ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
24
25
26
27
28
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2501.
6334
ODZIEMCZYK Sylwester
lubelska grupa triathlonu (POL)
M50
2502.
1286
IWANICKI Łukasz
Lubelski Węgiel Bogdanka (POL)
M30
2503.
2142
IWANICKI Władysław
Lubelski Węgiel Bogdanka (POL)
M60
2504.
1157
GROCHMAL Paweł
Lubelskibiegacz.pl Team (POL)
M40
2505.
1317
KAŁAKUCKI Jarosław
Lubelskibiegacz.pl Team (POL)
M40
2506.
1024
JANOWSKI Tomasz
Lubelskibiegacz.pl TEAM/ Łęczna Biega (POL)
M30
2507.
5524
GAJOS Anna
Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL)
K40
2508.
6206
MAZUREK ROBERT
LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE / LUBELAKY (POL)
M40
2509.
4907
GRZEBYK Sławomir
Lubenia (POL)
M30
2510.
5021
JOZSA Ewelina
Lubiatow (POL)
K30
2511.
5148
DRZYMAŁA Tomasz
Lubiatów (POL)
M18
2512.
2021
JAGIEŁO Karol
Lubienia (POL)
M30
2513.
2564
ROLA Grzegorz
Lubin (POL)
M30
2514.
4178
MICHAŁOWSKI Marcin
Lubin (POL)
M30
2515.
5871
DROZDA Jerzy
Lubin (POL)
M50
2516.
1461
CHODUN Marek
Lublin (POL)
M40
2517.
1462
CHODUN Agnieszka
Lublin (POL)
K40
2518.
1529
KOBUS Radosław
Lublin (POL)
M30
2519.
1557
WRÓBLEWSKI Robert
Lublin (POL)
M30
2520.
1940
GOŁOFIT Aneta
Lublin (POL)
K30
2521.
1980
KOCHAJ Wojciech
Lublin (POL)
M40
2522.
1986
MELANIUK Mirosław
Lublin (POL)
M60
2523.
1993
LOTEK Krzysztof
Lublin (POL)
M18
2524.
2286
JARZYNKA Krzysztof
Lublin (POL)
M50
2525.
2406
ZWIERZ Małgorzata
lublin (POL)
K40
2526.
2426
BURZYKOWSKI Stanisław
Lublin (POL)
M60
2527.
2458
KLUBIŃSKI Mariusz
Lublin (POL)
M18
2528.
2614
JĘDRUSZCZAK Przemysław
Lublin (POL)
M18
2529.
2747
SIKORA Mateusz
Lublin (POL)
M18
2530.
2799
KONDRATOWICZ Maja
Lublin (POL)
K18
2531.
2808
MALCZARSKI Sebastian
Lublin (POL)
M40
2532.
3201
WOCH Sławomir
Lublin (POL)
M30
2533.
3371
KŁAŁO Robert
Lublin (POL)
M30
2534.
3614
JEDLEWSKI Krzysztof
Lublin (POL)
M40
2535.
3636
CIURKIEWICZ Grzesiek
lublin (POL)
M40
2536.
3983
MALINOWSKA Justyna
Lublin (POL)
K30
2537.
4238
RESZKA Marek
Lublin (POL)
M30
2538.
4347
DELĄG Agnieszka
Lublin (POL)
B2
K30
2539.
4363
SZEWCZUK JOANNA
LUBLIN (POL)
K40
2540.
4393
STEC Iwona
Lublin (POL)
K30
2541.
4403
KORDOWSKA-WOCH Katarzyna
Lublin (POL)
K30
2542.
4456
GRABOWSKI Wojciech
Lublin (POL)
M40
2543.
4927
ŁOBOCKI Michał
Lublin (POL)
M18
2544.
5414
GĄSKA Piotr
Lublin (POL)
M18
2545.
5664
WRZYSZCZ Wojciech
Lublin (POL)
M30
2546.
6033
POŻAROWSZCZYK Marek
Lublin (POL)
M30
2547.
6227
TARNOWSKA Ewa
Lublin (POL)
K18
2548.
6307
GARDZIEL Jerzy
Lublin (POL)
M40
2549.
6566
IWAN Tomasz
Lublin (POL)
M40
2550.
6570
MAZUR Daniel
Lublin (POL)
M40
2551.
1560
DĄBROWSKI Arkadiusz
Lublin 6 (POL)
M40
2552.
1027
MISIUREK Miron
LUBLIN BIEGA (POL)
P
M40
2553.
1280
KRÓLIKOWSKA Katarzyna
Lublin Biega (POL)
K40
2554.
3219
ZAWIŚLAK Tomasz
Lublin Biega (POL)
M50
2555.
4119
ZYGA Ewa
Lublin Biega (POL)
K30
2556.
5483
PSZCZOŁA IRENEUSZ
Lublin Biega (POL)
M30
2557.
6224
BARANOWSKI Piotr
Lublinianka (POL)
M60
2558.
855
GRZONKA Jakub
Lubliniec (POL)
M30
2559.
856
KANSY Michał
Lubliniec (POL)
M18
2560.
858
KULIK Wojciech
Lubliniec (POL)
M18
2561.
2446
MADZIEWICZ Przemek
Łubniańskie kominki (POL)
M40
2562.
1720
MEJKA Małgorzata
Lubstynek (POL)
K30
2563.
3610
SZYMAŃSKA Adrianna
Łubudubu (POL)
K30
2564.
4057
POŻAROWSKI Sebastian
Łubudubu (POL)
M30
2565.
1870
JASIŃSKI Leszek
LUCKY LOSERS (POL)
M40
2566.
3019
SEROR JONATHAN
LUDNA 9. APT 72 (POL)
M30
2567.
3149
HOŁOWACZ Robert
Ludwinowo Zegrzyńskie (POL)
M40
2568.
5778
PACZUSKI Kamil
Ludzie lasu (POL)
M30
2569.
2017
MARYNOWSKI Wojciech
Ludzie Sztosy (POL)
M18
2570.
5848
NEUMANN Krzysztof
Luft Tri Team (POL)
M40
2571.
5981
GONZALEZ HERRERO braulio
Lugo (ESP)
M30
2572.
5982
SANEMETERIO Alberto
Lugo (ESP)
M30
2573.
1380
OSIAL Aneta
Łuków (POL)
K18
2574.
3260
STOLARCZUK Anna
Łuków (POL)
K50
2575.
1872
MARKOWICZ Robert
LUKS BOGUSZYCE (POL)
M40
2576.
60
CYPRYAŃSKI Piotr
LUKS Orkan Września (POL)
PZLA
M30
2577.
42
BIAŁEK Dawid
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M30
2578.
43
BZDAWKA Tomasz
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M40
2579.
50
NOWAK Dawid
LUKS Start Nakło (POL)
PZLA
M30
2580.
6422
KACZMAREK Michał
LUVENA (POL)
M30
2581.
4997
IVASHCHUK Petro
Lviv (UKR)
M30
2582.
1040
ŚLIWA Andrzej
LW BOGDANKA (POL)
M50
2583.
5504
ZASIADKO Mikołaj
LW Bogdanka (POL)
M40
2584.
5299
PYTKA Henryk
LW BOGDANKA SA (POL)
M50
2585.
3369
ILIV Andrii
Lwów (UKR)
M30
2586.
1667
ŻEBROWSKI Tomasz
Łysy tatoo (POL)
M40
2587.
4478
WOJTASZEK KATARZYNA
LZS TARCHALANKA (POL)
K18
2588.
2466
HICZEWSKI Michał
M.I.L.A (POL)
M30
2589.
3021
GRZĘDA Krzysztof
M.I.L.A. (POL)
M50
2590.
3123
SOBCZAK Anna
M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics (POL)
K40
2591.
3126
SOBCZAK Bogusław
M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics (POL)
M40
2592.
6729
TREMBECKI Tomasz
M.I.L.A. Nowa Iwiczna (POL)
M40
2593.
4
KYEVA Cosmas
Machakos Athletics Club (KEN)
M30
2594.
5072
MACIEJEWSKI Szymon
Maciejewscy Team (POL)
M40
2595.
6111
KACZANOWSKI Hubert
Macierzysz (POL)
M40
2596.
2878
ŻARCZYŃSKA Magdalena
MAdaś team (POL)
K18
2597.
1058
WALKOWIAK Artur
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
2598.
1197
SKIBA Krzysztof
Mafia Team Lubliniec (POL)
M18
2599.
1319
SŁODKOWSKI Marek
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
2600.
1347
GARCORZ Dawid
Mafia Team Lubliniec (POL)
M18