ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 24  25  26 27 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2401 17877 JURCZAK Ewa Dąbrowa Górnicza (POL) 376 K (376) 00:57:59 +28:29 00:51:14 09:59:11.50
2402 16082 REK Marcin Warszawa (POL) 2026 M (2026) 00:58:01 +28:31 00:51:14 09:59:13.88
2403 14123 SERHIEIEV Maksym Grójec (UKR) 2027 M (2027) 00:54:27 +24:57 00:51:15 09:55:39.13
2404 19011 DĘBKOWSKA Lidia TUPTUŚ OTWOCK (POL) 377 K (377) 00:58:40 +29:10 00:51:15 09:59:52.44
2405 17547 KLUKOWSKI Kamil Warszawa (POL) 2028 M (2028) 00:58:55 +29:25 00:51:15 10:00:07.46
2406 14339 MAŃK Michalina Skrzeszew (POL) 378 K (378) 00:58:59 +29:29 00:51:15 10:00:11.90
2407 11622 KIERSNOWSKA Nicole Warszawa (POL) 379 K (379) 00:59:22 +29:52 00:51:15 10:00:34.31
2408 12833 STANIEWSKA Anna ZABIEGANY SKARYSZEW (POL) 380 K (380) 01:00:06 +30:36 00:51:15 10:01:18.45
2409 14638 STĘPIŃSKI Bartek Ząbki (POL) 2029 M (2029) 01:01:30 +32:00 00:51:15 10:02:42.03
2410 18123 POSIM Tomasz Ryki (POL) 2030 M (2030) 00:55:28 +25:58 00:51:16 09:56:40.47
2411 15415 ZGORZAK Jacek Tuptuś (POL) 2031 M (2031) 00:58:40 +29:10 00:51:16 09:59:52.12
2412 12150 ZAPIÓR Wojciech Warszawa (POL) 2032 M (2032) 00:58:41 +29:11 00:51:16 09:59:53.75
2413 14251 CIEŚLEWICZ Robert Ząbki (POL) 2033 M (2033) 01:00:13 +30:43 00:51:16 10:01:25.67
2414 15012 DZIACZKOWSKA Monika Warszawa (POL) 381 K (381) 00:54:48 +25:18 00:51:17 09:56:00.66
2415 15146 MAKOWSKA Maja Team Aktywni z cukrzycą (POL) 382 K (382) 00:58:03 +28:33 00:51:17 09:59:15.40
2416 16002 ŁAPIŃSKA Joanna Warszawa (POL) 383 K (383) 00:58:08 +28:38 00:51:17 09:59:20.31
2417 13878 KANDRATSYEVA Natallia run4fun.by (BLR) 384 K (384) 00:59:05 +29:35 00:51:17 10:00:17.79
2418 13981 ŻAK Łukasz Polanka Wielka (POL) 2034 M (2034) 01:00:02 +30:32 00:51:17 10:01:14.56
2419 13969 BUDEK Wioleta Warszawa (POL) 385 K (385) 01:00:13 +30:43 00:51:17 10:01:25.65
2420 16990 BARTOSZUK Sylwia Bibice (POL) 386 K (386) 01:02:04 +32:34 00:51:17 10:03:16.28
2421 10123 DARGA-MIZIOŁEK Paulina ANWIL TEAM (POL) 387 K (387) 00:54:51 +25:21 00:51:18 09:56:03.09
2422 12786 KOSTRUBIEC Grzegorz Warszawa (POL) 2035 M (2035) 00:55:44 +26:14 00:51:18 09:56:56.07
2423 14603 MENDA Ofir Herzliya (ISR) 2036 M (2036) 00:58:26 +28:56 00:51:18 09:59:38.50
2424 14706 SMOLIK Rafał Warszawa (POL) 2037 M (2037) 01:05:41 +36:11 00:51:18 10:06:53.32
2425 16813 GAWĘDA Renata Entre.pl Team (POL) 388 K (388) 00:55:38 +26:08 00:51:19 09:56:50.79
2426 19128 KUCZMARA Antonina (POL) 389 K (389) 00:59:09 +29:39 00:51:19 10:00:21.92
2427 11688 KORNACKI Dominik Zabiegany Wołomin (POL) 2038 M (2038) 00:58:25 +28:55 00:51:20 09:59:37.97
2428 18728 WILKOWSKI Jakub Warszawa (POL) 2039 M (2039) 00:59:05 +29:35 00:51:20 10:00:17.03
2429 11291 HERMAN Rafał Korytnica (POL) 2040 M (2040) 01:00:14 +30:44 00:51:20 10:01:26.76
2430 17213 CZUŁA Łukasz Warszawa (ISR) 2041 M (2041) 00:55:08 +25:38 00:51:21 09:56:20.99
2431 15091 KRÓL MARTA GDAŃSK (POL) 390 K (390) 00:55:47 +26:17 00:51:21 09:56:59.79
2432 13787 SZYMAŃSKI Tomasz Ząbkowice Śląskie (POL) 2042 M (2042) 00:58:14 +28:44 00:51:21 09:59:26.74
2433 17222 KLICGOWICZ Marek Blizne laszczynskiego (POL) 2043 M (2043) 00:59:52 +30:22 00:51:21 10:01:04.83
2434 16635 FIGARSKI Radek Street Run Radom (POL) 2044 M (2044) 01:00:05 +30:35 00:51:21 10:01:17.83
2435 16584 CIEPŁY Piotr ( L ) (POL) 2045 M (2045) 00:55:00 +25:30 00:51:22 09:56:12.12
2436 15686 KRUSZEWSKA Aneta KB Wyszków (POL) 391 K (391) 00:55:24 +25:54 00:51:22 09:56:36.76
2437 13726 RAFELD KAMIL BIEGUSIEM.PL (POL) 2046 M (2046) 00:55:34 +26:04 00:51:22 09:56:46.91
2438 11996 TODORSKI TOMASZ WARSZAWA (POL) 2047 M (2047) 00:58:41 +29:11 00:51:22 09:59:53.36
2439 14730 DOLIWA Adam Olsztyn (POL) 2048 M (2048) 00:58:59 +29:29 00:51:22 10:00:11.73
2440 16883 PESZEK rafał ZAWIERCIE (POL) 2049 M (2049) 01:01:29 +31:59 00:51:22 10:02:41.15
2441 14299 PIETRZAK MACIEJ WARSZAWA (POL) 2050 M (2050) 01:05:44 +36:14 00:51:22 10:06:56.02
2442 15926 PLAWGO Tadeusz Barczewo (POL) 2051 M (2051) 00:54:40 +25:10 00:51:23 09:55:52.99
2443 18380 KALICKI Adam KB WYSZKÓW (POL) 2052 M (2052) 00:55:24 +25:54 00:51:23 09:56:36.77
2444 12368 SZCZOTKA Paweł KOCK (POL) 2053 M (2053) 00:58:25 +28:55 00:51:23 09:59:37.14
2445 18914 MALENKA Patrycja Łochowska Grupa biegowa (POL) 392 K (392) 00:55:35 +26:05 00:51:24 09:56:47.33
2446 17702 JENDRA Katarzyna Górki-Izabelin/Mogielnica (POL) 393 K (393) 00:59:16 +29:46 00:51:24 10:00:28.36
2447 14852 PAŚNIK Marcin Warszawa (POL) 2054 M (2054) 01:06:39 +37:09 00:51:24 10:07:51.49
2448 10253 WOJTYŚ Tomasz Warszawa (POL) 2055 M (2055) 00:54:54 +25:24 00:51:25 09:56:06.23
2449 15275 KOZŁOWSKI Mariusz Białystok (POL) 2056 M (2056) 00:58:16 +28:46 00:51:25 09:59:28.47
2450 15072 ŻURAWSKI Paweł Leniwce Team (POL) 2057 M (2057) 00:58:41 +29:11 00:51:25 09:59:53.77
2451 15110 MAKSIMOWSKI Tomasz Milanówek (POL) 2058 M (2058) 00:59:02 +29:32 00:51:25 10:00:14.85
2452 12974 SIEBYŁA Karol Proservice Finteco (POL) 2059 M (2059) 00:59:04 +29:34 00:51:25 10:00:16.71
2453 17923 JAWORSKI Daniel (POL) 2060 M (2060) 00:59:20 +29:50 00:51:25 10:00:32.93
2454 14701 LANDGRAF Jann Wuerzburg (GER) 2061 M (2061) 00:59:50 +30:20 00:51:25 10:01:02.89
2455 18152 AKIMOW Anna TKKF Płock (POL) 394 K (394) 00:59:55 +30:25 00:51:25 10:01:07.79
2456 18444 MAZEK Łukasz Pilawa (POL) 2062 M (2062) 00:58:25 +28:55 00:51:26 09:59:37.79
2457 16779 LIS Leszek Team Zalesice (POL) 2063 M (2063) 00:58:32 +29:02 00:51:26 09:59:44.86
2458 16225 ALEKSANDROWICZ Jacek Warszawa (POL) 2064 M (2064) 00:58:55 +29:25 00:51:26 10:00:07.82
2459 18987 LANDGRAF Ann Kathrin Adidas Runners Warsaw (POL) 395 K (395) 00:59:52 +30:22 00:51:26 10:01:04.54
2460 15378 ŁOŚ Łukasz Warszawa (POL) 2065 M (2065) 00:54:36 +25:06 00:51:27 09:55:48.46
2461 16699 GRODZKI Przemysław Teresin (POL) 2066 M (2066) 00:54:49 +25:19 00:51:27 09:56:01.65
2462 16572 FEDYNA Vladyslav Warsaw (UKR) 2067 M (2067) 00:58:20 +28:50 00:51:27 09:59:32.82
2463 17878 ŚWIDZIKOWSKI Michał Warszwa (POL) 2068 M (2068) 00:58:40 +29:10 00:51:27 09:59:52.69
2464 13451 LATOSZEK Maciej Nadbrzeż (POL) 2069 M (2069) 00:58:21 +28:51 00:51:28 09:59:33.48
2465 18635 DUDEK Dariusz Tree Capital Sp. z o.o. (POL) 2070 M (2070) 00:58:51 +29:21 00:51:28 10:00:03.06
2466 17527 ŚWIĄTNICKI Jakub TRUMPF (POL) 2071 M (2071) 01:00:06 +30:36 00:51:28 10:01:18.93
2467 15358 STĘPIEŃ-WĄTŁA Paulina Team Zalesice (POL) 396 K (396) 00:54:55 +25:25 00:51:29 09:56:07.91
2468 10133 MARCINIAK Damian Łąck (POL) 2072 M (2072) 00:55:22 +25:52 00:51:29 09:56:34.00
2469 13874 PASTERNAK Anna Bractwo Biegowe BGK (POL) 397 K (397) 00:58:59 +29:29 00:51:29 10:00:11.21
2470 16574 WIŚNIEWSKI Robert Warszawa (POL) 2073 M (2073) 01:02:13 +32:43 00:51:29 10:03:25.25
2471 13366 MIELNICZUK STANISŁAW Perfect Runner Team/ Stay Insane (VEN) 2074 M (2074) 00:58:17 +28:47 00:51:30 09:59:29.70
2472 16571 TUŁAZA Marcin WAT (POL) 2075 M (2075) 00:58:19 +28:49 00:51:30 09:59:31.47
2473 12709 JANKOWSKI Jakub www.fix24.pl (POL) 2076 M (2076) 00:59:23 +29:53 00:51:30 10:00:35.90
2474 11398 KOZAK Kamila Bolesławiec (POL) 398 K (398) 00:59:52 +30:22 00:51:30 10:01:04.06
2475 11899 ROGALA Katarzyna Walim (POL) 399 K (399) 01:06:40 +37:10 00:51:30 10:07:52.10
2476 18276 GRADOWSKI Bartosz Warszawa (POL) 2077 M (2077) 01:00:44 +31:14 00:51:31 10:01:56.22
2477 12188 SYTNYTSKYI Viacheslav Warszawa (POL) 2078 M (2078) 01:03:18 +33:48 00:51:31 10:04:30.39
2478 14087 GAWLIK Łukasz Sportowy Wyszogód (POL) 2079 M (2079) 01:05:52 +36:22 00:51:31 10:07:04.41
2479 13217 SMOLIS Jacek Biskupiec Biega (POL) 2080 M (2080) 00:52:11 +22:41 00:51:32 09:53:23.68
2480 16048 SYBILSKA Anna Pruszków (POL) 400 K (400) 00:59:38 +30:08 00:51:32 10:00:50.36
2481 12414 SOKÓŁ Bartłomiej Warszawa (POL) 2081 M (2081) 01:02:04 +32:34 00:51:32 10:03:16.00
2482 12200 PAWLIKOWSKI Michał Warszawa (POL) 2082 M (2082) 01:06:06 +36:36 00:51:32 10:07:18.87
2483 17210 TOMASZEK Marcin Garwolin (POL) 2083 M (2083) 00:55:47 +26:17 00:51:33 09:56:59.27
2484 15920 MUNIAK Paulina Warszawa (POL) 401 K (401) 00:55:57 +26:27 00:51:33 09:57:09.93
2485 18968 BACH Kurt (DEN) 2084 M (2084) 01:00:53 +31:23 00:51:33 10:02:05.76
2486 12261 GRABARCZYK Ilona Leszno (POL) 402 K (402) 00:55:08 +25:38 00:51:34 09:56:20.23
2487 11738 BRZOSKA Małgorzata Bank Gospodarstwa Krajowego (POL) 403 K (403) 01:00:57 +31:27 00:51:34 10:02:09.99
2488 17663 BIELUŃ Adrian Rudki (POL) 2085 M (2085) 00:58:27 +28:57 00:51:35 09:59:39.93
2489 14510 MOSIEJ IWONA KB TKKF Promyk (POL) 404 K (404) 00:58:29 +28:59 00:51:35 09:59:41.60
2490 17530 MIROWSKI Piotr Magistracka (POL) 2086 M (2086) 00:59:59 +30:29 00:51:35 10:01:11.03
2491 14139 BAWOŁ Krzysztof Kosorowice (POL) 2087 M (2087) 00:58:35 +29:05 00:51:36 09:59:47.80
2492 15666 DEPTUŁA Zbigniew EY (POL) 2088 M (2088) 00:59:56 +30:26 00:51:36 10:01:08.64
2493 19197 CHEKH Nawrii kaktus24.pl (POL) 2089 M (2089) 01:00:11 +30:41 00:51:36 10:01:23.20
2494 14240 KOT PIOTR WARSZAWA (POL) 2090 M (2090) 01:00:47 +31:17 00:51:36 10:01:59.71
2495 10812 SZYMAŃSKA Agnieszka (POL) 405 K (405) 00:52:23 +22:53 00:51:37 09:53:35.11
2496 15025 MŁODZIKOWSKA Weronika KB V-MAX Adamów (POL) 406 K (406) 00:55:19 +25:49 00:51:37 09:56:31.50
2497 11386 SZARZYŃSKA Paulina BZ Training System (POL) 407 K (407) 00:55:33 +26:03 00:51:37 09:56:45.39
2498 11204 ŁOBODA Mariusz Poznań (POL) 2091 M (2091) 00:58:29 +28:59 00:51:37 09:59:41.01
2499 16246 PALUCHOWSKI Daniel Warszawa (POL) 2092 M (2092) 00:59:34 +30:04 00:51:37 10:00:46.20
2500 12024 MOŻEJKO Adam WOT (POL) 2093 M (2093) 01:01:37 +32:07 00:51:37 10:02:49.66
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.41304398 s

Sponsor główny: