ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 26 27  28  29 30 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2701 17473 BERKO-HAAS Joanna Piaseczno (POL) 526 K (610) 00:34:23 +19:39 00:27:13 09:35:35.94
2702 18222 BAUER Emilia Warszawa (POL) 527 K (422) 00:34:23 +19:39 00:26:13 09:35:35.95
2703 15395 GROCHOWSKI Bartłomiej Warszawa (POL) 2176 M (1185) 00:34:24 +19:40 00:23:59 09:35:36.27
2704 10340 BIERNACKI Wiesław Jasionów (POL) 2177 M (2447) 00:34:24 +19:40 00:27:12 09:35:36.28
2705 17370 SYLLA Bartosz Warszawa (POL) 2178 M (2241) 00:34:24 +19:40 00:26:37 09:35:36.29
2706 15820 STACHACZ Mirosław ZPHU DREWMAX (POL) 2179 M (2520) 00:34:24 +19:40 00:27:21 09:35:36.81
2707 17266 BATOR Zbigniew Warszawa (POL) 2180 M (2488) 00:34:24 +19:40 00:27:16 09:35:36.95
2708 17921 KAPLAN Tomasz Kukula Disco (POL) 2181 M (1845) 00:34:25 +19:41 00:25:39 09:35:37.10
2709 18364 WROBEL Pawel Live Well at Citi (POL) 2182 M (2176) 00:34:25 +19:41 00:26:28 09:35:37.27
2710 15727 GUDEL Andrzej Warszawa (POL) 2183 M (2367) 00:34:25 +19:41 00:26:59 09:35:37.56
2711 17021 KOPIŃSKI Jakub Warszawa (POL) 2184 M (2406) 00:34:25 +19:41 00:27:05 09:35:37.57
2712 13917 FRANCISZKOWICZ Mariola Akademia Sportu Medyk (POL) 528 K (550) 00:34:26 +19:42 00:26:57 09:35:38.01
2713 19477 BIERNACKI Tomasz (POL) 2185 M (1595) 00:34:26 +19:42 00:25:00 09:35:38.27
2714 12496 LEWICKI SŁAWOMIR SAGE (POL) 2186 M (2177) 00:34:26 +19:42 00:26:28 09:35:38.33
2715 11263 TOMASZEWSKA Urszula Zabiegany Wołomin (POL) 529 K (632) 00:34:26 +19:42 00:27:21 09:35:38.62
2716 13519 SOBCZAK Roksana Warszawa (POL) 530 K (513) 00:34:26 +19:42 00:26:40 09:35:38.82
2717 12862 KANIAK Monika KS Mogalo (POL) 531 K (625) 00:34:27 +19:43 00:27:19 09:35:39.42
2718 15918 BARTYKOWSKA Marta Warszawa (POL) 532 K (283) 00:34:27 +19:43 00:25:14 09:35:39.51
2719 11211 WARNECKI Dawid Warszawa (POL) 2187 M (2252) 00:34:27 +19:43 00:26:38 09:35:39.56
2720 12893 VASILYEVA Anna Viktoria (BLR) 533 K (675) 00:34:27 +19:43 00:27:35 09:35:39.63
2721 17702 JENDRA Katarzyna Górki-Izabelin/Mogielnica (POL) 534 K (493) 00:34:27 +19:43 00:26:35 09:35:39.82
2722 15899 SKOWROŃSKA Magda Starachowice (POL) 535 K (234) 00:34:27 +19:43 00:24:48 09:35:39.84
2723 16246 PALUCHOWSKI Daniel Warszawa (POL) 2188 M (2196) 00:34:27 +19:43 00:26:30 09:35:39.90
2724 12229 KLENIEWSKA ELIZA XTB RUNNING TEAM (POL) 536 K (235) 00:34:27 +19:43 00:24:48 09:35:39.98
2725 16473 ALEKSANDROVA Nadezhda Run4Fun (RUS) 537 K (502) 00:34:28 +19:44 00:26:39 09:35:40.09
2726 14490 PŁATKOWSKI Waldemar Warszawa (POL) 2189 M (1737) 00:34:28 +19:44 00:25:20 09:35:40.17
2727 14559 URBANIK GRZEGORZ Kolorowa 1i (POL) 2190 M (2292) 00:34:28 +19:44 00:26:46 09:35:40.25
2728 19134 KRATIUK Barbara (POL) 538 K (658) 00:34:28 +19:44 00:27:30 09:35:40.32
2729 13878 KANDRATSYEVA Natallia run4fun.by (BLR) 539 K (512) 00:34:28 +19:44 00:26:40 09:35:40.37
2730 15387 RASZEWSKI Jacek Radom (POL) 2191 M (2441) 00:34:29 +19:45 00:27:11 09:35:41.35
2731 10175 WIŚNIEWSKI Mariusz Anwil Team (POL) 2192 M (2260) 00:34:29 +19:45 00:26:39 09:35:41.45
2732 15450 ŁUKASIAK Adrian Wyszków (POL) 2193 M (2276) 00:34:29 +19:45 00:26:43 09:35:41.51
2733 11288 KĘBŁOWSKI Henryk Pabianice (POL) 2194 M (4293) 00:34:29 +19:45 00:33:58 09:35:41.59
2734 11856 GOZDEK Agnieszka Lublin (POL) 540 K (373) 00:34:29 +19:45 00:25:55 09:35:41.87
2735 15389 RAJCHEMBACH Adam Warszawa (POL) 2195 M (2279) 00:34:29 +19:45 00:26:43 09:35:41.99
2736 10538 FAJFER Marek Karniowice (POL) 2196 M (2302) 00:34:30 +19:46 00:26:48 09:35:42.00
2737 11810 NAPŁOSZEK Agata Warszawa (POL) 541 K (575) 00:34:30 +19:46 00:27:05 09:35:42.01
2738 15080 IWANIEC Robert Warszawa (POL) 2197 M (2499) 00:34:30 +19:46 00:27:19 09:35:42.25
2739 17198 WOJTKIEWICZ Mariola Warszawa (POL) 542 K (686) 00:34:30 +19:46 00:27:38 09:35:42.66
2740 14199 RADOMYSKA Wiola TriWawa (POL) 543 K (539) 00:34:30 +19:46 00:26:52 09:35:42.71
2741 17410 ŁYJAK TOMASZ Gulogulo (POL) 2198 M (2425) 00:34:30 +19:46 00:27:08 09:35:42.76
2742 13978 ABRAMCZYK Małgorzata Warszawa (POL) 544 K (344) 00:34:31 +19:47 00:25:46 09:35:43.19
2743 17884 JACHIMSKI Jakub Accenture (POL) 2199 M (1052) 00:34:31 +19:47 00:23:34 09:35:43.25
2744 12614 MAMCARZ Katarzyna Największa Armia Świata (POL) 545 K (531) 00:34:31 +19:47 00:26:50 09:35:43.55
2745 15819 SZYMANOWSKA Karolina Warszawa (POL) 546 K (516) 00:34:31 +19:47 00:26:41 09:35:43.59
2746 17773 ZORN Regina Warschau (AUT) 547 K (687) 00:34:31 +19:47 00:27:38 09:35:43.72
2747 15398 RASZEWSKI Włodzimierz Radłów (POL) 2200 M (2460) 00:34:31 +19:47 00:27:13 09:35:43.76
2748 10114 KACZOROWSKI Dariusz orlen runing team (POL) 2201 M (2412) 00:34:32 +19:48 00:27:06 09:35:44.06
2749 14517 KACPRZAK paulina warszawa (POL) 548 K (543) 00:34:32 +19:48 00:26:54 09:35:44.06
2750 13281 KOZIEŁ Kamil Stoczek Łukowski (POL) 2202 M (1991) 00:34:32 +19:48 00:26:03 09:35:44.08
2751 11965 TOMKIEL Wojciech Gdynia (POL) 2203 M (2385) 00:34:32 +19:48 00:27:02 09:35:44.47
2752 17377 GRADOWSKI Krzysztof Biegamy z Ochotą (POL) 2204 M (2452) 00:34:33 +19:49 00:27:13 09:35:45.02
2753 17222 KLICGOWICZ Marek Blizne laszczynskiego (POL) 2205 M (1986) 00:34:33 +19:49 00:26:02 09:35:45.43
2754 14627 LASZEWICZ Piotr Team Karaś (POL) 2206 M (2063) 00:34:33 +19:49 00:26:15 09:35:45.44
2755 15706 GŁÓWKA Karol Warszawa (POL) 2207 M (1753) 00:34:33 +19:49 00:25:22 09:35:45.76
2756 15176 ŚLIZ Artur Legionowo (POL) 2208 M (2446) 00:34:34 +19:50 00:27:12 09:35:46.20
2757 16446 KOŁAKOWSKI Tomasz legionowo (POL) 2209 M (2440) 00:34:34 +19:50 00:27:11 09:35:46.31
2758 13185 TOMCZYK Beata Warszawa (POL) 549 K (414) 00:34:34 +19:50 00:26:10 09:35:46.33
2759 14382 OSMULSKI Marcin Bełchatów (POL) 2210 M (2622) 00:34:34 +19:50 00:27:39 09:35:46.84
2760 17742 CHMURA Maciej Live Well at Citi (POL) 2211 M (1059) 00:34:34 +19:50 00:23:35 09:35:46.85
2761 14035 OKUNIEWSKI Grzegorz AliorRunning Team (POL) 2212 M (2666) 00:34:35 +19:51 00:27:46 09:35:47.07
2762 17923 JAWORSKI Daniel (POL) 2213 M (2264) 00:34:35 +19:51 00:26:40 09:35:47.10
2763 17810 KRYNICKI Wojciech Live well at Citi (POL) 2214 M (1055) 00:34:35 +19:51 00:23:35 09:35:47.15
2764 19141 JARANOWSKI Xawery (POL) 2215 M (2597) 00:34:35 +19:51 00:27:35 09:35:47.40
2765 17953 PASKA Marek Marek Paska (POL) 2216 M (1707) 00:34:35 +19:51 00:25:16 09:35:47.44
2766 11550 GROCHOWSKI Paweł Warszawa (POL) 2217 M (1028) 00:34:35 +19:51 00:23:27 09:35:47.58
2767 15161 CZUPRYN Paweł TEAM ZALESICE (POL) 2218 M (2631) 00:34:35 +19:51 00:27:41 09:35:47.64
2768 10454 SERAFIN Mariusz Złotokłos (POL) 2219 M (1996) 00:34:35 +19:51 00:26:03 09:35:47.66
2769 11500 SAŁAT Agnieszka Warszawa (POL) 550 K (1681) 00:34:35 +19:51 00:31:22 09:35:47.72
2770 10298 BEKALSKI Krzysztof Łask (POL) 2220 M (2605) 00:34:35 +19:51 00:27:36 09:35:47.78
2771 13496 OSIŃSKI Maciej Piastów (POL) 2221 M (2240) 00:34:36 +19:52 00:26:37 09:35:48.22
2772 11262 PERLAN Robert Dystans Leszno (POL) 2222 M (2417) 00:34:36 +19:52 00:27:07 09:35:48.24
2773 15809 OŚLAK Sabina Kobiernice (POL) 551 K (438) 00:34:36 +19:52 00:26:18 09:35:48.33
2774 18166 KUKIEŁKA Michał Opacz Kolonia (POL) 2223 M (1758) 00:34:36 +19:52 00:25:23 09:35:48.53
2775 18693 KACPRZAK Tomasz Deloitte Adventure Team (POL) 2224 M (2518) 00:34:36 +19:52 00:27:21 09:35:48.59
2776 18385 WIERZBICKI Daniel L'Oréal Running Team - Run 4 Fun (POL) 2225 M (1176) 00:34:37 +19:53 00:23:57 09:35:49.56
2777 14054 JĘDRZEJCZYK Ula Warsaw (POL) 552 K (561) 00:34:37 +19:53 00:27:00 09:35:49.58
2778 15175 ZDUNKIEWICZ Marcin AmeriGas (POL) 2226 M (2037) 00:34:37 +19:53 00:26:11 09:35:49.92
2779 13653 MUCHA Malwina Swarzędz (POL) 553 K (643) 00:34:38 +19:54 00:27:24 09:35:50.41
2780 13654 BURY Tomasz Swarzędz (POL) 2227 M (2544) 00:34:38 +19:54 00:27:24 09:35:50.83
2781 18616 POPŁAWSKI Paweł Lingaro Running Team (POL) 2228 M (2082) 00:34:39 +19:55 00:26:18 09:35:51.20
2782 14701 LANDGRAF Jann Wuerzburg (GER) 2229 M (2058) 00:34:39 +19:55 00:26:14 09:35:51.31
2783 17148 KULETA Grzegorz Żyrardów (POL) 2230 M (1649) 00:34:39 +19:55 00:25:08 09:35:51.31
2784 18987 LANDGRAF Ann Kathrin Adidas Runners Warsaw (POL) 554 K (419) 00:34:39 +19:55 00:26:13 09:35:51.39
2785 14885 ZIĘBA Bartłomiej Warszawa (POL) 2231 M (2088) 00:34:39 +19:55 00:26:18 09:35:51.76
2786 18199 PILGUN Łukasz Warszawa (POL) 2232 M (2003) 00:34:39 +19:55 00:26:04 09:35:51.99
2787 10841 DOZA Boris (POL) 2233 M (2375) 00:34:40 +19:56 00:27:00 09:35:52.24
2788 15913 MROZOWSKI Krzysztof Chlewiska (POL) 2234 M (1666) 00:34:40 +19:56 00:25:10 09:35:52.72
2789 11622 KIERSNOWSKA Nicole Warszawa (POL) 555 K (478) 00:34:40 +19:56 00:26:33 09:35:52.86
2790 16198 PĘDZIWIATR Michał Meczowa (POL) 2235 M (2312) 00:34:41 +19:57 00:26:49 09:35:53.11
2791 10321 ŚWIĘTLICKI Radosław Płock (POL) 2236 M (2084) 00:34:41 +19:57 00:26:18 09:35:53.30
2792 10382 BURŻACKA-TYC Agnieszka PTT DELTA (POL) 556 K (416) 00:34:41 +19:57 00:26:11 09:35:53.43
2793 15147 JAGIEŁŁOWICZ Łukasz Warszawa (POL) 2237 M (1407) 00:34:41 +19:57 00:24:34 09:35:53.78
2794 10434 WINIARSKA-BISZCZAN Anna Biegamy dzisiaj? (POL) 557 K (551) 00:34:42 +19:58 00:26:57 09:35:54.11
2795 11367 BANASIAK Artur Warszawa (POL) 2238 M (2389) 00:34:42 +19:58 00:27:03 09:35:54.21
2796 19500 GLINKA Krzysztof POLONIA W-WA (POL) 2239 M (2160) 00:34:42 +19:58 00:26:26 09:35:54.43
2797 10842 KOPERSKA Anna Maria (POL) 558 K (565) 00:34:42 +19:58 00:27:01 09:35:54.60
2798 11603 ŻOŁNIERZAK MONIKA ZIELONKA (POL) 559 K (742) 00:34:42 +19:58 00:27:55 09:35:54.71
2799 13815 BRACH Agnieszka Toruń (POL) 560 K (452) 00:34:42 +19:58 00:26:24 09:35:54.77
2800 15349 LEWANDOWSKI Bogusław Wilczyn (POL) 2240 M (2609) 00:34:42 +19:58 00:27:36 09:35:54.95
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32722211 s

Sponsor główny: