ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 21.097 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25 26  27  28 29 . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2601 4417 KOSTER Maciej Myszków (POL) 2375 M30 (898) 01:58:04 +54:00 01:56:04 10:58:04.36
2602 3966 KUZIOR Ewa Myszków (POL) 227 K30 (103) 01:58:04 +54:00 01:56:04 10:58:04.60
2603 3471 WOJTKOWIAK Paweł Czarny Las (POL) 2376 M40 (960) 01:58:05 +54:01 01:54:45 10:58:05.98
2604 4281 REINGRUBER Wojciech Warszawa (POL) 2377 M40 (1030) 01:58:06 +54:02 01:56:18 10:58:06.25
2605 6515 BARANOWSKI Andrzej TriWawa (POL) 2378 M30 (938) 01:58:06 +54:02 01:57:20 10:58:06.55
2606 4024 CZAPLA Arkadiusz Fat mama's sport club (POL) 2379 M40 (1027) 01:58:06 +54:02 01:56:13 10:58:06.95
2607 2785 STOPA Michał Poznań (POL) 2380 M40 (1097) 01:58:07 +54:03 01:57:38 10:58:07.24
2608 2355 ODROBINA Małgorzata Nadzieja Chwały (POL) 228 K40 (80) 01:58:07 +54:03 01:55:44 10:58:07.25
2609 2198 ADAMCZYK Jacek Chełm (POL) 2381 M50 (227) 01:58:08 +54:04 01:53:39 10:58:08.10
2610 5932 SIERZAN Kamil SEMEX (POL) 2382 M18 (276) 01:58:08 +54:04 01:54:18 10:58:08.32
2611 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) 229 K18 (47) 01:58:08 +54:04 01:54:08 10:58:08.65
2612 3668 LUPA Marcin GVT (POL) 2383 M30 (874) 01:58:09 +54:05 01:55:33 10:58:09.99
2613 6063 STANIKOWSKI Mariusz Radom (POL) 2384 M30 (861) 01:58:10 +54:06 01:55:20 10:58:10.11
2614 5056 MALINOWSKI Jacek Piła (POL) 2385 M50 (246) 01:58:10 +54:06 01:55:27 10:58:10.63
2615 6380 PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata OIRP Warszawa (POL) 230 K40 (77) 01:58:10 +54:06 01:55:38 10:58:10.84
2616 5070 MALINOWSKI Piotr stachowscy.eu (POL) 2386 M18 (287) 01:58:11 +54:07 01:55:28 10:58:11.03
2617 4476 TUJAKA Grzegorz Koszalin (POL) 2387 M18 (295) 01:58:11 +54:07 01:56:31 10:58:11.14
2618 1596 SAWUKAJTYS Paweł Zielonka (POL) 2388 M30 (846) 01:58:11 +54:07 01:54:59 10:58:11.55
2619 3896 SPIRYDOWICZ Wojciech WARSZAWA (POL) 2389 M30 (903) 01:58:11 +54:07 01:56:11 10:58:11.60
2620 5392 SZYMAŃSKI Piotr Sokół Kleczew (POL) 2390 M40 (970) 01:58:12 +54:08 01:55:01 10:58:12.13
2621 4064 BELOWSKI Leszek Chemik NOXY Puławy (POL) 2391 M60 (35) 01:58:14 +54:10 01:54:55 10:58:14.24
2622 2029 KARPIŃSKI Robert Spartanie Dzieciom (POL) 2392 M40 (930) 01:58:14 +54:10 01:54:17 10:58:14.37
2623 2758 BANASZKIEWICZ Mateusz Kabaret Młodych Panów (POL) 2393 M40 (985) 01:58:14 +54:10 01:55:22 10:58:14.64
2624 6500 WEREDA Marcin Oleśnica (POL) 2394 M18 (286) 01:58:15 +54:11 01:55:22 10:58:15.18
2625 1892 PODBIELSKI Mariusz Pruszków (POL) 2395 M40 (885) 01:58:15 +54:11 01:53:18 10:58:15.38
2626 2043 DAWIDZIAK Wojciech Oleśnica (POL) 2396 M18 (278) 01:58:15 +54:11 01:54:36 10:58:15.43
2627 4365 GAŁĄZKA PAWEŁ ABNEGAT WARSZAWA (POL) 2397 M40 (927) 01:58:15 +54:11 01:54:12 10:58:15.62
2628 4307 GOŁUBOWSKI Łukasz Białystok (POL) 2398 M30 (841) 01:58:17 +54:13 01:54:54 10:58:17.00
2629 1325 SULEJ Michał KB Biała Biega (POL) 2399 M30 (922) 01:58:17 +54:13 01:56:38 10:58:17.65
2630 5063 PUŹ Robert Warszawa (POL) 2400 M40 (968) 01:58:18 +54:14 01:55:00 10:58:18.45
2631 4986 FELIS Albert Warszawa (POL) 2401 M40 (940) 01:58:18 +54:14 01:54:24 10:58:18.54
2632 1744 HURFORD Simon 3Ms Road Running Club Swansea. Wales (GBR) 2402 M40 (961) 01:58:18 +54:14 01:54:49 10:58:18.68
2633 1109 ZWOLAKIEWICZ Przemysław NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA (POL) 2403 M40 (984) 01:58:18 +54:14 01:55:21 10:58:18.93
2634 1822 LAWTON Haley Paul Popham Road Running Club. Swansea (GBR) 231 K30 (91) 01:58:19 +54:15 01:54:49 10:58:19.27
2635 3014 SZWARC Piotr Warszawa (POL) 2404 M30 (858) 01:58:19 +54:15 01:55:15 10:58:19.47
2636 4182 KALKOWSKI Paweł ORT (POL) 2405 M40 (1038) 01:58:19 +54:15 01:56:22 10:58:19.87
2637 1833 ŠMAIŽYS VALDAS Vilnius (LTU) 2406 M40 (867) 01:58:20 +54:16 01:52:57 10:58:20.04
2638 1889 ZICKIS Tomas VIP (LTU) 2407 M30 (804) 01:58:21 +54:17 01:53:00 10:58:21.04
2639 5557 ROBINSON Tom Warsaw (POL) 2408 M30 (852) 01:58:21 +54:17 01:55:11 10:58:21.20
2640 3807 PIOTROWICZ Jakub Kraków (POL) 2409 M30 (892) 01:58:21 +54:17 01:55:54 10:58:21.45
2641 2343 FEARN Louis South Kent Harriers (GBR) 2410 M30 (850) 01:58:21 +54:17 01:55:07 10:58:21.94
2642 1275 BRULIŃSKI Kamil Łomża (POL) 2411 M30 (838) 01:58:23 +54:19 01:54:50 10:58:23.03
2643 5777 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa (POL) 232 K18 (46) 01:58:23 +54:19 01:53:55 10:58:23.06
2644 4429 BIELSKUS Rolandas TRITONAS (LTU) 2412 M30 (885) 01:58:23 +54:19 01:55:44 10:58:23.69
2645 6757 WALOCH Wioletta KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 233 K18 (50) 01:58:23 +54:19 01:55:26 10:58:23.83
2646 1542 BRULIŃSKI Rafał Akademia Sportu Medyk (POL) 2413 M40 (962) 01:58:23 +54:19 01:54:50 10:58:23.87
2647 1598 MARZEC Marcin Grzegorz Łomża (POL) 2414 M30 (839) 01:58:23 +54:19 01:54:50 10:58:23.92
2648 3288 DENCIKOWSKI Marek KB BiałaBiega (POL) 2415 M40 (1015) 01:58:23 +54:19 01:56:01 10:58:23.94
2649 4545 ROKUSZEWSKI Paweł JRG MIASTKO KP PSP BYTÓW (POL) 2416 M30 (873) 01:58:24 +54:20 01:55:33 10:58:24.14
2650 1895 ROMAŃCZUK Jarosław Kutno biega (POL) 2417 M50 (249) 01:58:24 +54:20 01:55:31 10:58:24.29
2651 5166 CURYŁO Wacław brak (POL) 2418 M50 (269) 01:58:24 +54:20 01:57:00 10:58:24.59
2652 6081 DOMAŃSKI Jerzy Otwock (POL) 2419 M50 (244) 01:58:27 +54:23 01:55:12 10:58:27.60
2653 4179 NICPOŃ Dominik Krapkowice (POL) 2420 M30 (866) 01:58:27 +54:23 01:55:23 10:58:27.88
2654 2592 BEER Michał Krapkowice (POL) 2421 M30 (867) 01:58:28 +54:24 01:55:24 10:58:28.00
2655 2352 BANASIAK Mirosław Warszawa (POL) 2422 M40 (921) 01:58:29 +54:25 01:54:05 10:58:29.58
2656 2012 GAJEWSKI Artur Al.wilanowska (POL) 2423 M30 (856) 01:58:29 +54:25 01:55:12 10:58:29.84
2657 3825 PAWLIK Piotr Live Well at Citi (POL) 2424 M40 (982) 01:58:29 +54:25 01:55:18 10:58:29.99
2658 2639 WICZUK-WICZEWSKI Marcin ORANGE POLSKA (POL) 2425 M40 (987) 01:58:30 +54:26 01:55:23 10:58:30.02
2659 3853 KAROLEWSKI Maciej Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) 2426 M30 (860) 01:58:31 +54:27 01:55:18 10:58:31.89
2660 3831 OSTÓJ MAREK KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL) 2427 M40 (981) 01:58:31 +54:27 01:55:18 10:58:31.89
2661 3164 WRÓBLEWSKI Sergiusz WKZ KOZIENICE (POL) 2428 M40 (1011) 01:58:32 +54:28 01:56:00 10:58:32.05
2662 4029 BALINSKI Daniel Warszaaa (POL) 2429 M40 (933) 01:58:32 +54:28 01:54:20 10:58:32.79
2663 5638 POŚNIK Karol Zakrzew (POL) 2430 M30 (843) 01:58:33 +54:29 01:54:55 10:58:33.02
2664 4185 DOMERACKI Damian Łochowo (POL) 2431 M30 (869) 01:58:33 +54:29 01:55:25 10:58:33.04
2665 6088 BULAVIN Oleg Dzerzhinsk (RUS) 2432 M40 (886) 01:58:33 +54:29 01:53:21 10:58:33.52
2666 4901 DUDA Jerzy Łosice (POL) 2433 M40 (974) 01:58:34 +54:30 01:55:06 10:58:34.22
2667 6424 TRUSKOLAS Michal (POL) 2434 M40 (964) 01:58:34 +54:30 01:54:53 10:58:34.82
2668 3053 DĄBROWSKI RAFAŁ Wasilków (POL) 2435 M30 (904) 01:58:35 +54:31 01:56:12 10:58:35.26
2669 4889 CZELEJ Rafał Biegający Świdnik (POL) 2436 M30 (905) 01:58:37 +54:33 01:56:12 10:58:37.84
2670 5052 LUBOWIECKI Konrad Biegający Świdnik (POL) 2437 M30 (907) 01:58:38 +54:34 01:56:13 10:58:38.66
2671 1723 WOŹNIAK JANUSZ PORMAT JEDLICZE BIEGA (POL) 2438 M50 (252) 01:58:41 +54:37 01:55:51 10:58:41.23
2672 5116 SZEWCZYK Artur Runners Team Jablonna (POL) 2439 M40 (975) 01:58:41 +54:37 01:55:06 10:58:41.27
2673 3714 TARNOGÓRSKA JUSTYNA WAWRZYNTEAM (POL) 234 K30 (98) 01:58:41 +54:37 01:55:15 10:58:41.71
2674 5692 SZEWCZYK Urszula Runners Team Jabłonna (POL) 235 K40 (73) 01:58:41 +54:37 01:55:07 10:58:41.72
2675 5804 POPŁOŃSKI Zbigniew Olszanka (POL) 2440 M40 (947) 01:58:42 +54:38 01:54:30 10:58:42.13
2676 5634 KUBACKI Sebastian Stal Niewiadów (POL) 2441 M30 (835) 01:58:42 +54:38 01:54:42 10:58:42.68
2677 4045 BEDNARSKI Krzysztof Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 2442 M18 (290) 01:58:43 +54:39 01:55:42 10:58:43.06
2678 3678 PAWLUK Anna Klub Sportowy Masters Brzeg (POL) 236 K30 (97) 01:58:43 +54:39 01:55:15 10:58:43.32
2679 1517 KUJATT Wojciech herbmaratonow.pl (POL) 2443 M40 (979) 01:58:43 +54:39 01:55:17 10:58:43.71
2680 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) 237 K18 (53) 01:58:44 +54:40 01:56:32 10:58:44.00
2681 2134 JĘDRAL Sebastian WARSZAWA (POL) 2444 M30 (884) 01:58:44 +54:40 01:55:43 10:58:44.37
2682 1617 NOWAK Przemysław Suchedniów (POL) 2445 M30 (823) 01:58:45 +54:41 01:54:22 10:58:45.77
2683 5460 WIĘCKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2446 M40 (966) 01:58:46 +54:42 01:54:54 10:58:46.05
2684 5511 WRÓBLEWSKI Wojciech SNG WILD DUCKS (POL) 2447 M40 (1059) 01:58:46 +54:42 01:56:54 10:58:46.41
2685 1498 OSIPOWICZ Kamil Warszawa (POL) 2448 M18 (282) 01:58:46 +54:42 01:55:03 10:58:46.48
2686 1576 OBAL Dariusz KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (POL) 2449 M40 (993) 01:58:46 +54:42 01:55:32 10:58:46.69
2687 1802 BADURA Ireneusz Warszawa (POL) 2450 M18 (331) 01:58:47 +54:43 01:58:25 10:58:47.03
2688 3732 SZTORCH Magdalena Gdynia (POL) 238 K50 (8) 01:58:47 +54:43 01:56:52 10:58:47.22
2689 6554 RYBAŁTOWSKI Jakub Tarchośfiry (POL) 2451 M18 (280) 01:58:47 +54:43 01:54:47 10:58:47.25
2690 4579 RYSIAWA Marek brak (POL) 2452 M40 (1014) 01:58:48 +54:44 01:56:01 10:58:48.27
2691 2999 SZYMCZAK agnieszka zabiezki (POL) 239 K30 (102) 01:58:48 +54:44 01:56:01 10:58:48.56
2692 3008 BOROWIECKI Roman Bronisławow (POL) 2453 M40 (1013) 01:58:48 +54:44 01:56:00 10:58:48.98
2693 2757 ROGOZIŃSKI Adam Nowa Iwiczna (POL) 2454 M30 (896) 01:58:49 +54:45 01:56:02 10:58:49.00
2694 6091 PRZYGOCKI Wojciech Poznań (POL) 2455 M30 (894) 01:58:49 +54:45 01:55:58 10:58:49.77
2695 6782 JAROŃSKI Przemysław (POL) 2456 M40 (956) 01:58:50 +54:46 01:54:42 10:58:50.05
2696 6423 WALOS Kamil Kot (POL) 2457 M30 (786) 01:58:51 +54:47 01:52:28 10:58:51.37
2697 2428 NEJFELD Waldemar BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM (POL) 2458 M40 (1008) 01:58:53 +54:49 01:55:56 10:58:53.48
2698 5147 PIĄTKIEWICZ Jacek POL RUN (POL) 2459 M40 (991) 01:58:53 +54:49 01:55:31 10:58:53.73
2699 3445 KRZOSEK Błażej Warsaw Run Club (POL) 2460 M30 (888) 01:58:54 +54:50 01:55:49 10:58:54.37
2700 5974 BARYŁOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2461 M40 (994) 01:58:55 +54:51 01:55:34 10:58:55.23
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.83762097 s

Sponsor główny: