ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . 20 21  22  23 24 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2101 12677 GAJEWSKA Anna Warszawa (POL) 361 K (735) 00:31:51 +17:07 00:27:54 09:33:03.28
2102 12679 GAJEWSKI Karol Warszawa (POL) 1741 M (2729) 00:31:51 +17:07 00:27:54 09:33:03.63
2103 17134 KIEDROWICZ Jakub Warszawa (POL) 1742 M (1189) 00:31:51 +17:07 00:23:59 09:33:03.76
2104 15342 PALMOWSKI Jarosław Zgorzała (POL) 1743 M (2815) 00:31:51 +17:07 00:28:09 09:33:03.94
2105 15152 ŻARÓW Andrzej Warszawa (POL) 1744 M (1536) 00:31:52 +17:08 00:24:51 09:33:04.07
2106 12824 MICHALIK Mateusz WARSZAWA (POL) 1745 M (2694) 00:31:52 +17:08 00:27:50 09:33:04.50
2107 18839 PYTEL Leszek Bełchatów (POL) 1746 M (1123) 00:31:53 +17:09 00:23:50 09:33:05.04
2108 13995 PIETRUSZEWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1747 M (1523) 00:31:53 +17:09 00:24:49 09:33:05.49
2109 19083 FELISIAK Rafał kętrzyn (POL) 1748 M (1484) 00:31:53 +17:09 00:24:44 09:33:05.74
2110 14533 GAWĘCKI Łukasz Oleszno (POL) 1749 M (3035) 00:31:54 +17:10 00:28:40 09:33:06.53
2111 14729 FLORYSIAK Katarzyna Warszawa (POL) 362 K (256) 00:31:54 +17:10 00:24:59 09:33:06.57
2112 12524 GOLASIŃSKI Dariusz Szczecin (POL) 1750 M (2823) 00:31:54 +17:10 00:28:11 09:33:06.62
2113 11870 CHOJNACKA Krystyna TKKF Kubus (POL) 363 K (816) 00:31:55 +17:11 00:28:15 09:33:07.19
2114 10835 MICHAŁOWSKI Bartosz (POL) 1751 M (1584) 00:31:55 +17:11 00:24:59 09:33:07.34
2115 17919 CHRISTOPHE Davy Warszawa (FRA) 1752 M (1577) 00:31:55 +17:11 00:24:57 09:33:07.38
2116 14307 ZIELONY Wojciech Słupno (POL) 1753 M (1632) 00:31:55 +17:11 00:25:05 09:33:07.59
2117 14333 GROCHALSKI Mariusz Olsztyn (POL) 1754 M (1645) 00:31:55 +17:11 00:25:07 09:33:07.64
2118 16082 REK Marcin Warszawa (POL) 1755 M (1656) 00:31:56 +17:12 00:25:09 09:33:08.40
2119 18664 KLIMEK Marek Warszawa (POL) 1756 M (2643) 00:31:56 +17:12 00:27:42 09:33:08.89
2120 15888 BIEŃ Marta Plexiland (POL) 364 K (174) 00:31:57 +17:13 00:24:10 09:33:09.07
2121 17153 ZAKRZEWSKI Arkadiusz Żyrardów (POL) 1757 M (1623) 00:31:57 +17:13 00:25:04 09:33:09.19
2122 19234 ŁUKASIK Paweł (POL) 1758 M (1113) 00:31:57 +17:13 00:23:48 09:33:09.39
2123 18867 BRZYCKI Marek Bydgoszcz (POL) 1759 M (1550) 00:31:57 +17:13 00:24:53 09:33:09.42
2124 16173 LASOCKI Łukasz 6 MBOT (POL) 1760 M (1421) 00:31:57 +17:13 00:24:36 09:33:09.78
2125 18034 KUBOWICZ Grzegorz WARSZAWA (POL) 1761 M (2665) 00:31:57 +17:13 00:27:45 09:33:09.85
2126 15543 SZYPORTA Maria ACTIVRUN (POL) 365 K (274) 00:31:57 +17:13 00:25:06 09:33:09.90
2127 16788 REJCHEL Michał Rebellion Of Free Runners (POL) 1762 M (1454) 00:31:57 +17:13 00:24:40 09:33:09.94
2128 11423 ZDONEK Bernard ŁódĽ (POL) 1763 M (861) 00:31:58 +17:14 00:22:48 09:33:10.49
2129 16790 KUREK Michał Nowa Wola (POL) 1764 M (1546) 00:31:58 +17:14 00:24:52 09:33:10.53
2130 13526 GRAMS Mateusz Ratownicza Liga Biegowa (POL) 1765 M (1606) 00:31:59 +17:15 00:25:02 09:33:11.18
2131 10130 ZAGULSKI Łukasz ANWIL TEAM (POL) 1766 M (2859) 00:31:59 +17:15 00:28:17 09:33:11.28
2132 18057 ŁOMŻA Aneta Warszawa (POL) 366 K (824) 00:31:59 +17:15 00:28:17 09:33:11.97
2133 18772 RASZPLEWICZ Michał Warszawa (POL) 1767 M (1622) 00:32:00 +17:16 00:25:04 09:33:12.18
2134 13255 GNIUCHOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1768 M (2548) 00:32:00 +17:16 00:27:25 09:33:12.52
2135 18769 RASZPLEWICZ Adam Warszawa (POL) 1769 M (1621) 00:32:00 +17:16 00:25:03 09:33:12.86
2136 16161 ZALEWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 1770 M (1600) 00:32:00 +17:16 00:25:00 09:33:12.87
2137 17592 GOLLNIK Daria RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) 367 K (820) 00:32:01 +17:17 00:28:16 09:33:13.15
2138 18860 TRZCIŃSKI Kamil FMW Runners (POL) 1771 M (545) 00:32:01 +17:17 00:21:36 09:33:13.25
2139 11300 KATANA Roman Grójec (POL) 1772 M (1538) 00:32:01 +17:17 00:24:51 09:33:13.28
2140 18835 KOŁATEK Tomek Bełchatów (POL) 1773 M (1182) 00:32:01 +17:17 00:23:58 09:33:13.53
2141 18161 GILARSKA Marta Biegowe Nygusy (POL) 368 K (777) 00:32:01 +17:17 00:28:03 09:33:13.85
2142 16218 CZAPLICKI Robert ITWL (POL) 1774 M (1599) 00:32:01 +17:17 00:25:00 09:33:13.85
2143 14440 PAHIARYLA Raman Warszawa (POL) 1775 M (2577) 00:32:02 +17:18 00:27:30 09:33:14.58
2144 19139 MISZCZUK Rafał (POL) 1776 M (1069) 00:32:03 +17:19 00:23:38 09:33:15.18
2145 19117 CZAPSKI Piotr (POL) 1777 M (1610) 00:32:03 +17:19 00:25:02 09:33:15.70
2146 16586 MICHALEC Wojciech BiegiemRadom! (POL) 1778 M (1720) 00:32:03 +17:19 00:25:17 09:33:15.90
2147 14672 ¦LEPOWROŃSKI Jakub PZU Sport Team (POL) 1779 M (1565) 00:32:04 +17:20 00:24:56 09:33:16.18
2148 14094 SEKLECKA Natalia Włocławek (POL) 369 K (265) 00:32:04 +17:20 00:25:02 09:33:16.44
2149 12835 ŁAGOWSKI Krzysztof Lutoslawskiego Klaudyn (POL) 1780 M (1697) 00:32:04 +17:20 00:25:14 09:33:16.68
2150 11837 ŻYLAK Adrian Adidas Runners Warsaw (POL) 1781 M (1409) 00:32:05 +17:21 00:24:35 09:33:17.00
2151 12673 BUBEŁA Adam Poznań (POL) 1782 M (3104) 00:32:05 +17:21 00:28:53 09:33:17.02
2152 13290 PANASZ-LIZEWSKA Aneta Warszawa (POL) 370 K (1662) 00:32:05 +17:21 00:31:16 09:33:17.36
2153 14676 BIELAWSKI Przemysław CrossFit Psie Pole (POL) 1783 M (1493) 00:32:05 +17:21 00:24:45 09:33:17.61
2154 17372 PREDA Marius Akademia Sztuki Wojenney (POL) 1784 M (2722) 00:32:05 +17:21 00:27:53 09:33:17.71
2155 18637 ZANOBERG Maciej Dziekanów Le¶ny (POL) 1785 M (1692) 00:32:05 +17:21 00:25:13 09:33:17.77
2156 16333 OSIŃSKI Marcin Biegiem Radom ! (POL) 1786 M (1722) 00:32:06 +17:22 00:25:18 09:33:18.11
2157 16336 OSIŃSKA Monika Biegiem Radom ! (POL) 371 K (293) 00:32:07 +17:23 00:25:20 09:33:19.17
2158 18289 WITKOWSKI dawid Warszawa (POL) 1787 M (1455) 00:32:07 +17:23 00:24:41 09:33:19.26
2159 17364 KASSNER Ewelina SBRT (POL) 372 K (304) 00:32:08 +17:24 00:25:25 09:33:20.37
2160 14033 KARBARZ BARTLOMIEJ Radomsko (POL) 1788 M (1570) 00:32:08 +17:24 00:24:56 09:33:20.51
2161 13895 WNUK Mariusz Warszawa (POL) 1789 M (1449) 00:32:08 +17:24 00:24:40 09:33:20.59
2162 10810 ŁADA Dariusz (POL) 1790 M (2743) 00:32:08 +17:24 00:27:56 09:33:20.61
2163 10809 ŁADA Marta (POL) 373 K (743) 00:32:08 +17:24 00:27:55 09:33:20.91
2164 13380 SZAFRAŃSKI Karol Podeszwa Team (POL) 1791 M (1672) 00:32:09 +17:25 00:25:11 09:33:21.61
2165 13422 ŻOCHOWSKI Paweł Skrzeszew (POL) 1792 M (1681) 00:32:09 +17:25 00:25:12 09:33:21.66
2166 12273 ADAMOWICZ Daniel KB PIONIER (POL) 1793 M (1243) 00:32:09 +17:25 00:24:08 09:33:21.77
2167 18819 WOJCIECHOWICZ agnieszka Adidas Runners Warsaw (POL) 374 K (805) 00:32:10 +17:26 00:28:12 09:33:22.22
2168 11475 GOCZYŃSKI Kazimierz TKKF..Kubu¶ Sierpc (POL) 1794 M (2740) 00:32:11 +17:27 00:27:56 09:33:23.22
2169 15886 SZCZYKUTOWICZ Maciej Plexiland (POL) 1795 M (1338) 00:32:11 +17:27 00:24:24 09:33:23.36
2170 18077 GREGAJTYS Jacek PGE Energetic Running (POL) 1796 M (2829) 00:32:11 +17:27 00:28:12 09:33:23.42
2171 10818 BINIEWICZ Konrad (POL) 1797 M (1741) 00:32:12 +17:28 00:25:21 09:33:24.18
2172 11389 FABCZAK Justyna Warszawa (POL) 375 K (720) 00:32:12 +17:28 00:27:49 09:33:24.49
2173 15437 ZIEMBA marcin Warszawa (POL) 1798 M (1756) 00:32:13 +17:29 00:25:23 09:33:25.19
2174 15867 BIEGANOWSKI Andrzej Milanówek (POL) 1799 M (1607) 00:32:13 +17:29 00:25:02 09:33:25.32
2175 15909 BĘBENEK Czesław Kunrowiec (POL) 1800 M (2693) 00:32:13 +17:29 00:27:50 09:33:25.44
2176 18444 MAZEK Łukasz Pilawa (POL) 1801 M (1701) 00:32:14 +17:30 00:25:15 09:33:26.29
2177 13145 TOPOLEWSKI Stanisław Warszawa (POL) 1802 M (1750) 00:32:14 +17:30 00:25:22 09:33:26.38
2178 13695 PĘKALA Wiktor Warszawa (POL) 1803 M (1665) 00:32:14 +17:30 00:25:10 09:33:26.72
2179 10269 POKORSKI Paweł BOP (POL) 1804 M (1571) 00:32:16 +17:32 00:24:56 09:33:28.52
2180 12411 LITWIN Grzegorz Rzeszów (POL) 1805 M (3009) 00:32:16 +17:32 00:28:37 09:33:28.89
2181 12358 BINEK Jakub Rzeszów (POL) 1806 M (3014) 00:32:17 +17:33 00:28:38 09:33:29.66
2182 19278 VITSKO Juliya (POL) 376 K (836) 00:32:18 +17:34 00:28:22 09:33:30.51
2183 18246 KULIKOWSKI Adam Warszawa (POL) 1807 M (1443) 00:32:18 +17:34 00:24:39 09:33:30.82
2184 13909 HUDZIK Marek Rozmierka (POL) 1808 M (2817) 00:32:19 +17:35 00:28:10 09:33:31.14
2185 15564 HOLZER Martin Warsaw (GER) 1809 M (1392) 00:32:19 +17:35 00:24:32 09:33:31.30
2186 14500 KOZDROWICZ Jan Warszawa (POL) 1810 M (1501) 00:32:19 +17:35 00:24:46 09:33:31.43
2187 12555 GAWIN Krzysztof Tri NEGU (POL) 1811 M (1736) 00:32:20 +17:36 00:25:20 09:33:32.14
2188 12712 REZULAK Mateusz Warszawa (POL) 1812 M (2698) 00:32:20 +17:36 00:27:50 09:33:32.94
2189 15621 FILA Monika Drużyna Orzecha Żyrardów (POL) 377 K (315) 00:32:21 +17:37 00:25:33 09:33:33.25
2190 13211 BARWICKI Marcin Warszawa (POL) 1813 M (1441) 00:32:21 +17:37 00:24:39 09:33:33.49
2191 18298 WÓJCICKI Bohdan Allianz Running Team (POL) 1814 M (1072) 00:32:21 +17:37 00:23:38 09:33:33.58
2192 16318 CHEŁCHOWSKA Ewa BRBK - biegli w podatkach/Pszczółkowski Team (POL) 378 K (281) 00:32:21 +17:37 00:25:13 09:33:33.85
2193 15129 BARTOSIK Jacek Gazownia (POL) 1815 M (1287) 00:32:22 +17:38 00:24:17 09:33:34.15
2194 15938 WIELOGÓRSKA Natalia DREAM RUN (POL) 379 K (317) 00:32:22 +17:38 00:25:33 09:33:34.32
2195 12714 DROZDOWSKA Karolina Żyrardów (POL) 380 K (294) 00:32:22 +17:38 00:25:21 09:33:34.69
2196 14008 SOBSKI Tadeusz Z±bkowice ¦l±skie (POL) 1816 M (3028) 00:32:22 +17:38 00:28:39 09:33:34.88
2197 18719 MIECZKOWSKA Anna Ostrołęka (POL) 381 K (792) 00:32:23 +17:39 00:28:08 09:33:35.15
2198 13408 ŻACZEK Hubert Płock (POL) 1817 M (1561) 00:32:23 +17:39 00:24:55 09:33:35.77
2199 18550 VARAUKA Andrei Molodechno (BLR) 1818 M (2937) 00:32:23 +17:39 00:28:27 09:33:35.79
2200 17471 GŁUSZAK Maciej PGE Energetic Running (POL) 1819 M (1787) 00:32:24 +17:40 00:25:27 09:33:36.18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.33527303 s

Sponsor główny: