ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
21
22
23
24
25
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2201.
2991
SKOWRONEK Krzysztof
Racibórz (POL)
M40
2202.
2992
KACPRZAK GRZEGORZ
CZEMPJON TEAM (POL)
M40
2203.
2993
MAZUR Dawid
Dwunogie Antylopy (POL)
M18
2204.
2994
PIEKARCZYK Sławomir
Aktywny Ostrzeszów / Uniwersytet Śląski (POL)
M30
2205.
2995
ORACKA Agnieszka
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
K30
2206.
2996
JUSZCZAK Michał
WRodzinieSiła (POL)
M30
2207.
2997
HOŁOTA Adrian
Kielce (POL)
M30
2208.
2998
WRÓBLEWSKI Tomasz
Elbląg (POL)
M30
2209.
2999
SZYMCZAK agnieszka
zabiezki (POL)
K30
2210.
3000
ADAMCZYK Andrzej
Wieluń Biega (POL)
M30
2211.
3001
SIWEK Anna
Warszawa (POL)
K40
2212.
3002
KORCZYŃSKI Piotr
Milanówek (POL)
M30
2213.
3003
ROŚLICKI Jarosław
Ubezpieczenia dla Aktywnych (POL)
M30
2214.
3004
SCHAB Bartłomiej
Gliwice (POL)
M30
2215.
3005
SELIVANAU Maksim
Kolodischy-2 (BLR)
M30
2216.
3006
ZALESKA ANETA
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
K30
2217.
3007
BURDA Grzegorz
Cyklofan Opole (POL)
M40
2218.
3008
BOROWIECKI Roman
Bronisławow (POL)
M40
2219.
3009
DYNCER Dawid
Słupca (POL)
M40
2220.
3010
ŻACH Andrzej
MKB TEAM Małkinia (POL)
M60
2221.
3011
MAKSYMOWICZ Konrad
Lubaczów (POL)
M18
2222.
3012
KARLAK Andrzej
kb galeria (POL)
M50
2223.
3013
CHUDZIK Dorota
Łomiankowska Grupa Biegowa (POL)
K40
2224.
3014
SZWARC Piotr
Warszawa (POL)
M30
2225.
3015
BONIEWSKI Lech
Glinojeck (POL)
M60
2226.
3016
FALANA Zbigniew
Lelów (POL)
M30
2227.
3017
CIESIELCZUK Alicja
- (POL)
K18
2228.
3018
KACZMAREK Mirosław
Śrem (POL)
M18
2229.
3019
SEROR JONATHAN
LUDNA 9. APT 72 (POL)
M30
2230.
3020
POWRÓZEK Dominik
Starachowice (POL)
M30
2231.
3021
GRZĘDA Krzysztof
M.I.L.A. (POL)
M50
2232.
3022
LATOŃ Adam
Rybnik (POL)
M40
2233.
3023
ZYSKOWSKI Piotr
Lonesome Rider (POL)
M40
2234.
3024
WALCZAK Tadeusz
Bydgoszcz (POL)
M60
2235.
3025
ADAMCZYK-NOWAK Beata
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
2236.
3026
KOZŁOWSKI Tomasz
Puławy (POL)
M50
2237.
3027
OSIŃSKI Stanisław
niestowarzyszony (POL)
M60
2238.
3028
ŻURAD ŁUKASZ
LITWIN TRIATHLON TEAM (POL)
M30
2239.
3029
JEDLIŃSKI Cezary
Warszawa (POL)
M40
2240.
3030
JASIŃSKI WALDEMAR
WARSZAWA (POL)
M60
2241.
3031
JUNYSZEK Marcin
pl.Nankiera (POL)
M30
2242.
3032
KRUSZEWSKA Joanna
Kruszesky Team (POL)
K18
2243.
3033
PIOTRKOWSKI adam
mława (POL)
M30
2244.
3034
WĄSOWSKA Dagmara
Pobiedziska Running Team (POL)
K30
2245.
3035
PALUCH Kamila
Biłgoraj (POL)
K18
2246.
3036
ZAWADA Dawid
Katowice (POL)
M30
2247.
3037
CZULAK Piotr
Warszawa (POL)
M18
2248.
3038
BAŁDYGA Michał
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M30
2249.
3039
STĘPKA Aleksandra
Pobiedziska Running Team (POL)
K40
2250.
3040
KACZOR Mariusz
Warszawa (POL)
M40
2251.
3041
ISASI-KURAN Agata
Markowi Biegacze (POL)
K40
2252.
3042
NOWOTKA Krzysztof
run-log.com (POL)
M40
2253.
3043
SZCZĘŚNIAK Eugeniusz
Warszawa (POL)
M40
2254.
3044
SAJDA Igor
Adidas Runners Warsaw (POL)
M18
2255.
3045
WIERZEJSKI Tomasz
Bartąg (POL)
M40
2256.
3046
MAŃKA Sławomir
Mikołów (POL)
M40
2257.
3047
KUREK Michał
Kraków (POL)
M30
2258.
3048
ZAREMBA Katarzyna
Aktywni Kamieńsk (POL)
K30
2259.
3049
SZCZEPOCKI Tomasz
Warszawa (POL)
M40
2260.
3050
BASIAK Arkadiusz
Legia Warszawa (POL)
M30
2261.
3051
NARTOWSKI Jan
MORT! (POL)
M60
2262.
3052
ŁAKOMSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M50
2263.
3053
DĄBROWSKI RAFAŁ
Wasilków (POL)
M30
2264.
3054
WALDA Łukasz
Bydgoszcz (POL)
M30
2265.
3055
KNYCHAS Darek
PZU Sport Team (POL)
M40
2266.
3056
LUDWA Stanisław
TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL)
M50
2267.
3057
DOMERADZKI Krzysztof
SOKÓŁ BODZANÓW (POL)
M18
2268.
3058
GASIK-POWAŁKA Małgorzata
Ożarów Mazowiecki (POL)
K30
2269.
3059
KRAUZE Hanna
Polska (POL)
K40
2270.
3060
STEMPNIK Przemysław
JKS Salamandra (POL)
M30
2271.
3061
KUPKA Jacek
Kędzierzyn-Koźle (POL)
M30
2272.
3062
PIETRASZEWSKI Grzegorz
Płock (POL)
M30
2273.
3063
CZAJKOWSKI Krzysztof
Powiercie Kolonia (POL)
M40
2274.
3064
POPŁAWSKI Tomasz
Nightruners (POL)
M30
2275.
3065
MARCHEWKA Karolina
Gdynia (POL)
K30
2276.
3066
BILIŃSKI Maciej
Gdynia (POL)
M30
2277.
3067
HOGENDORF Karolina
Gdynia (POL)
K30
2278.
3068
SANCHEZ GONZALEZ MIGUEL ANGEL
independiente (ESP)
M40
2279.
3069
KUBERA Dawid
alwaysinmotion.pl (POL)
M30
2280.
3070
MATCZAK Patryk
Gorzów Wielkopolski (POL)
M18
2281.
3071
KASZAK Aleksandra
Warszawa (POL)
K30
2282.
3072
SUCHOLEWSKI Damian
Kondycja (POL)
M40
2283.
3073
PIECHOCKI Robert
Tytanowi Janusze (POL)
M30
2284.
3074
BYCHENOK Pavlo
Bigovy Chernigiv (UKR)
M40
2285.
3075
LIS Krzysztof
Edinburgh (POL)
M30
2286.
3076
SZCZOTKA Andrzej
KATOWICE (POL)
M50
2287.
3077
ISASI Gorka
Marki (ESP)
M40
2288.
3078
MOSIŃSKI Kamil
DWOT (POL)
M40
2289.
3079
SZCZOTKA Ilona
Katowice (POL)
K50
2290.
3080
SMUŚ Karol
Kwirynów (POL)
M40
2291.
3081
CZUBAK Piotr
Iłża Pędzi (POL)
P
M30
2292.
3082
ŻYWICKI Paweł
Polska (POL)
M30
2293.
3083
KAWULA Celina
Muszyna (POL)
K50
2294.
3084
KOŁODZIEJ Michał
Warszawa (POL)
M30
2295.
3085
LIPIANOGA Piotr
KB Ożarów Maz (POL)
M40
2296.
3086
GIEL Jarosław
NKB Chyży (POL)
M30
2297.
3087
WÓJCIK Adam
AZS UMK TORUŃ (POL)
M18
2298.
3088
CZERNIK Andrzej
Zabrze (POL)
M60
2299.
3089
KUBICKI Piotr
Kielce (POL)
M30
2300.
3090
MARSZAŁKOWSKI Mirosław
Pasjonaci Słupca (POL)
M40