ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 21.097 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . 20 21  22  23 24 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2101 1261 CZYŻ Sylwester Mińsk Mazowiecki (POL) 1945 M40 (763) 01:53:29 +49:25 01:50:47 10:53:29.52
2102 6565 ASADOUSKI Kiryl Accenture Runners Club (POL) 1946 M30 (735) 01:53:29 +49:25 01:50:59 10:53:29.95
2103 6679 ŁASAK Tomek Żórawski Team (POL) 1947 M18 (245) 01:53:29 +49:25 01:51:31 10:53:29.99
2104 2370 KOPLIN Maciej Kaliop Poland (POL) 1948 M30 (749) 01:53:30 +49:26 01:51:16 10:53:30.30
2105 1478 RDZONEK Dariusz Gen Andersa (POL) 1949 M30 (631) 01:53:30 +49:26 01:48:14 10:53:30.55
2106 6385 DMYTRIV Leonard Ternopil Running Club (UKR) 1950 M18 (227) 01:53:30 +49:26 01:50:09 10:53:30.58
2107 4796 KUNC Oliver WITC (CZE) 1951 M18 (246) 01:53:30 +49:26 01:51:33 10:53:30.64
2108 6513 SZCZESNY Marcin PAPRYKA TEAM (POL) 1952 M30 (733) 01:53:30 +49:26 01:50:57 10:53:30.76
2109 2892 PRUSIK Paweł Baranowo (POL) 1953 M18 (232) 01:53:30 +49:26 01:50:45 10:53:30.84
2110 5030 MAZUR JAROSŁAW Elbląg (POL) 1954 M50 (198) 01:53:31 +49:27 01:51:39 10:53:31.01
2111 4228 GORBMAN Michael Israel (ISR) 1955 M40 (813) 01:53:31 +49:27 01:51:40 10:53:31.34
2112 1824 HERCOG Jarek Makabi Warszawa (POL) 1956 M40 (788) 01:53:31 +49:27 01:51:18 10:53:31.58
2113 6076 WÓJCIK PIOTR Żorawski Team (POL) 1957 M30 (767) 01:53:31 +49:27 01:51:41 10:53:31.62
2114 2957 BARTOSZ Robert Suwałki (POL) 1958 M40 (810) 01:53:31 +49:27 01:51:35 10:53:31.62
2115 2216 CWYNAR Przemysław Wrocław (POL) 1959 M18 (249) 01:53:31 +49:27 01:51:40 10:53:31.70
2116 311 TYMIŃSKA Beata Orlen Running Team (POL) 157 K40 (56) 01:53:31 +49:27 01:51:33 10:53:31.74
2117 5299 PYTKA Henryk LW BOGDANKA SA (POL) 1960 M50 (199) 01:53:31 +49:27 01:51:40 10:53:31.74
2118 2562 SZEWCZYK Wioletta Zabiegani z Leśnej (POL) 158 K40 (51) 01:53:31 +49:27 01:51:21 10:53:31.83
2119 2682 MAZUR Mariusz TRI TEAM LUNAŃ (POL) 1961 M30 (753) 01:53:31 +49:27 01:51:22 10:53:31.92
2120 1945 CAMLET Sylwester Akademia sportu medyk (POL) 1962 M40 (820) 01:53:31 +49:27 01:51:46 10:53:31.98
2121 3913 WOLLNY Łukasz Kornice (POL) 1963 M18 (250) 01:53:31 +49:27 01:51:40 10:53:31.99
2122 6478 PIERZGALSKA Ewa 4RUN TEAM PIŁA (POL) 159 K40 (49) 01:53:32 +49:28 01:51:17 10:53:32.06
2123 3082 ŻYWICKI Paweł Polska (POL) 1964 M30 (765) 01:53:32 +49:28 01:51:40 10:53:32.18
2124 2017 MARYNOWSKI Wojciech Ludzie Sztosy (POL) 1965 M18 (242) 01:53:32 +49:28 01:51:24 10:53:32.28
2125 3228 TOMCZYK KRZYSZTOF TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) 1966 M40 (774) 01:53:32 +49:28 01:50:59 10:53:32.30
2126 4132 GRABSZTUNOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) 160 K40 (57) 01:53:32 +49:28 01:51:42 10:53:32.41
2127 2452 SKROK Krzysztof Biegaj z Dymkiem (POL) 1967 M40 (808) 01:53:32 +49:28 01:51:34 10:53:32.42
2128 6720 KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina RaceFighter Gosir Dębe Wielkie (POL) 161 K30 (72) 01:53:32 +49:28 01:51:41 10:53:32.53
2129 5023 ZIĘCIK Paweł Warszawa (POL) 1968 M18 (247) 01:53:32 +49:28 01:51:36 10:53:32.64
2130 1516 WILKIEWICZ Radek Stomil Training (POL) 1969 M40 (828) 01:53:32 +49:28 01:51:55 10:53:32.80
2131 3365 BEŁKOT Arkadiudz Świętochłowice (POL) 1970 M40 (800) 01:53:32 +49:28 01:51:27 10:53:32.91
2132 6721 KUDELSKI Tomasz Ślęzak Team (POL) 1971 M40 (811) 01:53:32 +49:28 01:51:35 10:53:32.95
2133 1620 MAZUREK Maciej Warszawa (POL) 1972 M18 (240) 01:53:33 +49:29 01:51:19 10:53:33.21
2134 2151 SÓJKA Paweł Alpenverein (POL) 1973 M60 (26) 01:53:33 +49:29 01:51:58 10:53:33.28
2135 5722 PYPEĆ Seweryn Góra (POL) 1974 M30 (761) 01:53:33 +49:29 01:51:35 10:53:33.36
2136 4719 RETZLAFF Maciej Bytów (POL) 1975 M30 (745) 01:53:33 +49:29 01:51:06 10:53:33.41
2137 5823 PATRZYK Jacek Świętochłowice (POL) 1976 M40 (801) 01:53:33 +49:29 01:51:29 10:53:33.48
2138 3072 SUCHOLEWSKI Damian Kondycja (POL) 1977 M40 (814) 01:53:33 +49:29 01:51:40 10:53:33.53
2139 4500 KAŁŁAUR Krzysztof Warszawa (POL) 1978 M30 (717) 01:53:33 +49:29 01:50:45 10:53:33.67
2140 2455 OLEJNIK Sylwester Lesznowola (POL) 1979 M40 (822) 01:53:33 +49:29 01:51:47 10:53:33.75
2141 4645 MATEJA Bożena Gdańsk (POL) 162 K60 (1) 01:53:33 +49:29 01:51:43 10:53:33.76
2142 4904 ROTKIEWICZ Marek Goggle PAE Team (POL) 1980 M40 (779) 01:53:33 +49:29 01:51:03 10:53:33.78
2143 5294 BUBEL Robert Warszawa (POL) 1981 M30 (718) 01:53:33 +49:29 01:50:45 10:53:33.81
2144 3775 KRUSZEWSKI Paweł KruszeSKY team (POL) 1982 M18 (243) 01:53:33 +49:29 01:51:29 10:53:33.83
2145 4021 WĄSIEWICZ Adam Oława (POL) 1983 M50 (202) 01:53:33 +49:29 01:51:51 10:53:33.83
2146 3118 WITECKI Sebastian Warszawa (POL) 1984 M40 (781) 01:53:34 +49:30 01:51:05 10:53:34.10
2147 5637 ANUSZEWSKI Tomasz Grodzisk Mazowiecki (POL) 1985 M50 (187) 01:53:34 +49:30 01:50:56 10:53:34.17
2148 4129 GRABSZTUNOWICZ Robert TT Szczecin (POL) 1986 M40 (818) 01:53:34 +49:30 01:51:44 10:53:34.41
2149 5222 REWERSKI TOMASZ REWER (POL) 1987 M40 (762) 01:53:34 +49:30 01:50:46 10:53:34.43
2150 5519 DIEBOLD Guillaume Giromagny (FRA) 1988 M30 (766) 01:53:34 +49:30 01:51:40 10:53:34.61
2151 4056 ROMAŃSKI Arkadiusz Ząbki (POL) 1989 M30 (690) 01:53:34 +49:30 01:49:58 10:53:34.61
2152 2943 SZCZODROWSKI Łukasz F3Team (POL) 1990 M30 (770) 01:53:34 +49:30 01:51:46 10:53:34.87
2153 5518 MATHIEU Tripet Giromgny (FRA) 1991 M18 (251) 01:53:35 +49:31 01:51:42 10:53:35.06
2154 3398 BORZUTA Jarosław Wąwał (POL) 1992 M40 (776) 01:53:35 +49:31 01:51:02 10:53:35.15
2155 3198 CIESIELSKI Dariusz Eko-Okna Runners (POL) 1993 M50 (191) 01:53:35 +49:31 01:51:11 10:53:35.48
2156 4164 KLIMEK Andrzej BBL Zduńska Wola (POL) 1994 M40 (746) 01:53:35 +49:31 01:50:23 10:53:35.59
2157 3179 NOWICKI Jarosław Warszawa (POL) 1995 M30 (676) 01:53:35 +49:31 01:49:42 10:53:35.74
2158 3298 WRÓBLEWSKI Marcin Rosti Polska (POL) 1996 M40 (764) 01:53:36 +49:32 01:50:48 10:53:36.25
2159 3596 BICK Robert CZEMPJON TEAM (POL) 1997 M40 (785) 01:53:36 +49:32 01:51:14 10:53:36.83
2160 1408 BARTOSZEWICZ Jan Białostocka Sekta Biegaczy (POL) 1998 M30 (741) 01:53:36 +49:32 01:51:02 10:53:36.92
2161 3039 STĘPKA Aleksandra Pobiedziska Running Team (POL) 163 K40 (48) 01:53:37 +49:33 01:51:16 10:53:37.43
2162 5352 ŁESYK PAWEŁ Szczecin (POL) 1999 M40 (819) 01:53:37 +49:33 01:51:45 10:53:37.50
2163 3209 NOWICKI Bartosz Funyfly (POL) 2000 M30 (731) 01:53:37 +49:33 01:50:56 10:53:37.87
2164 6130 FABISIAK Mirosław Chodkowo (POL) 2001 M50 (200) 01:53:38 +49:34 01:51:47 10:53:38.51
2165 5281 DRACZYŃSKI Marek no name (POL) 2002 M40 (817) 01:53:39 +49:35 01:51:43 10:53:39.01
2166 6455 FAJNAS Katarzyna Dogoń Grodzisk Maowiecki / Danfoss (POL) 164 K40 (53) 01:53:39 +49:35 01:51:29 10:53:39.10
2167 4139 MRUGAŁA ANDRZEJ Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 2003 M18 (248) 01:53:39 +49:35 01:51:38 10:53:39.28
2168 1643 MIERZWA Adam Zabrze (POL) 2004 M50 (205) 01:53:39 +49:35 01:52:02 10:53:39.60
2169 3781 MEDYŃSKI Sławek Zabiegani z Leśnej (POL) 2005 M40 (802) 01:53:39 +49:35 01:51:29 10:53:39.75
2170 6129 KRITSAK Sviatoslav Ternopil Running Club (UKR) 2006 M18 (241) 01:53:39 +49:35 01:51:23 10:53:39.77
2171 5812 WAŁACHOWSKI Wojciech Nowe Zadybie (POL) 2007 M18 (234) 01:53:40 +49:36 01:50:56 10:53:40.31
2172 2830 GRZESIK Marcin Grupa Biegowa CHTMO (POL) 2008 M40 (805) 01:53:40 +49:36 01:51:30 10:53:40.32
2173 3942 JOKIEL ŁUKASZ Skierniewickie Poranki Biegowe (POL) 2009 M30 (732) 01:53:40 +49:36 01:50:57 10:53:40.71
2174 2527 JASIŃSKA Sylwia Warszawa (POL) 165 K30 (65) 01:53:41 +49:37 01:50:40 10:53:41.31
2175 4397 KONOPKA Andrzej OSM Piątnica (POL) 2010 M50 (223) 01:53:41 +49:37 01:53:14 10:53:41.38
2176 3936 ŁĘGOWSKI Krzysztof OSM Piątnica (POL) 2011 M30 (712) 01:53:41 +49:37 01:50:43 10:53:41.52
2177 3632 BANASIK Jakub Live Well at Citi (POL) 2012 M30 (726) 01:53:42 +49:38 01:50:53 10:53:42.14
2178 4334 SPANIER Jakub Warszawa (POL) 2013 M18 (230) 01:53:42 +49:38 01:50:29 10:53:42.62
2179 5414 GĄSKA Piotr Lublin (POL) 2014 M18 (236) 01:53:43 +49:39 01:51:05 10:53:43.03
2180 1806 BODZIAKOWSKI Bartosz MakówBiega (POL) 2015 M30 (793) 01:53:43 +49:39 01:52:47 10:53:43.18
2181 2489 KOWALSKI Dominik HOJNIE OBDARZENI (POL) 2016 M30 (769) 01:53:46 +49:42 01:51:46 10:53:46.21
2182 5652 MITURA wojciech parczew (POL) 2017 M40 (806) 01:53:46 +49:42 01:51:31 10:53:46.58
2183 5718 MECH Patryk Łochowska Grupa Biegowa (POL) 2018 M40 (782) 01:53:46 +49:42 01:51:09 10:53:46.65
2184 3780 KELAR Łukasz KB Pionier Szczecin (POL) 2019 M18 (253) 01:53:47 +49:43 01:51:56 10:53:47.61
2185 5444 WAJCOWICZ Witold Pozytywnie Zabiegani Sanok / 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej (POL) 2020 M40 (793) 01:53:47 +49:43 01:51:23 10:53:47.74
2186 4372 CHOJNOWSKI GRZEGORZ BRAK (POL) 2021 M30 (736) 01:53:48 +49:44 01:51:00 10:53:48.26
2187 2077 RUTKOWSKI Andrzej Rutex team (POL) 2022 M40 (729) 01:53:49 +49:45 01:49:58 10:53:49.18
2188 1375 RUTKOWSKI Sławomir NIEZRZESZONY (POL) 2023 M60 (23) 01:53:49 +49:45 01:51:30 10:53:49.35
2189 2564 ROLA Grzegorz Lubin (POL) 2024 M30 (699) 01:53:50 +49:46 01:50:21 10:53:50.23
2190 6439 JAROŃ Andrzej Olsztyn (POL) 2025 M18 (258) 01:53:50 +49:46 01:52:19 10:53:50.53
2191 3867 FURMANIAK Jarosław Warszawa (POL) 2026 M30 (737) 01:53:50 +49:46 01:51:00 10:53:50.92
2192 3034 WĄSOWSKA Dagmara Pobiedziska Running Team (POL) 166 K30 (71) 01:53:51 +49:47 01:51:30 10:53:51.40
2193 6156 KARBARZ Marcin WChUW Obiegówka (POL) 2027 M40 (807) 01:53:52 +49:48 01:51:33 10:53:52.34
2194 5452 CHOJNACKI Sebastian KM UMK Toruń (POL) 2028 M40 (750) 01:53:52 +49:48 01:50:29 10:53:52.55
2195 4412 CIOK Przemek KS Staszewscy (POL) 2029 M30 (714) 01:53:52 +49:48 01:50:44 10:53:52.57
2196 4669 LEWICKI Arkadiusz TriWawa (POL) 2030 M40 (834) 01:53:52 +49:48 01:52:03 10:53:52.59
2197 3043 SZCZĘŚNIAK Eugeniusz Warszawa (POL) 2031 M40 (833) 01:53:53 +49:49 01:52:03 10:53:53.51
2198 2162 BOGDANIUK Maciej Bęsia (POL) 2032 M18 (239) 01:53:54 +49:50 01:51:17 10:53:54.29
2199 6053 SZARSKI Jacek Wrocław (POL) 2033 M18 (255) 01:53:55 +49:51 01:52:06 10:53:55.13
2200 3068 SANCHEZ GONZALEZ MIGUEL ANGEL independiente (ESP) 2034 M40 (765) 01:53:55 +49:51 01:50:48 10:53:55.47
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.34986401 s

Sponsor główny: