ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . 21 22  23  24 25 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2201 12692 GZULA Beata Adidas Runners Warsaw (POL) 382 K (264) 00:32:24 +17:40 00:25:02 09:33:36.29
2202 13821 SAŁBUT Michał Pan (POL) 1820 M (2980) 00:32:24 +17:40 00:28:32 09:33:36.40
2203 11171 DĄBROWSKI Kamil Warszawa (POL) 1821 M (2845) 00:32:24 +17:40 00:28:15 09:33:36.55
2204 16345 PAŚNICKA MARTA WARSZAWA (POL) 383 K (284) 00:32:24 +17:40 00:25:14 09:33:36.79
2205 16053 WOLSZCZAK Ryszard BBL KOZIENICE (POL) 1822 M (1780) 00:32:25 +17:41 00:25:26 09:33:37.21
2206 17280 ROGOWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 1823 M (647) 00:32:25 +17:41 00:22:03 09:33:37.32
2207 12813 URBAŃSKI Paweł Płock (POL) 1824 M (2746) 00:32:25 +17:41 00:27:57 09:33:37.34
2208 16783 KOCZUR Kamila Warszawa (POL) 384 K (289) 00:32:26 +17:42 00:25:16 09:33:38.08
2209 15275 KOZŁOWSKI Mariusz Białystok (POL) 1825 M (1829) 00:32:27 +17:43 00:25:36 09:33:39.11
2210 13787 SZYMAŃSKI Tomasz Ząbkowice Śląskie (POL) 1826 M (1818) 00:32:27 +17:43 00:25:34 09:33:39.31
2211 13764 LUTSKIN Andrii Warszawa (UKR) 1827 M (1731) 00:32:27 +17:43 00:25:19 09:33:39.45
2212 13703 WĘGRZYNIAK Monika Warszawa (POL) 385 K (855) 00:32:27 +17:43 00:28:26 09:33:39.47
2213 15658 MIKRUT Artur Sulejówek (POL) 1828 M (1805) 00:32:28 +17:44 00:25:32 09:33:40.02
2214 15948 BOLEK Remigiusz Wiosenna (POL) 1829 M (1548) 00:32:28 +17:44 00:24:52 09:33:40.64
2215 11684 AUGUSTYNIAK Ewelina Warszawa (POL) 386 K (285) 00:32:28 +17:44 00:25:14 09:33:40.85
2216 16746 KUŚMIERZ JERZY REEBOKRUNCREW SKIERNIEWICE (POL) 1830 M (1647) 00:32:28 +17:44 00:25:07 09:33:40.88
2217 16085 WINKIEWICZ Justyna Warszawa (POL) 387 K (333) 00:32:28 +17:44 00:25:40 09:33:40.89
2218 15367 SZULC Maciej Warszawa (POL) 1831 M (1754) 00:32:29 +17:45 00:25:23 09:33:41.09
2219 14309 SOBOLEWSKI Bartosz Warszawa (POL) 1832 M (1689) 00:32:29 +17:45 00:25:13 09:33:41.34
2220 18629 HAREMBSKA PAULINA Live well at citi (POL) 388 K (330) 00:32:29 +17:45 00:25:40 09:33:41.46
2221 16062 WĄTŁA Anna Team Zalesice (POL) 389 K (291) 00:32:29 +17:45 00:25:18 09:33:41.54
2222 12578 BRZESKI Piotr Płock (POL) 1833 M (1458) 00:32:29 +17:45 00:24:41 09:33:41.60
2223 11407 DROSIO Klaudia Kaszanki (POL) 390 K (328) 00:32:29 +17:45 00:25:38 09:33:41.76
2224 15409 KULĄGOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) 1834 M (1732) 00:32:30 +17:46 00:25:19 09:33:42.54
2225 12345 CZARTORYJSKI Jakub Warszawa (POL) 1835 M (1740) 00:32:30 +17:46 00:25:20 09:33:42.71
2226 12098 GIL Wojciech Warszawa (POL) 1836 M (2925) 00:32:30 +17:46 00:28:25 09:33:42.74
2227 14636 SWIDER Lukasz Warszawa (POL) 1837 M (1519) 00:32:30 +17:46 00:24:48 09:33:42.91
2228 14930 GAJEK Paweł Spokojny bieg (POL) 1838 M (1564) 00:32:31 +17:47 00:24:56 09:33:43.06
2229 15281 ZAJĄC Piotr LS World Run (POL) 1839 M (968) 00:32:31 +17:47 00:23:12 09:33:43.54
2230 17576 PRZYGÓDZKI Jakub Joniec (POL) 1840 M (1413) 00:32:31 +17:47 00:24:35 09:33:43.63
2231 15346 SZTACHAŃSKA Katarzyna warszawa (POL) 391 K (247) 00:32:31 +17:47 00:24:54 09:33:43.76
2232 13946 MACHCIŃSKI Piotr Mińsk Mazowiecki (POL) 1841 M (2827) 00:32:32 +17:48 00:28:12 09:33:44.10
2233 15380 TREPIAK Dominik Warszawa (POL) 1842 M (1558) 00:32:32 +17:48 00:24:55 09:33:44.36
2234 10506 KRAKOWIAK Adrian Aleksandrów Łódzki (POL) 1843 M (1883) 00:32:32 +17:48 00:25:44 09:33:44.45
2235 16747 PERRIN Bruno Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (POL) 1844 M (1659) 00:32:32 +17:48 00:25:09 09:33:44.52
2236 19061 DOMAŃSKI Łukasz CARSMILE (POL) 1845 M (1547) 00:32:32 +17:48 00:24:52 09:33:44.54
2237 12120 LIBERKA Tomasz Warszawa (POL) 1846 M (882) 00:32:32 +17:48 00:22:52 09:33:44.86
2238 15269 STOLARCZYK Małgorzata LS World Run (POL) 392 K (118) 00:32:33 +17:49 00:23:16 09:33:45.31
2239 18395 BORKOWSKI Michał Oso (POL) 1847 M (2773) 00:32:33 +17:49 00:28:01 09:33:45.33
2240 19070 FIJAŁ Grzegorz (POL) 1848 M (1872) 00:32:33 +17:49 00:25:43 09:33:45.49
2241 16657 DASIEWICZ JAKUB CARSMILE (POL) 1849 M (1551) 00:32:33 +17:49 00:24:53 09:33:45.63
2242 10843 KAJDZIK Mateusz (POL) 1850 M (1652) 00:32:33 +17:49 00:25:08 09:33:45.68
2243 14047 TRZASKOWSKA Joanna Trucht Tarchomin Team (POL) 393 K (312) 00:32:34 +17:50 00:25:32 09:33:46.05
2244 12324 KORDECKA Dorota GOLICE TEAM (POL) 394 K (335) 00:32:34 +17:50 00:25:41 09:33:46.21
2245 14021 JERZMANOWSKI Łukasz ŁÓDŹ (POL) 1851 M (1471) 00:32:34 +17:50 00:24:43 09:33:46.50
2246 14510 MOSIEJ IWONA KB TKKF Promyk (POL) 395 K (336) 00:32:35 +17:51 00:25:41 09:33:47.26
2247 11240 MUSIAŁ Maciej BlogBiegowy.pl (POL) 1852 M (1748) 00:32:35 +17:51 00:25:22 09:33:47.28
2248 14650 SMORAWSKA Lidia Tarnowo Podgórne Biega (POL) 396 K (337) 00:32:35 +17:51 00:25:42 09:33:47.32
2249 17601 LIPSKI Michał BlogBiegowy.pl (POL) 1853 M (1743) 00:32:35 +17:51 00:25:21 09:33:47.46
2250 18993 INDYK Katarzyna (POL) 397 K (275) 00:32:35 +17:51 00:25:08 09:33:47.47
2251 16546 MUZYK Piotr Music Team (POL) 1854 M (1422) 00:32:35 +17:51 00:24:36 09:33:47.93
2252 12025 OSTROWSKI Rafał Elf (POL) 1855 M (1696) 00:32:36 +17:52 00:25:14 09:33:48.26
2253 17588 OBUDZIŃSKI Grzegorz Wołomin (POL) 1856 M (1810) 00:32:36 +17:52 00:25:32 09:33:48.47
2254 13366 MIELNICZUK STANISŁAW Perfect Runner Team/ Stay Insane (VEN) 1857 M (1908) 00:32:36 +17:52 00:25:49 09:33:48.55
2255 17877 JURCZAK Ewa Dąbrowa Górnicza (POL) 398 K (361) 00:32:36 +17:52 00:25:51 09:33:48.77
2256 15515 OPIOŁA Grzegorz Fajna Grupa Biegowa (POL) 1858 M (1878) 00:32:36 +17:52 00:25:43 09:33:48.95
2257 17733 DROZD Agnieszka Warszawa (POL) 399 K (338) 00:32:37 +17:53 00:25:43 09:33:49.01
2258 13149 MATLAKOWSKA Martyna Ostrowiec Świętokrzyski (POL) 400 K (755) 00:32:37 +17:53 00:27:58 09:33:49.04
2259 18517 CHOJAK Bartłomiej Siemień (POL) 1859 M (1846) 00:32:37 +17:53 00:25:39 09:33:49.11
2260 19212 WOLENTARSKI Przemysław (POL) 1860 M (1833) 00:32:37 +17:53 00:25:37 09:33:49.36
2261 18661 DĘBIEC Andrzej Bruce Team (POL) 1861 M (1597) 00:32:37 +17:53 00:25:00 09:33:49.71
2262 12419 JOCHYM Mariusz Skierniewice (POL) 1862 M (1773) 00:32:37 +17:53 00:25:25 09:33:49.81
2263 14055 ABRAMOWICZ Daniel Michałowo (POL) 1863 M (2948) 00:32:37 +17:53 00:28:28 09:33:49.84
2264 18895 MOWIŃSKI Jakub MEDICAL TEAM (POL) 1864 M (3284) 00:32:37 +17:53 00:29:15 09:33:49.87
2265 14100 BALABANOV Sergei Warszawa (POL) 1865 M (1777) 00:32:39 +17:55 00:25:26 09:33:51.04
2266 13400 BIERUŃSKI Marek Lędziny (POL) 1866 M (1202) 00:32:39 +17:55 00:24:01 09:33:51.21
2267 18826 WOŹNICA Mateusz Warszawa (POL) 1867 M (1931) 00:32:39 +17:55 00:25:53 09:33:51.27
2268 11559 BIEDA Piotr Opole (POL) 1868 M (2830) 00:32:39 +17:55 00:28:12 09:33:51.42
2269 17672 MACHTYL Alan TRUMPF (POL) 1869 M (1687) 00:32:40 +17:56 00:25:13 09:33:52.26
2270 15905 CEDRO Patrycja Warszawa (POL) 401 K (345) 00:32:40 +17:56 00:25:46 09:33:52.64
2271 17457 SOBOTKA Monika Warsaw Run Club (POL) 402 K (331) 00:32:40 +17:56 00:25:40 09:33:52.67
2272 11984 STUS Marta Planeta Nisko (POL) 403 K (1070) 00:32:40 +17:56 00:29:14 09:33:52.99
2273 11731 TRUSZKOWSKI Marcin OSM Piątnica (POL) 1870 M (2918) 00:32:41 +17:57 00:28:25 09:33:53.04
2274 10206 ŁAKOMY Przemysław Górki (POL) 1871 M (1904) 00:32:41 +17:57 00:25:48 09:33:53.27
2275 16315 BIENIEK Wojciech #zerozalamki (POL) 1872 M (1694) 00:32:41 +17:57 00:25:13 09:33:53.84
2276 11887 JAWORSKI Sylwester Szczecin (POL) 1873 M (1282) 00:32:41 +17:57 00:24:15 09:33:53.94
2277 19255 RUSAK Damian (POL) 1874 M (1738) 00:32:42 +17:58 00:25:20 09:33:54.30
2278 16980 URAMOWSKI Pawel Warszawa (POL) 1875 M (1442) 00:32:42 +17:58 00:24:39 09:33:54.81
2279 12748 KOCHAN Mateusz SKS Sława (POL) 1876 M (1639) 00:32:42 +17:58 00:25:06 09:33:54.98
2280 14801 DZIEWIĄTKOWSKA Ewa Warszawa (POL) 404 K (1082) 00:32:44 +18:00 00:29:18 09:33:56.22
2281 19113 KORNELUK Dariusz (POL) 1877 M (1796) 00:32:44 +18:00 00:25:29 09:33:56.43
2282 11416 Ó PROINSIAS Keith Warszawa (POL) 1878 M (1940) 00:32:44 +18:00 00:25:54 09:33:56.45
2283 11538 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA (POL) 1879 M (1703) 00:32:44 +18:00 00:25:15 09:33:56.62
2284 18975 KONWALIK Piotr EUROCASH (POL) 1880 M (3077) 00:32:45 +18:01 00:28:48 09:33:57.61
2285 15917 MURMYŁO Marcin Warszawa (POL) 1881 M (2891) 00:32:45 +18:01 00:28:21 09:33:57.94
2286 16002 ŁAPIŃSKA Joanna Warszawa (POL) 405 K (369) 00:32:45 +18:01 00:25:54 09:33:57.97
2287 16590 KSIĄŻCZAK Radek razem trenujemy sport (POL) 1882 M (1838) 00:32:46 +18:02 00:25:38 09:33:58.07
2288 15341 SZKAMRUK Wojciech Warszawa (POL) 1883 M (1078) 00:32:46 +18:02 00:23:39 09:33:58.80
2289 15075 DUDZIAK Paweł Warszawa (POL) 1884 M (1913) 00:32:47 +18:03 00:25:50 09:33:59.25
2290 15649 SNIEGOCKA Magdalena Tarnowo Podgórne Biega (POL) 406 K (367) 00:32:47 +18:03 00:25:54 09:33:59.72
2291 16571 TUŁAZA Marcin WAT (POL) 1885 M (1965) 00:32:48 +18:04 00:25:59 09:34:00.29
2292 13451 LATOSZEK Maciej Nadbrzeż (POL) 1886 M (1945) 00:32:48 +18:04 00:25:55 09:34:00.56
2293 12849 KOPCZYŃSKI Przemysław Texas-parts (POL) 1887 M (1485) 00:32:48 +18:04 00:24:44 09:34:00.78
2294 19161 SKARŻYŃSKA Agnieszka ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL) 407 K (377) 00:32:49 +18:05 00:25:58 09:34:01.23
2295 10182 LIPIŃSKI Jacek Płock (POL) 1888 M (1794) 00:32:49 +18:05 00:25:28 09:34:01.73
2296 14019 JAŚKIEWICZ Michał Łódź (POL) 1889 M (1934) 00:32:49 +18:05 00:25:53 09:34:01.83
2297 16147 MAKULEC Jakub Garwolin (POL) 1890 M (1842) 00:32:49 +18:05 00:25:38 09:34:01.92
2298 14679 SZLIWIŃSKI Paweł STRABAG (POL) 1891 M (1888) 00:32:50 +18:06 00:25:46 09:34:02.24
2299 19060 SZACHNA Leszek (POL) 1892 M (1895) 00:32:51 +18:07 00:25:47 09:34:03.02
2300 15345 IRLA Mateusz Warszawa (POL) 1893 M (3006) 00:32:51 +18:07 00:28:37 09:34:03.08
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.37491512 s

Sponsor główny: