ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25 26  27  28 29 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2601. 5363 KULESH Pavel Run4Fun.by (BLR) M30
2602. 4934 KULESZA Agnieszka Trucht Tarchomin Team (POL) K18
2603. 5240 KULETA-KOWALSKA Barbara Pruszków (POL) K40
2604. 4258 KULICKI Krzysztof Częstochowa (POL) M30
2605. 4112 KULIGOWSKI Robert Zagnańsk Biega (POL) M40
2606. 858 KULIK Wojciech Lubliniec (POL) M18
2607. 6756 KULIK-STAWSKA Justyna (POL) K30
2608. 1359 KULISZ Michał Bytom (POL) M40
2609. 6610 KULI¦ Mateusz (POL) M18
2610. 1729 KULMA Ewelina Mińsk Mazowiecki (POL) K30
2611. 5007 KULWIKOWSKI Rafał Lębork (POL) M30
2612. 6312 KUMALA Sebastian Będkowice (POL) M30
2613. 1702 KUMAR Ashutosh Warsaw (IND) M30
2614. 3617 KUMOR Dagmara Runners Team Kalka (POL) K30
2615. 4796 KUNC Oliver WITC (CZE) M18
2616. 3307 KUNDYS Piotr Radom (POL) M40
2617. 108 KUNECKI Dariusz WKB Maratończyk Włocławek (POL) M30
2618. 1831 KUNICKI Marcin EDC runners (POL) M40
2619. 5405 KUNKA Piotr Team ZabieganeDni (POL) M30
2620. 4147 KUPCZYK Tomasz Łomianki Dolne (POL) M40
2621. 4656 KUPISZ Konrad Grodzisk Mazowiecki (POL) M30
2622. 3061 KUPKA Jacek Kędzierzyn-KoĽle (POL) M30
2623. 4896 KUREK Andrzej Warszawa (POL) M60
2624. 2464 KUREK Bartosz Trek Club (POL) M18
2625. 4582 KUREK JACEK BIEGAM PO WOLI (POL) M40
2626. 2906 KUREK Mariusz Maratończyk Dębica (POL) M40
2627. 3047 KUREK Michał Kraków (POL) M30
2628. 5709 KUREK Tomasz lub wybierz z listy (POL) M40
2629. 4924 KUREL EDYTA Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL) K40
2630. 3312 KURIATA Kamil Warszawa (POL) M40
2631. 1834 KURIATA ROBERT ZLB ZŁOTORYJA (POL) M50
2632. 6301 KURKIEWICZ Andrzej Franciszkow (POL) M40
2633. 3502 KURMANEK MARIUSZ KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD (POL) M40
2634. 4330 KUROWSKI Adam Litwin Triathlon Team (POL) M40
2635. 6152 KUROWSKI Maciej Warszawa (POL) M30
2636. 4797 KURPIEWSKI Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki (POL) M50
2637. 3412 KURZAWA Sławomir T-Mobile Sport Team (POL) M50
2638. 3769 KURZEJEWSKI Piotr Bychawa Runner's (POL) M30
2639. 2497 KURZELOWSKI Damian Biegnę dla Bartka (POL) M40
2640. 3537 KURZYDŁO RADOSLAW Warszawa (POL) M40
2641. 5252 KUSHNIR Oleh Janki (UKR) M18
2642. 3347 KUSTRA Łukasz street run Radom (POL) M30
2643. 1893 KUSY Rafał Olza Cieszyn (POL) M40
2644. 3824 KUSZEWSKI Waldemar WIĘCBORK (POL) M40
2645. 2321 KUTER Krzysztof KuĽnia Triathlonu (POL) M30
2646. 2831 KUTERA Damian Czarnecki Run Team (POL) M30
2647. 3589 KUTYŁOWSKI Mariusz Warszawa (POL) M30
2648. 3966 KUZIOR Ewa Myszków (POL) K30
2649. 3275 KUZYK Katarzyna Koblenz (GER) K30
2650. 2208 KU¬MA Krzysztof Grupa Biegaczy Skórzec Biega (POL) M40
2651. 3329 KU¬MA MIROSŁAW PSSE Siedlce (POL) M60
2652. 1225 KU¬MICKI Marcin Borzęcin Duży (POL) M40
2653. 4104 KU¬NIARSKI Paweł T-Mobile Sport Team (POL) M30
2654. 2567 KVAK Stefan GLADIATOR MICHALOVCE (SVK) M40
2655. 4929 KVASNYTSIA Viktor Cherwonograd (UKR) M18
2656. 1123 KWACZYŃSKI Daniel Warszawa (POL) M30
2657. 23 KWAMBAI Antonina (KEN) K18
2658. 6001 KWAPIŃSKI Mirosław P.U.H Mirex (POL) M50
2659. 2417 KWAPIS Aleksander opacz-kolonia (POL) M18
2660. 4702 KWASNIEWSKI Tadeusz Lędziny (POL) M30
2661. 2503 KWA¦NIEWICZ Przemysław Tychy (POL) M18
2662. 1083 KWA¦NIEWSKA Malwina Matner Running Team (POL) K30
2663. 4421 KWA¦NIEWSKI Benedykt ZABIEGANI OLSZTYN (POL) M60
2664. 3451 KWIATEK Tomasz Pruszków (POL) M30
2665. 4059 KWIATEK Tomasz JacekBiega Running Team (POL) M30
2666. 4978 KWIATKOWSKA Katarzyna ŻERNICA (POL) K40
2667. 4985 KWIATKOWSKI Grzegorz Żernica (POL) M40
2668. 4740 KWIATKOWSKI Marcin KwiatkowscyTeam (POL) M40
2669. 5011 KWIATKOWSKI Damian GKS Stawiski (POL) M18
2670. 3748 KWIATKOWSKI Maciej KWIATEK (POL) M50
2671. 3746 KWIATKOWSKI Piotr Bydgoszcz (POL) M30
2672. 5659 KWIATKOWSKI Ryszard 1963 (POL) M50
2673. 4451 KWIATKOWSKI Wojciech TSA Sandomierz (POL) M30
2674. 1858 KWIECIEŃ jacek Markowi Biegacze (POL) M60
2675. 2912 KWIECIEŃ Tomasz Los Rojos Pantalones (POL) M40
2676. 1398 KWIECIŃSKI Feliks Wolin (POL) M18
2677. 1449 KWIECIŃSKI Sebastian Szymanowski Triathlon Team (POL) M40
2678. 5464 KWINTA Andrzej WARSZAWA (POL) M40
2679. 3429 KWINTA Maciej Wrocław (POL) M40
2680. 1339 KWINTAL Łukasz Radom (POL) M30
2681. 4 KYEVA Cosmas Machakos Athletics Club (KEN) M30
2682. 5537 KYOI YASUMASA Drunk Samrai (JPN) M40
2683. 2231 KYRCZ Barbara Dankowice (POL) K30
2684. 2126 KYRCZ Mirosław MirasTEAM (POL) M30
2685. 2638 LABA Anna Warszawa (POL) K30
2686. 3880 ŁABĘCKA Agata Klub Biegacza Rtv Euro Agd (POL) K30
2687. 2311 ŁABĘDA Stanisław Nasielsk Baszta Team (POL) M40
2688. 3587 ŁABĘDZKI Konrad Adidas Runners Warsaw (POL) M30
2689. 6437 ŁABĘD¬ Artur ITMBW Kraków (POL) M18
2690. 1405 ŁABĘD¬ Maciej Krwawe Suty Run&Bike (POL) M30
2691. 3448 ŁABENDA Piotr Terenowa Masakra Team (POL) M40
2692. 1151 LABISZAK Ela Zabiegani z Le¶nej (POL) K30
2693. 896 ŁACH agnieszka warszawa (POL) K40
2694. 2120 ŁACH Łukasz BAD (PUR) M40
2695. 4748 LACH Przemysław Lewniowa (POL) M18
2696. 4699 LACHERA Bogusław Night Runners Zabrze (POL) M60
2697. 4698 LACHERA Marysia Night Runners Zabrze (POL) K50
2698. 5406 LACHOWICZ Dariusz Brak (POL) M30
2699. 5338 LACHTARA Marta Ostrołęka 8 (POL) K30
2700. 1098 ŁˇCZNY Jarosław PBSLA (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.30241680 s

Sponsor główny: