ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27 28  29  30 31 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2801 18603 ELŻANOWSKI Jeremi ACO Poland Running TEAM (POL) 2305 M (2305) 01:00:26 +30:56 00:52:33 10:01:38.99
2802 17121 DĄBROWSKI Robert MARATONCZYK.PL (POL) 2306 M (2306) 01:00:50 +31:20 00:52:33 10:02:02.96
2803 11965 TOMKIEL Wojciech Gdynia (POL) 2307 M (2307) 01:00:04 +30:34 00:52:34 10:01:16.34
2804 11044 PIOTROWSKA Edyta Warszawa (POL) 497 K (497) 01:07:31 +38:01 00:52:34 10:08:43.37
2805 15676 GRĄDZKI Adam Warszawa (POL) 2308 M (2308) 01:01:06 +31:36 00:52:35 10:02:18.43
2806 19176 KRYNICKI Jan (POL) 2309 M (2309) 01:01:24 +31:54 00:52:35 10:02:36.38
2807 15971 POLAKOWSKI Mateusz Stree Run Radom (POL) 2310 M (2310) 01:01:33 +32:03 00:52:35 10:02:45.27
2808 16484 FAJFER Marek Flying Sausages (POL) 2311 M (2311) 00:56:43 +27:13 00:52:36 09:57:55.83
2809 15963 STASIAK MARCIN WARSZAWA (POL) 2312 M (2312) 01:00:13 +30:43 00:52:36 10:01:25.12
2810 15203 DZIADAK Agata Warszawa (POL) 498 K (498) 01:00:52 +31:22 00:52:36 10:02:04.83
2811 11809 TODORENKO Dmytro RRC (POL) 2313 M (2313) 01:02:35 +33:05 00:52:36 10:03:47.77
2812 15804 BUGAJSKA Milena Warszawa (POL) 499 K (499) 01:08:14 +38:44 00:52:36 10:09:26.83
2813 14349 SĄGOL Marcin Tup Tup Tup (POL) 2314 M (2314) 00:56:04 +26:34 00:52:37 09:57:16.76
2814 16521 KUCHARCZYK Paulina Batorego (POL) 500 K (500) 00:56:43 +27:13 00:52:37 09:57:55.85
2815 16951 KOWALCZUK Marta Marki (POL) 501 K (501) 00:59:29 +29:59 00:52:37 10:00:41.31
2816 13371 JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia BigTires.pl Run Team (POL) 502 K (502) 01:01:40 +32:10 00:52:37 10:02:52.35
2817 10154 PTASZYŃSKI Damian ANWILTEAM (POL) 2315 M (2315) 00:56:54 +27:24 00:52:38 09:58:06.12
2818 15734 GAŁĄZKA Andrzej Falenty (POL) 2316 M (2316) 00:59:28 +29:58 00:52:38 10:00:40.37
2819 18807 NAVARRETE CRISTINA WARSZAWA (ESP) 503 K (503) 00:59:44 +30:14 00:52:38 10:00:56.85
2820 11262 PERLAN Robert Dystans Leszno (POL) 2317 M (2317) 01:00:07 +30:37 00:52:38 10:01:19.92
2821 13430 CHRZANOWSKI Marcin Cebulaki (POL) 2318 M (2318) 01:01:46 +32:16 00:52:38 10:02:58.18
2822 13894 JACHYMEK Robert Warszawa (POL) 2319 M (2319) 01:01:46 +32:16 00:52:38 10:02:58.57
2823 13141 MĄKOSA Konrad Warszawa (POL) 2320 M (2320) 01:08:23 +38:53 00:52:38 10:09:35.37
2824 10462 PUZIUK Marta --- (POL) 504 K (504) 00:56:54 +27:24 00:52:39 09:58:06.98
2825 16402 GAMROT Krzysztof Piaseczno (POL) 2321 M (2321) 01:01:56 +32:26 00:52:39 10:03:08.62
2826 17861 SOKOŁOWSKI Karol SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) 2322 M (2322) 01:04:27 +34:57 00:52:39 10:05:39.08
2827 13565 SZULAWSKI Robert GSD ŻOLIBORZ (POL) 2323 M (2323) 01:07:46 +38:16 00:52:39 10:08:58.92
2828 10143 PIECHOWICZ Aleksander Płock (POL) 2324 M (2324) 00:56:55 +27:25 00:52:40 09:58:07.02
2829 10443 ANDRZEJEWSKA Wioletta Wschowa (POL) 505 K (505) 01:00:08 +30:38 00:52:40 10:01:20.81
2830 18386 CHACIŃSKI Marcin mcmoliro (POL) 2325 M (2325) 01:00:25 +30:55 00:52:40 10:01:37.95
2831 15389 RAJCHEMBACH Adam Warszawa (POL) 2326 M (2326) 01:00:26 +30:56 00:52:40 10:01:38.27
2832 14611 BRZEZINSKI Artur Cargill Poland (POL) 2327 M (2327) 01:00:28 +30:58 00:52:40 10:01:40.58
2833 16800 WOJTALEWICZ Piotr Mint Media (POL) 2328 M (2328) 01:01:11 +31:41 00:52:40 10:02:23.08
2834 16205 BIRONT Michał Warszawa (POL) 2329 M (2329) 01:03:26 +33:56 00:52:40 10:04:38.01
2835 17993 PAŁYSA Joanna Tri NEGU (POL) 506 K (506) 00:56:14 +26:44 00:52:41 09:57:26.51
2836 16935 TIKHONOVA Daria Warszawa (POL) 507 K (507) 00:59:30 +30:00 00:52:41 10:00:42.87
2837 17186 DĄBROWSKI Michał Ostrów Mazowiecka (POL) 2330 M (2330) 01:00:21 +30:51 00:52:41 10:01:33.94
2838 14968 PIASTA-SERAFIN natalia Wieliszew Heron Team (POL) 508 K (508) 01:01:10 +31:40 00:52:41 10:02:22.28
2839 17704 GÓROWSKA Anna Ciechanów (POL) 509 K (509) 01:02:11 +32:41 00:52:41 10:03:23.99
2840 18917 RUSZCZAK Eryk Płock (POL) 2331 M (2331) 00:56:30 +27:00 00:52:42 09:57:42.86
2841 15174 MAŁAKOWSKA Monika Mylan (POL) 510 K (510) 00:56:59 +27:29 00:52:42 09:58:11.70
2842 16583 GAŹDZIŃSKI Bartłomiej Tatarkiewicza (POL) 2332 M (2332) 01:00:09 +30:39 00:52:42 10:01:21.35
2843 11641 CIESLAK Krzysztof Kutno (POL) 2333 M (2333) 01:00:18 +30:48 00:52:42 10:01:30.23
2844 19208 STOCHMAL Jarosław (POL) 2334 M (2334) 01:02:38 +33:08 00:52:42 10:03:50.88
2845 17490 KUSZNIERUK Agnieszka Warszawa (POL) 511 K (511) 01:02:47 +33:17 00:52:42 10:03:59.34
2846 15947 TWARDOWSKA Klaudia Warszawa (POL) 512 K (512) 01:03:09 +33:39 00:52:42 10:04:21.35
2847 13734 MITURA Anna warszawa (POL) 513 K (513) 00:59:48 +30:18 00:52:43 10:01:00.95
2848 12266 KAMINSKI Aliaksandr RUN4FUN.BY (BLR) 2335 M (2335) 01:00:48 +31:18 00:52:43 10:02:00.27
2849 18845 WIKLAK Paweł Warszawa (POL) 2336 M (2336) 01:02:42 +33:12 00:52:43 10:03:54.24
2850 17496 SZCZĘSNY Tomasz Sosnowiec (POL) 2337 M (2337) 01:02:47 +33:17 00:52:43 10:03:59.39
2851 13206 KOROBCZUK Krzysztof Deloitte Adventure Team (POL) 2338 M (2338) 01:07:38 +38:08 00:52:43 10:08:50.61
2852 17477 WROŃSKI Maciej Interia Running Team (POL) 2339 M (2339) 00:56:12 +26:42 00:52:44 09:57:24.14
2853 10364 CISEK Konrad Warszawa (POL) 2340 M (2340) 00:56:30 +27:00 00:52:44 09:57:42.47
2854 14383 KOCHAŃSKI Andrzej Warszawa (POL) 2341 M (2341) 00:59:37 +30:07 00:52:44 10:00:49.61
2855 18404 POLANOWSKA Justyna Legionowo (POL) 514 K (514) 00:59:44 +30:14 00:52:44 10:00:56.02
2856 19491 CHAJZER Julia (POL) 515 K (515) 00:59:44 +30:14 00:52:44 10:00:56.38
2857 14222 KARPAŁA Adam ZSP Sława (POL) 2342 M (2342) 01:00:35 +31:05 00:52:44 10:01:47.75
2858 17290 KATSIURA IHAR Warszawa (POL) 2343 M (2343) 01:01:21 +31:51 00:52:44 10:02:33.18
2859 16428 LIPSKA Róża Węgorzewo (POL) 516 K (516) 01:01:21 +31:51 00:52:44 10:02:33.40
2860 16139 PLEWKA Grzegorz PZU Sport Team (POL) 2344 M (2344) 00:56:45 +27:15 00:52:45 09:57:57.07
2861 12460 KRAKOWIAK Elżbieta Kock (POL) 517 K (517) 00:59:47 +30:17 00:52:45 10:00:59.71
2862 13654 BURY Tomasz Swarzędz (POL) 2345 M (2345) 00:59:59 +30:29 00:52:45 10:01:11.23
2863 13653 MUCHA Malwina Swarzędz (POL) 518 K (518) 00:59:59 +30:29 00:52:45 10:01:11.27
2864 11025 KROMPIEWSKI Martin Walbrzych (POL) 2346 M (2346) 01:00:27 +30:57 00:52:45 10:01:39.04
2865 18014 SKRZECZ Bartosz Łowicz (POL) 2347 M (2347) 01:03:01 +33:31 00:52:45 10:04:13.28
2866 15456 PUCHAŁA Agata Warszawa (POL) 519 K (519) 01:04:03 +34:33 00:52:45 10:05:15.82
2867 12600 FIGIEL Kamil Płock (POL) 2348 M (2348) 01:07:31 +38:01 00:52:45 10:08:43.31
2868 11079 RUSZTECKI Paweł Borzęcin Duży (POL) 2349 M (2349) 00:59:42 +30:12 00:52:46 10:00:54.51
2869 15989 OBRĘBOWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA (POL) 520 K (520) 00:59:54 +30:24 00:52:46 10:01:06.95
2870 16135 OLSZEWSKA Dorota Bractwo biegowe BGK (POL) 521 K (521) 01:00:17 +30:47 00:52:46 10:01:29.54
2871 15078 BALCERZAK Łukasz BBL Zduńska Wola (POL) 2350 M (2350) 01:03:51 +34:21 00:52:46 10:05:03.63
2872 15439 LENART Paweł Paweł Lenart (POL) 2351 M (2351) 00:56:14 +26:44 00:52:47 09:57:26.30
2873 19206 KOBUS-DUNAJ Lidia ENEL-SPORT RUNNERS TEAM (POL) 522 K (522) 00:59:32 +30:02 00:52:47 10:00:44.83
2874 14436 GILEWSKI Marek JUST RUN FAAB (POL) 2352 M (2352) 00:59:37 +30:07 00:52:47 10:00:49.83
2875 17604 GRZYMAŁA Andrzej Warszawa (POL) 2353 M (2353) 00:59:55 +30:25 00:52:47 10:01:07.67
2876 14920 WYATT James Warszawa (POL) 2354 M (2354) 01:00:23 +30:53 00:52:47 10:01:35.21
2877 10300 KOZAK Aleksandra Warszawa (POL) 523 K (523) 01:00:30 +31:00 00:52:47 10:01:42.59
2878 16058 REDKIEWICZ Agnieszka Reebok Run Crew Wilanów (POL) 524 K (524) 01:02:40 +33:10 00:52:47 10:03:52.66
2879 16490 KACZMARCZYK Jakub Jędrzejów (POL) 2355 M (2355) 01:02:56 +33:26 00:52:47 10:04:08.18
2880 19160 TOKARSKA Mariola ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL) 525 K (525) 00:59:39 +30:09 00:52:48 10:00:51.55
2881 16070 NACIĄŻEK BIANKA TS REGLE (POL) 526 K (526) 01:00:15 +30:45 00:52:48 10:01:27.89
2882 10299 IGNATOWSKI Adam Warszawa (POL) 2356 M (2356) 01:00:30 +31:00 00:52:48 10:01:42.21
2883 16198 PĘDZIWIATR Michał Meczowa (POL) 2357 M (2357) 01:00:40 +31:10 00:52:48 10:01:52.16
2884 10188 KOWALSKI Maciej Anwil Team (POL) 2358 M (2358) 01:01:15 +31:45 00:52:48 10:02:27.27
2885 12393 BIERNAT Katarzyna Warsaw (POL) 527 K (527) 01:08:16 +38:46 00:52:48 10:09:28.14
2886 17833 ZYCHORA Sebastian Kołbiel (POL) 2359 M (2359) 00:56:34 +27:04 00:52:49 09:57:46.80
2887 18767 SZOT Paweł Warszawa (POL) 2360 M (2360) 00:59:38 +30:08 00:52:49 10:00:50.64
2888 10492 ZIÓŁEK Andrzej Z&Z STUDIO (POL) 2361 M (2361) 00:59:42 +30:12 00:52:49 10:00:54.09
2889 15795 ZALAS Izabela Nowe Gulczewo (POL) 528 K (528) 00:59:42 +30:12 00:52:49 10:00:54.25
2890 18314 RACZYŃSKA Sylwia Warszawa (PYF) 529 K (529) 00:59:54 +30:24 00:52:49 10:01:06.52
2891 10175 WIŚNIEWSKI Mariusz Anwil Team (POL) 2362 M (2362) 01:00:39 +31:09 00:52:49 10:01:51.50
2892 16745 GOŁASZEWSKA-KUDLIK Bogumiła Wiązana (POL) 530 K (530) 01:00:55 +31:25 00:52:49 10:02:07.54
2893 14598 GOS Mariusz Warszawa (POL) 2363 M (2363) 01:01:28 +31:58 00:52:49 10:02:40.56
2894 14597 CZAPIŃSKA Katarzyna AR (POL) 531 K (531) 01:01:28 +31:58 00:52:49 10:02:40.97
2895 17660 BOCHNIAK Katarzyna Live Well at Citi (POL) 532 K (532) 01:01:39 +32:09 00:52:49 10:02:51.84
2896 18662 PALEWICZ Renata Warszawa (POL) 533 K (533) 00:56:39 +27:09 00:52:50 09:57:51.55
2897 18315 LEGIEĆ Marcin Klub Biegacza Provident (POL) 2364 M (2364) 00:56:56 +27:26 00:52:50 09:58:08.33
2898 16134 BUDS Maciej Ożarów mazowiecki (POL) 2365 M (2365) 01:01:08 +31:38 00:52:50 10:02:20.31
2899 14505 CYDEJKO Joanna Juszkowo (POL) 534 K (534) 01:01:11 +31:41 00:52:50 10:02:23.35
2900 18689 FRONCZYK Izabela Otwock (POL) 535 K (535) 01:06:55 +37:25 00:52:50 10:08:07.04
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.61458087 s

Sponsor główny: