ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 3  4  5 6 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
301. 4499 BICCAI Stefano Sportivamente (BEL) M40
302. 3596 BICK Robert CZEMPJON TEAM (POL) M40
303. 4244 BIDA Marcin krasnystawbiega (POL) M30
304. 1232 BIEDA Michał GKS Czastary (POL) M30
305. 2768 BIEDERKA Zbigniew Paprotnia (POL) M60
306. 3788 BIEDROŃ Wojciech Warszawa (POL) M40
307. 1077 BIEGANOWSKI Krzysztof Smardzewice (POL) M40
308. 2575 BIELAS Szymon ND (POL) M40
309. 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) K30
310. 5118 BIELAWSKI Tomasz Drużyna Szpiku Granowo (POL) M18
311. 3387 BIELAWSKI Wojciech ATP Augustów (POL) M40
312. 3326 BIELEC Artur Rembertów Team (POL) M40
313. 1010 BIELEC Karol Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) M30
314. 4906 BIELECKI Henryk GKS DĄBRÓWKA (POL) M40
315. 5838 BIELECKI Krzysztof ProRunning Promotion (POL) M40
316. 1145 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz (POL) M30
317. 342 BIELICKI DANIEL łu bu du bu (POL) M30
318. 4876 BIELIŃSKI Daniel Piaseczno (POL) M40
319. 4822 BIELIŃSKI Dominik NB Team (POL) M18
320. 1629 BIELSKI Michał Księżyno (POL) M30
321. 4429 BIELSKUS Rolandas TRITONAS (LTU) M30
322. 4893 BIEŁUŃSKI Sebastian Wrocław (POL) M40
323. 329 BIENIEK Bartłomiej Borowiczki-Pieńki (POL) M30
324. 5787 BIENIEK Kamil Seroczyn (POL) M18
325. 5799 BIENIEK Krzysztof OstroBiec (POL) M30
326. 6704 BIENIEK Krzysztof MORT. SOLDENT (POL) M40
327. 2472 BIEŃKO Adam KS Staszewscy (POL) M40
328. 1689 BIEŃKOWSKI Carlo Warszawa (POL) M18
329. 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) K40
330. 6048 BIERNACKI Aleksander Milanówek (POL) M40
331. 4747 BIERNACKI Dariusza Olsztyn (POL) M40
332. 5684 BIERNACKI Michał Kocham Ewkę (POL) M30
333. 1029 BIERNACKI paweł tornado pawlichy (POL) M40
334. 1057 BIERNACKI Sławomir Lipniki (POL) M30
335. 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) K30
336. 3720 BIERNAT Maria Limanowa (POL) K40
337. 5423 BIERNAT Sylwia Chyliczki (POL) K50
338. 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) K30
339. 5038 BIJACIK Konrad brak (POL) M18
340. 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) K30
341. 1028 BIKOWSKI Daniel Łomża (POL) M40
342. 3066 BILIŃSKI Maciej Gdynia (POL) M30
343. 1072 BIŁOGAN Łukasz Cała Oleśnica Biega (POL) M30
344. 4283 BIŁYK Michał Mała Wieś (POL) M30
345. 4683 BINIEK Katarzyna Bełchatów (POL) K30
346. 1666 BINIEWICZ Monika Gostynin (POL) K18
347. 1528 BINKOWSKA Izabela Zabiegani po uszy (POL) K40
348. 1789 BISKUP Paweł Kraśnik Biega (POL) M40
349. 4707 BISKUPSKI Marcin Bydgoszcz (POL) M40
350. 4470 BISKUPSKI Marek Biegam Bo Biegam (POL) M40
351. 4989 BIZIUK Ihar Victoria (BLR) M60
352. 2734 BŁACH Szczepan Gadka (POL) M50
353. 4134 BLACHA Dominik Biłgoraj (POL) M18
354. 1770 BŁACHNIO Jakub DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) M30
355. 4335 BLACHOWSKI Waldemar Blaszki team (POL) M30
356. 5183 BLADOWSKI Artur Łowicz (POL) M30
357. 5614 BLADY Bogdan Kraków (POL) M50
358. 5816 BLAEDOW Jack Sussex (USA) M18
359. 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) K18
360. 3782 BŁASZCZYK Krzysztof Rozka TEAM (POL) M60
361. 6342 BŁASZCZYK Marek Wola k.Pszczyny (POL) M30
362. 3904 BŁASZCZYK Mariusz SNG Wild Ducs (POL) M30
363. 5071 BŁASZCZYK Paweł Łowicz (POL) M30
364. 5061 BŁASZCZYK Przemysław PLAY/MYTRI (POL) M30
365. 1725 BLASZKOWSKA Ewa Wiedeń (AUT) K30
366. 2027 BŁAŻKÓW Krzysztof Dorociak Team (POL) M40
367. 3810 BŁĘDOWSKI Krzysztof Toruń (POL) M30
368. 193 BŁĘDOWSKI Mariusz Night Runners Włocławek (POL) M40
369. 5677 BLEKICKI Wiesław Ciechanów (POL) M40
370. 2926 BLICHARSKI Łukasz Ciechanów (POL) M40
371. 1138 BLICHARZ Marcin Warszawa (POL) M30
372. 3174 BLICHARZ Paweł Radzyń Podlaski (POL) M30
373. 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) K40
374. 3274 BLOKHINA Alena Victoria (BLR) K40
375. 6067 BLYZNIUK OLEKSANDR Warsaw (UKR) M30
376. 5571 BOBEK Mateusz Międzyzdroje (POL) M30
377. 1786 BOBEREK Kamil Warszawa (POL) M30
378. 3338 BOBROWSKI Artur Poznań (POL) M50
379. 5626 BOCIAN Mariusz Warszawa (POL) M40
380. 5042 BOCIAN Patryk Warszawa (POL) M18
381. 3390 BODEK Tomasz Wrocław (POL) M30
382. 6065 BODZIACHOWSKI Marcin Warszawa (POL) M30
383. 1806 BODZIAKOWSKI Bartosz MakówBiega (POL) M30
384. 6279 BODZON Krzysztof Burgmania (POL) M40
385. 4376 BOGDAN Enescu Bucuresti (ROU) M40
386. 4405 BOGDAN-FLORIN Zorlescu Bucharest (ROU) M40
387. 2162 BOGDANIUK Maciej Bęsia (POL) M18
388. 1879 BOGDANOVA Liubov Silvia (RUS) K60
389. 4301 BOGUCKI Bartłomiej Warszawa (POL) M18
390. 2412 BOGUCKI Krzysztof Warsaw (POL) M40
391. 5015 BOGUMIŁOW Marcin Night Runners Słupsk (POL) M30
392. 3702 BOGUSKI Andrzej Zwycięzca- Fundacja Darka Strychalskiego (POL) M40
393. 2289 BOGUSŁAWSKI Bogumił Wola Wiązowa (POL) M30
394. 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) K18
395. 3319 BOGUSZ Tomasz Gdynia (POL) M30
396. 113 BOGUSZEWSKI Michał Płock (POL) M30
397. 1958 BOHDANOWICZ Adam Biegaj z Ursusem (POL) M40
398. 3695 BOHN Mariusz Piekary Śląskie (POL) M50
399. 2911 BOICHENKO Andrey Mykolaiv Runings Klub (UKR) M30
400. 3314 BOJANOWICZ Dariusz Studzienice (POL) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.21672797 s

Sponsor główny: