ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 10 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . 19 20  21  22 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2001 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘD¬ ZBˇSZYŃ (POL) 148 K30 (66) 00:54:33 +24:07 00:52:25 09:54:33.86
2002 3651 LASKA Kamil Polesie (POL) 1854 M30 (770) 00:54:34 +24:08 00:53:19 09:54:34.05
2003 2133 RATAJSKI Jacek KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL) 1855 M50 (181) 00:54:34 +24:08 00:52:06 09:54:34.08
2004 6669 ŁĘCZYCKI Łukasz JUDO LEMUR (POL) 1856 M30 (598) 00:54:34 +24:08 00:50:52 09:54:34.27
2005 6670 KOWALIK Daniel JUDO LEMUR (POL) 1857 M30 (600) 00:54:34 +24:08 00:50:53 09:54:34.48
2006 1673 KACZMARSKI Sławomir Rozbiegane Działdowo (POL) 1858 M50 (233) 00:54:34 +24:08 00:53:55 09:54:34.58
2007 2854 KLINKOSZ Paweł Koleczkowo (POL) 1859 M40 (739) 00:54:34 +24:08 00:52:14 09:54:34.93
2008 3458 SULIMA MAGDALENA WARSZAWA (POL) 149 K30 (68) 00:54:36 +24:10 00:52:42 09:54:36.11
2009 5750 TYMUL Jakub TymTriTeam (POL) 1860 M40 (773) 00:54:37 +24:11 00:52:35 09:54:37.06
2010 2068 JASIAK Krzysztof BYTNICA NA START (POL) 1861 M40 (947) 00:54:37 +24:11 00:54:20 09:54:37.76
2011 5157 SIEMˇTKOWSKI Norbert Rzekuń (POL) 1862 M40 (762) 00:54:38 +24:12 00:52:26 09:54:38.12
2012 1654 GURGON Arkadiusz Zabiegany Wołomin (POL) 1863 M30 (649) 00:54:39 +24:13 00:51:48 09:54:39.24
2013 1166 JAGŁA Martyna 140minut.pl (POL) 150 K18 (39) 00:54:39 +24:13 00:52:50 09:54:39.82
2014 1932 GARDY¦ Grzegorz Czerwonak Biega (POL) 1864 M40 (792) 00:54:41 +24:15 00:52:48 09:54:41.28
2015 5866 WODNIAK Sebastian PSZCZÓŁKOWSKI TEAM (POL) 1865 M40 (770) 00:54:41 +24:15 00:52:32 09:54:41.30
2016 6157 PASTUSZKA PIOTR BIELSKO-BIAŁA (POL) 1866 M50 (186) 00:54:41 +24:15 00:52:15 09:54:41.50
2017 5687 BˇK Tomasz Warszawa-Wesoła (POL) 1867 M40 (772) 00:54:41 +24:15 00:52:34 09:54:41.52
2018 5878 PIOTROWSKI Bogdan Warszawa (POL) 1868 M30 (729) 00:54:41 +24:15 00:52:47 09:54:41.68
2019 1677 SZARANIEC Sebastian T-Mobile Sport Team (POL) 1869 M40 (807) 00:54:42 +24:16 00:52:52 09:54:42.38
2020 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) 151 K30 (65) 00:54:42 +24:16 00:52:23 09:54:42.60
2021 5768 KˇKOL Dariusz Kamionka (POL) 1870 M50 (193) 00:54:42 +24:16 00:52:29 09:54:42.61
2022 2107 SZEWCZYK Marcin Bilcza (POL) 1871 M30 (615) 00:54:42 +24:16 00:51:11 09:54:42.75
2023 5696 MIKUCKA Aleksandra Janów Podlaski (POL) 152 K30 (64) 00:54:42 +24:16 00:52:22 09:54:42.77
2024 6723 DUBIELECKI Mariusz (POL) 1872 M30 (716) 00:54:43 +24:17 00:52:40 09:54:43.42
2025 6532 ZYGADŁO Paweł Warszawa (POL) 1873 M30 (727) 00:54:43 +24:17 00:52:46 09:54:43.42
2026 2144 ZENTELIS Ernestas Jonavos BK Maratonas (LTU) 1874 M30 (728) 00:54:43 +24:17 00:52:46 09:54:43.90
2027 3242 CHOIŃSKI Paweł Zambrów (POL) 1875 M40 (749) 00:54:43 +24:17 00:52:20 09:54:43.91
2028 5365 KAPUSTIN Dmitrii Margarita (POL) 1876 M30 (641) 00:54:43 +24:17 00:51:33 09:54:43.99
2029 1671 CHOJNACKA Agnieszka Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) 153 K40 (73) 00:54:44 +24:18 00:54:17 09:54:44.14
2030 3747 NAJDYHOR Marek Biała Podlaska (POL) 1877 M30 (693) 00:54:44 +24:18 00:52:24 09:54:44.21
2031 6513 SZCZESNY Marcin PAPRYKA TEAM (POL) 1878 M30 (678) 00:54:44 +24:18 00:52:11 09:54:44.86
2032 3217 TOMYS Przemysław Milanówek (POL) 1879 M40 (767) 00:54:44 +24:18 00:52:28 09:54:44.97
2033 1648 ASTAKHAU ALIAKSEI RUN4FUN.BY (BLR) 1880 M40 (685) 00:54:45 +24:19 00:51:33 09:54:45.11
2034 3596 BICK Robert CZEMPJON TEAM (POL) 1881 M40 (755) 00:54:45 +24:19 00:52:23 09:54:45.54
2035 5775 KUCIŃSKI Ireneusz Pasłęk (POL) 1882 M40 (653) 00:54:45 +24:19 00:51:03 09:54:45.60
2036 4108 LEWANDOWSKI Bartosz Elbl±g (POL) 1883 M18 (221) 00:54:45 +24:19 00:52:01 09:54:45.61
2037 5929 ALIAKSANDRAU Anatoli BorisovCityRun (BLR) 1884 M30 (687) 00:54:46 +24:20 00:52:22 09:54:46.29
2038 4750 RATAJCZAK Krystian Zabrze (POL) 1885 M30 (706) 00:54:47 +24:21 00:52:32 09:54:47.39
2039 5203 KADZISZEWSKI Maciej Stary ale Jary (POL) 1886 M50 (164) 00:54:47 +24:21 00:51:26 09:54:47.62
2040 5172 MACHALSKI Sebastian 7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik (POL) 1887 M30 (704) 00:54:47 +24:21 00:52:31 09:54:47.89
2041 4111 BOTOR Mateusz Katowice (POL) 1888 M30 (731) 00:54:48 +24:22 00:52:50 09:54:48.40
2042 6359 SZYCHUŁDA Adam ZORZA GDYNIA (POL) 1889 M60 (19) 00:54:48 +24:22 00:52:00 09:54:48.54
2043 5468 CWOJDZIŃSKI Michał Puszczykowo (POL) 1890 M40 (789) 00:54:48 +24:22 00:52:46 09:54:48.65
2044 2746 RABIEJ Arek No Club (AUS) 1891 M40 (876) 00:54:50 +24:24 00:53:39 09:54:50.23
2045 6727 GÓRZYŃSKA Anna OTK RZE¬NIK (POL) 154 K40 (79) 00:54:50 +24:24 00:54:50 09:54:50.67
2046 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) 155 K30 (61) 00:54:50 +24:24 00:52:18 09:54:50.72
2047 3101 KIJEWICZ Michał Warszawa (POL) 1892 M30 (776) 00:54:51 +24:25 00:53:24 09:54:51.03
2048 2989 CENDROWICZ Robert Warszawa (POL) 1893 M30 (622) 00:54:51 +24:25 00:51:20 09:54:51.71
2049 3205 SAŁAJCZYK Michał Warszawa (POL) 1894 M30 (748) 00:54:51 +24:25 00:53:00 09:54:51.93
2050 6237 MUSZALSKI Michał Warszawa (POL) 1895 M30 (738) 00:54:52 +24:26 00:52:56 09:54:52.84
2051 2243 SZMAJDOWICZ Paweł Fachdom Team (POL) 1896 M40 (776) 00:54:52 +24:26 00:52:36 09:54:52.85
2052 4415 JAWORSKI Paweł #TymTriTeam (POL) 1897 M30 (730) 00:54:52 +24:26 00:52:48 09:54:52.92
2053 1426 SKWARSKI Przemysław Warszawa (POL) 1898 M30 (745) 00:54:53 +24:27 00:52:58 09:54:53.63
2054 6173 PRZYGODZKI Tomasz Suchożebry (POL) 1899 M40 (705) 00:54:53 +24:27 00:51:49 09:54:53.91
2055 311 TYMIŃSKA Beata Orlen Running Team (POL) 156 K40 (53) 00:54:54 +24:28 00:52:56 09:54:54.67
2056 3020 POWRÓZEK Dominik Starachowice (POL) 1900 M30 (680) 00:54:54 +24:28 00:52:16 09:54:54.73
2057 6144 BIAŁAS Robert Kraków (POL) 1901 M18 (196) 00:54:55 +24:29 00:50:39 09:54:55.24
2058 4021 WˇSIEWICZ Adam Oława (POL) 1902 M50 (215) 00:54:55 +24:29 00:53:13 09:54:55.24
2059 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) 157 K40 (57) 00:54:55 +24:29 00:53:05 09:54:55.46
2060 5652 MITURA wojciech parczew (POL) 1903 M40 (781) 00:54:55 +24:29 00:52:40 09:54:55.49
2061 6099 TYMIŃSKI Dariusz Brwilno (POL) 1904 M50 (204) 00:54:55 +24:29 00:52:55 09:54:55.60
2062 3913 WOLLNY Łukasz Kornice (POL) 1905 M18 (245) 00:54:56 +24:30 00:53:05 09:54:56.01
2063 4937 KREŃSKI tomasz TEAMOCHAL (POL) 1906 M40 (805) 00:54:56 +24:30 00:52:51 09:54:56.35
2064 2178 GRYGIEL Łukasz Warszawa (POL) 1907 M30 (661) 00:54:56 +24:30 00:51:55 09:54:56.54
2065 2890 JAMROZ Michał Znicz Biłgoraj (POL) 1908 M18 (210) 00:54:56 +24:30 00:51:26 09:54:56.56
2066 2588 KRAWCZYK Robert London (GBR) 1909 M40 (831) 00:54:56 +24:30 00:53:07 09:54:56.67
2067 2244 MIRONOVA Irina -------- (RUS) 158 K40 (37) 00:54:56 +24:30 00:51:04 09:54:56.76
2068 5444 WAJCOWICZ Witold Pozytywnie Zabiegani Sanok / 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej (POL) 1910 M40 (771) 00:54:56 +24:30 00:52:32 09:54:56.83
2069 2611 ¦LIWA Maciej Kielce (POL) 1911 M30 (708) 00:54:56 +24:30 00:52:34 09:54:56.86
2070 3506 KULAS Rafał KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL) 1912 M40 (769) 00:54:57 +24:31 00:52:29 09:54:57.36
2071 3830 MELLER Wojciech Drużyna Wilka (POL) 1913 M40 (785) 00:54:57 +24:31 00:52:43 09:54:57.36
2072 1193 KOSIERADZKI Tomasz Warszawa (POL) 1914 M30 (746) 00:54:57 +24:31 00:52:59 09:54:57.37
2073 6118 CHŁOPEK Kazimierz Nowa Huta Team (POL) 1915 M40 (825) 00:54:57 +24:31 00:53:03 09:54:57.40
2074 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) 159 K18 (40) 00:54:57 +24:31 00:53:07 09:54:57.49
2075 4167 LEHMAN DARIUSZ WARSZAWA (POL) 1916 M30 (717) 00:54:57 +24:31 00:52:40 09:54:57.69
2076 3904 BŁASZCZYK Mariusz SNG Wild Ducs (POL) 1917 M30 (754) 00:54:57 +24:31 00:53:05 09:54:57.73
2077 5299 PYTKA Henryk LW BOGDANKA SA (POL) 1918 M50 (212) 00:54:57 +24:31 00:53:06 09:54:57.79
2078 5823 PATRZYK Jacek ¦więtochłowice (POL) 1919 M40 (811) 00:54:57 +24:31 00:52:53 09:54:57.82
2079 4645 MATEJA Bożena Gdańsk (POL) 160 K60 (1) 00:54:57 +24:31 00:53:07 09:54:57.88
2080 2409 SAMERYT Paweł Warszawa (POL) 1920 M30 (734) 00:54:57 +24:31 00:52:53 09:54:57.96
2081 4072 TORBUS Paweł K±ty Wrocławskie (POL) 1921 M30 (705) 00:54:58 +24:32 00:52:32 09:54:58.10
2082 3082 ŻYWICKI Paweł Polska (POL) 1922 M30 (756) 00:54:58 +24:32 00:53:06 09:54:58.29
2083 1643 MIERZWA Adam Zabrze (POL) 1923 M50 (222) 00:54:58 +24:32 00:53:21 09:54:58.30
2084 2965 MAGNUSSON Oskar Geting AB (SWE) 1924 M18 (223) 00:54:58 +24:32 00:52:09 09:54:58.35
2085 5030 MAZUR JAROSŁAW Elbl±g (POL) 1925 M50 (211) 00:54:58 +24:32 00:53:06 09:54:58.38
2086 4500 KAŁŁAUR Krzysztof Warszawa (POL) 1926 M30 (675) 00:54:58 +24:32 00:52:10 09:54:58.42
2087 4796 KUNC Oliver WITC (CZE) 1927 M18 (242) 00:54:58 +24:32 00:53:01 09:54:58.45
2088 3350 CIECZKA piotr HERMESTEAM (POL) 1928 M30 (638) 00:54:58 +24:32 00:51:29 09:54:58.57
2089 5372 KELL Mark London (GBR) 1929 M30 (723) 00:54:58 +24:32 00:52:43 09:54:58.62
2090 4107 KAPLIŃSKI Kamil Warszawa (POL) 1930 M40 (803) 00:54:58 +24:32 00:52:50 09:54:58.66
2091 1380 OSIAL Aneta Łuków (POL) 161 K18 (30) 00:54:58 +24:32 00:51:21 09:54:58.88
2092 4228 GORBMAN Michael Israel (ISR) 1931 M40 (833) 00:54:58 +24:32 00:53:07 09:54:58.99
2093 4493 BOŁTUĆ Piotr Białystok Biega Team (POL) 1932 M40 (716) 00:54:59 +24:33 00:51:56 09:54:59.10
2094 6395 CZYŻ Łukasz Sosnowiec (POL) 1933 M30 (709) 00:54:59 +24:33 00:52:36 09:54:59.33
2095 167 CHOJNOWSKI Tomasz ORLEN Running Team (POL) 1934 M40 (820) 00:54:59 +24:33 00:53:01 09:54:59.34
2096 1271 KRÓLIKOWSKI Andrzej Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST (POL) 1935 M50 (197) 00:54:59 +24:33 00:52:38 09:54:59.42
2097 4375 FLOOD John Wettingen (SUI) 1936 M60 (13) 00:54:59 +24:33 00:50:15 09:54:59.59
2098 2957 BARTOSZ Robert Suwałki (POL) 1937 M40 (826) 00:54:59 +24:33 00:53:03 09:54:59.74
2099 2830 GRZESIK Marcin Grupa Biegowa CHTMO (POL) 1938 M40 (795) 00:54:59 +24:33 00:52:49 09:54:59.85
2100 6598 KOMOROWSKI Jerzy (POL) 1939 M18 (240) 00:54:59 +24:33 00:52:52 09:54:59.90
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.66450310 s

Sponsor główny: