ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 21 22  23  24 25 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2201. 4562 KOŁDEJ Marcin Radom (POL) M30
2202. 5115 KOLECKA Sylwia KolecTEAM Zbąszynek (POL) K40
2203. 6008 KOLECKI Damian KolecTEAM Zbąszynek (POL) M40
2204. 4616 KOLĘDA Artur Ortostom Augustów (POL) M40
2205. 1829 KOŁEK Maciej PZU Sport Team (POL) M40
2206. 1584 KOLEŚNIK ROMAN POLSKA (POL) M40
2207. 5815 KOLIBCZYNSKI Dariusz Plock Biega No Age Limit (POL) M40
2208. 6596 KOŁKOWSKI Andrzej SPARTANIE DZIECIOM (POL) M40
2209. 2654 KOLMAN Piotr ZSP Sława (POL) M30
2210. 1131 KOŁODYŃSKI Paweł Street Run Radom (POL) M30
2211. 5206 KOŁODZIEJ Dariusz W pogoni za duchem (POL) M30
2212. 5207 KOŁODZIEJ Katarzyna W pogoni za duchem (POL) K40
2213. 4432 KOŁODZIEJ Marcin Traiathlon Training Center (POL) M40
2214. 3084 KOŁODZIEJ Michał Warszawa (POL) M30
2215. 857 KOŁODZIEJ Ramona VERVA RUNNING TEAM (POL) K18
2216. 6363 KOŁODZIEJAK Ewelina Łódź (POL) K30
2217. 4222 KOŁODZIEJCZAK beata socho team (POL) K40
2218. 1622 KOŁODZIEJCZYK Barbara TRIATHLON TRAINING CENTER (POL) K40
2219. 6233 KOŁODZIEJCZYK Darek FMW Runners (POL) M40
2220. 5006 KOŁODZIEJCZYK Tomasz Otwock (POL) M30
2221. 5908 KOŁODZIEJEK Piotr Warszawa (POL) M40
2222. 4067 KOŁODZIEJSKA Marta MKL Maraton Świnoujście (POL) K30
2223. 2914 KOŁODZIEJSKI Piotr Ząbki (POL) M40
2224. 3921 KOŁOMAŃSKI Marek ekobiegi (POL) M40
2225. 4537 KOLONKO Adrian Dystans cLubomia (POL) M30
2226. 3704 KOLONKO MIROSŁAW Goggle PAE Team (POL) M40
2227. 4538 KOLONKO Zuzanna Dystans cLubomia (POL) K30
2228. 5671 KOŁOWACIK MAGDALENA Kutno Biega (POL) K30
2229. 5887 KOŁTYSZ Roman Myszków (POL) M30
2230. 1356 KOŁUCKI Stefan Warszawa (POL) M30
2231. 4600 KOMARNITSKAYA Nataliya Warszawa (POL) K30
2232. 5811 KOMISARCZYK Anna Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) K30
2233. 808 KOMODZIŃSKI Szymon Niepołomice (POL) M30
2234. 6598 KOMOROWSKI Jerzy (POL) M18
2235. 4158 KOMOROWSKI Marcin Pruszków (POL) M30
2236. 6283 KOMOROWSKI Mateusz Warszawa (POL) M30
2237. 4725 KOMPIŃSKI Marcin Warszawa (POL) M30
2238. 3798 KONARSKI PAWEŁ Piekoszów (POL) M40
2239. 4277 KOŃCZAL Przemysław Wrocław (POL) M40
2240. 4511 KOŃCZYK Kamil Warszawa (POL) M30
2241. 4944 KONDRACIUK Piotr Kondraciuk Team (POL) M40
2242. 2360 KONDRATIENE Romualda Stadija (LTU) K30
2243. 2799 KONDRATOWICZ Maja Lublin (POL) K18
2244. 1009 KONIARSKI Sebastian Pozytywnie Zabiegani Omega kleszczów (POL) M30
2245. 262 KONIECZKI Dariusz Maja Team (POL) M40
2246. 5134 KONIECZKO Rafał Poraj (POL) M50
2247. 3190 KONIECZNA - HERDZIK Dorota Pysznica (POL) K40
2248. 875 KONIECZNA Joanna Watacha łaczy NAS bieganie (POL) K30
2249. 3370 KONIECZNA Kaja Gdansk (POL) K30
2250. 6525 KONIECZNY Waldek Night Runners (POL) M30
2251. 313 KONKIEWICZ TOMASZ łu bu du bu (POL) M60
2252. 3922 KOŃKO Tomasz ZSP Nr 1 Siedlce (POL) M40
2253. 4397 KONOPKA Andrzej OSM Piątnica (POL) M50
2254. 3908 KONRADY Artur Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) M30
2255. 1944 KOŃSKI Paweł Wyszków (POL) M30
2256. 2889 KONSTANTAKOS DIMITRIOS ETERNAL RUNNERS (GRE) M40
2257. 3591 KOPACZ Robert Pędzące Ślimaki Łosice (POL) M30
2258. 1400 KOPCIŃSKA Natalia Warszawa (POL) K30
2259. 48 KOPEĆ Wojciech KS AZS UWM Olsztyn (POL) PZLA M30
2260. 1209 KOPER Katarzyna Warszawa (POL) K18
2261. 3133 KOPERA Natalia Nysa (POL) K30
2262. 4496 KOPIENIAK Agnieszka Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) K30
2263. 2370 KOPLIN Maciej Kaliop Poland (POL) M30
2264. 5829 KOPRZYWA Daniel Warszawa (POL) M40
2265. 2487 KOPYCKI Bartosz hipopompon klap (POL) M30
2266. 1552 KORBELA Bartosz mBank (POL) M30
2267. 2679 KORBUT Radosław Siedlce (POL) M30
2268. 6015 KORCZ Daniel STS BIEGATON MIKOŁÓW / KB MCKiS Jaworzno (POL) M40
2269. 3002 KORCZYŃSKI Piotr Milanówek (POL) M30
2270. 3730 KORDECKI Waldemar GOLICE TEAM (POL) M50
2271. 6747 KORDEK Jan (POL) M60
2272. 4177 KORDON VITALII KM Running Club (UKR) M30
2273. 4403 KORDOWSKA-WOCH Katarzyna Lublin (POL) K30
2274. 3147 KORDULA Paweł Radom (POL) M30
2275. 2526 KORDYLAK Ireneusz Pomidorowa Alternatywa (POL) M40
2276. 2212 KORKOSZ Ireneusz Żółtańce (POL) M30
2277. 3759 KORNIIENKO VOLODYMYR KYIV (UKR) M30
2278. 6260 KORNILUK Justyna Warszawa (POL) K40
2279. 6711 KORNOBIS Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) K18
2280. 1793 KORNOSZ PAWEŁ Wilcza Góra (POL) M40
2281. 5926 KORONKIEWICZ Karol TriFriends.pl (POL) M50
2282. 1260 KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL) K30
2283. 6382 KORSAKOV Kostiantyn - (POL) M40
2284. 3162 KORSHAK Iryna Bigovy Chernigiv (UKR) K30
2285. 915 KORUTOWSKA-WOOFF Małgorzata (POL) K50
2286. 6128 KORYCKI Arkadiusz PKO Bank Polski (POL) M40
2287. 343 KORYTKOWSKA Anna Stare Draganie (POL) K18
2288. 344 KORYTKOWSKI Paweł Stare Draganie (POL) M50
2289. 2234 KORZEŃ ARTUR KB HARCOWNIK (POL) M40
2290. 4452 KORZENIEWSKI Janusz Metro Warszawskie (POL) M50
2291. 1087 KORZENIEWSKI Jarosław Team Kopeć (POL) M40
2292. 5189 KORZENIEWSKI Michał AL. Jana Pawła II (POL) M30
2293. 3711 KORZENIOWSKI Dariusz Accelerating Poland (POL) M40
2294. 6337 KORZENIOWSKI Władysław Przemyski Klub Biegacza (POL) M40
2295. 3564 KORZEP-CZEKALSKA Dorota Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) K40
2296. 3673 KORZYSTKO Piotr Olaws (POL) M30
2297. 5359 KOS Paweł Nowa Iwiczna (POL) M30
2298. 1611 KOS Sebastian bfagencja.pl (POL) M18
2299. 2258 KOS Wojciech Parkrun Kalisz (POL) M50
2300. 1514 KOSCIUCZYK Andrzej Choroszcz (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.20172310 s

Sponsor główny: