ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23  24  25 26 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2301. 1258 KOSECKA Justyna Bydgoszcz (POL) K30
2302. 6044 KOSECKI Konrad KB Geotermia Uniejów (POL) M40
2303. 5989 KOSESKI Łukasz Santander Bank Polska (POL) M30
2304. 3956 KOSIACKI Karol WARSZAWA (POL) M30
2305. 5204 KOSICKA Iwona Stopa Słupsk (POL) K40
2306. 3248 KOSICKI Arkadiusz Domex Construction Team (POL) M40
2307. 5746 KOSICKI Tomasz Stopa Słupsk (POL) M40
2308. 1193 KOSIERADZKI Tomasz Warszawa (POL) M30
2309. 5029 KOSIN Marcin BSB Barczewo Biega (POL) M30
2310. 3944 KOSIŃSKA Karolina Warszawa (POL) K30
2311. 3431 KOSIOREK Adam BSAC Mokobody (POL) M40
2312. 4010 KOSIOREK Ewelina Warszawa (POL) K18
2313. 5022 KOSKA Łukasz Warszawa (POL) M40
2314. 3161 KOSMALA DARIUSZ WARSZAWA (POL) M50
2315. 4665 KOSMATY Mariusz Antonteam (POL) M40
2316. 5529 KOSOWSKI JANUSZ AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL) M60
2317. 3376 KOSTAŃSKI Adam Brodnica Biega (POL) M30
2318. 4914 KOSTARSKI Patryk Warszawa (POL) M40
2319. 4417 KOSTER Maciej Myszków (POL) M30
2320. 5616 KOSTERA Katarzyna Vege Runners (POL) K40
2321. 3914 KOSTERA Tomasz Vege Runners (POL) M40
2322. 2784 KOSTRZEWA Mikołaj Bydgoszcz (POL) M18
2323. 3257 KOSTRZEWSKI Piotr Warszawa (POL) M40
2324. 5145 KOSTYRA Krzysztof biegusiem.pl (POL) M50
2325. 4416 KOSYRA Jarosław Warszawa (POL) M18
2326. 4849 KOSZ Paweł Karolewo (POL) M30
2327. 4279 KOSZALKA Marcin Bieliniec (POL) M18
2328. 4089 KOSZCZKA Karol Iława Biega (POL) M40
2329. 4094 KOSZCZKA MAGDALENA Iława Biega (POL) K40
2330. 2772 KOŚCIELNA Maria Warszawa (POL) K30
2331. 1818 KOŚCIELNIAK Wioletta TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) K30
2332. 2835 KOŚCIELNIAK Wojciech Radom (POL) M18
2333. 2367 KOŚCIELSKI Sławomir ALTOM GNIEZNO (POL) M50
2334. 5717 KOŚCIUK PAWEŁ SO!COFFEE Running Team (POL) M40
2335. 1294 KOT Marcin Victus Rębków (POL) M30
2336. 6451 KOT Piotr (POL) M30
2337. 5319 KOTARSKI TOMASZ KOTARTEAM (POL) M40
2338. 2608 KOTECKA Edyta Warszawa (POL) K40
2339. 5690 KOTKOWSKI Piotr JacekBiega Running Team (POL) M40
2340. 2156 KOTLIŃSKA Aneta Link4 Run (POL) K30
2341. 1981 KOTNOWSKI Jan Warszawa (POL) M40
2342. 6127 KOTOMSKA Renata Aleksandrówka (POL) K40
2343. 3613 KOTOWSKA IWONA Szczecin (POL) K30
2344. 2607 KOTWA Andrzej Vegerunners (POL) M50
2345. 2745 KOTYRBA Tomasz Katowice (POL) M30
2346. 5731 KOWALCZUK ADAM 4FacesRunningTeam / TreningiBiegowe.pl (POL) M30
2347. 6539 KOWALCZYK Dawid Krasocin (POL) M18
2348. 3980 KOWALCZYK Aleksandra Cała Oleśnica Biega (POL) K30
2349. 6379 KOWALCZYK Artur KGP (POL) P M40
2350. 1237 KOWALCZYK Bogdan Warszawa (POL) M50
2351. 807 KOWALCZYK Dawid Przysucha Biega (POL) M18
2352. 2790 KOWALCZYK Grzegorz Dzikie Dziki (POL) M40
2353. 4799 KOWALCZYK Grzegorz YNWA (POL) M30
2354. 1610 KOWALCZYK jerzy Biegiem Radom! (POL) M40
2355. 4891 KOWALCZYK Łukasz Płock (POL) M30
2356. 5103 KOWALCZYK MARCIN RADZYŃ PODLASKI (POL) M30
2357. 4798 KOWALCZYK Martyna YNWA (POL) K18
2358. 4085 KOWALCZYK Paweł ArdentCode (POL) M40
2359. 4453 KOWALCZYK Paweł LKS Sprinter Siemiatycze (POL) M30
2360. 1030 KOWALCZYK Robert Łęczna Biega (POL) M40
2361. 1316 KOWALCZYK Robert Międzyborska Grupa Biegowa (POL) M40
2362. 1122 KOWALCZYK Wojciech Mała Panew Team (POL) M40
2363. 3466 KOWALCZYK-GROCHLA agata KB MCKiS Jaworzno (POL) K40
2364. 1549 KOWALEC Łukasz Piastów (POL) M40
2365. 1102 KOWALEWSKA Małgorzata KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL) K40
2366. 5983 KOWALEWSKI Krzysztof 12tri.pl (POL) M30
2367. 5242 KOWALEWSKI Szymon GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA (POL) M30
2368. 6670 KOWALIK Daniel JUDO LEMUR (POL) M30
2369. 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) K40
2370. 6097 KOWALSKA Malgorzata Warszawa (POL) K40
2371. 2506 KOWALSKI Jacek Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
2372. 1012 KOWALSKI Rafał CSK-Partner.pl (POL) M30
2373. 3869 KOWALSKI Daniel FizjoDuet Kowalscy (POL) M30
2374. 2489 KOWALSKI Dominik HOJNIE OBDARZENI (POL) M30
2375. 5883 KOWALSKI Henryk SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL) M60
2376. 1522 KOWALSKI Jacek El-Aktywny Maratończyk Team (POL) M40
2377. 4946 KOWALSKI Jacek Trójmiejska EKIPA (POL) M40
2378. 2811 KOWALSKI Jakub Warszawa (POL) M18
2379. 6715 KOWALSKI Józef (POL) M50
2380. 1664 KOWALSKI Karol Warszawa (POL) M18
2381. 2750 KOWALSKI Krzysztof STS BIEGATON Mikołów (POL) M40
2382. 3597 KOWALSKI Krzysztof Tata Biegoista (POL) M30
2383. 2051 KOWALSKI Marcin Warszawa (POL) M30
2384. 4890 KOWALSKI Marcin warka (POL) M18
2385. 3255 KOWALSKI Marek NUNA (POL) M30
2386. 4127 KOWALSKI Robert Nie Marnuj Tlenu GAiT (POL) M40
2387. 6737 KOWALSKI Tomasz FALUN DAFA (POL) M40
2388. 1600 KOWARA Piotr Nogami do przodu (POL) M30
2389. 1213 KOWARZYK Tomasz Zgorzała (POL) M30
2390. 6290 KOWASZEWICZ Michał Warszawa (POL) M40
2391. 5054 KOWIESZKO Tomasz Live Well at Citi (POL) M18
2392. 4868 KOWNACKI JACEK Matner Runnig Team (POL) M40
2393. 4227 KOWOLL Bronisław TURZE (POL) M30
2394. 2271 KOWYNIA Grzegorz ANTONTEAM (POL) M18
2395. 4963 KOZAK Krzysztof Strzelno (POL) M50
2396. 3463 KOZAK Marcin SAINT-GOBAIN SQUAD (POL) M40
2397. 1202 KOZAK Mariusz Czaja Training System (POL) M30
2398. 4270 KOZAK Marta ZDRUN EXTREME (POL) K30
2399. 1898 KOZAKIEWICZ Aneta Zwoleń Biega (POL) K40
2400. 5379 KOZDRÓJ Wioletta Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) K40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25779104 s

Sponsor główny: