ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
301.
3823
PRZYBYLAK Dorota
AdRunaLine Team (POL)
K18
302.
6397
MALEJKA Katarzyna
ADS Masna (POL)
K40
303.
1089
BORUCH Adam
AGB TORFY (POL)
M40
304.
4530
SUSKI Józef
AGB TORFY (POL)
M40
305.
1784
CIURA Rafał
AGDHOME.pl Biegamy! (POL)
M40
306.
1331
BESZCZYŃSKI Kornel
Agenciki (POL)
M40
307.
5018
MACIOSZEK Krystyna
Agrestowa (POL)
K30
308.
3206
KOZŁOWSKI Tomasz
Aikido BarczewoBSB Barczewo Biega (POL)
M40
309.
1595
ROTMAŃSKI Piotr
Air Innovations (POL)
M40
310.
2381
WOJCIECHOWSKI Marcin
AIRFIGHTERS.PL (POL)
M40
311.
1627
BRAC-WALCZYK Małgorzata
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
K60
312.
3183
JASZCZERSKA Grażyna
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
K50
313.
2375
MIŁEJKO Arkadiusz
Akademia Biegowa Kartuzy (POL)
M40
314.
1542
BRULIŃSKI Rafał
Akademia Sportu Medyk (POL)
M40
315.
1945
CAMLET Sylwester
Akademia sportu medyk (POL)
M40
316.
3446
DŁUGOZIMA Stanisław
akademia sportu medyk (POL)
M40
317.
3690
WŁODKOWSKI Adam
Akademia Sportu Medyk (POL)
M30
318.
1146
GAŁĄZKA Agnieszka
Akademia Sportu Medyk Łomża (POL)
K40
319.
6192
MIRON MARIUS
Akademia Sztuki Wojennej (POL)
M18
320.
6167
GŁOWACKI Mateusz
Akademia Wojsk Lądowych (POL)
M18
321.
6552
BALCERZAK Martyna
AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL)
K18
322.
2090
KRYSZYŁOWICZ Jacek
AKB Szczytno (POL)
M30
323.
5919
ZBUTOWICZ Łukasz
AKB&KLUB BIEGACZA LIDZBRK WARMINSKI (POL)
M30
324.
5529
KOSOWSKI JANUSZ
AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL)
M60
325.
3569
NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW
AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.com (POL)
M30
326.
4264
FERSZT Piotr
AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl (POL)
B2
M30
327.
3894
ZIELIŃSKI Marek
AKPB Marmel Toruń (POL)
M30
328.
5826
SKOWROŃSKI Paweł
AKPB Marmel Toruń (POL)
M18
329.
1207
LAWENDA Rafał
AKS Polonia Warszawa (POL)
M30
330.
4716
WISZNIEWSKI Karol
AKS Polonia Warszawa (POL)
M30
331.
5199
DYMIŃSKI Eryk
AKS Polonia Warszawa (POL)
M30
332.
6671
ŻOLINAS Maciej
AKS POLONIA WARSZAWA (POL)
M30
333.
2235
MACIEJEWSKI Maciej
AKS Wybiegani Polkowice (POL)
M18
334.
1369
ŁAGODA Łukasz
Aktiv Rehabilitacja (POL)
M30
335.
2053
BEDNAREK Sebastian
AKTYWNA NOWA RUDA (POL)
M30
336.
1412
MARECKI Grzegorz
Aktywne Krapkowice (POL)
M40
337.
1091
GAJEWSKI Konrad
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
338.
3048
ZAREMBA Katarzyna
Aktywni Kamieńsk (POL)
K30
339.
6319
BĄKOWICZ Kamil
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
340.
6322
BĄKOWICZ Kamil
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
341.
6323
SKALIK Damian
Aktywni Kamieńsk KP PSP Radomsko (POL)
M30
342.
3977
WAWRZYNIAK Damian
Aktywni Kamieńsk / Rozbiegajmy Radomsko (POL)
M30
343.
3581
SAPRYK Piotr
Aktywni Węgrów (POL)
M40
344.
4433
SITEK Arkadiusz
Aktywni Węgrów (POL)
M40
345.
2994
PIEKARCZYK Sławomir
Aktywny Ostrzeszów / Uniwersytet Śląski (POL)
M30
346.
5189
KORZENIEWSKI Michał
AL. Jana Pawła II (POL)
M30
347.
2012
GAJEWSKI Artur
Al.wilanowska (POL)
M30
348.
3460
ZAJĄC Mateusz
ALBANNERS (POL)
M18
349.
3694
KIN ADRIAN
ALBANNERS (POL)
M30
350.
1632
PANDEL Aneta
ALBATROS (ITA)
K40
351.
3959
MATYSKIEL Krzysztof
Albatrosy (POL)
M40
352.
4446
SZCZEPAŃSKI Adam
Albatrosy (POL)
M30
353.
1144
SOWA Michał
Albatrosy/Decathlon Triathlon Team (POL)
M30
354.
4775
KRAWCZYK Rafał
Aleksandrów Łódźki (POL)
M30
355.
6127
KOTOMSKA Renata
Aleksandrówka (POL)
K40
356.
6495
STAROBRAT Arkadiusz
Aletempo (POL)
M50
357.
2514
WAWRZYNIUK Mariusz
Algraf Race Team (POL)
M40
358.
5239
SZYMAŃSKI Wiktor
Alior Bank (POL)
M30
359.
1635
SZYMAŃSKI Piotr
Alior Running Team (POL)
M30
360.
6036
BRONICKI Adam
Alior Running Team (POL)
M18
361.
2601
KARP Robert
Allianz Running Team (POL)
M40
362.
3563
FERNANDEZ PEREZ Fernando
Almendralejo (ESP)
M30
363.
2151
SÓJKA Paweł
Alpenverein (POL)
M60
364.
3151
MAZUR Piotr
Altkom Software & Consulting (POL)
M30
365.
2069
ADAMCZYK Mariusz
Altom Gniezno (POL)
M40
366.
2367
KOŚCIELSKI Sławomir
ALTOM GNIEZNO (POL)
M50
367.
2683
ALEKSANDROWICZ Bartosz
ALTOM Gniezno (POL)
M30
368.
3069
KUBERA Dawid
alwaysinmotion.pl (POL)
M30
369.
6371
SKOWRON Andrzej
Amaratończycy (POL)
M40
370.
5642
GORBACZ Szczepan
AMARGO (POL)
M40
371.
4851
ARTSIKHOVICH ALIAKSANDR
Amatar (BLR)
M40
372.
5689
SNITKO SVIATLANA
Amatar (BLR)
K30
373.
102
RUMIANOWSKI HENRYK
Amator (POL)
M50
374.
851
BRONOWICKA Katarzyna
amator (POL)
K18
375.
864
PIŃKOWSKI Wojciech
amator (POL)
M18
376.
865
PIŃKOWSKI Wojciech
amator (POL)
M18
377.
1691
SZYMCZYK Bogdan
amator (POL)
M60
378.
1983
PANEK janusz
amator (POL)
M70
379.
4156
MICHAŁOWICZ Michał
Amator (POL)
M30
380.
3271
FUSCO luca
AMATORI PODISMO BENEVENTO (ITA)
M40
381.
5274
WŁOSEK Radosław
Amatorsko (POL)
M40
382.
6037
SOŁTYSIK Ania
Ambasadorka Festiwalu Biegowego (POL)
K30
383.
4171
KĘPA Mateusz
Ambrożów (POL)
M18
384.
2003
SZÉKELY Jozef
AMDG (SVK)
M30
385.
6064
RIDA Ziad
Amman (POL)
M50
386.
4728
JANKOWSKI Piotr
AMP NIERUCHOMOŚCI (POL)
M40
387.
5249
KUKULSKI Karol
Amw Gdynia (POL)
M18
388.
3277
CHŁOSTA Bartłomiej
Anbi-Tech Precision CNC Machining (POL)
M30
389.
5291
JANSSEN Agnieszka
Andover (GBR)
K40
390.
5617
NGUYEN HA Piotr
ANG SPÓŁDZIELNIA (POL)
M30
391.
2088
HAJDUK MIECZYSŁAW
ANGELA (POL)
M40
392.
5167
MARCHEWKA MAREK
ANIRO RUN TEAM (POL)
M40
393.
4284
CHALKAS Antonis
Anorthosis Famagusta (CYP)
M18
394.
4285
SERGIOU Andreas
Anorthosis Famagusta (CYP)
M30
395.
4860
BOROWCZYK jacek
ANTEK TEAM (POL)
M50
396.
4863
BOROWCZYK julita
ANTEK TEAM (POL)
K40
397.
5795
CZERNY Łukasz
Anti Social Social Club (POL)
M18
398.
1221
CELER Michał
AntonTeam (POL)
M30
399.
1386
WĘCŁAWOWICZ Przemysław
ANTONTEAM (POL)
M40
400.
2271
KOWYNIA Grzegorz
ANTONTEAM (POL)
M18