ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23  24  25 26 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2301 14586 OLSZEWSKI Adam Reebok Run Crew (POL) 1894 M (3022) 00:32:52 +18:08 00:28:39 09:34:04.07
2302 12902 DˇBROWSKA Aleksandra Bolszewo (POL) 408 K (395) 00:32:52 +18:08 00:26:05 09:34:04.13
2303 18383 CHALUPKA Łukasz Warszawa (POL) 1895 M (1999) 00:32:52 +18:08 00:26:04 09:34:04.34
2304 14603 MENDA Ofir Herzliya (ISR) 1896 M (1884) 00:32:52 +18:08 00:25:44 09:34:04.50
2305 10492 ZIÓŁEK Andrzej Z&Z STUDIO (POL) 1897 M (1970) 00:32:52 +18:08 00:25:59 09:34:04.72
2306 15795 ZALAS Izabela Nowe Gulczewo (POL) 409 K (386) 00:32:53 +18:09 00:26:00 09:34:05.08
2307 16663 KIMICKA Agnieszka Warszawa (POL) 410 K (887) 00:32:53 +18:09 00:28:35 09:34:05.49
2308 14216 KIJOWSKI Paweł Allianz Running Team (POL) 1898 M (2921) 00:32:53 +18:09 00:28:25 09:34:05.51
2309 17320 KARDYKA Irena Legionowo (POL) 411 K (869) 00:32:53 +18:09 00:28:30 09:34:05.53
2310 18922 FELCZAK Filip Warszawa (POL) 1899 M (3379) 00:32:53 +18:09 00:29:32 09:34:05.76
2311 15783 KOWALCZYK Kuba OSP RUNNING POLESIE (POL) 1900 M (1974) 00:32:54 +18:10 00:26:00 09:34:06.21
2312 12602 MATUSZCZAK Elżbieta Nowe Miasto nad Pilic± (POL) 412 K (844) 00:32:54 +18:10 00:28:24 09:34:06.51
2313 13968 WOŁOWSKI Filip TriWawa (POL) 1901 M (1906) 00:32:54 +18:10 00:25:48 09:34:06.61
2314 18636 POWRÓZEK Kacper STARACHOWICE (POL) 1902 M (3070) 00:32:55 +18:11 00:28:47 09:34:07.09
2315 11074 WO¬NY Marcin Electra Running Team (POL) 1903 M (1914) 00:32:55 +18:11 00:25:50 09:34:07.36
2316 19031 JANKOWSKA Weronika (POL) 413 K (257) 00:32:55 +18:11 00:24:59 09:34:07.88
2317 17425 JANUS Katarzyna Warszawa (POL) 414 K (258) 00:32:55 +18:11 00:25:00 09:34:07.91
2318 19154 RADOMSKA Natalia (POL) 415 K (1152) 00:32:56 +18:12 00:29:32 09:34:08.04
2319 11140 ŁOZAK-SEREDA Basia Zabiegany Wołomin (POL) 416 K (355) 00:32:56 +18:12 00:25:50 09:34:08.36
2320 16935 TIKHONOVA Daria Warszawa (POL) 417 K (403) 00:32:56 +18:12 00:26:07 09:34:08.55
2321 10136 TOPOROWSKI Damian D±browa Górnicza (POL) 1904 M (2026) 00:32:56 +18:12 00:26:09 09:34:08.96
2322 14183 ZAKHAROV Dmitry Warszawa (RUS) 1905 M (3343) 00:32:57 +18:13 00:29:27 09:34:09.07
2323 11469 WARDZYŃSKI Krzysztof Z±bki (POL) 1906 M (1903) 00:32:57 +18:13 00:25:48 09:34:09.15
2324 17784 KWIATKOWSKI Adam Wyszków (POL) 1907 M (1858) 00:32:57 +18:13 00:25:41 09:34:09.32
2325 11735 KOWALCZYK Piotr Cienie wiatru (POL) 1908 M (1932) 00:32:57 +18:13 00:25:53 09:34:09.48
2326 12498 KRAWIEC Agnieszka URWIS BIEGA (POL) 418 K (404) 00:32:57 +18:13 00:26:07 09:34:09.56
2327 16470 GRˇDZKI Marcin Warszawa (POL) 1909 M (4176) 00:32:57 +18:13 00:32:55 09:34:09.86
2328 16615 SVEDE Roberts Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (LAT) 1910 M (1822) 00:32:58 +18:14 00:25:35 09:34:10.32
2329 12182 JĘDRZEJCZAK Artur ŁódĽ (POL) 1911 M (1625) 00:32:58 +18:14 00:25:04 09:34:10.38
2330 12571 DYMERSKA Paulina Olsztyn (POL) 419 K (410) 00:32:58 +18:14 00:26:08 09:34:10.74
2331 12749 SEREMAK MAREK CIECHANÓW (POL) 1912 M (3114) 00:32:59 +18:15 00:28:55 09:34:11.41
2332 17149 CHLA¦CIAK Ariel Wrocław (POL) 1913 M (2045) 00:32:59 +18:15 00:26:12 09:34:11.79
2333 14779 PEPŁOŃSKI Damian NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL) 1914 M (3068) 00:32:59 +18:15 00:28:46 09:34:11.82
2334 16873 GRZYWACZ Dawid Piaseczno (POL) 1915 M (1946) 00:33:00 +18:16 00:25:55 09:34:12.60
2335 10263 BIERNAT Arkadiusz Wola Mrokowska (POL) 1916 M (2049) 00:33:00 +18:16 00:26:13 09:34:12.77
2336 17598 KOMOROWSKI Łukasz Klaudyn (POL) 1917 M (1944) 00:33:01 +18:17 00:25:55 09:34:13.44
2337 11971 MENDREK Ireneusz IMO Legal (POL) 1918 M (1971) 00:33:01 +18:17 00:25:59 09:34:13.89
2338 10817 GREJMAN Anna (POL) 420 K (425) 00:33:02 +18:18 00:26:14 09:34:14.24
2339 13450 GÓRSKI bartosz TMT triathlon (POL) 1919 M (1257) 00:33:02 +18:18 00:24:11 09:34:14.26
2340 16151 BULWICKI Cezary AGROMEX PUŁTUSK (POL) 1920 M (3374) 00:33:02 +18:18 00:29:31 09:34:14.31
2341 17691 BURDACH Mariusz warszawa (POL) 1921 M (1451) 00:33:02 +18:18 00:24:40 09:34:14.64
2342 11213 KWIATKOWSKI Tomasz Marki (POL) 1922 M (3044) 00:33:03 +18:19 00:28:42 09:34:15.15
2343 18451 KORULCZYK Ola i-sport (POL) 421 K (143) 00:33:03 +18:19 00:23:45 09:34:15.66
2344 11846 JAROSZWSKI Robert Złotów (POL) 1923 M (1790) 00:33:03 +18:19 00:25:27 09:34:15.76
2345 11688 KORNACKI Dominik Zabiegany Wołomin (POL) 1924 M (1964) 00:33:04 +18:20 00:25:59 09:34:16.02
2346 17500 BˇK Jadwiga Warszawa (POL) 422 K (343) 00:33:04 +18:20 00:25:45 09:34:16.16
2347 15910 KWIATKOWSKI Sławomir Radzymin (POL) 1925 M (3045) 00:33:04 +18:20 00:28:42 09:34:16.21
2348 12223 FIMIŃSKI Bartosz TKKF :ŁabędĽZb±szyń (POL) 1926 M (2022) 00:33:04 +18:20 00:26:09 09:34:16.24
2349 16598 BOBIN Grzegorz Warszawa (POL) 1927 M (1889) 00:33:04 +18:20 00:25:46 09:34:16.28
2350 10502 BOGUCKI Mariusz Warszawa (POL) 1928 M (2074) 00:33:04 +18:20 00:26:16 09:34:16.93
2351 11996 TODORSKI TOMASZ WARSZAWA (POL) 1929 M (1887) 00:33:05 +18:21 00:25:46 09:34:17.20
2352 13215 WOJTASZEK Damian Wanda Panfil Team (POL) 1930 M (1324) 00:33:05 +18:21 00:24:22 09:34:17.66
2353 19011 DĘBKOWSKA Lidia TUPTU¦ OTWOCK (POL) 423 K (332) 00:33:05 +18:21 00:25:40 09:34:17.78
2354 15415 ZGORZAK Jacek Tuptu¶ (POL) 1931 M (1867) 00:33:06 +18:22 00:25:42 09:34:18.09
2355 15072 ŻURAWSKI Paweł Leniwce Team (POL) 1932 M (1911) 00:33:06 +18:22 00:25:50 09:34:18.13
2356 17663 BIELUŃ Adrian Rudki (POL) 1933 M (2060) 00:33:06 +18:22 00:26:14 09:34:18.42
2357 13644 SZYMAŃCZAK Adam Nadarzyn (POL) 1934 M (2039) 00:33:06 +18:22 00:26:12 09:34:18.44
2358 12800 KUNKA Sławomir HARSZAŃSKIE WARIACJE (POL) 1935 M (1853) 00:33:06 +18:22 00:25:40 09:34:18.74
2359 14942 BOROWIAK Krzysztof Warszawa (POL) 1936 M (3449) 00:33:06 +18:22 00:29:45 09:34:18.77
2360 14272 KUNKA Iwona HARSZAŃSKIE WARIACJE (POL) 424 K (334) 00:33:07 +18:23 00:25:41 09:34:19.05
2361 16433 KWIATKOWSKI Piotr Drużyna Orzecha Żyrardów (POL) 1937 M (1080) 00:33:07 +18:23 00:23:40 09:34:19.13
2362 18499 LEKSZYCKI Piotr Warszawa (POL) 1938 M (1752) 00:33:07 +18:23 00:25:22 09:34:19.70
2363 19383 LASTOVKA Vladyslav (POL) 1939 M (1397) 00:33:07 +18:23 00:24:32 09:34:19.85
2364 16776 LIS Magdalena Team Zalesice (POL) 425 K (421) 00:33:07 +18:23 00:26:13 09:34:19.86
2365 16259 BIERNAT Michał Warszawa (POL) 1940 M (1916) 00:33:07 +18:23 00:25:50 09:34:19.87
2366 18525 ALMEIDA Catarina Sollers Consulting (POR) 426 K (379) 00:33:08 +18:24 00:25:59 09:34:20.01
2367 19160 TOKARSKA Mariola ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL) 427 K (436) 00:33:08 +18:24 00:26:17 09:34:20.46
2368 13112 BULAK Adam STEP STONE (POL) 1941 M (1968) 00:33:08 +18:24 00:25:59 09:34:20.53
2369 18135 PAWLAK Aleksandra Warszawa (POL) 428 K (318) 00:33:08 +18:24 00:25:33 09:34:20.77
2370 16808 MOYA ANTÓN ROSA MARÍA BIGASTRO (ESP) 429 K (885) 00:33:08 +18:24 00:28:34 09:34:20.94
2371 16809 LINÁN ATERO Rafael Puerto Lope (ESP) 1942 M (2996) 00:33:09 +18:25 00:28:35 09:34:21.18
2372 11204 ŁOBODA Mariusz Poznań (POL) 1943 M (2076) 00:33:09 +18:25 00:26:17 09:34:21.24
2373 12834 CHMIELEWSKI Maciej KS.START PUŁASKI (POL) 1944 M (2047) 00:33:09 +18:25 00:26:13 09:34:21.36
2374 16779 LIS Leszek Team Zalesice (POL) 1945 M (1994) 00:33:09 +18:25 00:26:03 09:34:21.47
2375 18538 DUTKIEWICZ Lech Warszawa (POL) 1946 M (1901) 00:33:10 +18:26 00:25:48 09:34:22.10
2376 12672 OSIENNIK Łukasz Józefosław (POL) 1947 M (2111) 00:33:10 +18:26 00:26:21 09:34:22.10
2377 11624 WUJCIÓW Łukasz Warszawa (POL) 1948 M (1984) 00:33:10 +18:26 00:26:02 09:34:22.18
2378 12404 WENDEKER Michał Warszawa (POL) 1949 M (2046) 00:33:10 +18:26 00:26:13 09:34:22.19
2379 13651 VASILEV Veselin Live Well at Citi (BUL) 1950 M (1412) 00:33:10 +18:26 00:24:35 09:34:22.47
2380 12287 ANDRUSZKEWICZ Witali RUN4FUN (BLR) 1951 M (2013) 00:33:10 +18:26 00:26:07 09:34:22.53
2381 18105 WŁODARCZYK Wojciech Płock (POL) 1952 M (2042) 00:33:10 +18:26 00:26:12 09:34:22.76
2382 13604 SAGANEK Radosław DSO.pl CIECHANÓW (POL) 1953 M (3227) 00:33:10 +18:26 00:29:09 09:34:22.91
2383 12500 WILARY Damian Warszawa (POL) 1954 M (1880) 00:33:11 +18:27 00:25:44 09:34:23.03
2384 18807 NAVARRETE CRISTINA WARSZAWA (ESP) 430 K (394) 00:33:11 +18:27 00:26:05 09:34:23.11
2385 16797 CHODKOWSKI Łukasz Marki (POL) 1955 M (3260) 00:33:11 +18:27 00:29:13 09:34:23.14
2386 12338 IDZIAK Tomasz Warszawa (POL) 1956 M (2036) 00:33:11 +18:27 00:26:11 09:34:23.45
2387 13557 SAŁATA Karol Łosice (POL) 1957 M (1898) 00:33:11 +18:27 00:25:47 09:34:23.73
2388 16017 DˇBROWSKI Daniel Fraikin (POL) 1958 M (1496) 00:33:11 +18:27 00:24:45 09:34:23.86
2389 14383 KOCHAŃSKI Andrzej Warszawa (POL) 1959 M (2090) 00:33:11 +18:27 00:26:18 09:34:23.89
2390 11079 RUSZTECKI Paweł Borzęcin Duży (POL) 1960 M (2069) 00:33:12 +18:28 00:26:16 09:34:24.05
2391 12017 OSTROWSKI Łukasz Tarahumara (POL) 1961 M (3335) 00:33:12 +18:28 00:29:24 09:34:24.14
2392 16618 STANOCH Piotr Carsmile (POL) 1962 M (1768) 00:33:12 +18:28 00:25:25 09:34:24.15
2393 14834 NOWIŃSKI Wojciech Grójec (POL) 1963 M (2052) 00:33:12 +18:28 00:26:13 09:34:24.96
2394 17426 STOLARCZYK Tomasz Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 1964 M (1179) 00:33:13 +18:29 00:23:58 09:34:25.14
2395 19476 MACIEJCZYK Michał (POL) 1965 M (1840) 00:33:13 +18:29 00:25:38 09:34:25.32
2396 12432 ZAMĘCKA Agnieszka Triclub (POL) 431 K (461) 00:33:13 +18:29 00:26:27 09:34:25.53
2397 12831 JABŁONKA Radosław DZIADY OCR (POL) 1966 M (1274) 00:33:13 +18:29 00:24:14 09:34:25.69
2398 16553 GÓRSKA Yvonne Orange Polska (POL) 432 K (368) 00:33:13 +18:29 00:25:54 09:34:25.93
2399 13874 PASTERNAK Anna Bractwo Biegowe BGK (POL) 433 K (341) 00:33:14 +18:30 00:25:44 09:34:26.12
2400 18767 SZOT Paweł Warszawa (POL) 1967 M (2150) 00:33:14 +18:30 00:26:25 09:34:26.20
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
2.33527899 s

Sponsor główny: