ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . 20 21  22  23 24 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2101. 3101 KIJEWICZ Michał Warszawa (POL) M30
2102. 2635 KIJOWSKA Aldona Markowi Biegacze (POL) K40
2103. 3910 KILIJANEK Piotr Radom (POL) M40
2104. 1694 KILIM Konrad Team Groszki (POL) M40
2105. 5212 KILJAŃSKI Dariusz Piaseczno (POL) M50
2106. 3694 KIN ADRIAN ALBANNERS (POL) M30
2107. 5801 KIN Rafał AZS PWSZ KROSNO (POL) M30
2108. 4144 KINALSKA Ewelina Warszawa (POL) K18
2109. 1659 KIRILENKO Marcin Marki (POL) M40
2110. 2570 KIRILOVA Oksana Riga (LAT) K30
2111. 5386 KIRYCHENKA Kiryl Limassol Lizzards (CYP) M30
2112. 6213 KIRYLUK Patrycja 1989 (POL) K18
2113. 5366 KISIEL Artur Piaseczno (POL) M30
2114. 4410 KISIELIŃSKA AGNIESZKA MILANÓWEK (POL) K40
2115. 2888 KISIELIŃSKI Szymon Niwiski (POL) M40
2116. 4882 KITA Michał pędzący w miejscu (POL) M40
2117. 1230 KITLAS Rafał Dream Run (POL) M30
2118. 2118 KLABIS Iwona Lentex Team (POL) K30
2119. 3624 KŁAK Igor OPITE KLESZCZE TRITIM (POL) M30
2120. 3371 KŁAŁO Robert Lublin (POL) M30
2121. 4252 KŁAPTOCZ Marek Czechowice-Dziedzice (POL) M30
2122. 4546 KLARA Adam Walbrzych (POL) M30
2123. 6631 KLATA Jan (POL) M40
2124. 2779 KLAWIKOWSKI Mateusz Warszawa (POL) M18
2125. 2432 KLECZEWSKI Maciej Radom (POL) M40
2126. 1914 KLEIN sarit modeiin (ISR) K40
2127. 6476 KLEINSZMIDT Ryszard UNIPEX BYTÓW (POL) M50
2128. 1537 KLEPACKA-GANCARZ Barbara Mustangi Gliwice (POL) K40
2129. 3890 KLEPACZ Marcin Kamionka (POL) M40
2130. 2128 KLEŚNIAK Piotr Warszawa (POL) M18
2131. 3848 KLIK Klaudia Łódź (POL) K18
2132. 4757 KLIMCZAK Justyna Bydgoszcz (POL) K30
2133. 5279 KLIMCZAK Marcin Warszawa (POL) M18
2134. 880 KLIMCZAK Paweł Działoszyn (POL) M30
2135. 5632 KLIMCZYK Katarzyna Warszawa (POL) K30
2136. 6742 KLIMCZYŃSKI Marek (POL) M50
2137. 2821 KLIMCZYŃSKI Rafał Warszawa (POL) M30
2138. 4164 KLIMEK Andrzej BBL Zduńska Wola (POL) M40
2139. 4424 KLIMEK jan bbl pasłęk (POL) M40
2140. 1489 KLIMEK Magdalena Włocławek (POL) K30
2141. 6055 KLIMKOWSKI Karol Piaseczno (POL) M18
2142. 3293 KLIMKOWSKI Mariusz Skipper (POL) M40
2143. 5036 KLIMOWICZ Mariusz Klikawa (POL) M50
2144. 1873 KLINICKI Tomasz 8ranobaaen EMP Ilawa (POL) M40
2145. 2854 KLINKOSZ Paweł Koleczkowo (POL) M40
2146. 6141 KLIPOW Zbigniew Poznań (POL) M18
2147. 5410 KLIŚ Kamil Łodygowice (POL) M18
2148. 2423 KLIUKAS Nerijus Lithuania (LTU) M30
2149. 2541 KŁOBUT Przemysław Warszawa (POL) M40
2150. 5290 KLOCH Dawid Węgrzce Wielkie (POL) M40
2151. 5454 KLODA Magda Turka (POL) K30
2152. 5456 KŁONICKI Augustyn Chmielnik (POL) M30
2153. 3148 KLONOWSKI Jacek OLAWS ZŁOTORYJA (POL) M40
2154. 6413 KLOPOTEK Claudia Gdynia (POL) K18
2155. 4551 KŁOS Piotr unilogo running team (POL) M40
2156. 2928 KŁOS Wojciech ANTONTEAM (POL) M18
2157. 3828 KLÓSKA Fabian Spójnia Białe Błota (POL) M30
2158. 2458 KLUBIŃSKI Mariusz Lublin (POL) M18
2159. 3380 KLUCINSKI Leszek Warszawa (POL) M40
2160. 1071 KLUSEK Jolanta Yola Yolanda (POL) K40
2161. 1709 KLUSZCZYNSKI Rafal Warszawa (POL) M40
2162. 3879 KLUZ Sylwester Oławska Grupa Biegowa (POL) M40
2163. 5480 KŁYK Dominik PGG Sośnica (POL) M30
2164. 4101 KMAK Sławek Papiki (POL) M40
2165. 5265 KMIEĆ Andrzej TURBO PRUSZKÓW (POL) M40
2166. 4910 KMITA Błażej Warszawa (POL) M18
2167. 2809 KNARA Ada Tri Mission (POL) K30
2168. 1876 KNESZ marek jejkowice (POL) M50
2169. 1975 KNOP Wojciech Warszawa (POL) M30
2170. 3055 KNYCHAS Darek PZU Sport Team (POL) M40
2171. 5844 KNYT Grzegorz Fitness Klub Forma (POL) M30
2172. 1282 KOBACKI Przemysław CELIRONMAN KS Głowno w Biegu (POL) M40
2173. 5873 KOBACKI Sławomir Strzeniówka (POL) M40
2174. 4741 KOBIAŁKA Marek Markowi Biegacze (POL) M30
2175. 1529 KOBUS Radosław Lublin (POL) M30
2176. 341 KOBYLIŃSKI Damian Płock (POL) M30
2177. 3649 KOBYLIŃSKI Piotr Warszawa (POL) M40
2178. 3883 KOBYLIŃSKI Sebastian Bydgoszcz (POL) M18
2179. 1066 KOCEMBA Kamil Kęckie Harpagany (POL) M30
2180. 3826 KOCENDA Wojciech PRO-RUN WROCŁAW (POL) M30
2181. 1980 KOCHAJ Wojciech Lublin (POL) M40
2182. 1149 KOCHANEK Krystian Trucht Tarchomin Team (POL) M30
2183. 3111 KOCHANIAK Rafał Power Training (POL) M40
2184. 5238 KOCHANOWSKI Sebastian Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) M40
2185. 5772 KOCIOŁEK Robert Słupsk (POL) M50
2186. 3262 KOCIOŁŁ Karol ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) M30
2187. 1605 KOCIOŁŁ Tomasz Warszawa (POL) M40
2188. 4213 KOCIOŁOWICZ Jakub Kuźnia Triathlonu (POL) M30
2189. 5013 KOCISZEWSKI Marek Kaper (POL) M50
2190. 2833 KOCUR Łukasz Mysłowice (POL) M18
2191. 6366 KOCZWARA krzysztof Press Glass Biegamy i Wspieramy (POL) M50
2192. 36 KOECH Nancy (POL) K30
2193. 4333 KOKOSZKA Katarzyna Przeworska Grupa Biegowa (POL) K40
2194. 1298 KOŁACZ Krzysztof Warszawa (POL) M30
2195. 3496 KOŁAKOWSKI Tomasz Bydgoszcz (POL) M30
2196. 2058 KOLANKO Paweł Krosno (POL) M40
2197. 1291 KOLASA Andrzej Klub J.Słowackiego (POL) M60
2198. 2845 KOLASZT Michał Iłża Pędzi (POL) M30
2199. 2886 KOŁATEK Paulina Bełchatów (POL) K18
2200. 2145 KOLAWA Piotr trenujznami.pl (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.24038601 s

Sponsor główny: