ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24  25  26 27 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2401 18329 PALISZEWSKI Adam Live Well at Citi (POL) 1968 M (1739) 00:33:14 +18:30 00:25:20 09:34:26.45
2402 15095 DˇBROWSKI Grzegorz Zambrów (POL) 1969 M (2005) 00:33:15 +18:31 00:26:05 09:34:27.39
2403 16503 KRYSZTOFIAK Jacek Budy Kowalewkowskie (POL) 1970 M (2188) 00:33:15 +18:31 00:26:29 09:34:27.45
2404 17310 DZEHTSIARENKA Vasilisa Warszawa (POL) 434 K (943) 00:33:15 +18:31 00:28:48 09:34:27.47
2405 11520 WOJCIECHOWSKA Klaudia Team ZabieganeDni (POL) 435 K (151) 00:33:16 +18:32 00:23:55 09:34:28.03
2406 16572 FEDYNA Vladyslav Warsaw (UKR) 1971 M (2124) 00:33:16 +18:32 00:26:23 09:34:28.04
2407 10196 ŁUKASZEWSKA Katarzyna Płock (POL) 436 K (1304) 00:33:16 +18:32 00:30:00 09:34:28.06
2408 15303 HUSZCZA Marzena Warszawa (POL) 437 K (445) 00:33:16 +18:32 00:26:21 09:34:28.09
2409 15840 ANTOS-RICHOZ Teresa Running OSP Polesie (POL) 438 K (446) 00:33:16 +18:32 00:26:22 09:34:28.11
2410 11816 WASIAK Jacek Running OSP Polesie (POL) 1972 M (2139) 00:33:16 +18:32 00:26:24 09:34:28.41
2411 19106 MELON Emilia (POL) 439 K (146) 00:33:16 +18:32 00:23:49 09:34:28.52
2412 18292 GRZELAK Jan 1987 (POL) 1973 M (1733) 00:33:16 +18:32 00:25:19 09:34:28.67
2413 16223 DˇBROWSKI Dariusz Warszawa (POL) 1974 M (2020) 00:33:16 +18:32 00:26:08 09:34:28.76
2414 13302 MILLER Tomasz Biegam Bo Lubię Z±bki Team (POL) 1975 M (2110) 00:33:16 +18:32 00:26:20 09:34:28.98
2415 17188 ANDRZEJCZAK Tomasz Groszek (POL) 1976 M (1095) 00:33:17 +18:33 00:23:43 09:34:29.04
2416 11598 SMUŁEK Rafał Warszawa (POL) 1977 M (2135) 00:33:17 +18:33 00:26:24 09:34:29.08
2417 11172 MAJOREK Michał Warszawa (POL) 1978 M (1881) 00:33:17 +18:33 00:25:44 09:34:29.12
2418 11756 CHANDOSZKO Małgorzata Płock (POL) 440 K (408) 00:33:17 +18:33 00:26:08 09:34:29.30
2419 15805 KAŁUZIŃSKA Dorota ŁódĽ (POL) 441 K (466) 00:33:17 +18:33 00:26:28 09:34:29.57
2420 18765 NALAZEK Mikołaj MKB Dreptak (POL) 1979 M (864) 00:33:18 +18:34 00:22:49 09:34:30.07
2421 14737 DASZKIEWICZ Marcelina act BSWW Legal & Tax (POL) 442 K (407) 00:33:18 +18:34 00:26:08 09:34:30.11
2422 11067 DZIELECKI DANIEL WARSZAWA (POL) 1980 M (3366) 00:33:18 +18:34 00:29:30 09:34:30.55
2423 12312 DUMA Mateusz brak (POL) 1981 M (2120) 00:33:18 +18:34 00:26:22 09:34:30.87
2424 12272 WÓJCIK Jakub Warszawa (POL) 1982 M (1917) 00:33:18 +18:34 00:25:50 09:34:30.93
2425 12447 KUROWSKI Jakub Kobyłka (POL) 1983 M (691) 00:33:19 +18:35 00:22:13 09:34:31.06
2426 12368 SZCZOTKA Paweł KOCK (POL) 1984 M (2075) 00:33:19 +18:35 00:26:17 09:34:31.23
2427 17549 ZAWADZKI Marcin Warszawa (POL) 1985 M (1071) 00:33:19 +18:35 00:23:38 09:34:31.44
2428 12460 KRAKOWIAK Elżbieta Kock (POL) 443 K (437) 00:33:19 +18:35 00:26:17 09:34:31.96
2429 15988 CHˇDZYѦKI Adam Płońsk (POL) 1986 M (2158) 00:33:20 +18:36 00:26:26 09:34:32.10
2430 17590 KRZYZIŃSKA Paulina Puławy (POL) 444 K (298) 00:33:20 +18:36 00:25:24 09:34:32.18
2431 19206 KOBUS-DUNAJ Lidia ENEL-SPORT RUNNERS TEAM (POL) 445 K (490) 00:33:20 +18:36 00:26:35 09:34:32.35
2432 16910 PEREK Wiktor NC PLUS (POL) 1987 M (1711) 00:33:20 +18:36 00:25:16 09:34:32.85
2433 10166 DANIŁOWICZ Radosław ORLEN Running Team (POL) 1988 M (3288) 00:33:21 +18:37 00:29:16 09:34:33.30
2434 14555 PIEKARSKI Zbigniew Konin (POL) 1989 M (1294) 00:33:21 +18:37 00:24:18 09:34:33.31
2435 18247 KRUPIŃSKI Marek Ostrołęka (POL) 1990 M (2207) 00:33:22 +18:38 00:26:32 09:34:34.41
2436 16951 KOWALCZUK Marta Marki (POL) 446 K (471) 00:33:22 +18:38 00:26:30 09:34:34.67
2437 12398 POLAK Michał Warszawa (POL) 1991 M (1562) 00:33:22 +18:38 00:24:55 09:34:34.84
2438 14436 GILEWSKI Marek JUST RUN FAAB (POL) 1992 M (2215) 00:33:22 +18:38 00:26:32 09:34:34.91
2439 19190 SZWED Łukasz (POL) 1993 M (2016) 00:33:23 +18:39 00:26:08 09:34:35.10
2440 17582 WALENCZAK Magdalena RRC Wilanów (POL) 447 K (396) 00:33:23 +18:39 00:26:05 09:34:35.27
2441 15440 MOKRZANOWSKA anna - (POL) 448 K (473) 00:33:23 +18:39 00:26:31 09:34:35.28
2442 19163 SÓWKA Katarzyna (POL) 449 K (409) 00:33:23 +18:39 00:26:08 09:34:35.36
2443 13375 MIROWSKI Michał Maciej Warszawa (POL) 1994 M (2085) 00:33:23 +18:39 00:26:18 09:34:35.67
2444 10102 PADZIK Robert Warszawa (POL) 1995 M (1709) 00:33:23 +18:39 00:25:16 09:34:35.75
2445 18171 DOGADALSKI Paweł Delphi Technologies (POL) 1996 M (2108) 00:33:23 +18:39 00:26:20 09:34:35.83
2446 14108 KALINA ADAM LEGIA RUN CLUB (POL) 1997 M (1782) 00:33:24 +18:40 00:25:26 09:34:36.24
2447 18413 HAMERA Sylwia BBL Ostrowiec ¦więtokrzyski (POL) 450 K (435) 00:33:24 +18:40 00:26:17 09:34:36.31
2448 14800 MACKIEWICZ Dorota rowerem w biegu (POL) 451 K (505) 00:33:25 +18:41 00:26:39 09:34:37.27
2449 11717 LIPIŃSKI Oskar Warszawa (POL) 1998 M (1957) 00:33:25 +18:41 00:25:58 09:34:37.32
2450 16649 CZARKOWSKI Mariusz NAPRAWA POJAZDÓW CZARKOWSKI MARIUSZ (POL) 1999 M (2030) 00:33:25 +18:41 00:26:10 09:34:37.41
2451 15875 WˇSOWSKI Robert Warszawa (POL) 2000 M (2053) 00:33:26 +18:42 00:26:14 09:34:38.00
2452 12105 MICHALCZYK Iwona Wola Prażmowska (POL) 452 K (504) 00:33:26 +18:42 00:26:39 09:34:38.15
2453 14837 CIE¦LAK Marcin Sochaczew (POL) 2001 M (1926) 00:33:26 +18:42 00:25:52 09:34:38.37
2454 15989 OBRĘBOWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA (POL) 453 K (439) 00:33:26 +18:42 00:26:18 09:34:38.45
2455 17743 KOTFICA Paulina Live Well at Citi (POL) 454 K (320) 00:33:26 +18:42 00:25:34 09:34:38.57
2456 17710 SKBNIEWAKI Adam Live Well at Citi (POL) 2002 M (1811) 00:33:26 +18:42 00:25:32 09:34:38.59
2457 11966 SKIBA Joanna Koszęcin (POL) 455 K (311) 00:33:26 +18:42 00:25:31 09:34:38.88
2458 11968 GATYS Sandra Strzebiń (POL) 456 K (316) 00:33:27 +18:43 00:25:33 09:34:39.25
2459 13274 SZABŁOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 2003 M (3086) 00:33:27 +18:43 00:28:50 09:34:39.40
2460 13462 SYGA Andrzej Towarzystwo biesiadno sportowe (POL) 2004 M (1802) 00:33:27 +18:43 00:25:31 09:34:39.43
2461 12501 STAŃCZAK Iwona Warszawa (POL) 457 K (454) 00:33:27 +18:43 00:26:25 09:34:39.52
2462 18269 GLAB Piotr Live Well at Citi (POL) 2005 M (1816) 00:33:27 +18:43 00:25:33 09:34:39.63
2463 17746 KLIMAS Paulina Live Well at Citi (POL) 458 K (319) 00:33:28 +18:44 00:25:34 09:34:40.10
2464 15720 POLIŃSKI PIOTR KS NEONET (POL) 2006 M (1286) 00:33:28 +18:44 00:24:17 09:34:40.14
2465 13360 PAWŁOWSKI Andrzej Warszawa (POL) 2007 M (1310) 00:33:28 +18:44 00:24:20 09:34:40.16
2466 13731 TURSKI Hubet Warszawa (POL) 2008 M (2106) 00:33:28 +18:44 00:26:20 09:34:40.39
2467 18318 BIKBAEV Ruslan Live Well at Citi (POL) 2009 M (1809) 00:33:28 +18:44 00:25:32 09:34:40.41
2468 17417 RAKOWICZ Urszula Marki (POL) 459 K (1030) 00:33:28 +18:44 00:29:07 09:34:40.47
2469 12971 DREWNIK Robert Warszawa (POL) 2010 M (1987) 00:33:28 +18:44 00:26:02 09:34:40.57
2470 13732 ORZESZEK Piotr TriWawa (POL) 2011 M (2097) 00:33:28 +18:44 00:26:19 09:34:40.68
2471 17680 MARUSZAK Darek Jaktorów (POL) 2012 M (635) 00:33:28 +18:44 00:22:00 09:34:40.92
2472 18802 MAYOT Florian Poland (FRA) 2013 M (1341) 00:33:29 +18:45 00:24:25 09:34:41.14
2473 14225 KU¦ Maciej Warszawa (POL) 2014 M (3261) 00:33:29 +18:45 00:29:13 09:34:41.36
2474 12303 HAYDUCHOK Yuliya Warszawa (POL) 460 K (378) 00:33:29 +18:45 00:25:58 09:34:41.42
2475 18539 SAFFELL jacek Live Well at Citi (POL) 2015 M (1820) 00:33:29 +18:45 00:25:34 09:34:41.46
2476 15377 WNUCZEK Mateusz GrudziÄ?dz (POL) 2016 M (2171) 00:33:29 +18:45 00:26:27 09:34:41.60
2477 15366 MOKWA Mateusz Grudzi±dz (POL) 2017 M (2174) 00:33:29 +18:45 00:26:27 09:34:41.81
2478 15734 GAŁˇZKA Andrzej Falenty (POL) 2018 M (2262) 00:33:29 +18:45 00:26:39 09:34:41.95
2479 17633 PUŁAWSKI Marcin Live Well at Citi (POL) 2019 M (1817) 00:33:29 +18:45 00:25:33 09:34:41.95
2480 14556 PIEKARSKA Marta Konin (POL) 461 K (200) 00:33:30 +18:46 00:24:27 09:34:42.13
2481 18143 OLSZEWSKI Michał Warszaws (POL) 2020 M (1956) 00:33:30 +18:46 00:25:58 09:34:42.18
2482 17878 ¦WIDZIKOWSKI Michał Warszwa (POL) 2021 M (2078) 00:33:30 +18:46 00:26:17 09:34:42.47
2483 16063 JANKOWSKA Joanna Warszawa (POL) 462 K (469) 00:33:31 +18:47 00:26:30 09:34:43.04
2484 14997 PĘDZICH Bartłomiej KURPIE SZAFARCZYSKA (POL) 2022 M (1261) 00:33:31 +18:47 00:24:12 09:34:43.05
2485 10850 OPOLSKA Iweta Warszawa (POL) 463 K (479) 00:33:31 +18:47 00:26:34 09:34:43.07
2486 14166 JEZNACH Mirosław Krzemieniewo (POL) 2023 M (842) 00:33:31 +18:47 00:22:45 09:34:43.22
2487 12974 SIEBYŁA Karol Proservice Finteco (POL) 2024 M (1927) 00:33:31 +18:47 00:25:52 09:34:43.38
2488 18170 PARMA Leszek Rybnik (POL) 2025 M (1892) 00:33:31 +18:47 00:25:46 09:34:43.45
2489 17604 GRZYMAŁA Andrzej Warszawa (POL) 2026 M (2131) 00:33:31 +18:47 00:26:23 09:34:43.71
2490 19118 JEDYNAK Piotr (POL) 2027 M (1894) 00:33:31 +18:47 00:25:46 09:34:43.75
2491 12709 JANKOWSKI Jakub www.fix24.pl (POL) 2028 M (1844) 00:33:32 +18:48 00:25:39 09:34:44.09
2492 14680 MODRZEJEWSKI Piotr Warszawa (POL) 2029 M (1929) 00:33:32 +18:48 00:25:53 09:34:44.12
2493 19119 JEDYNAK Wojciech (POL) 2030 M (1897) 00:33:32 +18:48 00:25:47 09:34:44.63
2494 17771 PARTYKA Agnieszka PGE Energetic Running (POL) 464 K (485) 00:33:32 +18:48 00:26:34 09:34:44.77
2495 13306 LESIK Łukasz 3M Running Team (POL) 2031 M (2201) 00:33:33 +18:49 00:26:32 09:34:45.10
2496 12536 TOMASIAK Marcin GB na Zdrowie (POL) 2032 M (1642) 00:33:33 +18:49 00:25:07 09:34:45.25
2497 16164 EULL Malgorzata Syta (POL) 465 K (1281) 00:33:33 +18:49 00:29:56 09:34:45.46
2498 18611 MILCZAREK Magdalena Drużyna Orzecha Żyrardów (POL) 466 K (168) 00:33:33 +18:49 00:24:07 09:34:45.48
2499 17924 CIKACZ Radosław Legionowo (POL) 2033 M (2071) 00:33:33 +18:49 00:26:16 09:34:45.49
2500 13238 GRUDNIEWSKI Rafał Srebrni Biegacze tarnowskie Góry (POL) 2034 M (1827) 00:33:33 +18:49 00:25:35 09:34:45.69
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.55713487 s

Sponsor główny: