KORZENIEWSKI Mateusz Pruszków (POL) 1721 M (1297) 00:31:43 +16:59 00:24:18 09:32:55.48
2073 18953 SREEDAR Phirumoorthy (IND) 1722 M (2872) 00:31:43 +16:59 00:28:19 09:32:55.58
2074 13883 KURPIEWSKA Dominika Warszawa (POL) 352 K (244) 00:31:43 +16:59 00:24:51 09:32:55.62
2075 18955 MANOWSKI Andrzej DENTSU AEGIS RUNNERS (POL) 1723 M (2972) 00:31:43 +16:59 00:28:31 09:32:55.62
2076 15348 LASOCKI Łukasz Wyszków (POL) 1724 M (2571) 00:31:43 +16:59 00:27:29 09:32:55.82
2077 16874 PIETRASZEWSKI Adam Łychowska Wola (POL) 1725 M (1433) 00:31:43 +16:59 00:24:37 09:32:55.87
2078 19481 BIAŁOKOS Kamil LIVE WELL AT CITI (POL) 1726 M (1408) 00:31:43 +16:59 00:24:34 09:32:55.90
2079 10260 KAMIŃSKA Krystyna ORLEN (POL) 353 K (674) 00:31:44 +17:00 00:27:35 09:32:56.24
2080 17406 JANOWSKI Marcin Accenture (POL) 1727 M (1569) 00:31:44 +17:00 00:24:56 09:32:56.48
2081 13813 MĘCZYŃSKI Piotr 6 BPD KRAKÓW (POL) 1728 M (2443) 00:31:44 +17:00 00:27:11 09:32:56.50
2082 15213 STRAWINSKI Aleksander Warszawa (POL) 1729 M (1560) 00:31:44 +17:00 00:24:55 09:32:56.51
2083 11306 ŻYWIEŃ Marek Warszawa (POL) 1730 M (1526) 00:31:44 +17:00 00:24:49 09:32:56.80
2084 13541 ZRAZEK Piotr Łowicz (POL) 1731 M (1376) 00:31:45 +17:01 00:24:30 09:32:57.09
2085 18295 KOZYSA Wojciech Accenture (POL) 1732 M (1532) 00:31:45 +17:01 00:24:50 09:32:57.55
2086 19050 WYSZYŃSKI Piotr (POL) 1733 M (2967) 00:31:46 +17:02 00:28:31 09:32:58.00
2087 18116 ZDUNEK Mariusz ROXY (POL) 1734 M (1579) 00:31:46 +17:02 00:24:57 09:32:58.62
2088 18145 ROSA Izabela ROXY (POL) 354 K (254) 00:31:47 +17:03 00:24:58 09:32:59.39
2089 12843 OLESIAK Monika Krosno (POL) 355 K (210) 00:31:48 +17:04 00:24:39 09:33:00.12
2090 13632 NAGHAVIALHOSSEINI Amir Warsaw (POL) 1735 M (1463) 00:31:48 +17:04 00:24:42 09:33:00.41
2091 13612 KLÓSKA Natalia Spójnia Białe Błota (POL) 356 K (273) 00:31:48 +17:04 00:25:05 09:33:00.68
2092 12563 ŁAZARSKA Hanna Wałbrzych (POL) 357 K (225) 00:31:48 +17:04 00:24:44 09:33:00.95
2093 15146 MAKOWSKA Maja Team Aktywni z cukrzyc± (POL) 358 K (267) 00:31:49 +17:05 00:25:03 09:33:01.06
2094 11484 GAWORSKA Gabriela Genemuiden (NED) 359 K (595) 00:31:49 +17:05 00:27:08 09:33:01.76
2095 15328 HAUDEK Paweł PGNiG SA Warszawa (POL) 1736 M (1436) 00:31:49 +17:05 00:24:38 09:33:01.90
2096 12842 STYŁA Rafał Wydział Psychologii UW & friends (POL) 1737 M (1591) 00:31:49 +17:05 00:24:59 09:33:01.98
2097 11932 SKUP Kacper PKO BP (POL) 1738 M (1555) 00:31:50 +17:06 00:24:55 09:33:02.03
2098 13515 BANASIAK Katarzyna AWL Wrocław (POL) 360 K (778) 00:31:50 +17:06 00:28:04 09:33:02.08
2099 18153 SĘDROWICZ-DUDEK Wojciech Warszawa (POL) 1739 M (2968) 00:31:50 +17:06 00:28:31 09:33:02.10
2100 13094 LESIAKOWSKI Paweł Stepstone (POL) 1740 M (2785) 00:31:50 +17:06 00:28:04 09:33:02.65
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.34246802 s

Sponsor główny: