ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
3
4
5
6
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
301.
1025
BORUCHALSKI Daniel
Warszawa (POL)
M40
302.
1026
MADEJSKI Dawid
Lacho Team (POL)
M30
303.
1028
BIKOWSKI Daniel
Łomża (POL)
M40
304.
1029
BIERNACKI paweł
tornado pawlichy (POL)
M40
305.
1030
KOWALCZYK Robert
Łęczna Biega (POL)
M40
306.
1031
RETKOWSKI Dariusz
Poznań (POL)
M18
307.
1032
BIERNACKA Justyna
Tornado Pawlichy (POL)
K40
308.
1033
BERĘSEWICZ Paweł
Warszawa (POL)
M40
309.
1034
PIETRASZEK Dawid
Będzin (POL)
M30
310.
1035
BIAŁEK Piotr
Zabiegani Olsztyn (POL)
M40
311.
1036
SZCZYPIŃSKI Krzysztof
Iława (POL)
M30
312.
1037
WARACZEWSKI Nikolaos
Gdynia (POL)
M40
313.
1038
GRZEGORZYCA Marcin
Gierałtowice (POL)
M30
314.
1039
NIEDZIAŁEK Michał
Rzeszów (POL)
M18
315.
1040
ŚLIWA Andrzej
LW BOGDANKA (POL)
M50
316.
1041
CHLEBOWSKA Magdalena
Biegajnia Poznań (POL)
K40
317.
1042
BRZYSKI Piotr
Stalowa Wola (POL)
M40
318.
1043
PIGŁAS Adam
Warszawa (POL)
M30
319.
1044
ŁAPIŃSKI Wojciech
Łapka Team (POL)
M40
320.
1045
JUSIŃSKI Krystian
Bractwo Biegowe BGK (POL)
M30
321.
1046
BALCER Dariusz
Warsawa (POL)
M40
322.
1047
KRYSTJAŃCZUK Karol
Łęczna Biega (POL)
M40
323.
1048
CYGAN Piotr
Run4Fun Ultra#MarcinSwiercTEAM (POL)
M50
324.
1049
PRILL Witold
Pozytywnie-Aktywni Urszulin (POL)
M50
325.
1050
SIKORA Wiesław
SKORPION TEAM (POL)
M40
326.
1051
GRAJ Ewa
KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA (POL)
K40
327.
1052
RZEWUSKI Juliusz
Zabiegany Wołomin (POL)
M30
328.
1053
ANDRZEJEWSKI Dominik
KB Gepard Murowana Goślina (POL)
M30
329.
1054
FIERKA Tomasz
Klub 42.2 Lębork (POL)
M30
330.
1055
OLCHOWIK Sławomir
Starachowice (POL)
M40
331.
1056
PODSIADŁO Jan
TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA (POL)
M40
332.
1057
BIERNACKI Sławomir
Lipniki (POL)
M30
333.
1058
WALKOWIAK Artur
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
334.
1059
WOŹNIAK Łukasz
SMART (POL)
M40
335.
1060
PAWLACZYK Szymon
TriSpace (POL)
M30
336.
1061
RATAJCZAK Dariusz
Pędzące Żółwie IMI (POL)
M40
337.
1062
WIWATOWSKI Michał
Przyłęki (POL)
M40
338.
1063
PORTACHA Jarosław
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
339.
1065
CEREMUGA Mateusz
STS Biegaton Mikołów (POL)
M18
340.
1066
KOCEMBA Kamil
Kęckie Harpagany (POL)
M30
341.
1067
BĄK Oskar
DRUŻYNA SZPIKU/K(r)OPKA TEAM (POL)
M18
342.
1068
GAJDECKA Natalia
Konin (POL)
K30
343.
1069
DĄBROWSKI Dawid
Czerwonak Biega (POL)
M18
344.
1070
MICHALSKI Michal
Konin (POL)
M40
345.
1071
KLUSEK Jolanta
Yola Yolanda (POL)
K40
346.
1072
BIŁOGAN Łukasz
Cała Oleśnica Biega (POL)
M30
347.
1073
MAZUR Grzegorz
Piotrków Trybunalski (POL)
M50
348.
1074
KIERSKI Adam
Bielawa (POL)
M40
349.
1075
ŻEBROWSKA Beata
Szalone Kurpsie (POL)
K40
350.
1076
OGRODZIŃSKI Tomasz
Włocławek (POL)
M40
351.
1077
BIEGANOWSKI Krzysztof
Smardzewice (POL)
M40
352.
1078
TLAGA Krzysztof
Zabiegany Wołomin (POL)
M30
353.
1079
CISKOWSKA Elżbieta
Władysławowo (POL)
K40
354.
1080
ROSZAK jakub
wrocław (POL)
M30
355.
1081
ZADROŻNY Szymon
Wataha Wałcz (POL)
M40
356.
1082
JAWORSKI Grzegorz
Dzierzoniów (POL)
M30
357.
1083
KWAŚNIEWSKA Malwina
Matner Running Team (POL)
K30
358.
1084
PĘKAŁA Piotr
Koszalin (POL)
M40
359.
1085
MICHALAK Jakub
Night Runners (POL)
M18
360.
1086
JASIŃSKA DOROTA
NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA (POL)
K30
361.
1087
KORZENIEWSKI Jarosław
Team Kopeć (POL)
M40
362.
1088
DOROSZ Robert
Team ZabieganeDni (POL)
M40
363.
1089
BORUCH Adam
AGB TORFY (POL)
M40
364.
1090
DAWID Michał
Lake Runners (POL)
M30
365.
1091
GAJEWSKI Konrad
Aktywni Kamieńsk (POL)
M30
366.
1092
WILAMOWSKI Bartłomiej
ZOSTAĆ ULTRASEM (POL)
M30
367.
1093
PAWŁOWSKI Tomasz
Team Pleszew (POL)
M40
368.
1094
KRÓL Łukasz
Klub Biegacza Bolesławiec (POL)
M30
369.
1095
JASTRZĄB Piotr
Dekan Lesko (POL)
M50
370.
1096
GRODZKI Krzysztof
KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL)
M30
371.
1097
GRZYBOWSKI Łukasz
Łódź (POL)
M40
372.
1098
ŁĄCZNY Jarosław
PBSLA (POL)
M40
373.
1099
MOTOWIDŁO Tomasz
Jastrzębie-Zdrój (POL)
M40
374.
1100
SULIK Sławomir
Odranka Team (POL)
M40
375.
1101
NOWAKOWSKI Wiesław
Wroclaw Marathon Team (POL)
M50
376.
1102
KOWALEWSKA Małgorzata
KUJAWSCY S7 RUNNERS (POL)
K40
377.
1103
PARTYKA Wojciech
BIMMA (POL)
M40
378.
1104
DRELA KAMIL
STREET RUN RADOM (POL)
M30
379.
1105
GROSS Radosław
Vege Runners (POL)
M30
380.
1106
OKRÓJ DAWID
WARSZAWA (POL)
M30
381.
1107
HAŁACZKIEWICZ Sylwia
Bełchatów (POL)
K30
382.
1108
GONCERZEWICZ Anna
Stare Babice Biegaja (POL)
K30
383.
1109
ZWOLAKIEWICZ Przemysław
NAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA (POL)
M40
384.
1110
AUGUSTYNIAK Łukasz
Biegający Świdnik (POL)
M18
385.
1112
PRADELLA Paweł
Bytom (POL)
M30
386.
1114
DENEKA Andrzej
Baniocha Run (POL)
M40
387.
1115
CĄKAŁA Adam
Białobrzegi (POL)
M18
388.
1116
MALCZEWSKI Piotr
Białobrzegi (POL)
M18
389.
1117
RAJCZAKOWSKI Wojciech
Eliud Kipchoge Team Poland (POL)
M40
390.
1118
MICHNA Marcin
Poznań (POL)
M30
391.
1119
MACKO Mariusz
Wurth Polska (POL)
M40
392.
1120
DUBYK Marcin
Nysa (POL)
M30
393.
1121
PIOTROWICZ Sławomir
Deaf Run (POL)
M30
394.
1122
KOWALCZYK Wojciech
Mała Panew Team (POL)
M40
395.
1123
KWACZYŃSKI Daniel
Warszawa (POL)
M30
396.
1124
KAŁUŻA PIOTR
ŁÓDŹ KOCHA SPORT (POL)
M40
397.
1125
CZERNIAK Grzegorz
Mam ochotę pobiegać (POL)
M30
398.
1126
WIŚNIEWSKI Jacek
NOWA RUDA BIEGA (POL)
M40
399.
1127
UBYCH Marcin
Łódź (POL)
M40
400.
1128
DAWID Karolcia
Lake Runners (POL)
K30