ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28 29  30  31 32 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
2901 14526 ARMATYS Łukasz Fabryka Palet (POL) 2302 M (2761) 00:34:57 +20:13 00:27:59 09:36:09.01
2902 12870 KOZAKOW Borys Warszawa (POL) 2303 M (3860) 00:34:57 +20:13 00:31:16 09:36:09.24
2903 10487 ZIELIŃSKI Damian Płock (POL) 2304 M (2657) 00:34:57 +20:13 00:27:44 09:36:09.88
2904 11955 BORZIANYTSIA Vasyl Warszawa (POL) 2305 M (2371) 00:34:58 +20:14 00:27:00 09:36:10.02
2905 17290 KATSIURA IHAR Warszawa (POL) 2306 M (2112) 00:34:58 +20:14 00:26:21 09:36:10.21
2906 16008 KOSZLAJDA Adam Brak (POL) 2307 M (1998) 00:34:58 +20:14 00:26:04 09:36:10.33
2907 14528 MICHALSKA Magda Wieczorne bieganie w Szczecinie (POL) 600 K (602) 00:34:58 +20:14 00:27:11 09:36:10.49
2908 17242 NIEDBAŁKA Marcin Józefów (POL) 2308 M (2386) 00:34:58 +20:14 00:27:02 09:36:10.61
2909 14940 ŚLIWIŃSKA Paulina Warszawa (POL) 601 K (459) 00:34:58 +20:14 00:26:26 09:36:10.69
2910 16245 MIĘTEK Zbigniew Legionowo (POL) 2309 M (2163) 00:34:58 +20:14 00:26:26 09:36:10.69
2911 19197 CHEKH Nawrii kaktus24.pl (POL) 2310 M (2133) 00:34:58 +20:14 00:26:23 09:36:10.78
2912 17870 LATOS Piotr BRACIA LATOS (POL) 2311 M (2469) 00:34:58 +20:14 00:27:14 09:36:10.85
2913 11986 ZAJĄC Paweł Odrzywół (POL) 2312 M (2378) 00:34:58 +20:14 00:27:00 09:36:10.92
2914 12510 ŁABUDZIŃSKI Radosław Aegon (POL) 2313 M (2193) 00:34:59 +20:15 00:26:30 09:36:11.53
2915 13793 KOŁODZIEJCZYK Mariusz Ostrów Biega (POL) 2314 M (2799) 00:34:59 +20:15 00:28:06 09:36:11.61
2916 16220 KOŁTUN Michał Teatr Narodowy (POL) 2315 M (2519) 00:34:59 +20:15 00:27:21 09:36:11.79
2917 11792 CHAŁUPCZYŃSKI Robert Warszawa (POL) 2316 M (2538) 00:34:59 +20:15 00:27:23 09:36:11.98
2918 10854 BEREZA Karolina RMF FM (POL) 602 K (745) 00:35:00 +20:16 00:27:56 09:36:12.20
2919 16885 KUPICH Mariusz Piaseczno (POL) 2317 M (2218) 00:35:00 +20:16 00:26:33 09:36:12.34
2920 12678 MATYSIAK Julia Iłża Pędzi (POL) 603 K (727) 00:35:00 +20:16 00:27:50 09:36:12.70
2921 12601 FRĄCKOWIAK Hanna Ukl ósemka police (POL) 604 K (1442) 00:35:00 +20:16 00:30:25 09:36:12.80
2922 13300 MARKOWICZ Renata Bartąg (POL) 605 K (212) 00:35:01 +20:17 00:24:39 09:36:13.29
2923 13848 BALCERZAK Aleksandra UKL ÓSEMKA Police (POL) 606 K (1443) 00:35:01 +20:17 00:30:26 09:36:13.36
2924 14363 OŁOWSKI Igor Warszawa (POL) 2318 M (1263) 00:35:01 +20:17 00:24:12 09:36:13.39
2925 18400 KOTALEWICZ Bartek BAFO (POL) 2319 M (2494) 00:35:01 +20:17 00:27:18 09:36:13.45
2926 15246 PYŚK Kamil Kobyłka (POL) 2320 M (2747) 00:35:01 +20:17 00:27:57 09:36:13.46
2927 10431 SZPERNA ARTUR PIOTRKÓW TYRYBUNALSKI (POL) 2321 M (2512) 00:35:01 +20:17 00:27:20 09:36:13.82
2928 16253 SOLNICA Alicja Klub Aktywnych Parkrun Skórzec (POL) 607 K (790) 00:35:02 +20:18 00:28:07 09:36:14.13
2929 17416 ZHELIZNIAK KSENIIA KYIV (UKR) 608 K (767) 00:35:02 +20:18 00:28:00 09:36:14.28
2930 14537 PŁATKOWSKI Jacek Sucha (POL) 2322 M (1943) 00:35:02 +20:18 00:25:55 09:36:14.43
2931 11101 AGEIEV Eduard Warszawa (POL) 2323 M (2009) 00:35:02 +20:18 00:26:06 09:36:14.55
2932 16952 TOLUSHKINA Anna TOPRUNNERS (UKR) 609 K (772) 00:35:02 +20:18 00:28:02 09:36:14.60
2933 12081 JAGIELSKI Tomasz WARSZAWA (POL) 2324 M (2221) 00:35:02 +20:18 00:26:33 09:36:14.69
2934 14224 BIELSKA Aneta Jabłonna (POL) 610 K (340) 00:35:02 +20:18 00:25:43 09:36:14.89
2935 12520 BALCERZAK Paweł Pułtusk (POL) 2325 M (2646) 00:35:03 +20:19 00:27:43 09:36:15.19
2936 19497 MAŚLICH Artur (POL) 2326 M (2760) 00:35:03 +20:19 00:27:58 09:36:15.85
2937 13345 LIZONCZYK Joanna LGBS Running Team (POL) 611 K (383) 00:35:03 +20:19 00:25:59 09:36:15.87
2938 14968 PIASTA-SERAFIN natalia Wieliszew Heron Team (POL) 612 K (486) 00:35:04 +20:20 00:26:35 09:36:16.05
2939 15098 BIENIAS Grzegorz PZU Sport Team (POL) 2327 M (2434) 00:35:04 +20:20 00:27:09 09:36:16.47
2940 17186 DĄBROWSKI Michał Ostrów Mazowiecka (POL) 2328 M (2542) 00:35:04 +20:20 00:27:24 09:36:16.59
2941 16030 REICHELT Pawel Warszawa (POL) 2329 M (2780) 00:35:04 +20:20 00:28:03 09:36:16.70
2942 16284 BUCHELT-GOŁDA Jan Grodzisk Mazowiecki (POL) 2330 M (1054) 00:35:04 +20:20 00:23:34 09:36:16.87
2943 16020 SZCZEŚNIAK AGNIESZKA WARSZAWA (POL) 613 K (784) 00:35:04 +20:20 00:28:04 09:36:16.91
2944 11483 CZUPRYŃSKI Rafał Warszawa (POL) 2331 M (2283) 00:35:04 +20:20 00:26:44 09:36:16.91
2945 14609 CIESIELSKI Łukasz Warszawa (POL) 2332 M (2718) 00:35:05 +20:21 00:27:53 09:36:17.22
2946 16048 SYBILSKA Anna Pruszków (POL) 614 K (557) 00:35:05 +20:21 00:26:59 09:36:17.31
2947 16745 GOŁASZEWSKA-KUDLIK Bogumiła Wiązana (POL) 615 K (560) 00:35:05 +20:21 00:26:59 09:36:17.44
2948 18386 CHACIŃSKI Marcin mcmoliro (POL) 2333 M (2507) 00:35:05 +20:21 00:27:20 09:36:17.48
2949 15782 WATRAS krzysztof Warszawa (POL) 2334 M (1960) 00:35:05 +20:21 00:25:58 09:36:17.65
2950 13634 SZEMPLIŃSKA Agnieszka Windyki (POL) 616 K (389) 00:35:05 +20:21 00:26:00 09:36:17.77
2951 17709 KUBACKI Dariusz Katowice (POL) 2335 M (2804) 00:35:05 +20:21 00:28:06 09:36:17.89
2952 11645 WRÓBEL Ewa Wiśniew (POL) 617 K (364) 00:35:05 +20:21 00:25:52 09:36:17.93
2953 18089 MAZUREK Krzysztof Warszawa (POL) 2336 M (2521) 00:35:06 +20:22 00:27:22 09:36:18.01
2954 11595 GORCZYŃSKI Robert Wyszków (POL) 2337 M (2396) 00:35:06 +20:22 00:27:04 09:36:18.28
2955 11258 ROSŁON Tomasz Wołomin (POL) 2338 M (2525) 00:35:06 +20:22 00:27:22 09:36:18.39
2956 17517 RÓŻYCKA Marlena RBS Running Team (POL) 618 K (299) 00:35:06 +20:22 00:25:24 09:36:18.44
2957 13851 SMYL Jacek Warszawa (POL) 2339 M (1366) 00:35:06 +20:22 00:24:28 09:36:18.47
2958 13739 SZWAJKA Łukasz Warszawa (POL) 2340 M (2607) 00:35:06 +20:22 00:27:36 09:36:18.82
2959 14126 KORNILUK Bogdan Klub Biegacza Biała Biega (POL) 2341 M (1604) 00:35:07 +20:23 00:25:02 09:36:19.08
2960 13349 KONWA Rafał Warszawa (POL) 2342 M (1921) 00:35:07 +20:23 00:25:51 09:36:19.17
2961 18000 RUTKOWSKI Piotr RBS (POL) 2343 M (2624) 00:35:07 +20:23 00:27:40 09:36:19.34
2962 11939 KANIEWSKI Mariusz Parkrun Skierniewice (POL) 2344 M (2774) 00:35:07 +20:23 00:28:01 09:36:19.67
2963 17779 JAGODZIŃSKA Julia NC+ (POL) 619 K (692) 00:35:08 +20:24 00:27:40 09:36:20.01
2964 13171 SOKÓŁ Jakub Warszawa (POL) 2345 M (2284) 00:35:08 +20:24 00:26:45 09:36:20.02
2965 11893 ŁOSIEWICZ Aleksandra Długa Kościelna (POL) 620 K (665) 00:35:08 +20:24 00:27:32 09:36:20.43
2966 10240 PIETRZAK Agnieszka Płock (POL) 621 K (769) 00:35:08 +20:24 00:28:00 09:36:20.57
2967 18491 PIERZCHAŁA Grzegorz Warszawa (POL) 2346 M (2649) 00:35:08 +20:24 00:27:43 09:36:20.60
2968 14251 CIEŚLEWICZ Robert Ząbki (POL) 2347 M (2038) 00:35:09 +20:25 00:26:12 09:36:21.33
2969 12307 NOWAK Robert Danone (POL) 2348 M (3892) 00:35:09 +20:25 00:31:25 09:36:21.35
2970 11466 KAJA Dominika Bydgoszcz (POL) 622 K (621) 00:35:09 +20:25 00:27:18 09:36:21.60
2971 14508 CYDEJKO Krzysztof Juszkowo (POL) 2349 M (2307) 00:35:09 +20:25 00:26:48 09:36:21.67
2972 16901 SOBECKI Krzysztof Białystok (POL) 2350 M (1092) 00:35:09 +20:25 00:23:42 09:36:21.82
2973 11151 DANIŁOWICZ Justyna Warszawa (POL) 623 K (690) 00:35:10 +20:26 00:27:39 09:36:22.14
2974 14505 CYDEJKO Joanna Juszkowo (POL) 624 K (528) 00:35:10 +20:26 00:26:49 09:36:22.26
2975 17690 NOWACZEWSKI Adam Warszawa (POL) 2351 M (2702) 00:35:10 +20:26 00:27:51 09:36:22.48
2976 14232 BRZYSKI Marcin warszawa (POL) 2352 M (1983) 00:35:11 +20:27 00:26:02 09:36:23.03
2977 14085 LUBOWICKI Adam Warszawa (POL) 2353 M (2364) 00:35:11 +20:27 00:26:59 09:36:23.04
2978 16602 ZUBIEL Jarosław Mielec (POL) 2354 M (2564) 00:35:11 +20:27 00:27:28 09:36:23.06
2979 12737 JAKUBOWSKI Mateusz Warszawa (POL) 2355 M (2563) 00:35:12 +20:28 00:27:28 09:36:24.01
2980 12197 DANILIUK Andrei Warszawa (POL) 2356 M (2736) 00:35:12 +20:28 00:27:56 09:36:24.03
2981 14519 GÓRAK Piotr STRABAG Sp. z o.o. (POL) 2357 M (1907) 00:35:12 +20:28 00:25:48 09:36:24.64
2982 18847 NUREK Mateusz Warszawa (POL) 2358 M (382) 00:35:12 +20:28 00:20:30 09:36:24.89
2983 14240 KOT PIOTR WARSZAWA (POL) 2359 M (1985) 00:35:13 +20:29 00:26:02 09:36:25.39
2984 13660 SIWKA Justyna Warszawa (POL) 625 K (432) 00:35:14 +20:30 00:26:16 09:36:26.06
2985 17247 WARDĘGA Przemysław Warszawa (POL) 2360 M (1027) 00:35:14 +20:30 00:23:26 09:36:26.66
2986 16810 ZIĘBA Marcin Kobyłka (POL) 2361 M (2946) 00:35:14 +20:30 00:28:28 09:36:26.78
2987 17534 WĄDOŁOWSKI Marcin ENERIA (POL) 2362 M (2246) 00:35:14 +20:30 00:26:37 09:36:26.94
2988 17304 ZAKRZEWSKI Marek ACROTEAM (POL) 2363 M (2492) 00:35:15 +20:31 00:27:17 09:36:27.43
2989 10851 KALETA Sebastian Warszawa (POL) 2364 M (2495) 00:35:15 +20:31 00:27:18 09:36:27.54
2990 17453 CIESZENTO Anna ul. płk. Witolda Łokuciewskiego (POL) 626 K (691) 00:35:16 +20:32 00:27:39 09:36:28.30
2991 14160 ZAKRZEWSKA Małgorzata Warszawa (POL) 627 K (860) 00:35:16 +20:32 00:28:28 09:36:28.31
2992 10204 GRAJNERT Tomasz Warszawa (POL) 2365 M (2662) 00:35:16 +20:32 00:27:45 09:36:28.72
2993 12579 FRANCZAK edyta Franczak Team (POL) 628 K (761) 00:35:16 +20:32 00:27:58 09:36:28.78
2994 14598 GOS Mariusz Warszawa (POL) 2366 M (2248) 00:35:17 +20:33 00:26:38 09:36:29.34
2995 15194 GAWROŃSKI Sebastian PZU Sport Team (POL) 2367 M (2265) 00:35:17 +20:33 00:26:40 09:36:29.40
2996 12058 ZABOST Anna Warszawa (POL) 629 K (667) 00:35:17 +20:33 00:27:32 09:36:29.59
2997 14597 CZAPIŃSKA Katarzyna AR (POL) 630 K (501) 00:35:17 +20:33 00:26:38 09:36:29.62
2998 18966 SIWIOR Przemysław (POL) 2368 M (2771) 00:35:17 +20:33 00:28:00 09:36:29.78
2999 15403 PANADERO Carlos Warszawa (ESP) 2369 M (2390) 00:35:18 +20:34 00:27:03 09:36:30.28
3000 15941 RUTKOWSKA Beata Fundacja Ready2Run (POL) 631 K (741) 00:35:18 +20:34 00:27:55 09:36:30.44
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.36038399 s

Sponsor główny: