ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28 29  30  31 32 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
2901. 2836 LULA Mariusz Warszawa (POL) M40
2902. 1445 ŁUNIEWSKI Piotr Koło wędkarskie PZW nr39. Warszawa Białołęka (POL) M40
2903. 3542 ŁUŃSKI Zbigniew Klub Biegacza Mrągowo (POL) M60
2904. 3668 LUPA Marcin GVT (POL) M30
2905. 1682 ŁUPIŃSKI Mariusz STObiega (POL) M50
2906. 859 LUSTRYNOWICZ Robert Suwałki (POL) M40
2907. 4643 ŁUSTYŃSKI Michał Krzyżanów (POL) M18
2908. 6041 ŁUSZCZ Paweł EBS (POL) M18
2909. 2531 LUSZTYN MAREK Warszawa (POL) M40
2910. 232 LUŚNIA Jarosław Warszawa (POL) M18
2911. 6468 LUTY Łukasz Łoś (POL) M40
2912. 5196 LUZAK Mirosław MWiK Bydgoszcz (POL) M50
2913. 1803 LYNDO Lukas Wilno (LTU) M18
2914. 49 LYSKO Jakub WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M30
2915. 5561 ŁYTEK Marcin SCHMERSAL-TRENING (POL) M40
2916. 1780 MACA Damian Warszawa (POL) M18
2917. 5232 MACHAJ Tomasz Rzeszów (POL) M40
2918. 5172 MACHALSKI Sebastian 7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik (POL) M30
2919. 4777 MACHLOWSKI Łukasz KKB Dystans (POL) M30
2920. 2071 MACHTELEWSKA Alicja TS REGLE Szklarska Poręba (POL) K40
2921. 2072 MACHTELEWSKI Artur TS REGLE Szklarska Poręba (POL) M40
2922. 4120 MACHULAK Mirek UNTS Warszawa (POL) M50
2923. 4095 MACHURA Leszek Czerwionka-Leszczyny (POL) M40
2924. 2535 MACIEJCZYK Karolina Dankowice (POL) K30
2925. 1583 MACIEJCZYK Piotr Warszawa (POL) M40
2926. 1743 MACIEJEC-BISKUP Laura Londyn. Anglia (GBR) K18
2927. 1865 MACIEJEWICZ Krzysztof Terespol (POL) M50
2928. 6046 MACIEJEWSKA Olga Warszawa (POL) K18
2929. 2020 MACIEJEWSKI Karol Biegiem Radom! (POL) M40
2930. 1328 MACIEJEWSKI Andrzej Warszawa (POL) M40
2931. 4345 MACIEJEWSKI Janusz Sobików (POL) M60
2932. 2235 MACIEJEWSKI Maciej AKS Wybiegani Polkowice (POL) M18
2933. 4567 MACIEJEWSKI Michał Press Glass Biegamy i Wspieramy (POL) M30
2934. 5582 MACIEJEWSKI Sławomir Ihar Radzików (POL) M30
2935. 5072 MACIEJEWSKI Szymon Maciejewscy Team (POL) M40
2936. 4802 MACIEJEWSKI Tomasz Zawiercie (POL) M40
2937. 6131 MACIOCH Magdalena Warszawa (POL) K18
2938. 3939 MACIOROWSKI Michał Białystok (POL) M30
2939. 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) K30
2940. 3811 MACKIEWICZ Artur Długobieganie (POL) M40
2941. 1119 MACKO Mariusz Wurth Polska (POL) M40
2942. 4223 MACUGA Paweł OLAWS ZŁOTORYJA (POL) M40
2943. 5044 MACZALSKI Marek Komorniki (POL) M30
2944. 3125 MĄCZEWSKI Michał CMKP Team (POL) M40
2945. 2328 MACZUGA BARTŁOMIEJ Mustangi Gliwice (POL) M30
2946. 2329 MACZUGA Monika Mustangi Gliwice (POL) K30
2947. 2024 MĄCZYŃSKI Wiktor Legion Wilków (POL) M30
2948. 2539 MAĆKOWIAK Paweł Wrocław (POL) M30
2949. 2707 MADEJ Bartosz Skarżysko-Kamienna (POL) M18
2950. 1279 MADEJEK Kamil Vege Runners (POL) M30
2951. 1026 MADEJSKI Dawid Lacho Team (POL) M30
2952. 5568 MADETKO Marcin Ostrowiec Świętokrzyski (POL) M40
2953. 5894 MADISON Mason Archangel Running Club (USA) M18
2954. 2446 MADZIEWICZ Przemek Łubniańskie kominki (POL) M40
2955. 5741 MAGEIRIAS IOANNIS CHANIA (GRE) M50
2956. 3857 MAGIERECKA Marta Leśna (POL) K30
2957. 2965 MAGNUSSON Oskar Geting AB (SWE) M18
2958. 5179 MAIK Krzysztof Książenice gm. Grodzisk Maz. (POL) M40
2959. 2079 MAJ Rafał Kobylany (POL) M40
2960. 5958 MAJCHER Cyprian CrossFit Ursynów (POL) M18
2961. 3953 MAJCHER Paweł Pędzewo (POL) M40
2962. 4473 MAJCHER Przemysław Jarosław i Przemysław (POL) M30
2963. 4691 MAJCHROWICZ ANDRZEJ Krościenko Wyżne (POL) M40
2964. 4693 MAJCHROWICZ Marzenna Krościenko Wyżne (POL) K40
2965. 2596 MAJCHRZAK Julian Warszawa (POL) M30
2966. 1338 MAJCZAK Kamil CS AIKINUR (POL) M40
2967. 2264 MAJCZYK Tomasz Legionowo (POL) M40
2968. 1176 MAJDA Adrian Dzik squad (POL) M30
2969. 4667 MAJDA Michał Kutno Biega (POL) M30
2970. 4000 MAJDAN Łukasz SPARTANIE DZIECIOM (POL) M40
2971. 4450 MAJEK Adam Strzelców 1a/36 (POL) M40
2972. 5640 MAJER Janusz Rudzica (POL) M50
2973. 5688 MAJER Tomasz Vista (POL) M30
2974. 3229 MAJEWSKA Kinga Grójec (POL) K40
2975. 2219 MAJEWSKI Jan Mrągowo (POL) M70
2976. 1266 MAJEWSKI Kamil Warszawa (POL) M30
2977. 1456 MAJEWSKI Kamil BYDGOSKI SQUASH (POL) M30
2978. 6563 MAJEWSKI Krystian JWF (POL) M30
2979. 3145 MAJEWSKI Michał Warszawa (POL) M30
2980. 327 MAJEWSKI Paweł Wólka 22 (POL) M18
2981. 4552 MAJKA Dariusz Skierniewice (POL) M40
2982. 1640 MAJKOWSKI Michał TRIspect (POL) M40
2983. 5942 MAJNERT Paweł Warszawa (POL) M30
2984. 1384 MAJORKIEWICZ Robert Drużyna Szpiku (POL) M40
2985. 6024 MAKARENKOV Sergii Dogon Grodzisk Mazowiecki (POL) M30
2986. 850 MAKAROWSKI Paweł (POL) P M40
2987. 6151 MAKAROWSKI Paweł RUNtravelFUN (POL) P M40
2988. 2840 MAKARSKI Rafał Warszawa (POL) M30
2989. 6509 MAKLES PRZEMYSŁAW RADOMSKO (POL) M30
2990. 4383 MAKOLSKI Martin Hanau (GER) M40
2991. 5972 MAKOWCZENKO Mariusz Klub Biegacza T 2/4 (POL) M18
2992. 5957 MAKOWIEC KAJETAN GDAŃSK (POL) M18
2993. 5297 MAKOWSKA Danuta Jabłonowo Pomirskie (POL) K40
2994. 3928 MAKOWSKI Mateusz Warszawa (POL) M18
2995. 3703 MĄKOWSKI TOMASZ Ciechanów (POL) M30
2996. 4028 MAKOWSKI Wiesław Poniec (POL) M50
2997. 3011 MAKSYMOWICZ Konrad Lubaczów (POL) M18
2998. 6417 MAKUCH Marcin Warszawa (POL) M30
2999. 3777 MAKUCH Tomasz Warszawa (POL) M30
3000. 2741 MAKULSKI Paweł mBank / Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23749280 s

Sponsor główny: