ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27 28  29  30 31 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2801 14588 TOMCZAK Ryszard STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL) 2241 M (2310) 00:34:42 +19:58 00:26:48 09:35:54.98
2802 13132 PIŁAT Maciej LOT Runners Club (POL) 2242 M (2126) 00:34:43 +19:59 00:26:23 09:35:55.06
2803 13109 MAJOWICZ Mariusz stepstone (POL) 2243 M (2590) 00:34:43 +19:59 00:27:34 09:35:55.08
2804 13558 PRZYBYŁA Roman Team Kopeć (POL) 2244 M (2149) 00:34:43 +19:59 00:26:25 09:35:55.11
2805 12955 JASKÓŁA Joanna Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 561 K (297) 00:34:43 +19:59 00:25:23 09:35:55.44
2806 13062 LISZEWSKA Anna Warszawa (POL) 562 K (1400) 00:34:43 +19:59 00:30:16 09:35:55.59
2807 16953 LALEWICZ ROBERT LOXX (POL) 2245 M (2142) 00:34:43 +19:59 00:26:24 09:35:55.60
2808 13223 RAJEWSKI DANIEL Marki (POL) 2246 M (2099) 00:34:43 +19:59 00:26:19 09:35:55.77
2809 14871 WOJASIŃSKI Michał Warszawa (POL) 2247 M (2308) 00:34:43 +19:59 00:26:48 09:35:55.78
2810 18601 KISZKA Jan ACO Poland Running TEAM (POL) 2248 M (2091) 00:34:43 +19:59 00:26:18 09:35:55.92
2811 15397 MITURA wioletta parczew (POL) 563 K (728) 00:34:44 +20:00 00:27:51 09:35:56.12
2812 12545 PRZYBYŁA Adrian TEAM KOPEĆ (POL) 2249 M (2159) 00:34:44 +20:00 00:26:26 09:35:56.21
2813 10824 PAŃCZYK Wojciech (POL) 2250 M (2115) 00:34:44 +20:00 00:26:22 09:35:56.47
2814 16633 MUSZYŃSKI Tomasz Radom (POL) 2251 M (1849) 00:34:44 +20:00 00:25:39 09:35:56.71
2815 18152 AKIMOW Anna TKKF Płock (POL) 564 K (427) 00:34:44 +20:00 00:26:14 09:35:56.96
2816 15017 PAWLAK Rafał Soboklęszcz (POL) 2252 M (2165) 00:34:44 +20:00 00:26:26 09:35:56.98
2817 13633 POWĄZKA Mateusz Warszawa (POL) 2253 M (2067) 00:34:44 +20:00 00:26:15 09:35:56.99
2818 15333 UŹDZIŁO Magdalena Wyczesani (POL) 565 K (1616) 00:34:45 +20:01 00:31:06 09:35:57.00
2819 15666 DEPTUŁA Zbigniew EY (POL) 2254 M (2148) 00:34:45 +20:01 00:26:25 09:35:57.10
2820 17960 BIRCH Constance WITC (GBR) 566 K (659) 00:34:45 +20:01 00:27:30 09:35:57.33
2821 16822 KOMSTA Mateusz Komsta (POL) 2255 M (2329) 00:34:45 +20:01 00:26:52 09:35:57.45
2822 18877 PATOKA Michał Reebok Run Crew (POL) 2256 M (1784) 00:34:45 +20:01 00:25:26 09:35:57.65
2823 12518 NIEMIR Dominika ALBANNERS (POL) 567 K (2262) 00:34:45 +20:01 00:33:51 09:35:57.70
2824 15308 ROKITA Andrzej TOS (POL) 2257 M (2092) 00:34:45 +20:01 00:26:18 09:35:57.97
2825 17128 MADETKO Arkadiusz Kraków (POL) 2258 M (2328) 00:34:45 +20:01 00:26:51 09:35:57.99
2826 11896 TARCZOŃ EWELINA Pumć & Tysio (POL) 568 K (2292) 00:34:46 +20:02 00:34:01 09:35:58.01
2827 14774 JASTRZĘBSKA Marlena Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 569 K (449) 00:34:46 +20:02 00:26:23 09:35:58.07
2828 16714 CHOMICKI Dariusz Warszawa (POL) 2259 M (2454) 00:34:46 +20:02 00:27:13 09:35:58.22
2829 12687 CZERNECKA Barbara Warszawa (POL) 570 K (713) 00:34:46 +20:02 00:27:46 09:35:58.28
2830 14700 DANIELSKI Jacek PZU SPORT TEAM (POL) 2260 M (2448) 00:34:46 +20:02 00:27:12 09:35:58.35
2831 13209 MÜLLER Adrian Wilków (POL) 2261 M (2398) 00:34:46 +20:02 00:27:04 09:35:58.43
2832 11498 DREKSLER Aleksandra Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 571 K (620) 00:34:46 +20:02 00:27:17 09:35:58.65
2833 16190 JABŁOŃSKA Marlena Warszawa (POL) 572 K (509) 00:34:47 +20:03 00:26:40 09:35:59.04
2834 13759 MITURA Robert Warszawa (POL) 2262 M (2523) 00:34:47 +20:03 00:27:22 09:35:59.10
2835 12910 GUTKOWSKI Janusz Warszawa (POL) 2263 M (2482) 00:34:47 +20:03 00:27:16 09:35:59.31
2836 12593 CIESIELSKI Jakub Warszawa (POL) 2264 M (1315) 00:34:48 +20:04 00:24:21 09:36:00.04
2837 13164 GOGOLEWSKI Michał Prymasa Tysiąclecia (POL) 2265 M (2186) 00:34:48 +20:04 00:26:29 09:36:00.17
2838 16946 KARIOZEN Agata Warszawa (POL) 573 K (693) 00:34:48 +20:04 00:27:40 09:36:00.22
2839 14611 BRZEZINSKI Artur Cargill Poland (POL) 2266 M (2377) 00:34:48 +20:04 00:27:00 09:36:00.41
2840 11780 STUPAKEVICH Anna RUN4FUN.BY (BLR) 574 K (568) 00:34:48 +20:04 00:27:02 09:36:00.46
2841 13969 BUDEK Wioleta Warszawa (POL) 575 K (363) 00:34:48 +20:04 00:25:52 09:36:00.88
2842 18313 LEŚNIAK Agnieszka Warszawa (POL) 576 K (657) 00:34:49 +20:05 00:27:30 09:36:01.12
2843 12367 BIALKO Larisa RUN4FUN.BY (BLR) 577 K (571) 00:34:49 +20:05 00:27:03 09:36:01.13
2844 17783 KWIATKOWSKA Ilona Wyszków (POL) 578 K (662) 00:34:49 +20:05 00:27:31 09:36:01.21
2845 16635 FIGARSKI Radek Street Run Radom (POL) 2267 M (2007) 00:34:49 +20:05 00:26:05 09:36:01.81
2846 17858 PAWLIK Mateusz Warszawa (POL) 2268 M (1728) 00:34:50 +20:06 00:25:19 09:36:02.04
2847 11580 MEDWID-FIDLER Marta CTS (POL) 579 K (488) 00:34:50 +20:06 00:26:35 09:36:02.13
2848 16156 DAWIDEK Tomasz Marki (POL) 2269 M (2672) 00:34:50 +20:06 00:27:47 09:36:02.22
2849 18268 GOTOWICKI Krzysztof PGE Energetic Running (POL) 2270 M (2524) 00:34:50 +20:06 00:27:22 09:36:02.39
2850 15582 CYBULSKI Grzegorz Największa Armia Świata (POL) 2271 M (2423) 00:34:50 +20:06 00:27:08 09:36:02.43
2851 13122 KOŁACIŃSKA Ada Warszawa (POL) 580 K (770) 00:34:50 +20:06 00:28:00 09:36:02.74
2852 14173 OKRASA Arkadiusz Piaseczno (POL) 2272 M (2202) 00:34:51 +20:07 00:26:32 09:36:03.32
2853 16405 KOZAKOWSKA Anna Lublin (POL) 581 K (670) 00:34:51 +20:07 00:27:33 09:36:03.55
2854 15539 MYKA Radosław Warszawa (POL) 2273 M (2219) 00:34:51 +20:07 00:26:33 09:36:03.55
2855 12350 SOWA Marta Opole (POL) 582 K (1725) 00:34:51 +20:07 00:31:32 09:36:03.57
2856 17121 DĄBROWSKI Robert MARATONCZYK.PL (POL) 2274 M (2231) 00:34:51 +20:07 00:26:34 09:36:03.70
2857 18436 ŚWIETLIK Paweł Ogrodnictwo Sadzonki Kwiatów bylin i warzyw Marzena Świetlik (POL) 2275 M (2408) 00:34:51 +20:07 00:27:05 09:36:03.70
2858 13678 GŁODOWSKI Adam Żórawski Team (POL) 2276 M (2182) 00:34:51 +20:07 00:26:28 09:36:03.89
2859 11959 WILK Anna KB Florian Zajączki Drugie (POL) 583 K (475) 00:34:52 +20:08 00:26:32 09:36:04.02
2860 19055 MARCHEWKA-ZUBEK Grzegorz (POL) 2277 M (3600) 00:34:52 +20:08 00:30:11 09:36:04.05
2861 15064 ŚLIWIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 584 K (487) 00:34:52 +20:08 00:26:35 09:36:04.07
2862 19056 OLSZEWSKA Paulina (POL) 585 K (1391) 00:34:52 +20:08 00:30:15 09:36:04.25
2863 13570 KARPIŃSKI Karol POLITECHNIKA RZESZOWSKA (POL) 2278 M (2191) 00:34:52 +20:08 00:26:30 09:36:04.29
2864 16251 BAHAMOLNAYA Volha we are night ranners (POL) 586 K (537) 00:34:52 +20:08 00:26:52 09:36:04.49
2865 12489 MITEK Sławomir Stary Pilczyn (POL) 2279 M (1830) 00:34:52 +20:08 00:25:36 09:36:04.54
2866 13317 POTRZEBOWSKI Dominik Marki (POL) 2280 M (1950) 00:34:52 +20:08 00:25:56 09:36:04.57
2867 13819 STEC Mariusz Warszawa (POL) 2281 M (2213) 00:34:52 +20:08 00:26:32 09:36:04.78
2868 12450 ŚLEMP Grzegorz Zgierz (POL) 2282 M (1797) 00:34:52 +20:08 00:25:29 09:36:04.78
2869 12615 ZAWADZKI Jakub Płock (POL) 2283 M (2462) 00:34:52 +20:08 00:27:13 09:36:04.83
2870 14435 SPOCZYŃSKI Michał IESE Running Team (POL) 2284 M (2121) 00:34:52 +20:08 00:26:22 09:36:04.89
2871 16583 GAŹDZIŃSKI Bartłomiej Tatarkiewicza (POL) 2285 M (2550) 00:34:53 +20:09 00:27:26 09:36:05.00
2872 19170 ZIÓŁKOWSKA-WNUK Monika (POL) 587 K (638) 00:34:53 +20:09 00:27:23 09:36:05.31
2873 16244 ŁABĘDZKI Piotr Piaseczno (POL) 2286 M (2776) 00:34:53 +20:09 00:28:02 09:36:05.57
2874 16549 SZYMAŃSKI Adam Warszawa (POL) 2287 M (2549) 00:34:53 +20:09 00:27:25 09:36:05.59
2875 18557 DĘBECKI Jarosław warszawa (POL) 2288 M (2533) 00:34:53 +20:09 00:27:23 09:36:05.61
2876 14971 KACZMARZYK Katarzyna Wanda Panfil Team (POL) 588 K (574) 00:34:53 +20:09 00:27:03 09:36:05.68
2877 15294 TATULIŃSKA Hanna KURZĘTNIK BIEGA (POL) 589 K (708) 00:34:53 +20:09 00:27:45 09:36:05.74
2878 11534 DĘBIŃSKI Paweł Warszawa (POL) 2289 M (2496) 00:34:53 +20:09 00:27:18 09:36:05.88
2879 14881 KRALIK Sylwia Warszawa (POL) 590 K (677) 00:34:54 +20:10 00:27:36 09:36:06.19
2880 18749 KOSTRZYŃSKI Piotr Konrad Piaseczno (POL) 2290 M (2433) 00:34:54 +20:10 00:27:09 09:36:06.33
2881 13434 IRD Helena Tartumaa (EST) 591 K (707) 00:34:54 +20:10 00:27:45 09:36:06.38
2882 11946 KRZEWIŃSKA-SOWA Anna Mińsk Mazowiecki (POL) 592 K (491) 00:34:54 +20:10 00:26:35 09:36:06.49
2883 13981 ŻAK Łukasz Polanka Wielka (POL) 2291 M (2024) 00:34:54 +20:10 00:26:09 09:36:06.63
2884 19073 GERKE Lucyna (POL) 593 K (660) 00:34:54 +20:10 00:27:30 09:36:06.75
2885 15834 KUCZYNSKI IGOR APTEKARZ WARSZAWSKI (POL) 2292 M (2101) 00:34:54 +20:10 00:26:19 09:36:06.94
2886 11243 ŚLIWOWSKI Marcin ZIELONKA (POL) 2293 M (2471) 00:34:54 +20:10 00:27:14 09:36:06.97
2887 11197 SZCZEŚNIAK Dariusz Ożarów (POL) 2294 M (2575) 00:34:55 +20:11 00:27:30 09:36:07.15
2888 19123 GRZYBOWSKA Wiwiana (POL) 594 K (1521) 00:34:55 +20:11 00:30:45 09:36:07.24
2889 16134 BUDS Maciej Ożarów mazowiecki (POL) 2295 M (2242) 00:34:55 +20:11 00:26:37 09:36:07.30
2890 12349 CIESIULEWICZ Daniel Gliwice (POL) 2296 M (2625) 00:34:55 +20:11 00:27:40 09:36:07.48
2891 12348 MACHAJ Joanna Biała Podlaska (POL) 595 K (695) 00:34:55 +20:11 00:27:40 09:36:07.52
2892 15206 CICHOCKI Mateusz Warszawa (POL) 2297 M (1418) 00:34:55 +20:11 00:24:36 09:36:07.61
2893 17767 GOŁASZEWSKI Sebastian Warszawa (POL) 2298 M (2166) 00:34:55 +20:11 00:26:26 09:36:07.99
2894 11729 GONTARZ MICHAŁ MIĘTNE (POL) 2299 M (2175) 00:34:56 +20:12 00:26:28 09:36:08.01
2895 16070 NACIĄŻEK BIANKA TS REGLE (POL) 596 K (654) 00:34:56 +20:12 00:27:29 09:36:08.26
2896 18901 OGŁOBLIN Adam i-Sport team (POL) 2300 M (1819) 00:34:56 +20:12 00:25:34 09:36:08.34
2897 11864 ŁOŃ Agnieszka Legionowo (POL) 597 K (462) 00:34:56 +20:12 00:26:27 09:36:08.56
2898 18546 KRAUSE Magdalena ASICS FrontRunner Poland (POL) 598 K (738) 00:34:56 +20:12 00:27:54 09:36:08.59
2899 17668 TALAREK Renata i-Sport (POL) 599 K (323) 00:34:56 +20:12 00:25:35 09:36:08.78
2900 13832 WIŚNIEWSKI Włodzimierz Majdan (POL) 2301 M (3812) 00:34:56 +20:12 00:31:00 09:36:08.92
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.12787104 s

Sponsor główny: