ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25 26  27  28 29 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2601 17182 ŻŁAK Anna Adidas Runners Warsaw (POL) 494 K (243) 00:34:01 +19:17 00:24:51 09:35:13.50
2602 16944 PUŁAWSKA Joanna bOsman 42195 (POL) 495 K (131) 00:34:02 +19:18 00:23:32 09:35:14.08
2603 13683 SŁOMKA Maciej Stowarzyszenie Nasza Świerczyna (POL) 2108 M (2127) 00:34:02 +19:18 00:26:23 09:35:14.25
2604 15753 SZYMANOWSKI Tomasz Atman (POL) 2109 M (2274) 00:34:02 +19:18 00:26:42 09:35:14.29
2605 12656 BANAŚ Michał Warszawa (POL) 2110 M (2286) 00:34:02 +19:18 00:26:45 09:35:14.37
2606 17826 BUCHYNSKYI Taras Polska. Warszawa (UKR) 2111 M (1657) 00:34:02 +19:18 00:25:09 09:35:14.40
2607 11732 ZIMOWSKI Maciej Ciechanów (POL) 2112 M (2293) 00:34:02 +19:18 00:26:46 09:35:14.49
2608 12674 SOSIŃSKA Anna Bestie OCR Legionowo (POL) 496 K (579) 00:34:02 +19:18 00:27:05 09:35:14.53
2609 19182 BOJKO Agnieszka Warszawa (POL) 497 K (582) 00:34:02 +19:18 00:27:05 09:35:14.76
2610 11589 MADEJ Anna Aluzyjna (POL) 498 K (523) 00:34:03 +19:19 00:26:47 09:35:15.04
2611 14339 MAŃK Michalina Skrzeszew (POL) 499 K (441) 00:34:03 +19:19 00:26:19 09:35:15.11
2612 16225 ALEKSANDROWICZ Jacek Warszawa (POL) 2113 M (2224) 00:34:03 +19:19 00:26:34 09:35:15.11
2613 17343 LESZCZYŃSKI Marcin Dobromiejskiego Klub Biegacza ODCISK (POL) 2114 M (2269) 00:34:03 +19:19 00:26:41 09:35:15.45
2614 12894 SKRZYPKOWSKI maciej Warszawa (POL) 2115 M (871) 00:34:03 +19:19 00:22:50 09:35:15.78
2615 19066 OPALA Marcin (POL) 2116 M (2295) 00:34:03 +19:19 00:26:46 09:35:15.80
2616 16802 POBIKROWSKA Anna Runs in the Family (POL) 500 K (542) 00:34:03 +19:19 00:26:53 09:35:15.90
2617 17321 PIOTROWSKA Emilia Warszawa (POL) 501 K (598) 00:34:03 +19:19 00:27:08 09:35:15.91
2618 19067 LASKOWSKI Kamil (POL) 2117 M (2305) 00:34:04 +19:20 00:26:48 09:35:16.48
2619 16003 SUTY Eliza Radom (POL) 502 K (614) 00:34:04 +19:20 00:27:15 09:35:16.50
2620 17557 BUDA Kamil Pajęczno (POL) 2118 M (2355) 00:34:04 +19:20 00:26:57 09:35:16.68
2621 14303 KUREK Piotr Warszawa (POL) 2119 M (2311) 00:34:05 +19:21 00:26:49 09:35:17.04
2622 11232 FILIPEK Dariusz Warbud Running Team (POL) 2120 M (2273) 00:34:05 +19:21 00:26:42 09:35:17.28
2623 19128 KUCZMARA Antonina (POL) 503 K (430) 00:34:05 +19:21 00:26:15 09:35:17.40
2624 14197 KOWALEWSKI Rafał Warszawa (POL) 2121 M (2220) 00:34:05 +19:21 00:26:33 09:35:17.64
2625 13666 STEBLECKI Mikołaj Smeg Polska (POL) 2122 M (2296) 00:34:05 +19:21 00:26:46 09:35:17.81
2626 13392 KAWCZYNSKI Dariusz Warszawa (POL) 2123 M (1866) 00:34:06 +19:22 00:25:42 09:35:18.06
2627 10461 CIEŚLA Piotr Niebieska Drużyna BOP (POL) 2124 M (2379) 00:34:06 +19:22 00:27:01 09:35:18.08
2628 17608 HERNACKI Robert Kozienice (POL) 2125 M (1781) 00:34:06 +19:22 00:25:26 09:35:18.23
2629 12150 ZAPIÓR Wojciech Warszawa (POL) 2126 M (2268) 00:34:06 +19:22 00:26:41 09:35:18.31
2630 11053 FOK Tomasz #podkarpacki_dzik (POL) 2127 M (2316) 00:34:06 +19:22 00:26:49 09:35:18.41
2631 18635 DUDEK Dariusz Tree Capital Sp. z o.o. (POL) 2128 M (2278) 00:34:06 +19:22 00:26:43 09:35:18.70
2632 15752 SOKÓŁ Przemysław Białystok (POL) 2129 M (2420) 00:34:06 +19:22 00:27:07 09:35:18.81
2633 17095 REDA Adam Warszawa (POL) 2130 M (2397) 00:34:07 +19:23 00:27:04 09:35:19.29
2634 13063 MAJEWSKI Rafał Przysucha (POL) 2131 M (2304) 00:34:07 +19:23 00:26:48 09:35:19.32
2635 11473 KOLAKOWSKI Aleksander Warszawa (POL) 2132 M (3662) 00:34:07 +19:23 00:30:23 09:35:19.65
2636 18375 KOŚCIUCZUK Piotr Legionowo (POL) P 2133 M (1683) 00:34:07 +19:23 00:25:12 09:35:19.97
2637 10802 KALETA Michał (POL) 2134 M (2068) 00:34:08 +19:24 00:26:16 09:35:20.01
2638 18834 MUTSCHMANN Krzysztof Warszawa (POL) 2135 M (2503) 00:34:08 +19:24 00:27:20 09:35:20.07
2639 19044 ZIELIŃSKI Dominik BRACTWO BIEGOWE BGK (POL) 2136 M (1423) 00:34:08 +19:24 00:24:37 09:35:20.13
2640 18132 CZECHOWSKA Marta Warszawa (POL) 504 K (630) 00:34:08 +19:24 00:27:20 09:35:20.35
2641 16702 ŁASKI Mikołaj Husaria Race Team (POL) 2137 M (2153) 00:34:08 +19:24 00:26:25 09:35:20.37
2642 13562 SZYMANIAK Michał Kisielany Kuce (POL) 2138 M (2180) 00:34:08 +19:24 00:26:28 09:35:20.57
2643 15906 LUDWIKOWSKI Szymon Meczowa (POL) 2139 M (2073) 00:34:08 +19:24 00:26:16 09:35:20.68
2644 16710 DANILEWICZ Adrian Oława (POL) 2140 M (2034) 00:34:09 +19:25 00:26:11 09:35:21.00
2645 15473 ALEKSANDROWICZ Jolanta Warszawa (POL) 505 K (511) 00:34:09 +19:25 00:26:40 09:35:21.19
2646 15110 MAKSIMOWSKI Tomasz Milanówek (POL) 2141 M (2208) 00:34:09 +19:25 00:26:32 09:35:21.44
2647 16711 CYMERMAN Katarzyna Adrian Danilewicz Group (POL) 506 K (417) 00:34:09 +19:25 00:26:11 09:35:21.54
2648 17913 STANKIEWICZ Paweł Warszawa (POL) 2142 M (2002) 00:34:09 +19:25 00:26:04 09:35:21.77
2649 11207 PRZYŻYCKA Monika Grodzisk Mazowiecki (POL) 507 K (1173) 00:34:09 +19:25 00:29:34 09:35:21.83
2650 12904 SIRODZKI Zbigniew Warszawa (POL) 2143 M (2105) 00:34:10 +19:26 00:26:20 09:35:22.32
2651 16370 BUDEK Adrian Wołomin (POL) 2144 M (2335) 00:34:10 +19:26 00:26:53 09:35:22.43
2652 12648 PYŚNIAK SEBASTIAN BŁONIE (POL) 2145 M (2330) 00:34:10 +19:26 00:26:52 09:35:22.50
2653 17291 PESZEK Agnieszka Czarny Las (POL) 508 K (608) 00:34:10 +19:26 00:27:13 09:35:22.76
2654 17211 MICHAŁEK Konrad ZSP Sława (POL) 2146 M (2094) 00:34:11 +19:27 00:26:19 09:35:23.12
2655 14464 NOWICKI Michał STRABAG Sp. z o.o. (POL) 2147 M (1513) 00:34:11 +19:27 00:24:48 09:35:23.17
2656 17240 DMOWSKA Hanna Warszawa (POL) 509 K (615) 00:34:11 +19:27 00:27:16 09:35:23.40
2657 12926 GAŁKA Aleksandra Łódź (POL) 510 K (567) 00:34:11 +19:27 00:27:02 09:35:23.44
2658 15001 KOMOSA Kamil Pruszków (POL) 2148 M (2044) 00:34:11 +19:27 00:26:12 09:35:23.78
2659 18634 DOMAGAŁA Joanna Siedlce (POL) 511 K (400) 00:34:11 +19:27 00:26:06 09:35:23.83
2660 14105 GRABOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 2149 M (2372) 00:34:12 +19:28 00:27:00 09:35:24.10
2661 15074 KRÓL Krzysztof Warszawa (POL) 2150 M (1207) 00:34:12 +19:28 00:24:01 09:35:24.94
2662 11866 SIKORA Konrad Piotrków Trybunalski (POL) 2151 M (2490) 00:34:13 +19:29 00:27:17 09:35:25.19
2663 17224 POWROŹNIK Ola Warszawa (POL) 512 K (545) 00:34:13 +19:29 00:26:54 09:35:25.33
2664 11381 OZGA Anna Warszawa (POL) 513 K (1236) 00:34:13 +19:29 00:29:48 09:35:25.37
2665 15155 OLEJNICZAK Przemysław Warszawa (POL) 2152 M (1893) 00:34:13 +19:29 00:25:46 09:35:25.48
2666 14143 MUZYKA Marek Wieliszew Heron Team (POL) 2153 M (2023) 00:34:13 +19:29 00:26:09 09:35:25.55
2667 18610 NOWOSIELSKA Agnieszka Siedlce (POL) 514 K (413) 00:34:13 +19:29 00:26:09 09:35:25.81
2668 13908 TUCHOLSKA Alicja Warszawa (POL) 515 K (640) 00:34:13 +19:29 00:27:23 09:35:25.92
2669 11868 TERESIK Pawel Witow kolonia 7g (POL) 2154 M (2493) 00:34:14 +19:30 00:27:18 09:35:26.21
2670 17547 KLUKOWSKI Kamil Warszawa (POL) 2155 M (2225) 00:34:14 +19:30 00:26:34 09:35:26.26
2671 16159 JELONEK Damian Warszawa (POL) 2156 M (2466) 00:34:14 +19:30 00:27:14 09:35:26.26
2672 18873 WUS Jędrzej Carsmile (POL) 2157 M (2226) 00:34:14 +19:30 00:26:34 09:35:26.33
2673 16322 JASIEWICZ Tomasz WARSZAWA (POL) 2158 M (2192) 00:34:14 +19:30 00:26:30 09:35:26.35
2674 14312 WOŁOWSKI Kamil Warszawa (POL) 2159 M (2232) 00:34:15 +19:31 00:26:35 09:35:27.06
2675 18410 DĄBROWA Aleksandra Warszawa (POL) 516 K (606) 00:34:15 +19:31 00:27:13 09:35:27.09
2676 18603 ELŻANOWSKI Jeremi ACO Poland Running TEAM (POL) 2160 M (2125) 00:34:16 +19:32 00:26:23 09:35:28.06
2677 18096 JUSIŃSKI Michał Sochaczew (POL) 2161 M (3434) 00:34:16 +19:32 00:29:43 09:35:28.25
2678 17001 CULJAK Ula AegonRun (POL) 517 K (352) 00:34:16 +19:32 00:25:48 09:35:28.46
2679 18314 RACZYŃSKA Sylwia Warszawa (PYF) 518 K (603) 00:34:16 +19:32 00:27:11 09:35:28.68
2680 11378 STYPUŁA Patrycja Warszawa (POL) 519 K (596) 00:34:16 +19:32 00:27:08 09:35:28.86
2681 12933 DOMARADZKI Paweł Warszawa (POL) 2162 M (2257) 00:34:17 +19:33 00:26:39 09:35:29.00
2682 17832 BANASZEK Aleksander Kobyłka (POL) 2163 M (2250) 00:34:17 +19:33 00:26:38 09:35:29.43
2683 16904 BZURA Justyna Warszawa (POL) 520 K (642) 00:34:18 +19:34 00:27:24 09:35:30.20
2684 12088 JAKUBCZYK Maciej Warszawa (POL) 2164 M (1788) 00:34:18 +19:34 00:25:27 09:35:30.23
2685 12711 JAGLARSKA Anna Warszawa (POL) 521 K (387) 00:34:19 +19:35 00:26:00 09:35:31.08
2686 16248 KIEJKO Kamil Stock (POL) 2165 M (2491) 00:34:19 +19:35 00:27:17 09:35:31.36
2687 15326 FUKOWSKI Damian Dream Run (POL) 2166 M (2132) 00:34:19 +19:35 00:26:23 09:35:31.75
2688 16478 ŚNIEŻEK Marcin Sosnowiec (POL) 2167 M (2339) 00:34:19 +19:35 00:26:53 09:35:31.84
2689 11398 KOZAK Kamila Bolesławiec (POL) 522 K (376) 00:34:20 +19:36 00:25:58 09:35:32.15
2690 12968 MIELCARZ Marcin Warszawa (POL) 2168 M (2334) 00:34:20 +19:36 00:26:53 09:35:32.42
2691 11025 KROMPIEWSKI Martin Walbrzych (POL) 2169 M (2251) 00:34:20 +19:36 00:26:38 09:35:32.46
2692 16689 DEMBIŃSKA Katarzyna Przasnysz (POL) 523 K (472) 00:34:21 +19:37 00:26:31 09:35:33.09
2693 13993 WOJCIECHOWSKA Magdalena Bractwo Biegowe Bank Gospodarstwa Krajowego (POL) 524 K (623) 00:34:21 +19:37 00:27:19 09:35:33.15
2694 13989 KONRADY Wojciech Warszawa (POL) 2170 M (2098) 00:34:21 +19:37 00:26:19 09:35:33.72
2695 18342 DROHOMIRECKI Michał Warszawa (POL) 2171 M (2394) 00:34:21 +19:37 00:27:03 09:35:33.86
2696 12732 ULMA Dariusz ULMA TEAM (POL) 2172 M (1151) 00:34:22 +19:38 00:23:53 09:35:34.25
2697 13921 HONCZAR Renata Płońsk (POL) 525 K (1523) 00:34:22 +19:38 00:30:45 09:35:34.42
2698 14573 RÓWNIEJKO Marek Maszewo (POL) 2173 M (2356) 00:34:22 +19:38 00:26:57 09:35:34.80
2699 17920 GROCHOWSKI Piotr Citi (POL) 2174 M (2167) 00:34:23 +19:39 00:26:27 09:35:35.03
2700 18677 CHACIŃSKI Marcin Dobczyn (POL) 2175 M (2244) 00:34:23 +19:39 00:26:37 09:35:35.62
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.38956881 s

Sponsor główny: