ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28 29  30  31 32 . . . . . . . . . . . . . 46 47 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2901 3807 PIOTROWICZ Jakub Kraków (POL) 2576 M30 (915) 04:09:32 +01:59:50 04:07:05 13:09:32.69
2902 2499 ASTAPENKO Maksim Minsk (POL) 2577 M30 (916) 04:09:56 +02:00:14 04:07:05 13:09:56.54
2903 2640 SAMBORSKI Daniel Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko (POL) 2578 M40 (1066) 04:11:44 +02:02:02 04:07:06 13:11:44.21
2904 5472 LECH Marek WHM Polska (POL) 2579 M30 (917) 04:08:45 +01:59:03 04:07:12 13:08:45.71
2905 3670 JASNOWSKI Michał Warszawa (POL) 2580 M30 (918) 04:11:18 +02:01:36 04:07:13 13:11:18.53
2906 6616 OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra (POL) 326 K30 (132) 04:11:20 +02:01:38 04:07:15 13:11:20.05
2907 5253 ŁUKASIAK Sylwester Międzyborów (POL) 2581 M40 (1067) 04:07:49 +01:58:07 04:07:16 13:07:49.83
2908 5394 SIWIEC Robert PLIK TEAM (POL) 2582 M40 (1068) 04:10:30 +02:00:48 04:07:19 13:10:30.69
2909 2564 ROLA Grzegorz Lubin (POL) 2583 M30 (919) 04:10:49 +02:01:07 04:07:20 13:10:49.69
2910 4285 SERGIOU Andreas Anorthosis Famagusta (CYP) 2584 M30 (920) 04:10:28 +02:00:46 04:07:21 13:10:28.87
2911 2043 DAWIDZIAK Wojciech Oleśnica (POL) 2585 M18 (281) 04:11:01 +02:01:19 04:07:22 13:11:01.97
2912 4812 WZIĄTEK Dariusz Baczyński Team (POL) 2586 M40 (1069) 04:07:38 +01:57:56 04:07:24 13:07:38.10
2913 3253 DYMEK Marta Ożarów Mazowiecki Biega (POL) P 327 K30 (133) 04:10:58 +02:01:16 04:07:24 13:10:58.31
2914 6486 RADZIKOWSKI SŁAWOMIR NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA (POL) 2587 M30 (921) 04:12:52 +02:03:10 04:07:24 13:12:52.34
2915 3154 DYDAK Rafał Zawiercie (POL) 2588 M30 (922) 04:09:58 +02:00:16 04:07:26 13:09:58.54
2916 6771 SOBOCIŃSKI Karol Piękni i Bestie (POL) 2589 M18 (282) 04:11:58 +02:02:16 04:07:28 13:11:58.13
2917 2086 BARTKOWSKA Milena Rozbiegane Działdowo (POL) 328 K30 (134) 04:11:25 +02:01:43 04:07:29 13:11:25.15
2918 3262 KOCIOŁŁ Karol ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) 2590 M30 (923) 04:10:23 +02:00:41 04:07:30 13:10:23.68
2919 4969 LEWCZUK Norbert Biegacze pomagacze (POL) 2591 M30 (924) 04:11:34 +02:01:52 04:07:32 13:11:34.06
2920 5679 ZIELIŃSKI Damian Pilawa (POL) 2592 M30 (925) 04:12:11 +02:02:29 04:07:35 13:12:11.93
2921 1520 PUSZKIEWICZ Daniel Wkurw_Team (POL) 2593 M30 (926) 04:12:13 +02:02:31 04:07:35 13:12:13.49
2922 6730 ANONIMOWY UCZESTNIK (POL) 2594 M40 (1070) 04:10:16 +02:00:34 04:07:36 13:10:16.16
2923 6474 TREPKA Marek Warszawa (POL) 2595 M40 (1071) 04:10:23 +02:00:41 04:07:36 13:10:23.51
2924 1474 KAŹMIERCZAK Piotr OSTRÓW WLKP (POL) 2596 M18 (283) 04:10:40 +02:00:58 04:07:41 13:10:40.40
2925 6651 MODLISZEWSKI Przemysław (POL) 2597 M40 (1072) 04:09:50 +02:00:08 04:07:45 13:09:50.74
2926 1928 WOJEWODZIC Krzysztof ESCOLA (POL) 2598 M30 (927) 04:11:46 +02:02:04 04:07:45 13:11:46.45
2927 1330 RYBIŃSKI Paweł Warszawa (POL) 2599 M30 (928) 04:09:44 +02:00:02 04:07:46 13:09:44.75
2928 6063 STANIKOWSKI Mariusz Radom (POL) 2600 M30 (929) 04:10:37 +02:00:55 04:07:47 13:10:37.51
2929 2773 MURASZOW Daniel Klub Biegacza Kamień Pomorski (POL) 2601 M30 (930) 04:11:47 +02:02:05 04:07:49 13:11:47.71
2930 3291 KANIEWSKI Michal Triathlon Serwis (POL) 2602 M30 (931) 04:10:57 +02:01:15 04:07:51 13:10:57.60
2931 1047 KRYSTJAŃCZUK Karol Łęczna Biega (POL) 2603 M40 (1073) 04:10:47 +02:01:05 04:07:52 13:10:47.64
2932 5147 PIĄTKIEWICZ Jacek POL RUN (POL) 2604 M40 (1074) 04:11:15 +02:01:33 04:07:53 13:11:15.64
2933 3685 HETMAŃCZYK Ireneusz FAST FOOT OPOLE (POL) 2605 M50 (275) 04:12:00 +02:02:18 04:07:53 13:12:00.13
2934 1752 TINDAL Craig Gorseinon Road runners (GBR) 2606 M30 (932) 04:12:24 +02:02:42 04:07:55 13:12:24.08
2935 3489 BĄCZEK Piotr Orange Polska (POL) 2607 M30 (933) 04:11:07 +02:01:25 04:07:57 13:11:07.80
2936 5791 KASZTELANIC jacek Warszawa (POL) 2608 M50 (276) 04:13:08 +02:03:26 04:07:57 13:13:08.75
2937 3891 PORĘBSKI MARCIN RADOM (POL) 2609 M40 (1075) 04:11:05 +02:01:23 04:07:58 13:11:05.61
2938 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) 329 K18 (65) 04:11:48 +02:02:06 04:07:59 13:11:48.86
2939 1651 PAWŁOWSKI Adam Warszawa (POL) 2610 M40 (1076) 04:14:09 +02:04:27 04:08:00 13:14:09.41
2940 3137 ROGOWSKI Krzysztof Racibórz (POL) 2611 M50 (277) 04:10:26 +02:00:44 04:08:01 13:10:26.39
2941 3450 SADOCHA Rafał Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 2612 M40 (1077) 04:11:11 +02:01:29 04:08:02 13:11:11.23
2942 4334 SPANIER Jakub Warszawa (POL) 2613 M18 (284) 04:11:16 +02:01:34 04:08:03 13:11:16.82
2943 3156 PAROL Grzegorz Szczecin (POL) 2614 M40 (1078) 04:11:51 +02:02:09 04:08:03 13:11:51.54
2944 3530 KAMUDA Marcin Częstochowa (POL) 2615 M40 (1079) 04:11:41 +02:01:59 04:08:06 13:11:41.66
2945 5466 BOROWIK Włodzimierz Asus Polska (POL) 2616 M40 (1080) 04:12:03 +02:02:21 04:08:06 13:12:03.11
2946 2608 KOTECKA Edyta Warszawa (POL) 330 K40 (117) 04:11:19 +02:01:37 04:08:08 13:11:19.64
2947 6736 SZYNDLER Artur (POL) 2617 M18 (285) 04:11:14 +02:01:32 04:08:13 13:11:14.48
2948 5108 SPALIŃSKA Kamila Spartanie Dzieciom (POL) 331 K40 (118) 04:12:28 +02:02:46 04:08:16 13:12:28.41
2949 5532 RZEPKA Tomasz Węgorzewo (POL) 2618 M30 (934) 04:14:01 +02:04:19 04:08:18 13:14:01.44
2950 3404 GRZYWIŃSKI Krystian Rumia (POL) 2619 M18 (286) 04:09:49 +02:00:07 04:08:19 13:09:49.81
2951 4840 BOROŃ RYSZARD NOWA IWICZNA (POL) 2620 M50 (278) 04:13:11 +02:03:29 04:08:19 13:13:11.53
2952 6189 PRĄDZYŃSKI Dariusz Warszawa (POL) 2621 M60 (41) 04:12:09 +02:02:27 04:08:22 13:12:09.31
2953 3244 KAJDAS Sylwia Warszawa (POL) 332 K40 (119) 04:12:25 +02:02:43 04:08:23 13:12:25.06
2954 3536 PIWOWARCZYK Marek WAŁBRZYCH (POL) 2622 M40 (1081) 04:09:27 +01:59:45 04:08:26 13:09:27.22
2955 2088 HAJDUK MIECZYSŁAW ANGELA (POL) 2623 M40 (1082) 04:11:38 +02:01:56 04:08:27 13:11:38.84
2956 5736 BUCHALSKA Ewa Ekobiegi (POL) 333 K40 (120) 04:13:24 +02:03:42 04:08:29 13:13:24.83
2957 1023 ŚWIRK Mariusz Łęczna Biega (POL) P 2624 M40 (1083) 04:11:58 +02:02:16 04:08:31 13:11:58.42
2958 3921 KOŁOMAŃSKI Marek ekobiegi (POL) 2625 M40 (1084) 04:13:23 +02:03:41 04:08:36 13:13:23.52
2959 6495 STAROBRAT Arkadiusz Aletempo (POL) 2626 M50 (279) 04:08:58 +01:59:16 04:08:37 13:08:58.74
2960 5191 BYTNIEWSKI Jakub ŻELECHÓW TEAM (POL) 2627 M40 (1085) 04:09:51 +02:00:09 04:08:37 13:09:51.22
2961 400 ROGOWSKA Magdalena Płock (POL) 334 K30 (135) 04:11:16 +02:01:34 04:08:39 13:11:16.67
2962 3142 GWÓŹDŹ Piotr Tworogowska dycha po trowie (POL) 2628 M40 (1086) 04:11:14 +02:01:32 04:08:40 13:11:14.77
2963 1558 WŁODARCZYK Paweł Łomża (POL) 2629 M18 (287) 04:11:43 +02:02:01 04:08:43 13:11:43.55
2964 4425 ZBOCH Joanna Piaseczno (POL) 335 K40 (121) 04:12:20 +02:02:38 04:08:43 13:12:20.31
2965 2345 DYMIŃSKI Marcin BÓBR TŁUSZCZ (POL) 2630 M40 (1087) 04:09:14 +01:59:32 04:08:48 13:09:14.70
2966 1235 SOBCZYK Ela KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL) 336 K40 (122) 04:11:23 +02:01:41 04:08:48 13:11:23.89
2967 1768 SKWIERCZYŃSKI Adam Siedlce (POL) 2631 M40 (1088) 04:11:23 +02:01:41 04:08:49 13:11:23.23
2968 4028 MAKOWSKI Wiesław Poniec (POL) 2632 M50 (280) 04:11:53 +02:02:11 04:08:49 13:11:53.64
2969 5163 TZIORAS SPYRIDON S.D.I. (GRE) 2633 M40 (1089) 04:09:45 +02:00:03 04:08:51 13:09:45.63
2970 5401 ADAMSKI Sławomir STALEX (POL) 2634 M50 (281) 04:11:59 +02:02:17 04:08:52 13:11:59.51
2971 4015 DURASIEWICZ Piotr białobrzegi (POL) 2635 M30 (935) 04:12:31 +02:02:49 04:08:53 13:12:31.95
2972 333 RYKACZEWSKI Piotr Strzegowo (POL) 2636 M50 (282) 04:13:16 +02:03:34 04:08:53 13:13:16.84
2973 5687 BĄK Tomasz Warszawa-Wesoła (POL) 2637 M40 (1090) 04:11:03 +02:01:21 04:08:56 13:11:03.40
2974 1325 SULEJ Michał KB Biała Biega (POL) 2638 M30 (936) 04:10:36 +02:00:54 04:08:57 13:10:36.46
2975 5028 TRZCIŃSKI Artur Łazy (POL) 2639 M40 (1091) 04:12:25 +02:02:43 04:08:57 13:12:25.70
2976 3788 BIEDROŃ Wojciech Warszawa (POL) 2640 M40 (1092) 04:12:05 +02:02:23 04:08:59 13:12:05.54
2977 5638 POŚNIK Karol Zakrzew (POL) 2641 M30 (937) 04:12:40 +02:02:58 04:09:02 13:12:40.45
2978 6383 GŁADYSZ Dariusz Częstochowa (POL) 2642 M50 (283) 04:12:37 +02:02:55 04:09:03 13:12:37.60
2979 4922 RADZIWONOWSKI Krzysztof DHL RUN CLUB (POL) 2643 M40 (1093) 04:12:11 +02:02:29 04:09:07 13:12:11.63
2980 4183 KRUPA Agnieszka Warszawa (POL) 337 K40 (123) 04:12:30 +02:02:48 04:09:08 13:12:30.62
2981 5624 FILIPIAK Grzegorz Warszawa (POL) 2644 M40 (1094) 04:11:41 +02:01:59 04:09:10 13:11:41.82
2982 310 TABOREK Grzegorz Orlen Running Team (POL) 2645 M40 (1095) 04:13:00 +02:03:18 04:09:10 13:13:00.70
2983 3967 TRYKACZ Alicja #BIEGACZE (POL) 338 K40 (124) 04:12:38 +02:02:56 04:09:11 13:12:38.11
2984 3162 KORSHAK Iryna Bigovy Chernigiv (UKR) 339 K30 (136) 04:12:12 +02:02:30 04:09:13 13:12:12.57
2985 5473 DEDERKO Piotr PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ (POL) 2646 M40 (1096) 04:10:49 +02:01:07 04:09:14 13:10:49.53
2986 6311 JASTRZĘBSKI Karol Konarzyce (POL) 2647 M30 (938) 04:11:00 +02:01:18 04:09:14 13:11:00.05
2987 3144 KULDANEK Marcin DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) 2648 M40 (1097) 04:12:24 +02:02:42 04:09:15 13:12:24.54
2988 2219 MAJEWSKI Jan Mrągowo (POL) 2649 M70 (3) 04:11:42 +02:02:00 04:09:18 13:11:42.32
2989 6735 DETKO Artur (POL) 2650 M70 (4) 04:13:39 +02:03:57 04:09:22 13:13:39.62
2990 2530 DOBIASZ Aneta Ort Łomianki (POL) 340 K40 (125) 04:13:41 +02:03:59 04:09:23 13:13:41.09
2991 2329 MACZUGA Monika Mustangi Gliwice (POL) 341 K30 (137) 04:13:17 +02:03:35 04:09:25 13:13:17.02
2992 4061 BARTNICKA anetta TeamKaraś-Elbląg (POL) 342 K40 (126) 04:12:27 +02:02:45 04:09:27 13:12:27.31
2993 4839 PADOWSKI PIOTR KS MAKÓW BIEGA (POL) 2651 M30 (939) 04:11:25 +02:01:43 04:09:28 13:11:25.53
2994 6171 PISZCZATOWSKI Roman Gdynia (POL) 2652 M50 (284) 04:13:47 +02:04:05 04:09:28 13:13:47.43
2995 1243 WYDRA Marta Poznań (POL) 343 K18 (66) 04:13:14 +02:03:32 04:09:29 13:13:14.93
2996 4937 KREŃSKI tomasz TEAMOCHAL (POL) 2653 M40 (1098) 04:11:35 +02:01:53 04:09:30 13:11:35.08
2997 5974 BARYŁOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 2654 M40 (1099) 04:12:51 +02:03:09 04:09:30 13:12:51.45
2998 1234 DERENGOWSKI Łukasz Bydgoszcz (POL) 2655 M30 (940) 04:13:13 +02:03:31 04:09:31 13:13:13.82
2999 1239 FALEŃCZYK Fabian Run-Pasja Bydgoszcz (POL) 2656 M40 (1100) 04:12:05 +02:02:23 04:09:33 13:12:05.38
3000 3662 GÓRSKA ANNA wkurw_team (POL) 344 K30 (138) 04:12:45 +02:03:03 04:09:33 13:12:45.50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.52901983 s

Sponsor główny: