ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
21
22
23
24
25
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2201.
2960
RZEŹNICZAK Piotr
olszewnica stara (POL)
M30
2202.
2961
NICIEJEWSKA Monika
Wieluń Biega (POL)
K18
2203.
2962
TOMASZEWSKA Krystyna
Ruuning Polesie (POL)
K40
2204.
2963
DĘBSKI Marek
Warszawa (POL)
M40
2205.
2964
RZECZKOWSKI Adam
84-150 Hel (POL)
M40
2206.
2965
MAGNUSSON Oskar
Geting AB (SWE)
M18
2207.
2966
KICIŃSKA BEATA
SZOMBIERKI DREAM TEAM (POL)
K40
2208.
2967
WITKOWSKI Michał
Karczew (POL)
M40
2209.
2968
ŠKARNULIS Darius
Vilnius (LTU)
M40
2210.
2970
PIOTROWIAK Tomasz
parkrun Skierniewice (POL)
M30
2211.
2971
DYŚ Małgorzata
Stay Insane (POL)
K40
2212.
2972
SIONKIEWICZ Tomasz
PRO-RUN Wrocław (POL)
M40
2213.
2973
WASILEWSKA Marzena
Biegiem Radom! (POL)
K40
2214.
2974
ŠKARNULIS Donatas
Vilnius (LTU)
M40
2215.
2975
MATORNY Uladzimir
RUN4FUN.BY (BLR)
M40
2216.
2976
PIOTROWIAK Anna
parkrun Skierniewice (POL)
K30
2217.
2977
SZYMCZAK Magdalena
Grodzisk Wielkopolski (POL)
K40
2218.
2978
MILKOWSKI Marcin
Sochaczew (POL)
M30
2219.
2979
LENART Wioleta
Grójec (POL)
K30
2220.
2980
ZIMMERMANN Erik
Bad Kreuznach (GER)
M40
2221.
2981
MROCZKOWSKI Łukasz
Mińsk Mazowiecki (POL)
M30
2222.
2982
LIPIŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
2223.
2983
ROUMPANIS ELEFTHERIOS THEODOROS
ATHENS (GRE)
M30
2224.
2984
ŚLĄZAK Andrzej
Fan Club Dżem (POL)
M50
2225.
2985
WALKOWIAK Piotr
Knurów (POL)
M40
2226.
2986
OKILKA IHOR
brak (UKR)
M50
2227.
2987
URBANIAK Michal
Kielce (POL)
M30
2228.
2988
PAWLIK Paulina
Nowa Słupia (POL)
K40
2229.
2989
CENDROWICZ Robert
Warszawa (POL)
M30
2230.
2990
MATUSZEWICZ Nela
Berlin (GER)
K18
2231.
2991
SKOWRONEK Krzysztof
Racibórz (POL)
M40
2232.
2992
KACPRZAK GRZEGORZ
CZEMPJON TEAM (POL)
M40
2233.
2993
MAZUR Dawid
Dwunogie Antylopy (POL)
M18
2234.
2994
PIEKARCZYK Sławomir
Aktywny Ostrzeszów / Uniwersytet Śląski (POL)
M30
2235.
2995
ORACKA Agnieszka
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
K30
2236.
2996
JUSZCZAK Michał
WRodzinieSiła (POL)
M30
2237.
2997
HOŁOTA Adrian
Kielce (POL)
M30
2238.
2998
WRÓBLEWSKI Tomasz
Elbląg (POL)
M30
2239.
2999
SZYMCZAK agnieszka
zabiezki (POL)
K30
2240.
3000
ADAMCZYK Andrzej
Wieluń Biega (POL)
M30
2241.
3001
SIWEK Anna
Warszawa (POL)
K40
2242.
3002
KORCZYŃSKI Piotr
Milanówek (POL)
M30
2243.
3003
ROŚLICKI Jarosław
Ubezpieczenia dla Aktywnych (POL)
M30
2244.
3004
SCHAB Bartłomiej
Gliwice (POL)
M30
2245.
3005
SELIVANAU Maksim
Kolodischy-2 (BLR)
M30
2246.
3006
ZALESKA ANETA
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
K30
2247.
3007
BURDA Grzegorz
Cyklofan Opole (POL)
M40
2248.
3008
BOROWIECKI Roman
Bronisławow (POL)
M40
2249.
3009
DYNCER Dawid
Słupca (POL)
M40
2250.
3010
ŻACH Andrzej
MKB TEAM Małkinia (POL)
M60
2251.
3011
MAKSYMOWICZ Konrad
Lubaczów (POL)
M18
2252.
3012
KARLAK Andrzej
kb galeria (POL)
M50
2253.
3013
CHUDZIK Dorota
Łomiankowska Grupa Biegowa (POL)
K40
2254.
3014
SZWARC Piotr
Warszawa (POL)
M30
2255.
3015
BONIEWSKI Lech
Glinojeck (POL)
M60
2256.
3016
FALANA Zbigniew
Lelów (POL)
M30
2257.
3017
CIESIELCZUK Alicja
- (POL)
K18
2258.
3018
KACZMAREK Mirosław
Śrem (POL)
M18
2259.
3019
SEROR JONATHAN
LUDNA 9. APT 72 (POL)
M30
2260.
3020
POWRÓZEK Dominik
Starachowice (POL)
M30
2261.
3021
GRZĘDA Krzysztof
M.I.L.A. (POL)
M50
2262.
3022
LATOŃ Adam
Rybnik (POL)
M40
2263.
3023
ZYSKOWSKI Piotr
Lonesome Rider (POL)
M40
2264.
3024
WALCZAK Tadeusz
Bydgoszcz (POL)
M60
2265.
3025
ADAMCZYK-NOWAK Beata
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
2266.
3026
KOZŁOWSKI Tomasz
Puławy (POL)
M50
2267.
3027
OSIŃSKI Stanisław
niestowarzyszony (POL)
M60
2268.
3028
ŻURAD ŁUKASZ
LITWIN TRIATHLON TEAM (POL)
M30
2269.
3029
JEDLIŃSKI Cezary
Warszawa (POL)
M40
2270.
3030
JASIŃSKI WALDEMAR
WARSZAWA (POL)
M60
2271.
3031
JUNYSZEK Marcin
pl.Nankiera (POL)
M30
2272.
3032
KRUSZEWSKA Joanna
Kruszesky Team (POL)
K18
2273.
3033
PIOTRKOWSKI adam
mława (POL)
M30
2274.
3034
WĄSOWSKA Dagmara
Pobiedziska Running Team (POL)
K30
2275.
3035
PALUCH Kamila
Biłgoraj (POL)
K18
2276.
3036
ZAWADA Dawid
Katowice (POL)
M30
2277.
3037
CZULAK Piotr
Warszawa (POL)
M18
2278.
3038
BAŁDYGA Michał
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M30
2279.
3039
STĘPKA Aleksandra
Pobiedziska Running Team (POL)
K40
2280.
3040
KACZOR Mariusz
Warszawa (POL)
M40
2281.
3041
ISASI-KURAN Agata
Markowi Biegacze (POL)
K40
2282.
3042
NOWOTKA Krzysztof
run-log.com (POL)
M40
2283.
3043
SZCZĘŚNIAK Eugeniusz
Warszawa (POL)
M40
2284.
3044
SAJDA Igor
Adidas Runners Warsaw (POL)
M18
2285.
3045
WIERZEJSKI Tomasz
Bartąg (POL)
M40
2286.
3046
MAŃKA Sławomir
Mikołów (POL)
M40
2287.
3047
KUREK Michał
Kraków (POL)
M30
2288.
3048
ZAREMBA Katarzyna
Aktywni Kamieńsk (POL)
K30
2289.
3049
SZCZEPOCKI Tomasz
Warszawa (POL)
M40
2290.
3050
BASIAK Arkadiusz
Legia Warszawa (POL)
M30
2291.
3051
NARTOWSKI Jan
MORT! (POL)
M60
2292.
3052
ŁAKOMSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M50
2293.
3053
DĄBROWSKI RAFAŁ
Wasilków (POL)
M30
2294.
3054
WALDA Łukasz
Bydgoszcz (POL)
M30
2295.
3055
KNYCHAS Darek
PZU Sport Team (POL)
M40
2296.
3056
LUDWA Stanisław
TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL)
M50
2297.
3057
DOMERADZKI Krzysztof
SOKÓŁ BODZANÓW (POL)
M18
2298.
3058
GASIK-POWAŁKA Małgorzata
Ożarów Mazowiecki (POL)
K30
2299.
3059
KRAUZE Hanna
Polska (POL)
K40
2300.
3060
STEMPNIK Przemysław
JKS Salamandra (POL)
M30