ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22 23  24  25 26 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2301 2337 SEWERYN Sławomir Chorzów (POL) 2104 M40 (881) 03:14:45 +01:27:15 03:12:45 12:14:45.11
2302 6342 BŁASZCZYK Marek Wola k.Pszczyny (POL) 2105 M30 (746) 03:14:45 +01:27:15 03:11:02 12:14:45.89
2303 3539 AHO Sebastian Carolina Runners (POL) 2106 M30 (756) 03:14:46 +01:27:16 03:11:44 12:14:46.27
2304 6306 PIECHOTA Rafał RBS Running Team (POL) 2107 M40 (872) 03:14:49 +01:27:19 03:12:17 12:14:49.28
2305 5564 ZIMNY Piotr SAINT-GOBAIN SQUAD (POL) 2108 M30 (778) 03:14:51 +01:27:21 03:12:58 12:14:51.52
2306 1763 ROSINSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2109 M40 (874) 03:14:51 +01:27:21 03:12:19 12:14:51.97
2307 3427 POPOV Gennadii Kharkiv (UKR) 2110 M30 (762) 03:14:53 +01:27:23 03:12:26 12:14:53.94
2308 5651 FUKS Jarosław Warszawa (POL) 2111 M40 (849) 03:14:56 +01:27:26 03:11:26 12:14:56.83
2309 1030 KOWALCZYK Robert Łęczna Biega (POL) 2112 M40 (864) 03:14:59 +01:27:29 03:12:04 12:14:59.63
2310 5616 KOSTERA Katarzyna Vege Runners (POL) 198 K40 (64) 03:14:59 +01:27:29 03:12:08 12:14:59.76
2311 4225 SZCZYPIŃSKI Piotr Iława (POL) 2113 M30 (769) 03:15:01 +01:27:31 03:12:43 12:15:01.27
2312 1036 SZCZYPIŃSKI Krzysztof Iława (POL) 2114 M30 (770) 03:15:01 +01:27:31 03:12:43 12:15:01.98
2313 4772 GRAMS Marek PCH_RUN (POL) 2115 M40 (860) 03:15:06 +01:27:36 03:11:54 12:15:06.33
2314 3170 URBAŃSKI Maciej Logwin Team (POL) 2116 M30 (767) 03:15:09 +01:27:39 03:12:43 12:15:09.03
2315 2165 LIPINSKI Waldemar wkurw_team (POL) 2117 M50 (221) 03:15:09 +01:27:39 03:12:43 12:15:09.07
2316 3251 BOROWIEC Michał XTB Running Team (POL) 2118 M40 (859) 03:15:09 +01:27:39 03:11:52 12:15:09.96
2317 6468 LUTY Łukasz Łoś (POL) 2119 M40 (931) 03:15:10 +01:27:40 03:14:35 12:15:10.04
2318 3476 TARTANUS MARCIN Running OSP Polesie (POL) 2120 M40 (891) 03:15:10 +01:27:40 03:13:02 12:15:10.25
2319 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) 199 K30 (83) 03:15:11 +01:27:41 03:11:28 12:15:11.27
2320 4770 SZYMANOWSKI Tomasz Rozbiegany Sulejówek (POL) 2121 M40 (875) 03:15:11 +01:27:41 03:12:21 12:15:11.95
2321 6415 PAJA Borys Warszawa (POL) 2122 M30 (765) 03:15:13 +01:27:43 03:12:38 12:15:13.76
2322 6168 HOTNOG Ciprian Invictus Romania (ROU) 2123 M18 (234) 03:15:13 +01:27:43 03:11:42 12:15:13.78
2323 3423 BOROWSKI Andrzej Rozbiegane Działdowo (POL) 2124 M60 (27) 03:15:14 +01:27:44 03:11:56 12:15:14.07
2324 5490 CIEBIEŃ Jerzy Dębica (POL) 2125 M50 (210) 03:15:17 +01:27:47 03:11:28 12:15:17.99
2325 4158 KOMOROWSKI Marcin Pruszków (POL) 2126 M30 (753) 03:15:18 +01:27:48 03:11:25 12:15:18.79
2326 6597 STSTKUS Albinas (POL) 2127 M40 (886) 03:15:19 +01:27:49 03:12:55 12:15:19.07
2327 3329 KUŹMA MIROSŁAW PSSE Siedlce (POL) 2128 M60 (29) 03:15:19 +01:27:49 03:13:48 12:15:19.80
2328 5472 LECH Marek WHM Polska (POL) 2129 M30 (795) 03:15:21 +01:27:51 03:13:48 12:15:21.17
2329 5281 DRACZYŃSKI Marek no name (POL) 2130 M40 (904) 03:15:21 +01:27:51 03:13:25 12:15:21.86
2330 3341 POPOV Anton Kharkiv (UKR) 2131 M30 (775) 03:15:22 +01:27:52 03:12:55 12:15:22.14
2331 4985 KWIATKOWSKI Grzegorz Żernica (POL) 2132 M40 (867) 03:15:22 +01:27:52 03:12:13 12:15:22.73
2332 5295 LIBUDA Marek Kielce (POL) 2133 M50 (217) 03:15:22 +01:27:52 03:12:14 12:15:22.87
2333 1895 ROMAŃCZUK Jarosław Kutno biega (POL) 2134 M50 (218) 03:15:23 +01:27:53 03:12:30 12:15:23.15
2334 2709 KEMPISTY Mieczyslaw Ostrów mazowiecka (POL) 2135 M50 (212) 03:15:23 +01:27:53 03:11:42 12:15:23.82
2335 6598 KOMOROWSKI Jerzy (POL) 2136 M18 (245) 03:15:24 +01:27:54 03:13:17 12:15:24.56
2336 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) 200 K40 (65) 03:15:24 +01:27:54 03:12:25 12:15:24.68
2337 6641 LANDOWSKI Wojciech (POL) 2137 M18 (250) 03:15:24 +01:27:54 03:13:56 12:15:24.86
2338 3422 KAJAK Mirosław Truchtacz.pl (POL) 2138 M60 (28) 03:15:26 +01:27:56 03:12:02 12:15:26.23
2339 5101 DOŁĘGA Sławomir Warszawa (POL) 2139 M30 (781) 03:15:27 +01:27:57 03:13:08 12:15:27.54
2340 1755 ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia Świdnica (POL) 201 K40 (66) 03:15:27 +01:27:57 03:12:27 12:15:27.74
2341 6048 BIERNACKI Aleksander Milanówek (POL) 2140 M40 (898) 03:15:28 +01:27:58 03:13:11 12:15:28.90
2342 2173 OLENDER Paweł Car4Parts Mrągowo (POL) 2141 M40 (876) 03:15:29 +01:27:59 03:12:24 12:15:29.02
2343 2707 MADEJ Bartosz Skarżysko-Kamienna (POL) 2142 M18 (243) 03:15:29 +01:27:59 03:13:06 12:15:29.17
2344 6426 ZAGATA Marcin Warszawa (POL) 2143 M40 (889) 03:15:32 +01:28:02 03:13:01 12:15:32.57
2345 5260 JABŁOŃSKA Ewelina Mazovia ProActiv (POL) 202 K18 (43) 03:15:33 +01:28:03 03:13:33 12:15:33.32
2346 4058 JESKE Artur BBL Tomaszów Mazowiecki (POL) 2144 M40 (901) 03:15:34 +01:28:04 03:13:21 12:15:34.23
2347 4708 MRÓZEK Rafał Olimpijczyk Gilowice (POL) 2145 M30 (817) 03:15:34 +01:28:04 03:15:10 12:15:34.43
2348 6158 JANUSZKIEWICZ Jacek Olesno (POL) 2146 M40 (887) 03:15:34 +01:28:04 03:12:59 12:15:34.52
2349 6124 JANUSZKIEWICZ Anna Olesno (POL) 203 K40 (67) 03:15:35 +01:28:05 03:13:00 12:15:35.07
2350 3421 STEFAŃSKI Antoni Lędziny (POL) 2147 M50 (224) 03:15:35 +01:28:05 03:13:22 12:15:35.22
2351 2611 ŚLIWA Maciej Kielce (POL) 2148 M30 (785) 03:15:37 +01:28:07 03:13:15 12:15:37.22
2352 1713 WOLAŃSKI Adam KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 2149 M18 (239) 03:15:38 +01:28:08 03:12:45 12:15:38.50
2353 1344 KASPRZAK Martyna Night Runners Śląsk (POL) 204 K30 (91) 03:15:38 +01:28:08 03:12:24 12:15:38.97
2354 5047 VICKERS Fiona Crystal Palace Fun Runners (GBR) 205 K30 (87) 03:15:41 +01:28:11 03:12:18 12:15:41.06
2355 3696 LEGUT Tomasz NOGAMI DO PRZODU (POL) 2150 M30 (772) 03:15:41 +01:28:11 03:12:49 12:15:41.94
2356 6682 RONIARSKI Adam Żórawski Team (POL) 2151 M40 (883) 03:15:42 +01:28:12 03:12:46 12:15:42.98
2357 2012 GAJEWSKI Artur Al.wilanowska (POL) 2152 M30 (761) 03:15:43 +01:28:13 03:12:26 12:15:43.48
2358 6627 GUDOWSKI Krystian GOODRUN (POL) 2153 M30 (768) 03:15:46 +01:28:16 03:12:43 12:15:46.12
2359 3261 SIN Man Yin Hong Kong (HKG) 2154 M50 (239) 03:15:46 +01:28:16 03:15:39 12:15:46.67
2360 5601 PAJESTKA Wojciech Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ (POL) 2155 M40 (880) 03:15:46 +01:28:16 03:12:44 12:15:46.92
2361 2286 JARZYNKA Krzysztof Lublin (POL) 2156 M50 (220) 03:15:47 +01:28:17 03:12:33 12:15:47.22
2362 6138 WALBURG Radosław Sulejówek (POL) 2157 M30 (758) 03:15:47 +01:28:17 03:12:02 12:15:47.62
2363 6464 WYPYCH Radosław maratończyk.pl (POL) 2158 M50 (219) 03:15:48 +01:28:18 03:12:32 12:15:48.32
2364 4451 KWIATKOWSKI Wojciech TSA Sandomierz (POL) 2159 M30 (764) 03:15:48 +01:28:18 03:12:34 12:15:48.63
2365 3714 TARNOGÓRSKA JUSTYNA WAWRZYNTEAM (POL) 206 K30 (89) 03:15:48 +01:28:18 03:12:22 12:15:48.63
2366 1728 KASMAN Moshe Fun2Run (ISR) 2160 M40 (935) 03:15:48 +01:28:18 03:14:42 12:15:48.75
2367 4686 MALINOWSKI Tomasz Klub Sportowy Za brama Kraśnik (POL) 2161 M30 (771) 03:15:49 +01:28:19 03:12:48 12:15:49.22
2368 1914 KLEIN sarit modeiin (ISR) 207 K40 (75) 03:15:49 +01:28:19 03:14:43 12:15:49.34
2369 3678 PAWLUK Anna Klub Sportowy Masters Brzeg (POL) 208 K30 (88) 03:15:49 +01:28:19 03:12:21 12:15:49.54
2370 4220 SANOCKI Jan Creative Bochnia Biega Team (POL) 2162 M50 (216) 03:15:49 +01:28:19 03:12:11 12:15:49.70
2371 2410 JANISZEWSKI KRZYSZTOF WOŁOMIN (POL) 2163 M40 (902) 03:15:50 +01:28:20 03:13:21 12:15:50.99
2372 3169 BULIK Arkadiusz Riqqon (POL) 2164 M30 (792) 03:15:53 +01:28:23 03:13:39 12:15:53.49
2373 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) 209 K40 (63) 03:15:53 +01:28:23 03:11:54 12:15:53.59
2374 1744 HURFORD Simon 3Ms Road Running Club Swansea. Wales (GBR) 2165 M40 (877) 03:15:53 +01:28:23 03:12:24 12:15:53.64
2375 1822 LAWTON Haley Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR) 210 K30 (90) 03:15:53 +01:28:23 03:12:23 12:15:53.89
2376 4819 WARWAS Paweł Harpagan Sosnowiec (POL) 2166 M50 (209) 03:15:55 +01:28:25 03:11:28 12:15:55.85
2377 5999 LEŠČIUKAITIS Justas Kaunas (LTU) 2167 M30 (787) 03:15:57 +01:28:27 03:13:18 12:15:57.63
2378 4179 NICPOŃ Dominik Krapkowice (POL) 2168 M30 (774) 03:15:57 +01:28:27 03:12:53 12:15:57.64
2379 5740 GRYAZNOV Grigory Ryazan KLB (RUS) 2169 M40 (798) 03:15:58 +01:28:28 03:09:40 12:15:58.15
2380 1865 MACIEJEWICZ Krzysztof Terespol (POL) 2170 M50 (222) 03:16:01 +01:28:31 03:12:45 12:16:01.51
2381 6542 PUZYREWICZ Tomasz Dziekanów Leśny (POL) 2171 M40 (929) 03:16:04 +01:28:34 03:14:28 12:16:04.73
2382 3034 WĄSOWSKA Dagmara Pobiedziska Running Team (POL) 211 K30 (95) 03:16:05 +01:28:35 03:13:44 12:16:05.12
2383 5820 SZULBORSKI Dariusz Bełchatów (POL) 2172 M40 (868) 03:16:06 +01:28:36 03:12:14 12:16:06.85
2384 1596 SAWUKAJTYS Paweł Zielonka (POL) 2173 M30 (776) 03:16:08 +01:28:38 03:12:56 12:16:08.61
2385 5876 SAZONOV Victor MindfulTri (RUS) 2174 M30 (803) 03:16:10 +01:28:40 03:14:18 12:16:10.33
2386 1868 GOŁĘBIOWSKI Rafał Kazuń Polski (POL) 2175 M30 (784) 03:16:10 +01:28:40 03:13:13 12:16:10.65
2387 4254 ROŻAK Mirosław Policja (POL) 2176 M40 (861) 03:16:10 +01:28:40 03:11:59 12:16:10.76
2388 3966 KUZIOR Ewa Myszków (POL) 212 K30 (98) 03:16:10 +01:28:40 03:14:10 12:16:10.79
2389 3511 MYSLIWIEC Ela Dystans Lubomia (POL) 213 K30 (92) 03:16:11 +01:28:41 03:12:50 12:16:11.00
2390 4417 KOSTER Maciej Myszków (POL) 2177 M30 (799) 03:16:11 +01:28:41 03:14:11 12:16:11.10
2391 2639 WICZUK-WICZEWSKI Marcin ORANGE POLSKA (POL) 2178 M40 (895) 03:16:12 +01:28:42 03:13:05 12:16:12.70
2392 4841 ZIMNY Marcin Warszawa (POL) 2179 M30 (782) 03:16:13 +01:28:43 03:13:09 12:16:13.83
2393 5029 KOSIN Marcin BSB Barczewo Biega (POL) 2180 M30 (783) 03:16:14 +01:28:44 03:13:12 12:16:14.57
2394 2388 REGULSKI Marek Błonie (POL) 2181 M30 (800) 03:16:16 +01:28:46 03:14:11 12:16:16.30
2395 6683 OBRZUD Katarzyna Żórawski Team (POL) 214 K30 (93) 03:16:16 +01:28:46 03:13:20 12:16:16.47
2396 4812 WZIĄTEK Dariusz Baczyński Team (POL) 2182 M40 (982) 03:16:16 +01:28:46 03:16:02 12:16:16.68
2397 3430 DZIEDZIC Radosław KĘDZIERZYN-KOŹLE (POL) 2183 M40 (910) 03:16:17 +01:28:47 03:13:38 12:16:17.53
2398 4365 GAŁĄZKA PAWEŁ ABNEGAT WARSZAWA (POL) 2184 M40 (870) 03:16:18 +01:28:48 03:12:15 12:16:18.06
2399 5536 CZERSKI Janusz Warszawa (POL) 2185 M40 (873) 03:16:21 +01:28:51 03:12:17 12:16:21.52
2400 6232 SZCZERBICKI Rafał FMW Runners (POL) 2186 M40 (913) 03:16:21 +01:28:51 03:13:45 12:16:21.55
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.87567306 s

Sponsor główny: