ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 25  26  27 28 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2501 18725 PISKORSKA Agnieszka Warsawa Run Club (POL) 467 K (480) 00:33:34 +18:50 00:26:34 09:34:46.12
2502 15563 HOLZER Andrea Warsaw (CHN) 468 K (349) 00:33:34 +18:50 00:25:47 09:34:46.74
2503 18633 ZADROŻNY Marcin Praga warszawa (POL) 2035 M (2236) 00:33:35 +18:51 00:26:36 09:34:47.24
2504 11762 PRZEPIÓRA Jacek Atomowe krasnale (POL) 2036 M (1875) 00:33:35 +18:51 00:25:43 09:34:47.61
2505 13915 WIŃSKI Adam Białystok (POL) 2037 M (1655) 00:33:36 +18:52 00:25:09 09:34:48.08
2506 10630 KAMIŃSKA Monika Warszawa (POL) 469 K (1367) 00:33:36 +18:52 00:30:10 09:34:48.14
2507 16869 GRABOWSKA Aleksandra Warszawa (POL) 470 K (1096) 00:33:36 +18:52 00:29:20 09:34:48.18
2508 13704 DĄBROWSKI Maciej Warszawa (POL) 2038 M (2237) 00:33:36 +18:52 00:26:36 09:34:48.25
2509 13254 LICHOTA Tomasz Chełm Śląski (POL) 2039 M (1847) 00:33:36 +18:52 00:25:39 09:34:48.44
2510 16270 KALISZEWSKI Janusz Warszawa (POL) 2040 M (3510) 00:33:37 +18:53 00:29:57 09:34:49.41
2511 15601 DUDKO Mikalai Live Well at Citi (POL) 2041 M (1876) 00:33:38 +18:54 00:25:43 09:34:50.62
2512 16135 OLSZEWSKA Dorota Bractwo biegowe BGK (POL) 471 K (405) 00:33:38 +18:54 00:26:07 09:34:50.68
2513 10351 SKOTAK ANDRZEJ ORLEN Running Team (POL) 2042 M (2136) 00:33:39 +18:55 00:26:24 09:34:51.17
2514 11644 STEFAŃSKA PAULINA RUNNING POLESIE (POL) 472 K (540) 00:33:39 +18:55 00:26:52 09:34:51.81
2515 15192 WOJCIECHOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy (POL) 2043 M (1993) 00:33:40 +18:56 00:26:03 09:34:52.42
2516 10361 MACIEJEWSKI Jacek Płock (POL) 2044 M (1450) 00:33:40 +18:56 00:24:40 09:34:52.59
2517 13312 PIÓRO Łukasz Łochów (POL) 2045 M (1837) 00:33:40 +18:56 00:25:37 09:34:52.96
2518 16153 NIEZGODA RAFAŁ KLEŚNISKA (POL) 2046 M (1909) 00:33:41 +18:57 00:25:50 09:34:53.02
2519 12808 SIERDZIŃSKI Kami Warszawa (POL) 2047 M (1954) 00:33:41 +18:57 00:25:57 09:34:53.34
2520 18262 STASIW Przemysław Janusze Triathlonu (POL) 2048 M (1195) 00:33:41 +18:57 00:24:00 09:34:53.43
2521 18638 ŻELAZEK Krzysztof Otwock (POL) 2049 M (3391) 00:33:41 +18:57 00:29:34 09:34:53.55
2522 18518 KRESOWSKA- PAWLAK Ola Warszawa (POL) 473 K (393) 00:33:41 +18:57 00:26:04 09:34:53.57
2523 19491 CHAJZER Julia (POL) 474 K (518) 00:33:41 +18:57 00:26:41 09:34:53.84
2524 14139 BAWOŁ Krzysztof Kosorowice (POL) 2050 M (2275) 00:33:42 +18:58 00:26:43 09:34:54.21
2525 19175 BANASZCZYK Szymon (POL) 2051 M (1807) 00:33:42 +18:58 00:25:32 09:34:54.24
2526 11187 RYBARCZYK Robert Orange Polska (POL) 2052 M (2168) 00:33:42 +18:58 00:26:27 09:34:54.43
2527 11535 BISKUPSKI Kamil Warszawa (POL) 2053 M (1976) 00:33:42 +18:58 00:26:00 09:34:54.53
2528 15480 PALCZEWSKI marcin m.inżynieria running team (POL) 2054 M (1616) 00:33:43 +18:59 00:25:03 09:34:55.33
2529 18591 PASIUT Marcin Nowy Sącz (POL) 2055 M (2245) 00:33:44 +19:00 00:26:37 09:34:56.71
2530 16862 SIEMBIDA Gertruda Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 475 K (464) 00:33:44 +19:00 00:26:27 09:34:56.98
2531 13901 BOGATKIEWICZ Maciej Florki (POL) 2056 M (2272) 00:33:45 +19:01 00:26:42 09:34:57.22
2532 12406 JAWOROWSKA Agata Warszawa (POL) 476 K (476) 00:33:47 +19:03 00:26:33 09:34:59.18
2533 16825 ŚWIETLIK Ewa Bodzentyn (POL) 477 K (538) 00:33:47 +19:03 00:26:52 09:34:59.61
2534 13985 JÓZEFOWICZ Grzegorz Iława (POL) 2057 M (3355) 00:33:47 +19:03 00:29:28 09:34:59.92
2535 18388 TYC Piotr Pruszków (POL) 2058 M (2130) 00:33:48 +19:04 00:26:23 09:35:00.64
2536 13561 TAŃSKI Paweł Warszawa (POL) 2059 M (1961) 00:33:48 +19:04 00:25:58 09:35:00.71
2537 11980 MARANOWSKI Marek BBL MŁAWA (POL) 2060 M (1476) 00:33:48 +19:04 00:24:43 09:35:00.88
2538 13046 SZPUNAR Piotr Warszawa (POL) 2061 M (2170) 00:33:49 +19:05 00:26:27 09:35:01.50
2539 15318 GRABOWSKI Piotr Zabiegane Starachowice (POL) 2062 M (2343) 00:33:49 +19:05 00:26:55 09:35:01.56
2540 18404 POLANOWSKA Justyna Legionowo (POL) 478 K (530) 00:33:49 +19:05 00:26:49 09:35:01.77
2541 18221 JANCEVSKI Tomas Live well at Citi (LTU) 2063 M (1935) 00:33:49 +19:05 00:25:53 09:35:01.84
2542 15323 BARSZCZ Mariusz Starachowice (POL) 2064 M (2348) 00:33:49 +19:05 00:26:55 09:35:01.86
2543 16892 KOPEĆ Patrycja Józefosław (POL) 479 K (456) 00:33:50 +19:06 00:26:26 09:35:02.47
2544 11454 MAKLES Cezary Warszawa (POL) 2065 M (2006) 00:33:50 +19:06 00:26:05 09:35:02.50
2545 10505 DOBOSZ Mateusz Siemkowice (POL) 2066 M (2277) 00:33:50 +19:06 00:26:43 09:35:02.55
2546 18882 KOWALEWSKI Arkadiusz Gdańsk (POL) 2067 M (2018) 00:33:50 +19:06 00:26:08 09:35:02.64
2547 15963 STASIAK MARCIN WARSZAWA (POL) 2068 M (2059) 00:33:51 +19:07 00:26:14 09:35:03.35
2548 18512 SADOCH Kamil Academy GCW (POL) 2069 M (2169) 00:33:51 +19:07 00:26:27 09:35:03.48
2549 18728 WILKOWSKI Jakub Warszawa (POL) 2070 M (2011) 00:33:51 +19:07 00:26:06 09:35:03.78
2550 13050 SZWECHOWICZ Mikołaj OLX Running Team (POL) 2071 M (2184) 00:33:52 +19:08 00:26:29 09:35:04.06
2551 19282 TURSKI Wojciech (POL) 2072 M (2322) 00:33:52 +19:08 00:26:50 09:35:04.06
2552 17803 ŁUSZCZYK Magdalena 6MBOT (POL) 480 K (525) 00:33:52 +19:08 00:26:47 09:35:04.24
2553 18448 MULIK Piotr Malta (POL) 2073 M (2057) 00:33:52 +19:08 00:26:14 09:35:04.30
2554 10820 DANIELSKA Iwona (POL) 481 K (548) 00:33:52 +19:08 00:26:56 09:35:04.34
2555 10177 DOROBEK JACEK Maszewo Duze (POL) 2074 M (2162) 00:33:52 +19:08 00:26:26 09:35:04.58
2556 13734 MITURA Anna warszawa (POL) 482 K (526) 00:33:52 +19:08 00:26:47 09:35:04.59
2557 18070 WYROBEK Mateusz Warszawa (POL) 2075 M (2089) 00:33:52 +19:08 00:26:18 09:35:04.86
2558 14730 DOLIWA Adam Olsztyn (POL) 2076 M (2072) 00:33:53 +19:09 00:26:16 09:35:05.66
2559 11078 ZABOROWSKA Aleksandra Warszawa (POL) 483 K (401) 00:33:54 +19:10 00:26:07 09:35:06.00
2560 12096 ABRAMCZYK Aleksandra Legia Run Club (POL) 484 K (370) 00:33:54 +19:10 00:25:55 09:35:06.10
2561 12175 BORZĄDEK Aleksandra Legia Run Club (POL) 485 K (371) 00:33:54 +19:10 00:25:55 09:35:06.14
2562 11443 WIŚNIEWSKA Agnieszka NOWA RUDA BIEGA (POL) 486 K (443) 00:33:54 +19:10 00:26:19 09:35:06.66
2563 18787 SIERADZKI RAFAŁ ŚWINOUJŚCIE (POL) 2077 M (2194) 00:33:54 +19:10 00:26:30 09:35:06.69
2564 15115 WIKLAK Adam AgMa Projekt (POL) 2078 M (2051) 00:33:54 +19:10 00:26:13 09:35:06.91
2565 15076 JESIOŁOWSKA Żaneta Rudno (POL) 487 K (583) 00:33:54 +19:10 00:27:05 09:35:06.99
2566 15201 SMOCZYŃSKA Barbara Ruliński Running Team (POL) 488 K (585) 00:33:55 +19:11 00:27:06 09:35:07.17
2567 14647 SARNA Aneta Skierniewickie Poranki Biegowe (POL) 489 K (12) 00:33:55 +19:11 00:17:26 09:35:07.33
2568 10360 BIERNAT Mariusz Nowe Gulczewo (POL) 2079 M (3305) 00:33:55 +19:11 00:29:18 09:35:07.59
2569 17967 FIJALKOWSKI Radoslaw CROSSFIT GCW (POL) 2080 M (2214) 00:33:55 +19:11 00:26:32 09:35:07.81
2570 17295 KOWALSKI Marcin Warszawa (POL) 2081 M (2151) 00:33:56 +19:12 00:26:25 09:35:08.25
2571 15998 MIKSZTA Grzegorz Tychy (POL) 2082 M (1890) 00:33:56 +19:12 00:25:46 09:35:08.34
2572 15866 YU zhigang Warsaw (POL) 2083 M (3482) 00:33:56 +19:12 00:29:52 09:35:08.67
2573 17732 ZIELIŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 2084 M (2222) 00:33:56 +19:12 00:26:33 09:35:08.75
2574 17848 BIALEK Tomasz Gcw (POL) 2085 M (2211) 00:33:56 +19:12 00:26:32 09:35:08.76
2575 15516 MAZUR DANIEL KOZIENICE (POL) 2086 M (2015) 00:33:56 +19:12 00:26:07 09:35:08.91
2576 17008 QU QINGQING WARSAW (CHN) 490 K (1265) 00:33:56 +19:12 00:29:53 09:35:08.93
2577 13188 BRODA Monika Warszawa (POL) 491 K (418) 00:33:57 +19:13 00:26:12 09:35:09.01
2578 12453 PIOTROWSKI Jacek Warszawa (POL) 2087 M (2134) 00:33:57 +19:13 00:26:24 09:35:09.02
2579 12699 PRIMKE Aleksander Warszawa (POL) 2088 M (2384) 00:33:57 +19:13 00:27:02 09:35:09.36
2580 13845 FEDOROWICZ Łukasz warszawa (POL) 2089 M (2382) 00:33:57 +19:13 00:27:01 09:35:09.49
2581 14237 OMARI Ahmed Warsaw (POL) 2090 M (983) 00:33:57 +19:13 00:23:16 09:35:09.69
2582 18602 JAKUBOWSKI Wojciech Warszawa (POL) 2091 M (1963) 00:33:57 +19:13 00:25:58 09:35:09.74
2583 15699 SANCHEZ GAMERO MANOLO SAN JOSE DE LA RINCONADA (ESP) 2092 M (3588) 00:33:58 +19:14 00:30:10 09:35:10.00
2584 14920 WYATT James Warszawa (POL) 2093 M (2113) 00:33:58 +19:14 00:26:22 09:35:10.01
2585 17712 SAHAIDAK Anna Live Well at Citi (POL) 492 K (392) 00:33:58 +19:14 00:26:04 09:35:10.25
2586 17679 DEMBSKI Jerzy Live Well at Citi (POL) 2094 M (2000) 00:33:58 +19:14 00:26:04 09:35:10.44
2587 13135 OSIENNIK Magdalena Józefosław (POL) 493 K (600) 00:33:58 +19:14 00:27:10 09:35:10.56
2588 12056 JOWSA Arkadiusz Sunday Runners (POL) 2095 M (1962) 00:33:58 +19:14 00:25:58 09:35:10.72
2589 11641 CIESLAK Krzysztof Kutno (POL) 2096 M (2123) 00:33:58 +19:14 00:26:22 09:35:10.92
2590 17805 SZYMCZYK Paweł Warszawa (POL) 2097 M (1992) 00:33:59 +19:15 00:26:03 09:35:11.12
2591 13867 BRYNIARSKI Piotr Nowy Targ (POL) 2098 M (1930) 00:33:59 +19:15 00:25:53 09:35:11.22
2592 11374 BIAŁECKI Paweł NeON Team (POL) 2099 M (2141) 00:33:59 +19:15 00:26:24 09:35:11.51
2593 15994 ŻOCHOWSKI Michał Ząbki (POL) 2100 M (2117) 00:33:59 +19:15 00:26:22 09:35:11.53
2594 14371 WITKOWSKI Miłosz Tomaszów Mazowiecki (POL) 2101 M (1710) 00:33:59 +19:15 00:25:16 09:35:11.81
2595 18542 RUSIN Michał Jabłonna (POL) 2102 M (2301) 00:33:59 +19:15 00:26:47 09:35:11.98
2596 11118 MICHALSKI Tomasz Piastów (POL) 2103 M (2325) 00:34:00 +19:16 00:26:51 09:35:12.08
2597 18540 RUSIN Bartosz Jabłonna (POL) 2104 M (2297) 00:34:00 +19:16 00:26:47 09:35:12.30
2598 12885 MALER Władysław Warszawa (POL) 2105 M (2347) 00:34:00 +19:16 00:26:55 09:35:12.83
2599 14478 SKIBIŃSKI Paweł STRABAG (POL) 2106 M (2203) 00:34:01 +19:17 00:26:32 09:35:13.35
2600 14898 ZIMOCHOCKI Paweł Sochaczew (POL) 2107 M (2179) 00:34:01 +19:17 00:26:28 09:35:13.45
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.17522502 s

Sponsor główny: