ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27 28  29  30 31 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2801. 4669 LEWICKI Arkadiusz TriWawa (POL) M40
2802. 5540 LEWICKI Michał Warszawa (POL) M30
2803. 2496 LEWICKI Paweł Warszawa (POL) M40
2804. 4236 LEWINSKI Marcin EST TEAM (POL) M40
2805. 5793 LEWKOWSKI Aleksander Warszawa (POL) M30
2806. 5955 LI Rongyi Warsaw (CHN) M18
2807. 1817 LIANHA Aliaksandr RUN4FUN.BY (POL) M30
2808. 5362 LIAO Tasen Taichung (TPE) M50
2809. 5226 LIAZHAIKA Maksim LetsRun (BLR) M18
2810. 5295 LIBUDA Marek Kielce (POL) M50
2811. 6086 LICZBIŃSKI Andrzej Piotrowice (POL) M40
2812. 1500 LICZNIERSKI Marek Owoc Team/ gRUNwald Team Poznań (POL) M30
2813. 4324 LIEBCHEN Piotr Łomianki (POL) M40
2814. 4651 LIGENZA Michał Romanowo Dolne (POL) M30
2815. 4933 LIGENZA-KOWALCZUK Agata Piła (POL) K30
2816. 2400 LIMA Carlos A Natureza Ensina (POR) M40
2817. 2627 LIMMER Ailar Tallinn (EST) M50
2818. 2708 LINKE Mikołaj Płock (POL) M30
2819. 4603 LIONEL Pistien Bois colombes (FRA) M50
2820. 5611 LIPCZYŃSKI OLAF #runFORsmile (POL) M40
2821. 3085 LIPIANOGA Piotr KB Ożarów Maz (POL) M40
2822. 4975 LIPIŃSKA Marlena Warszawa (POL) K30
2823. 2982 LIPIŃSKI Marcin Warszawa (POL) M30
2824. 2274 LIPIŃSKI Krzysztof Toruń (POL) M40
2825. 1707 LIPIŃSKI Paweł Warszawa (POL) M30
2826. 2095 LIPIŃSKI Sebastian Bydgoszcz (POL) M40
2827. 3932 LIPIŃSKI Seweryn sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn (POL) M30
2828. 2165 LIPINSKI Waldemar wkurw_team (POL) M50
2829. 6287 LIPKO Adrianna Biegamyrazem.pl (POL) K30
2830. 4930 LIPKOWSKI Jarosław Warszawa (POL) M40
2831. 5399 LIPSKI Jarosław Klaudyn (POL) M50
2832. 3558 LIPSKI Michał Julianów (POL) M30
2833. 3075 LIS Krzysztof Edinburgh (POL) M30
2834. 5210 LISAK Krzysztof Otwock (POL) M30
2835. 3784 LISEK Marcin Nidzica Biega (POL) M30
2836. 3200 LISIAK Bartosz KB Gepard Murowana Goślina (POL) M30
2837. 6492 LISIECKI Tomasz LKK sport team (POL) M50
2838. 1321 LISIEWSKI Maciej Warszawa (POL) M30
2839. 32 LISOWSKA Aleksandra AZS UWM OLSZTYN (POL) K18
2840. 4328 LISOWSKA Monika Stare Bielice (POL) K30
2841. 1568 LITKOWICZ Adrian ekobiegi (POL) M40
2842. 5229 LITKOWSKI Dariusz Marysin (POL) M30
2843. 6207 LITKOWSKI Dariusz Marysin (POL) M30
2844. 6622 LITWINIUK Hanna (POL) K30
2845. 3979 LIZAKOWSKI Piotr NYHA IV Szczecin (POL) M40
2846. 1649 LLORCA Ivan Tobillito Fino (ESP) M30
2847. 3620 LNIANY Rafał Biegnę. Ale Dokąd? B.A.D. (POL) M40
2848. 4927 ŁOBOCKI Michał Lublin (POL) M18
2849. 5872 ŁOCAN Grzegorz KB Vamos Amigos (POL) M40
2850. 5959 LOCHOWSKI Rafael Essen (GER) M30
2851. 2363 ŁOCZEWSKI Paweł Warszawa (POL) M50
2852. 5705 ŁODEJ PAWEŁ NORDKAPP Language Academy (POL) M40
2853. 6006 LOEW Andrea ASICS FrontRunner (GER) K40
2854. 1836 LOGVINENKO Pavel I LOVE SUPERSPORT (RUS) M30
2855. 5257 ŁOJEWSKI Marcin Wałcz (POL) M18
2856. 1693 ŁOJSZCZYK Tomek tomsport.PL (POL) M40
2857. 6411 ŁOMNICKA Barbara Sobczyk team (POL) K40
2858. 4460 ŁOMNICKI Dariusz Płock Biega No Age Limit (POL) M50
2859. 5550 LONGA Paweł Miechów (POL) M18
2860. 4218 ŁOPĄG Jerzy Chełmska Grupa Triathlonu (POL) M40
2861. 3110 ŁOPIANIAK TOMASZ STRUSIE (POL) M40
2862. 6029 LOREK Bartłomiej Warszawa (POL) M40
2863. 2954 LOSADA DE LA ROSA Francisco Spain (ESP) M18
2864. 1236 LOSKA Tomasz Łaziska Górne (POL) M18
2865. 3481 ŁOSKOT Marek Wałbrzych (POL) M40
2866. 6077 ŁOSYK Józef Oława (POL) M30
2867. 1264 ŁOŚ Michał Szakale Bałut Łódź (POL) M30
2868. 1993 LOTEK Krzysztof Lublin (POL) M18
2869. 802 ŁOWCZAK Jacek Run For Fun (POL) M30
2870. 2197 ŁOZA Michał The Running Brothers (POL) M30
2871. 3568 ŁOZIŃSKI Wojciech Ultra Speed Kwezal (POL) M40
2872. 2794 LUBAK Marcin Mały Płock (POL) M30
2873. 6010 LUBAS Rafał PGE (POL) M40
2874. 5641 LUBER Damian Goleszów (POL) M30
2875. 5937 ŁUBIAN Michał CSI (POL) M40
2876. 5672 LUBOMSKI Adam Czenikowo (POL) M30
2877. 3598 LUBOWICKI Łukasz 40-latek Tychy (POL) M40
2878. 5052 LUBOWIECKI Konrad Biegający Świdnik (POL) M30
2879. 1217 ŁUCAK Piotr Budziska (POL) M30
2880. 1214 LUCHOWSKA Karolina FizjoTRIterapia (POL) K30
2881. 4668 ŁUCKA Dariusz Piaseczno (POL) M30
2882. 3590 ŁUCZAK Justyna Sobczyk Team (POL) K18
2883. 5367 ŁUCZAK Krystian Włocławek (POL) M40
2884. 4970 ŁUCZAKIEWICZ Krzysztof Radom (POL) M30
2885. 5781 ŁUCZYŃSKI Paweł Warszawa (POL) M30
2886. 2617 ŁUCZYŃSKI Tomasz treningibiegowe.pl/Adidas RunnersWarsaw (POL) M40
2887. 3056 LUDWA Stanisław TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL) M50
2888. 4990 ŁUGOWSKI Konrad Wołyńce (POL) M30
2889. 3120 ŁUGOWSKI Marcin Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) P M18
2890. 5253 ŁUKASIAK Sylwester Międzyborów (POL) M40
2891. 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) K40
2892. 3821 ŁUKASZCZYK Piotr Warszawa (POL) M30
2893. 2500 ŁUKASZEWICZ Dawid NartyOK.PL Multiendurance (POL) M30
2894. 4100 ŁUKASZEWSKI Jarosław Team Włocławek (POL) M30
2895. 4531 ŁUKASZEWSKI Patryk Cross WARSZAWA (POL) B2 M30
2896. 1959 ŁUKASZEWSKI Piotr Night Runners (POL) M30
2897. 6654 ŁUKASZUK Michał (POL) M30
2898. 5837 ŁUKASZUK Zenon Warszawa (POL) M70
2899. 6662 ŁUKOMSKI Janusz PKO BANK POLSKI (POL) M40
2900. 3264 ŁUKOWICZ Szymon COLLIBRA (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23843789 s

Sponsor główny: