ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . 19 20  21  22 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2001 17781 POCIECH Marcin Małocice (POL) 1720 M (1720) 00:56:37 +27:07 00:49:51 09:57:49.31
2002 13968 WOŁOWSKI Filip TriWawa (POL) 1721 M (1721) 00:56:57 +27:27 00:49:51 09:58:09.50
2003 16598 BOBIN Grzegorz Warszawa (POL) 1722 M (1722) 00:57:09 +27:39 00:49:51 09:58:21.46
2004 13349 KONWA Rafał Warszawa (POL) 1723 M (1723) 00:59:07 +29:37 00:49:51 10:00:19.25
2005 16259 BIERNAT Michał Warszawa (POL) 1724 M (1724) 00:57:09 +27:39 00:49:52 09:58:21.55
2006 14722 LESIUJ Paweł Drużyna Lesiuków (POL) 1725 M (1725) 00:58:30 +29:00 00:49:52 09:59:42.68
2007 15014 WYSOCKI Krzysztof Wysocki Krzysztof (POL) 1726 M (1726) 01:04:38 +35:08 00:49:52 10:05:50.87
2008 14540 MULARCZYK Damian Warszawa (POL) 1727 M (1727) 00:53:29 +23:59 00:49:53 09:54:41.43
2009 15136 RADOMYSKI Arkadiusz Warszawa (POL) 1728 M (1728) 00:53:54 +24:24 00:49:53 09:55:06.89
2010 16780 DRABAREK Romuald Warszawa (POL) 1729 M (1729) 00:53:56 +24:26 00:49:53 09:55:08.82
2011 13695 PĘKALA Wiktor Warszawa (POL) 1730 M (1730) 00:56:57 +27:27 00:49:53 09:58:09.14
2012 15758 HUMEN Agnieszka Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening (POL) 282 K (282) 00:53:31 +24:01 00:49:54 09:54:43.87
2013 11658 GOŚCIMSKI Marcin Warszawa (POL) 1731 M (1731) 00:53:58 +24:28 00:49:54 09:55:10.31
2014 16062 WĄTŁA Anna Team Zalesice (POL) 283 K (283) 00:57:05 +27:35 00:49:54 09:58:17.71
2015 17148 KULETA Grzegorz Żyrardów (POL) 1732 M (1732) 00:59:25 +29:55 00:49:54 10:00:37.56
2016 17074 CIMOCHOWSKI Damian Warszawa (POL) 1733 M (1733) 01:01:27 +31:57 00:49:54 10:02:39.81
2017 10168 KWESTARZ Bartłomiej Warszawa (POL) 1734 M (1734) 00:53:12 +23:42 00:49:55 09:54:24.04
2018 16485 WIRA Szymon Marki (POL) 1735 M (1735) 00:53:32 +24:02 00:49:55 09:54:44.96
2019 15711 STANKIEWICZ Mariusz Ełk (POL) 1736 M (1736) 00:53:44 +24:14 00:49:55 09:54:56.30
2020 17211 MICHAŁEK Konrad ZSP Sława (POL) 1737 M (1737) 00:57:47 +28:17 00:49:55 09:58:59.45
2021 17633 PUŁAWSKI Marcin Live Well at Citi (POL) 1738 M (1738) 00:57:51 +28:21 00:49:55 09:59:03.76
2022 13633 POWĄZKA Mateusz Warszawa (POL) 1739 M (1739) 00:58:24 +28:54 00:49:55 09:59:36.47
2023 12955 JASKÓŁA Joanna Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 284 K (284) 00:59:15 +29:45 00:49:55 10:00:27.65
2024 11230 DUDA Jacek Pruszków (POL) 1740 M (1740) 00:54:05 +24:35 00:49:56 09:55:17.97
2025 12632 GOŁOŚ SŁAWOMIR BORZYCHY (POL) 1741 M (1741) 00:54:06 +24:36 00:49:56 09:55:18.37
2026 11988 RASZ Krzysztof Warszawa (POL) 1742 M (1742) 00:54:18 +24:48 00:49:56 09:55:30.20
2027 10813 APANOWICZ Piotr (POL) 1743 M (1743) 00:53:26 +23:56 00:49:57 09:54:38.37
2028 13261 ZAMOJSKI Bartosz Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 1744 M (1744) 00:53:40 +24:10 00:49:57 09:54:52.10
2029 17590 KRZYZIŃSKA Paulina Puławy (POL) 285 K (285) 00:57:53 +28:23 00:49:57 09:59:05.46
2030 11767 BAŚ Michał Warszawa (POL) 1745 M (1745) 00:53:58 +24:28 00:49:58 09:55:10.91
2031 14443 BOGDANOWICZ Andrzej TeamWIM (POL) 1746 M (1746) 00:54:06 +24:36 00:49:58 09:55:18.66
2032 12714 DROZDOWSKA Karolina Żyrardów (POL) 286 K (286) 00:56:59 +27:29 00:49:58 09:58:11.88
2033 18512 SADOCH Kamil Academy GCW (POL) 1747 M (1747) 00:57:22 +27:52 00:49:58 09:58:34.76
2034 15664 LEMIESZ Maciej Warszawa (POL) 1748 M (1748) 01:00:48 +31:18 00:49:58 10:02:00.67
2035 14979 DEKO Krzysztof Dekodent (POL) 1749 M (1749) 00:53:48 +24:18 00:49:59 09:55:00.30
2036 18733 GAWRYŚ Marceli Cwałujące żółwie (POL) 1750 M (1750) 00:54:32 +25:02 00:49:59 09:55:44.05
2037 13380 SZAFRAŃSKI Karol Podeszwa Team (POL) 1751 M (1751) 00:56:57 +27:27 00:49:59 09:58:09.12
2038 13764 LUTSKIN Andrii Warszawa (UKR) 1752 M (1752) 00:57:07 +27:37 00:49:59 09:58:19.78
2039 17967 FIJALKOWSKI Radoslaw CROSSFIT GCW (POL) 1753 M (1753) 00:57:22 +27:52 00:49:59 09:58:34.93
2040 12914 BRUSOKAS Tomasz Warszawa (POL) 1754 M (1754) 01:01:39 +32:09 00:49:59 10:02:51.61
2041 10465 MITKUS Evaldas Mažeikiai (LTU) 1755 M (1755) 00:50:27 +20:57 00:50:00 09:51:39.52
2042 15454 SZCZEPIŃSKI Marek TEAMZALESICE (POL) 1756 M (1756) 00:53:11 +23:41 00:50:00 09:54:23.58
2043 19051 RZESZCZYŃSKI Łukasz (POL) 1757 M (1757) 00:53:12 +23:42 00:50:00 09:54:24.85
2044 12507 DALGIEWICZ Piotr WAMP Running Team (POL) 1758 M (1758) 00:53:37 +24:07 00:50:00 09:54:49.36
2045 13137 DZIENISZEWSKI Andrzej Warszawa (POL) 1759 M (1759) 00:53:41 +24:11 00:50:00 09:54:53.38
2046 12597 PESTA Iwona Legionowo (POL) 287 K (287) 00:53:42 +24:12 00:50:00 09:54:54.35
2047 19437 KUZIOR Tomasz (POL) 1760 M (1760) 00:54:07 +24:37 00:50:00 09:55:19.89
2048 16443 BOROWSKI Jakub ReebokRunCrew LDZ (POL) 1761 M (1761) 00:54:24 +24:54 00:50:00 09:55:36.81
2049 17733 DROZD Agnieszka Warszawa (POL) 288 K (288) 00:56:54 +27:24 00:50:00 09:58:06.35
2050 10863 GWÓŹDŹ Piotr (POL) 1762 M (1762) 00:54:01 +24:31 00:50:01 09:55:13.43
2051 12389 OBRĘBSKI Michał Piaseczno (POL) 1763 M (1763) 00:54:21 +24:51 00:50:01 09:55:33.10
2052 15905 CEDRO Patrycja Warszawa (POL) 289 K (289) 00:56:55 +27:25 00:50:01 09:58:07.37
2053 15152 ŻARÓW Andrzej Warszawa (POL) 1764 M (1764) 00:57:02 +27:32 00:50:01 09:58:14.80
2054 11735 KOWALCZYK Piotr Cienie wiatru (POL) 1765 M (1765) 00:57:05 +27:35 00:50:01 09:58:17.03
2055 17732 ZIELIŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 1766 M (1766) 00:57:24 +27:54 00:50:01 09:58:36.69
2056 17848 BIALEK Tomasz Gcw (POL) 1767 M (1767) 00:57:25 +27:55 00:50:01 09:58:37.68
2057 16862 SIEMBIDA Gertruda Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 290 K (290) 00:57:19 +27:49 00:50:02 09:58:31.18
2058 11645 WRÓBEL Ewa Wiśniew (POL) 291 K (291) 00:59:15 +29:45 00:50:02 10:00:27.72
2059 12953 STĘPLIKOWSKI Krystian Białobrzegi (POL) 1768 M (1768) 00:50:38 +21:08 00:50:03 09:51:50.49
2060 17001 CULJAK Ula AegonRun (POL) 292 K (292) 00:58:31 +29:01 00:50:03 09:59:43.27
2061 18684 ZIELIŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 1769 M (1769) 01:05:47 +36:17 00:50:03 10:06:59.86
2062 13612 KLÓSKA Natalia Spójnia Białe Błota (POL) 293 K (293) 00:56:47 +27:17 00:50:04 09:57:59.56
2063 13449 ZAGRAJEK Kamil Grodzisk Maz (POL) 1770 M (1770) 00:59:55 +30:25 00:50:04 10:01:07.62
2064 15139 PĘDZIKIEWICZ Michał Dziekanów Polski (POL) 1771 M (1771) 00:54:31 +25:01 00:50:05 09:55:43.33
2065 11598 SMUŁEK Rafał Warszawa (POL) 1772 M (1772) 00:56:58 +27:28 00:50:05 09:58:10.59
2066 17553 MAŁECKI Krzysztof Żyrardów (POL) 1773 M (1773) 00:53:42 +24:12 00:50:06 09:54:54.04
2067 15783 KOWALCZYK Kuba OSP RUNNING POLESIE (POL) 1774 M (1774) 00:57:00 +27:30 00:50:06 09:58:12.05
2068 13340 BOGUSZ Ewa Warszawa (POL) 294 K (294) 00:57:01 +27:31 00:50:06 09:58:13.33
2069 18517 CHOJAK Bartłomiej Siemień (POL) 1775 M (1775) 00:57:04 +27:34 00:50:06 09:58:16.92
2070 16053 WOLSZCZAK Ryszard BBL KOZIENICE (POL) 1776 M (1776) 00:57:05 +27:35 00:50:06 09:58:17.40
2071 13050 SZWECHOWICZ Mikołaj OLX Running Team (POL) 1777 M (1777) 00:57:29 +27:59 00:50:06 09:58:41.33
2072 15563 HOLZER Andrea Warsaw (CHN) 295 K (295) 00:57:53 +28:23 00:50:06 09:59:05.51
2073 14789 SZYMAŃSKI Andrzej Zabiegani w Kielcach (POL) 1778 M (1778) 01:00:31 +31:01 00:50:06 10:01:43.98
2074 18705 TOKAJ Robert Piaseczn0 (POL) 1779 M (1779) 01:05:28 +35:58 00:50:06 10:06:40.48
2075 15309 KRAUZA-DERKOWSKA Joanna Nowe Miasto Lubawskie (POL) 296 K (296) 00:53:46 +24:16 00:50:07 09:54:58.00
2076 12832 KUCHARSKI Michał KS LENIWIEC (POL) 1780 M (1780) 00:53:50 +24:20 00:50:07 09:55:02.87
2077 11813 MAŃKA Przemek Ostróda (POL) 1781 M (1781) 00:53:52 +24:22 00:50:07 09:55:04.46
2078 11407 DROSIO Klaudia Kaszanki (POL) 297 K (297) 00:56:58 +27:28 00:50:07 09:58:10.82
2079 14837 CIEŚLAK Marcin Sochaczew (POL) 1782 M (1782) 00:57:41 +28:11 00:50:07 09:58:53.69
2080 14108 KALINA ADAM LEGIA RUN CLUB (POL) 1783 M (1783) 00:58:05 +28:35 00:50:07 09:59:17.48
2081 12763 CHEN fengqin E (CHN) 298 K (298) 01:04:49 +35:19 00:50:07 10:06:01.64
2082 13046 SZPUNAR Piotr Warszawa (POL) 1784 M (1784) 00:57:30 +28:00 00:50:08 09:58:42.39
2083 17346 ZAJCHOWSKI Piotr Warszawa (POL) 1785 M (1785) 00:50:19 +20:49 00:50:09 09:51:31.87
2084 13119 PIETUSZKO Ewa Biegnij z ProService (POL) 299 K (299) 00:54:03 +24:33 00:50:09 09:55:15.75
2085 10152 WACHNIK Piotr Garwolińska (POL) 1786 M (1786) 00:54:12 +24:42 00:50:09 09:55:24.56
2086 11819 FLAŻYŃSKI Mariusz LOTOS-SPORT (POL) 1787 M (1787) 00:54:34 +25:04 00:50:09 09:55:46.81
2087 14047 TRZASKOWSKA Joanna Trucht Tarchomin Team (POL) 300 K (300) 00:57:11 +27:41 00:50:09 09:58:23.83
2088 18199 PILGUN Łukasz Warszawa (POL) 1788 M (1788) 00:58:44 +29:14 00:50:09 09:59:56.06
2089 13099 ROSA Magdalena lubelskibiegacz.pl Team (POL) 301 K (301) 00:53:31 +24:01 00:50:10 09:54:43.47
2090 15958 HORDEJUK-GRYCZKA ALEKSANDRA KB Biała Biega (POL) 302 K (302) 00:54:40 +25:10 00:50:10 09:55:52.67
2091 15953 SACZUK Andrzej Az-Bud Komarówka Podlaska (POL) 1789 M (1789) 00:54:40 +25:10 00:50:10 09:55:52.91
2092 14143 MUZYKA Marek Wieliszew Heron Team (POL) 1790 M (1790) 00:58:14 +28:44 00:50:10 09:59:26.15
2093 18417 BASIAK Michał Hardcorowe wychylylybymy (POL) 1791 M (1791) 01:04:10 +34:40 00:50:10 10:05:22.48
2094 16445 GAWROŃSKA Aneta Golanki (POL) 303 K (303) 00:53:34 +24:04 00:50:11 09:54:46.28
2095 16417 LUŚNIA Tomasz Truchtacz (POL) 1792 M (1792) 00:53:56 +24:26 00:50:11 09:55:08.14
2096 15225 WAWRZYNIAK marek 1963 (POL) 1793 M (1793) 00:54:47 +25:17 00:50:11 09:55:59.20
2097 16590 KSIĄŻCZAK Radek razem trenujemy sport (POL) 1794 M (1794) 00:57:19 +27:49 00:50:11 09:58:31.89
2098 15089 KRZYSZTOFIK Wojciech Warszawa (POL) 1795 M (1795) 00:59:52 +30:22 00:50:11 10:01:04.58
2099 11971 MENDREK Ireneusz IMO Legal (POL) 1796 M (1796) 00:57:14 +27:44 00:50:12 09:58:26.64
2100 11074 WOŹNY Marcin Electra Running Team (POL) 1797 M (1797) 00:57:17 +27:47 00:50:12 09:58:29.38
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.44705296 s

Sponsor główny: