ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
24
25
26
27
28
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2501.
3878
KRÓL Michał
Stary Zamość (POL)
M30
2502.
3881
TANKIELUN Grzegorz
Olsztyn (POL)
M30
2503.
3884
TARKA Mateusz
BIEGNĘ.ALE DOKĄD? BAD (POL)
M30
2504.
3887
KARPOWICZ Patryk
Toruń (POL)
M30
2505.
3894
ZIELIŃSKI Marek
AKPB Marmel Toruń (POL)
M30
2506.
3896
SPIRYDOWICZ Wojciech
WARSZAWA (POL)
M30
2507.
3899
WUJTAK Dominik
KGHM ZGRUN (POL)
M30
2508.
3904
BŁASZCZYK Mariusz
SNG Wild Ducs (POL)
M30
2509.
3906
CYL Dawid
FordonRunners (POL)
M30
2510.
3908
KONRADY Artur
Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL)
M30
2511.
3911
GOSŁAWSKI Maksym
Warszawa (POL)
M30
2512.
3915
SIEROCKI Paweł
KP PSP Sztum (POL)
M30
2513.
3920
WILBIK Tomasz
Szyleny Kolonia (POL)
M30
2514.
3926
TOPOROWSKI Damian
Staszów (POL)
M30
2515.
3932
LIPIŃSKI Seweryn
sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn (POL)
M30
2516.
3934
LEWANDOWSKI Maciej
#DASHRADE Team (POL)
M30
2517.
3935
KASINA Wojciech
Brzeg Dolny (POL)
M30
2518.
3936
ŁĘGOWSKI Krzysztof
OSM Piątnica (POL)
M30
2519.
3939
MACIOROWSKI Michał
Białystok (POL)
M30
2520.
3940
PONCYLIUSZ Marcin
WARSZAWA (POL)
M30
2521.
3941
WOJDA Karol
Warszawa (POL)
M30
2522.
3942
JOKIEL ŁUKASZ
Skierniewickie Poranki Biegowe (POL)
M30
2523.
3948
SKALSKI Adam
Dąbrówka (POL)
M30
2524.
3950
SZCZYGIELSKI Radosław
Kołobrzeg (POL)
M30
2525.
3951
KRYSZKIEWICZ Adam
Warszawa (POL)
M30
2526.
3956
KOSIACKI Karol
WARSZAWA (POL)
M30
2527.
3962
MALICKI Kamil
Sochaczew (POL)
M30
2528.
3963
SCHAUB Pierre
Aucun (POL)
M30
2529.
3972
KARWOWSKI Michał
Epoka Nordica Łódź (POL)
M30
2530.
3977
WAWRZYNIAK Damian
Aktywni Kamieńsk / Rozbiegajmy Radomsko (POL)
M30
2531.
3982
LEWCZUK Piotr
Gdańsk (POL)
M30
2532.
3985
WIKTOROWICZ Tomasz
Damy Rade! (POL)
M30
2533.
3986
JAKUBCZYK Krzysztof
Contante (POL)
M30
2534.
3994
SKULSKI Maciej
Płock (POL)
M30
2535.
3997
POPŁAWSKI Piotr
PGB Sportowa Paczka (POL)
M30
2536.
4011
DROCIAK Michał
Osowa Góra Team (POL)
M30
2537.
4015
DURASIEWICZ Piotr
białobrzegi (POL)
M30
2538.
4018
MŁYNARCZYK Piotr
Biegam żeby jeść więcej :) (POL)
M30
2539.
4022
ŻARNICKI Kamil
Stay Insane / Crossfit Z16 (POL)
M30
2540.
4034
RUTKOWICZ Michał
Cola na mecie (POL)
M30
2541.
4037
MODRZEJEWSKI Artur
Warszawa (POL)
M30
2542.
4040
PASZKOWSKI Konrad
SOLANIN (POL)
M30
2543.
4046
PLUCIŃSKI Tomasz
Poznań (POL)
M30
2544.
4051
SZYCH Dawid
KB Czarne Wilki (POL)
M30
2545.
4053
TROCHIM Paweł
Zabiegany Wołomin (POL)
M30
2546.
4056
ROMAŃSKI Arkadiusz
Ząbki (POL)
M30
2547.
4057
POŻAROWSKI Sebastian
Łubudubu (POL)
M30
2548.
4059
KWIATEK Tomasz
JacekBiega Running Team (POL)
M30
2549.
4066
MARCINIAK Tomasz
Warszawa (POL)
M30
2550.
4071
BARAN Wojtek
OKNOPLAST RUNNING TEAM (POL)
M30
2551.
4072
TORBUS Paweł
Kąty Wrocławskie (POL)
M30
2552.
4074
KSIĘŻOPOLSKI Mateusz
PwC Running Team (POL)
M30
2553.
4080
NIEBUDEK Mateusz
Wroclaw (POL)
M30
2554.
4081
OLKO Rafał
Stalowa Wola (POL)
M30
2555.
4088
SZYNDLAREWICZ Pawel
Wrocław (POL)
M30
2556.
4090
PYCHA Piotr
Pycha (POL)
M30
2557.
4092
KALIŃSKI Przemysław
Biegaj z Ursusem (POL)
M30
2558.
4098
KAŻURO Daniel
Łódź (POL)
M30
2559.
4100
ŁUKASZEWSKI Jarosław
Team Włocławek (POL)
M30
2560.
4104
KUŹNIARSKI Paweł
T-Mobile Sport Team (POL)
M30
2561.
4105
PIETRUSZKA Paweł
Clarinet (POL)
M30
2562.
4111
BOTOR Mateusz
Katowice (POL)
M30
2563.
4116
PŁOCHOCKI Marcin
Wyszków (POL)
M30
2564.
4117
WOJTAN Paweł
Warszawa (POL)
M30
2565.
4121
POCHYLSKI Łukasz
42 BLSz (POL)
M30
2566.
4125
GAWEŁ Artur
Lecymy Durś (POL)
M30
2567.
4133
JASZCZUR Radosław
Reebok Run Crew (POL)
M30
2568.
4140
RADWAN-PYTLEWSKI Robert
KOBYŁKA (POL)
M30
2569.
4141
PASAKINSKAS Sigitas
LTU TRAIL RUNNING PEOPLE (LTU)
M30
2570.
4142
SZEWCZYK Paweł
Biegacz Łoje (POL)
M30
2571.
4149
SIOMA Grzegorz
GDYNIA (POL)
M30
2572.
4155
POTONIEC Grzegorz
Rodzenstwo (POL)
M30
2573.
4156
MICHAŁOWICZ Michał
Amator (POL)
M30
2574.
4158
KOMOROWSKI Marcin
Pruszków (POL)
M30
2575.
4161
SAWICKI Bartosz
JacekBiega Running Team (POL)
M30
2576.
4167
LEHMAN DARIUSZ
WARSZAWA (POL)
M30
2577.
4168
GLAPA Patryk
KS Oczko Osowa Sień (POL)
M30
2578.
4175
WIŚNIEWSKI Kamil
Warszawa (POL)
M30
2579.
4176
SICZEK Mikołaj
Warszawa (POL)
M30
2580.
4177
KORDON VITALII
KM Running Club (UKR)
M30
2581.
4178
MICHAŁOWSKI Marcin
Lubin (POL)
M30
2582.
4179
NICPOŃ Dominik
Krapkowice (POL)
M30
2583.
4185
DOMERACKI Damian
Łochowo (POL)
M30
2584.
4187
SUSZCZEWICZ Marcin
Biegam z marszu (POL)
M30
2585.
4192
GÓRSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
2586.
4195
TROJANOWSKI Jacek
Warszawa (POL)
M30
2587.
4199
ZIĘBORAK Szymon
We are all made of stars (POL)
M30
2588.
4201
SKUZA Paweł
Warszawa (POL)
M30
2589.
4203
BAGIŃSKI Paweł
Ronal Polska Run (POL)
M30
2590.
4205
GORA Łukasz
Franciszkanie (POL)
M30
2591.
4207
NIEDŹWIEDŹ Maciej
Kocham Życie (POL)
M30
2592.
4208
TEODOROWICZ Sylwester
Warszawa (POL)
M30
2593.
4209
GAJEWSKI KRZYSZTOF
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM (POL)
M30
2594.
4213
KOCIOŁOWICZ Jakub
Kuźnia Triathlonu (POL)
M30
2595.
4216
ZHENG HAISHAN
Lesnowola (POL)
M30
2596.
4221
ŚWIĄTKOWSKI Bartłomiej
ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL)
M30
2597.
4225
SZCZYPIŃSKI Piotr
Iława (POL)
M30
2598.
4227
KOWOLL Bronisław
TURZE (POL)
M30
2599.
4229
NIKAS Nikolaos
MARATHON CLUB GREECE (GRE)
M30
2600.
4231
GĄGAŁA Karol
Serokomla Biega (POL)
M30