ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25
26
27
28
29
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
2601.
3393
GRZELAK karina
Rozbiegany Koszalin (POL)
K40
2602.
3394
SZCZEPANEK Piotr
KLUB BIEGACZA JURUND Szczytno (POL)
M50
2603.
3395
MI¦KIEWICZ Piotr
PZU SPORT TEAM (POL)
M50
2604.
3396
RANISZEWSKI Paweł
Niezrzeszony (POL)
M50
2605.
3397
BADURA wojtek
zielonatrafffka i biały puuuch (POL)
M50
2606.
3398
BORZUTA Jarosław
W±wał (POL)
M40
2607.
3399
KALISKI Sławomir
AZS UWM Olsztyn (POL)
M30
2608.
3400
SOBCZAK Joanna
Warszawa (POL)
K40
2609.
3401
TABAKA Tomasz
Inżynieria Biegania (POL)
M40
2610.
3402
ZAŁUBSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M18
2611.
3403
MAROLO GIUSEPPE
ASD LE TARTARUGHE (POL)
M60
2612.
3404
GRZYWIŃSKI Krystian
Rumia (POL)
M18
2613.
3405
NUNZIATA SALVATORE
le tartarughe asd (POL)
M40
2614.
3406
RZEPNIEWSKI Łukasz
MOYA (POL)
M40
2615.
3407
GIUGLIANO alessio
le tartarughe asd (POL)
M50
2616.
3408
WAWRZUTA Paweł
Bielsko-Biała (POL)
M18
2617.
3409
PETRYKA Wojciech
Raszyn (POL)
M40
2618.
3410
FLORIO FRANCESCO
le tartarugheasd (POL)
M60
2619.
3411
FIORENTE ANTONIO
le tartarughe asd (POL)
M40
2620.
3412
KURZAWA Sławomir
T-Mobile Sport Team (POL)
M50
2621.
3413
ASIŃSKI Piotr
Orange Polska (POL)
M40
2622.
3414
FIORENTE DANIELE
le tartarughe asd (POL)
M40
2623.
3415
NOWACZYK Kuba
Bydgoszcz (POL)
M30
2624.
3416
SMOLIŃSKI Mateusz
GoMokotów (POL)
M30
2625.
3417
COZZOLINO govanni
le tartarughe asd (POL)
M60
2626.
3418
JURCZUK Katarzyna
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
K30
2627.
3419
CATAPANO FELICE
le tartarughe asd (POL)
M50
2628.
3420
BIANCO EMILIO
le tartarughe asd (POL)
M40
2629.
3421
STEFAŃSKI Antoni
Lędziny (POL)
M50
2630.
3422
KAJAK Mirosław
Truchtacz.pl (POL)
M60
2631.
3423
BOROWSKI Andrzej
Rozbiegane Działdowo (POL)
M60
2632.
3424
AMBROSIO GIUSEPPE
le tartarughe asd (POL)
M40
2633.
3425
SIWOŃ EWA
Smashing P±pkins (POL)
K40
2634.
3426
AGNELLO FABIO
LE TARTARUGHE ASD (POL)
M40
2635.
3427
POPOV Gennadii
Kharkiv (UKR)
M30
2636.
3428
SOBCZYK Basia
Rozbiegamy Nowy Dwór (POL)
K40
2637.
3429
KWINTA Maciej
Wrocław (POL)
M40
2638.
3430
DZIEDZIC Radosław
KĘDZIERZYN-KO¬LE (POL)
M40
2639.
3431
KOSIOREK Adam
BSAC Mokobody (POL)
M40
2640.
3432
SZNURA Maciej
Kędzierzyn-KoĽle (POL)
M40
2641.
3433
ZALEWSKI Franciszek
Tuptu¶ Otwock (POL)
M60
2642.
3434
KRUPA Jarosław
BSAC Mokobody (POL)
M50
2643.
3435
BARTCZAK robert
warszawa (POL)
M40
2644.
3436
BERENT Alina
Warszawa (POL)
K30
2645.
3437
BELOUSOV Pavel
Victoria (BLR)
M40
2646.
3438
SZUMLAK Krzysztof
OPOLE (POL)
M30
2647.
3439
WOJTYNIAK Łukasz
Warszawa (POL)
M40
2648.
3440
BARDZICKI Grzegorz
GET RUN (POL)
M30
2649.
3441
MALINOWSKA Izabela
Kra¶niczyn (POL)
K30
2650.
3442
GICZEWSKI Grzegorz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M50
2651.
3443
PIERNIKARSKI adam
milanowek (POL)
M30
2652.
3444
MALICKI Bogu¶
Skarżysko-Kamienna (POL)
M50
2653.
3445
KRZOSEK Błażej
Warsaw Run Club (POL)
M30
2654.
3446
DŁUGOZIMA Stanisław
akademia sportu medyk (POL)
M40
2655.
3447
SKONIECZNY Marcin
Fordon Runners-Puszczalscy-Biegacze -On the Move (POL)
M40
2656.
3448
ŁABENDA Piotr
Terenowa Masakra Team (POL)
M40
2657.
3449
GREŃ Krzysztof
Błonie (POL)
M40
2658.
3450
SADOCHA Rafał
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
2659.
3451
KWIATEK Tomasz
Pruszków (POL)
M30
2660.
3452
TARGOSZ Piotr
Olza Cieszyn (POL)
M40
2661.
3453
NABIAŁEK Piotr
Starglass Team (POL)
M30
2662.
3454
MODZELEWSKI Wiesław
StarglassTeam Ostrołęka (POL)
M50
2663.
3455
ŻOGAŁA Jan
HURAGAN LIGOTA (POL)
M40
2664.
3456
SERAFIN Piotr
RADOM (POL)
M30
2665.
3457
MODZELEWSKI Krzysztof
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL)
M50
2666.
3458
SULIMA MAGDALENA
WARSZAWA (POL)
K30
2667.
3459
KALISZUK Janusz
Biała Podlaska (POL)
M40
2668.
3460
ZAJˇC Mateusz
ALBANNERS (POL)
M18
2669.
3461
CZOPEK Agnieszka
KB MCKiS Jaworzno (POL)
K40
2670.
3462
ORZECHOWSKA Żaneta
srtg gliwice (POL)
K30
2671.
3463
KOZAK Marcin
SAINT-GOBAIN SQUAD (POL)
M40
2672.
3464
KRYSIAK Dariusz
Uniwetsytet Ekonomiczny we Wrocławiu (POL)
M50
2673.
3465
PISOCKIJ Stanislav
Vegan (LTU)
M30
2674.
3466
KOWALCZYK-GROCHLA agata
KB MCKiS Jaworzno (POL)
K40
2675.
3467
TUROWSKI Wojciech
Ustka (POL)
M50
2676.
3468
GRABOWSKA Izabela
Kaczory (POL)
K30
2677.
3469
VEIKSA Albert
Visaginas (LTU)
M50
2678.
3470
SILKIN Piotr
Kretinga (LTU)
M70
2679.
3471
WOJTKOWIAK Paweł
Czarny Las (POL)
M40
2680.
3472
RˇCZKOWSKI Bartek
Warszawa (POL)
M40
2681.
3473
KACZMAREK Katarzyna
Srtg Gliwice (POL)
K40
2682.
3474
WI¦NIEWSKI Krzysztof
Wałbrzych (POL)
M40
2683.
3475
GAJEK HALINA
TIGERS PRUDNIK/RUNNES TEM NYSA (POL)
K40
2684.
3476
TARTANUS MARCIN
Running OSP Polesie (POL)
M40
2685.
3477
BANDUR Grzegorz
KB MANIAC POZNAN (POL)
M30
2686.
3478
PURA Mirosław
Siemiatycze (POL)
M50
2687.
3479
BONIECKI Maciej
GET RUN (POL)
M30
2688.
3480
MŁYŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M18
2689.
3481
ŁOSKOT Marek
Wałbrzych (POL)
M40
2690.
3482
JĘDRZEJEWSKI Slawomir
Płock (POL)
M50
2691.
3483
DĘBOWSKI Marcin
IKS Ataka Elbl±g (POL)
M40
2692.
3484
POLAK KRZYSZTOF
MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY (POL)
M40
2693.
3485
SZYSZKOWSKI Wojciech
Staszów (POL)
M30
2694.
3486
MAŁKUS Tomasz
Running OSP Polesie (POL)
M40
2695.
3487
KĘDZIORA Mariusz
Running OSP Polesie (POL)
M40
2696.
3488
MAZUR Krzysztof
Opel Active Team (POL)
M40
2697.
3489
BˇCZEK Piotr
Orange Polska (POL)
M30
2698.
3490
KĘDZIORA Agnieszka
Running OSP Polesie (POL)
K40
2699.
3491
SOBIEŃ Tomasz
Warszawa (POL)
M30
2700.
3492
WACH Monika
DREAM RUN (POL)
K40