ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24  25  26 27 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2401. 4931 KOZIARA Maciej Warszawa (POL) M30
2402. 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) K30
2403. 3791 KOZIEŁ Daniel Iłża (POL) M18
2404. 2056 KOZIŃSKI Dariusz ITO (POL) M40
2405. 6109 KOZIŃSKI Paweł Biegam bo lubię (POL) M40
2406. 4535 KOZIOŁ Łukasz Warszawa (POL) M30
2407. 5650 KOZIOŁ Piotr Porosły (POL) M30
2408. 2872 KOZŁOWSKA Weronika Warszawa (POL) K30
2409. 2169 KOZŁOWSKI Andrzej Warszawa (POL) M40
2410. 6420 KOZŁOWSKI Grzegorz Cador (POL) M30
2411. 1318 KOZŁOWSKI Krzysztof Gąbin Biega (POL) M30
2412. 4251 KOZŁOWSKI Marek Mińsk Mazowiecki (POL) M40
2413. 3618 KOZŁOWSKI MICHAŁ rozBBiegane Komorowice (POL) M30
2414. 5786 KOZŁOWSKI Michał Samorząd Studentów SGH (POL) M18
2415. 1476 KOZŁOWSKI Paweł Łomianki (POL) M40
2416. 5879 KOZŁOWSKI PIOTR DHL AUGUSTÓW (POL) M50
2417. 105 KOZŁOWSKI Rafał TKKF Brwilno (POL) M40
2418. 1840 KOZŁOWSKI Roman Warszawiaky (POL) M60
2419. 3026 KOZŁOWSKI Tomasz Puławy (POL) M50
2420. 3206 KOZŁOWSKI Tomasz Aikido BarczewoBSB Barczewo Biega (POL) M40
2421. 3340 KOZON Krzysztof Warszawa (POL) M40
2422. 2091 KOŹLICKI Krzysztof Rudzki Team Biegowy Ruda Biega (POL) M40
2423. 3976 KOŻUCH Agnieszka Lecymy Durś (POL) K40
2424. 3877 KRAIŃSKI Michał Biegające Śliwice (POL) M30
2425. 6185 KRAJCZEWSKI Jan WChUW Obiegówka (POL) M30
2426. 6537 KRAJEWSKI Bartosz Konstancin-Jeziorna (POL) M30
2427. 5027 KRAJEWSKI Piotr Gąbin Biega (POL) M18
2428. 5388 KRAKOWIAK IRENEUSZ Mysłowice (POL) M40
2429. 1465 KRAKOWIAK Paweł Łódź (POL) M40
2430. 5922 KRAPACZ Marta 83120103701 (POL) K30
2431. 6677 KRAS Adam (POL) M40
2432. 1429 KRASKA Tomasz BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL) M50
2433. 2584 KRASKA Wlodzimierz NIEZRZESZONY (POL) M70
2434. 5268 KRASKOWSKI Wojciech Mazovia ProActiv (POL) M40
2435. 5998 KRASNODĘBSKA Agnieszka Warszawa (POL) K40
2436. 4296 KRASNODĘBSKI Krzysztof Warszawa (POL) M30
2437. 4077 KRASOWSKA Iwona Piła (POL) K40
2438. 6779 KRASOWSKI Konrad Live Well at Citi (POL) M30
2439. 4082 KRASOWSKI Marcin Piła (POL) M40
2440. 4638 KRASOWSKI Mirosław Pruszków (POL) M40
2441. 2218 KRASUSKI Tomasz Warszawa (POL) M40
2442. 5678 KRASUTSKI Eduard Dom Polski (BLR) M40
2443. 5264 KRAUSE Iwona TeamKaraś-Elbląg (POL) K40
2444. 5275 KRAUSE Sławomir TeamKaraś-Elbląg (POL) M40
2445. 3059 KRAUZE Hanna Polska (POL) K40
2446. 5313 KRAUZE Tomasz GB Wrocławskie Morsy (POL) M50
2447. 1906 KRAWCOW Piotr Brwinów (POL) M30
2448. 6293 KRAWCZUK Piotr WE RUN CLAN (POL) M40
2449. 4359 KRAWCZYK Artur Grojec (POL) M18
2450. 6014 KRAWCZYK Marek Warszawa (POL) M50
2451. 2266 KRAWCZYK Mateusz Ostrów Wielkopolski (POL) M30
2452. 147 KRAWCZYK Paweł ORLEN Running Team (POL) M40
2453. 4775 KRAWCZYK Rafał Aleksandrów Łódźki (POL) M30
2454. 2588 KRAWCZYK Robert London (GBR) M40
2455. 5766 KRAWCZYK Tomasz Warszawa (POL) M40
2456. 6013 KRECZMAŃSKI Robert Dream Run (POL) M50
2457. 2103 KREFT Piotr PGSPORT.PL (POL) M30
2458. 6555 KREMPA Michał Spartanie Dzieciom (POL) M40
2459. 4937 KREŃSKI tomasz TEAMOCHAL (POL) M40
2460. 6129 KRITSAK Sviatoslav Ternopil Running Club (UKR) M18
2461. 6545 KROCHMAL Paweł PL-RUN Team (POL) M18
2462. 66 KROCHMAL Paweł Żórawski Team (POL) M18
2463. 3834 KRÓL Adrian Warszawa (POL) M18
2464. 4753 KRÓL Konrad AZS UMED (POL) M18
2465. 1094 KRÓL Łukasz Klub Biegacza Bolesławiec (POL) M30
2466. 4483 KRÓL Łukasz Słupca (POL) M30
2467. 6722 KRÓL Marcin (POL) M18
2468. 3878 KRÓL Michał Stary Zamość (POL) M30
2469. 1964 KRÓL Przemysław FENOMEN (POL) M30
2470. 1277 KRÓLICZEK Anna Rembertow Team (POL) K30
2471. 1248 KRÓLIK Mariusz Słupsk (POL) M30
2472. 4544 KRÓLIK Rafał OSM Piątnica (POL) M30
2473. 1280 KRÓLIKOWSKA Katarzyna Lublin Biega (POL) K40
2474. 1271 KRÓLIKOWSKI Andrzej Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST (POL) M50
2475. 4809 KRÓLIKOWSKI Roman Kutno biega (POL) M40
2476. 4091 KRÓLIŃSKI Jędrzej Spoceni Rybical (POL) M40
2477. 6273 KROMER Przemysław Warszawa (POL) M40
2478. 4154 KROMKOWSKI Maciej Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe (POL) M40
2479. 1810 KRUCAN Katarzyna Munina (POL) K18
2480. 2149 KRUCZEK Mariusz Ceneo Runners (POL) M30
2481. 6712 KRUGER Stelam (GER) M30
2482. 6593 KRUK Martina (POL) K30
2483. 5525 KRUKOWSKI Artur Bank BPH Runners Team (POL) M40
2484. 2280 KRUKOWSKI Błażej Sławno (POL) M40
2485. 4183 KRUPA Agnieszka Warszawa (POL) K40
2486. 4288 KRUPA Janusz ORANGE POLASA (POL) M50
2487. 3434 KRUPA Jarosław BSAC Mokobody (POL) M50
2488. 1769 KRUSZEWSKA Izabela Warszawa (POL) K40
2489. 3032 KRUSZEWSKA Joanna Kruszesky Team (POL) K18
2490. 3775 KRUSZEWSKI Paweł KruszeSKY team (POL) M18
2491. 6154 KRUSZEWSKI Wojciech ziomeczek (POL) M18
2492. 1548 KRUSZKA Stanisław Włocławek (POL) M40
2493. 3214 KRUSZYŃSKA Anna Bydgoszcz (POL) K18
2494. 1912 KRUZEL Tomasz Stumbrasiki (POL) M40
2495. 4319 KRYCH Bartłomiej Szczecin (POL) M18
2496. 2516 KRYM Arkadiusz Fitness Leon (POL) M40
2497. 3208 KRYNICKI Paweł Sułów Biega (POL) M30
2498. 4587 KRYPA Jan Warszawa (POL) M60
2499. 1228 KRYSA Maksymilian Warka (POL) M18
2500. 3464 KRYSIAK Dariusz Uniwetsytet Ekonomiczny we Wrocławiu (POL) M50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.24050093 s

Sponsor główny: