ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
22
23
24
25
26
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2301.
3091
JAROSZEK Agnieszka
Iłża Pędzi (POL)
K40
2302.
3092
ZAJĄC Krzysztof
WKZ-BBL KOZIENICE (POL)
M30
2303.
3093
SZCZEPAŃSKI ADAM
KB PIONIER SZCZECIN (POL)
M30
2304.
3094
WALCZAK Tomasz
FunkyFly Team (POL)
M30
2305.
3095
PRZYBYSZEWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M18
2306.
3096
FRONCZAK Kamil
Dziwni Bracia (POL)
M30
2307.
3097
BOŃSKA Karolina
Warszawa (POL)
K30
2308.
3098
PERLAŃSKI Krzysztof
Wybiegani Polkowice (POL)
M30
2309.
3099
BARSKA Sandra
Dzierżoniów (POL)
K30
2310.
3100
PRZYBYŁA Krzysztof
KU AZS WAT Warszawa (POL)
M30
2311.
3101
KIJEWICZ Michał
Warszawa (POL)
M30
2312.
3102
MILCZAREK Grzegorz
Biegam Bo Lubiię - Ostrołęka/Morsy Ostrołęka (POL)
M40
2313.
3103
ZAJĄC Robert
Orange Polska (POL)
M40
2314.
3104
GŁÓD Tomasz
Salt Runners Bochnia (POL)
M40
2315.
3105
SZAŁANKIEWICZ RAFAŁ
Tri Mission (POL)
M30
2316.
3106
GIERCZAK Małgorzata
Warszawa (POL)
K40
2317.
3107
CZECHOWICZ Mateusz
Geo-Mastermind (POL)
M18
2318.
3108
JANASZ ANDRZEJ
Brwinów (POL)
M40
2319.
3109
GŁOGOWSKA Izabela
Warszawa (POL)
K30
2320.
3110
ŁOPIANIAK TOMASZ
STRUSIE (POL)
M40
2321.
3111
KOCHANIAK Rafał
Power Training (POL)
M40
2322.
3112
TRETIAK Taras
Gepard (UKR)
M30
2323.
3113
BEDNAREK Marta
Czarne Stopy.SM (POL)
K40
2324.
3114
NAWROCKI Mariusz
Gdynia (POL)
M40
2325.
3115
STĘPNIOWSKA Kamila
PPTC (POL)
K30
2326.
3116
WLAŹLAK Sławomir
Kalisz (POL)
M40
2327.
3117
ANTONIUK Natali
Gepard (UKR)
K30
2328.
3118
WITECKI Sebastian
Warszawa (POL)
M40
2329.
3119
SZCZYRBOWSKI Michał
yoobee.pl (POL)
M30
2330.
3120
ŁUGOWSKI Marcin
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M18
2331.
3121
TURADEK Wojciech
Legionowo (POL)
M18
2332.
3122
SUJKA Dawid
OpoleBiega (POL)
M30
2333.
3123
SOBCZAK Anna
M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics (POL)
K40
2334.
3124
NIEMIEC Halina
Antonteam (POL)
K50
2335.
3125
MĄCZEWSKI Michał
CMKP Team (POL)
M40
2336.
3126
SOBCZAK Bogusław
M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics (POL)
M40
2337.
3127
TARGONI Paweł
Frydek (POL)
M40
2338.
3128
SOLIWODA mirosław
piastów (POL)
M40
2339.
3129
KANDZIA Krzysztof
Tworogowska Dycha Po Trowie (POL)
M30
2340.
3130
DOŁHUN Adam
RUN PASJA BYDGOSZCZ (POL)
M30
2341.
3131
PYTKA Andrzej
Warszawa (POL)
M50
2342.
3132
ALEVIZAKIS GIORGOS
ATHLISY (GRE)
M30
2343.
3133
KOPERA Natalia
Nysa (POL)
K30
2344.
3134
LADA Waldemar
Miastkow Koscielny (POL)
M40
2345.
3135
TRYBA piotr
Dekoratoria (POL)
M40
2346.
3136
VILASECA Orlando
Russia (RUS)
M18
2347.
3137
ROGOWSKI Krzysztof
Racibórz (POL)
M50
2348.
3138
WODZIŃSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
2349.
3139
NAWROCKI Radosław
OSP Wierzchucin Królewski (POL)
M30
2350.
3140
KAROLAK Małgorzata
Wyględy (POL)
K40
2351.
3141
STĘPIEŃ Krystian
Wyszków (POL)
M18
2352.
3142
GWÓŹDŹ Piotr
Tworogowska dycha po trowie (POL)
M40
2353.
3143
MUCHA Aleksander
Salamander Running Team (POL)
M30
2354.
3144
KULDANEK Marcin
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
2355.
3145
MAJEWSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
2356.
3146
BRZĄKAŁA Hubert
Projekt Pandora (POL)
M18
2357.
3147
KORDULA Paweł
Radom (POL)
M30
2358.
3148
KLONOWSKI Jacek
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
M40
2359.
3149
HOŁOWACZ Robert
Ludwinowo Zegrzyńskie (POL)
M40
2360.
3150
SPYCHALSKI Zbigniew
brak (POL)
M50
2361.
3151
MAZUR Piotr
Altkom Software & Consulting (POL)
M30
2362.
3152
MAYDELL Piotr
warszawa (POL)
M18
2363.
3153
DYDAK Dawid
Zawiercie (POL)
M30
2364.
3154
DYDAK Rafał
Zawiercie (POL)
M30
2365.
3155
MOMRO Łukasz
Świętochłowice (POL)
M30
2366.
3156
PAROL Grzegorz
Szczecin (POL)
M40
2367.
3157
CHOJNACKI Artur
Warszawa (POL)
M30
2368.
3158
CELIŃSKI Robert
Byledobiec Anin (POL)
M40
2369.
3159
KAŁUSZYŃSKI Paweł
ORANGE POLSKA (POL)
M40
2370.
3160
CIUK Piotr
Yulo Run Team Siedlce (POL)
M40
2371.
3161
KOSMALA DARIUSZ
WARSZAWA (POL)
M50
2372.
3162
KORSHAK Iryna
Bigovy Chernigiv (UKR)
K30
2373.
3163
SAS Dominik
KB Florian Zajączki Drugie (POL)
M18
2374.
3164
WRÓBLEWSKI Sergiusz
WKZ KOZIENICE (POL)
M40
2375.
3165
WIDŹGOWSKI Przemysław
Bydgoszcz (POL)
M40
2376.
3166
JANIK Tomasz
Orange Polska (POL)
M40
2377.
3167
STOŁOWSKA Aurelia
ORANGE POLSKA (POL)
K50
2378.
3168
KANIEWSKA Monika
Parkrun Skierniewice (POL)
B2
K40
2379.
3169
BULIK Arkadiusz
Riqqon (POL)
M30
2380.
3170
URBAŃSKI Maciej
Logwin Team (POL)
M30
2381.
3171
BARTCZAK Andrzej
Kalisz (POL)
M40
2382.
3172
GOSIK Piotr
Parkrun.Skierniewice (POL)
M18
2383.
3173
OLSZEWSKI Marek
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL)
M50
2384.
3174
BLICHARZ Paweł
Radzyń Podlaski (POL)
M30
2385.
3175
LECHAŃSKI BARTOSZ
WARSZAWA (POL)
M30
2386.
3176
ZAMOJSKI Tomasz
Wiżajny (POL)
M40
2387.
3177
SZUDEJKO Piotr
Legal Factory (POL)
M40
2388.
3178
STYPKA Robert
Józefów (POL)
M50
2389.
3179
NOWICKI Jarosław
Warszawa (POL)
M30
2390.
3180
SZYPORTA Maria
activsport (POL)
K18
2391.
3181
OZGA Damian
Katowice (POL)
M30
2392.
3182
ZACHARIA Stavros
Dromea (CYP)
M30
2393.
3183
JASZCZERSKA Grażyna
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
K50
2394.
3184
WOŁOSZYN Anna
Pysznica (POL)
K30
2395.
3185
TRACZYK MARIUSZ
WKZ KOZIENICE - BBL (POL)
M40
2396.
3186
BRUDEREK Anna
Runners Team Jabłonna (POL)
P
K40
2397.
3187
SOZONOV Roman
Zavolzhye (RUS)
M40
2398.
3188
CIEŚLAK Józef
BiegaczePomagacze (POL)
M50
2399.
3189
ZIELONKA Wiesław
PACCOR-POLSKA (POL)
M50
2400.
3190
KONIECZNA - HERDZIK Dorota
Pysznica (POL)
K40