ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
3052 5264 KRAUSE Iwona TeamKaraś-Elbląg (POL) 301 K40 (116) 00:31:26 +16:20 00:28:25 09:31:26.83
3053 3370 KONIECZNA Kaja Gdansk (POL) 302 K30 (134) 00:31:26 +16:20 00:28:21 09:31:26.84
3060 3823 PRZYBYLAK Dorota AdRunaLine Team (POL) 303 K18 (88) 00:31:27 +16:21 00:29:14 09:31:27.44
3063 2325 KARCZEWSKA Marta Warszawa (POL) 304 K18 (61) 00:31:27 +16:21 00:28:05 09:31:27.63
3067 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) 305 K40 (78) 00:31:27 +16:21 00:27:28 09:31:27.91
3083 1810 KRUCAN Katarzyna Munina (POL) 306 K18 (55) 00:31:29 +16:23 00:27:44 09:31:29.27
3088 3600 NARAMSKA Agata Warszawa (POL) 307 K18 (74) 00:31:29 +16:23 00:28:30 09:31:29.62
3090 4784 SENTKOWSKA Sara Niemcz (POL) 308 K18 (59) 00:31:29 +16:23 00:28:02 09:31:29.85
3094 2861 PIEKARSKA Weronika Konin (POL) 309 K18 (63) 00:31:29 +16:23 00:28:07 09:31:29.93
3095 4864 MAŃTURZYK Małgorzata Warszawa (POL) 310 K18 (50) 00:31:29 +16:23 00:27:29 09:31:29.99
3100 3549 JURKOWSKA Anna Drużyna Grubego Misia (POL) 311 K40 (92) 00:31:30 +16:24 00:27:57 09:31:30.42
3105 5078 MAŃTURZYK Agnieszka Warszawa (POL) 312 K30 (99) 00:31:30 +16:24 00:27:29 09:31:30.74
3106 4094 KOSZCZKA MAGDALENA Iława Biega (POL) 313 K40 (112) 00:31:30 +16:24 00:28:18 09:31:30.74
3109 3292 DONIGIEWICZ Ewa Tychy (POL) 314 K30 (108) 00:31:30 +16:24 00:27:49 09:31:30.88
3119 1344 KASPRZAK Martyna Night Runners Śląsk (POL) 315 K30 (128) 00:31:31 +16:25 00:28:17 09:31:31.42
3123 4413 ZIELIŃSKA Beata Biegnij z Poservice Finteco (POL) 316 K30 (120) 00:31:31 +16:25 00:28:07 09:31:31.83
3124 2878 ŻARCZYŃSKA Magdalena MAdaś team (POL) 317 K18 (70) 00:31:31 +16:25 00:28:20 09:31:31.83
3129 2486 MILLER Anna hipopompon klap (POL) 318 K40 (76) 00:31:32 +16:26 00:27:19 09:31:32.22
3131 4589 SOŚNIERZ Monika Zachrzaniamy Team (POL) 319 K40 (122) 00:31:32 +16:26 00:28:33 09:31:32.25
3134 2793 KASZTARYNDA Daria CELLFAST (POL) 320 K30 (114) 00:31:32 +16:26 00:27:56 09:31:32.50
3136 6751 KRYSZAK Dorota MARMEL TORUŃ (POL) 321 K30 (116) 00:31:32 +16:26 00:27:59 09:31:32.80
3149 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) 322 K18 (69) 00:31:34 +16:28 00:28:17 09:31:34.47
3152 4077 KRASOWSKA Iwona Piła (POL) 323 K40 (120) 00:31:34 +16:28 00:28:31 09:31:34.66
3156 3328 PATOLETA Edyta Warszawa (POL) 324 K40 (121) 00:31:34 +16:28 00:28:31 09:31:34.86
3160 5010 BIAŁA Joanna do lata piechotą będę szła (POL) 325 K40 (102) 00:31:35 +16:29 00:28:11 09:31:35.00
3163 1801 PETASZKO JOANNA MRĄGOWO (POL) 326 K40 (169) 00:31:35 +16:29 00:29:36 09:31:35.05
3167 3115 STĘPNIOWSKA Kamila PPTC (POL) 327 K30 (138) 00:31:35 +16:29 00:28:29 09:31:35.70
3173 1632 PANDEL Aneta ALBATROS (ITA) 328 K40 (81) 00:31:37 +16:31 00:27:41 09:31:37.04
3188 6161 PLATO Katarzyna Biegiem Radom! (POL) 329 K30 (163) 00:31:38 +16:32 00:29:02 09:31:38.58
3192 3253 DYMEK Marta Ożarów Mazowiecki Biega (POL) P 330 K30 (118) 00:31:38 +16:32 00:28:04 09:31:38.96
3199 5383 NOWICKA Andżelika Decathlon Reduta (POL) 331 K18 (66) 00:31:40 +16:34 00:28:13 09:31:40.10
3202 5066 MOLIŃSKA Marlena Miekinia (POL) 332 K40 (105) 00:31:40 +16:34 00:28:13 09:31:40.51
3205 4457 MAZURO Monika Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL) 333 K30 (181) 00:31:40 +16:34 00:29:32 09:31:40.80
3212 6092 RÓŻOWICZ Eliza Spartanie Dzieciom (POL) 334 K40 (91) 00:31:41 +16:35 00:27:55 09:31:41.54
3218 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) 335 K18 (56) 00:31:43 +16:37 00:27:54 09:31:43.53
3223 5998 KRASNODĘBSKA Agnieszka Warszawa (POL) 336 K40 (124) 00:31:44 +16:38 00:28:35 09:31:44.74
3226 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) 337 K40 (138) 00:31:45 +16:39 00:28:46 09:31:45.72
3228 2620 WINIARSKA Agata Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 338 K30 (95) 00:31:46 +16:40 00:27:24 09:31:46.20
3229 5990 MORAWSKA Kinga Warszawa (POL) 339 K40 (126) 00:31:46 +16:40 00:28:37 09:31:46.58
3245 1146 GAŁĄZKA Agnieszka Akademia Sportu Medyk Łomża (POL) 340 K40 (114) 00:31:51 +16:45 00:28:19 09:31:51.85
3250 2608 KOTECKA Edyta Warszawa (POL) 341 K40 (131) 00:31:53 +16:47 00:28:42 09:31:53.17
3260 2275 LENARCZYK Katarzyna warszawa (POL) 342 K40 (132) 00:31:55 +16:49 00:28:42 09:31:55.57
3264 3662 GÓRSKA ANNA wkurw_team (POL) 343 K30 (149) 00:31:56 +16:50 00:28:44 09:31:56.29
3266 801 DĄBROWA Iwona Ryki (POL) 344 K30 (157) 00:31:57 +16:51 00:28:58 09:31:57.22
3279 1971 YAHAV Inbal Warzsaw (POL) 345 K30 (146) 00:31:59 +16:53 00:28:37 09:31:59.56
3280 6616 OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra (POL) 346 K30 (112) 00:31:59 +16:53 00:27:54 09:31:59.57
3288 3836 FILIPOWICZ Aleksandra Warszawa (POL) 347 K40 (129) 00:32:00 +16:54 00:28:39 09:32:00.62
3292 1597 ŁATAK-SKRABUT Barbara Mustangi Gliwice (POL) 348 K30 (121) 00:32:01 +16:55 00:28:09 09:32:01.42
3295 1937 SCHINDLER Żaneta Warszawa (POL) 349 K40 (90) 00:32:01 +16:55 00:27:53 09:32:01.85
3299 2329 MACZUGA Monika Mustangi Gliwice (POL) 350 K30 (124) 00:32:02 +16:56 00:28:10 09:32:02.12
3300 2594 RAKOSI Timea Warszawa (POL) 351 K18 (73) 00:32:02 +16:56 00:28:26 09:32:02.89
3306 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P 352 K40 (83) 00:32:03 +16:57 00:27:46 09:32:03.44
3309 5912 WALENDZIK Wiesia Warszawa (POL) 353 K40 (115) 00:32:03 +16:57 00:28:21 09:32:03.62
3313 6445 SCHUMANN Ulrike Kröbeln (GER) 354 K30 (57) 00:32:03 +16:57 00:26:08 09:32:03.94
3315 4746 GAUDY Anna Zabiegani Częstochowa (POL) 355 K30 (132) 00:32:04 +16:58 00:28:20 09:32:04.15
3317 190 GRUZA Agnieszka Warszawa (POL) 356 K40 (87) 00:32:04 +16:58 00:27:51 09:32:04.56
3332 4798 KOWALCZYK Martyna YNWA (POL) 357 K18 (52) 00:32:08 +17:02 00:27:33 09:32:08.37
3334 5777 RADZIMIRSKA Magdalena Warszawa (POL) 358 K18 (53) 00:32:08 +17:02 00:27:40 09:32:08.95
3337 2440 ELIASZ Magdalena Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) 359 K40 (141) 00:32:09 +17:03 00:28:54 09:32:09.65
3338 2434 LASKOWSKA Joanna AZS UJK Kielce (POL) 360 K18 (75) 00:32:09 +17:03 00:28:30 09:32:09.92
3341 2809 KNARA Ada Tri Mission (POL) 361 K30 (142) 00:32:10 +17:04 00:28:35 09:32:10.10
3345 3229 MAJEWSKA Kinga Grójec (POL) 362 K40 (119) 00:32:10 +17:04 00:28:28 09:32:10.80
3348 4425 ZBOCH Joanna Piaseczno (POL) 363 K40 (123) 00:32:11 +17:05 00:28:34 09:32:11.24
3352 1967 FUŁCZYŃSKA-OSTAPOWICZ Małgorzata Szczecin (POL) 364 K30 (158) 00:32:11 +17:05 00:28:58 09:32:11.83
3354 2781 NIEDZIELA Iwona Bytom (POL) 365 K40 (125) 00:32:12 +17:06 00:28:37 09:32:12.00
3359 3880 ŁABĘCKA Agata Klub Biegacza Rtv Euro Agd (POL) 366 K30 (147) 00:32:12 +17:06 00:28:43 09:32:12.78
3361 3886 CYBULSKA Monika Józefów (POL) 367 K40 (133) 00:32:12 +17:06 00:28:42 09:32:12.99
3368 3955 BAZANOWSKA Marta Przemyśl (POL) 368 K30 (106) 00:32:14 +17:08 00:27:47 09:32:14.63
3371 5402 SZCZOTKOWSKA Maria Dzikie Dziki Gorzów (POL) 369 K18 (49) 00:32:15 +17:09 00:27:29 09:32:15.13
3376 4625 PARYSZ Anna STARE BABICE BIEGAJĄ (POL) 370 K50 (13) 00:32:15 +17:09 00:28:20 09:32:15.65
3379 3931 SĘK Zofia Warszawa (POL) 371 K40 (70) 00:32:16 +17:10 00:27:06 09:32:16.02
3387 1758 EVANS Simone Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR) 372 K40 (135) 00:32:17 +17:11 00:28:45 09:32:17.04
3391 6197 KUBACKA Marta Warszawa (POL) 373 K30 (169) 00:32:17 +17:11 00:29:08 09:32:17.39
3395 2850 TUREK Paulina ProRunning Promotion (POL) 374 K30 (140) 00:32:17 +17:11 00:28:32 09:32:17.82
3398 4342 ZIĘBA Agnieszka Łódź (POL) 375 K30 (122) 00:32:18 +17:12 00:28:09 09:32:18.47
3400 4206 JĘDRZEJCZYK Agnieszka Triathlon Serwis (POL) 376 K40 (130) 00:32:19 +17:13 00:28:41 09:32:19.05
3413 3339 ŻACZKIEWICZ Izabela Skierniewice (POL) 377 K50 (15) 00:32:20 +17:14 00:29:01 09:32:20.70
3416 4380 SUT Iwona KS Głowno w Biegu (POL) 378 K40 (103) 00:32:21 +17:15 00:28:12 09:32:21.15
3419 1243 WYDRA Marta Poznań (POL) 379 K18 (77) 00:32:21 +17:15 00:28:36 09:32:21.43
3422 4183 KRUPA Agnieszka Warszawa (POL) 380 K40 (144) 00:32:21 +17:15 00:28:59 09:32:21.90
3424 1247 CZAJKOWSKA Joanna Team Run Pełch (POL) 381 K30 (141) 00:32:22 +17:16 00:28:33 09:32:22.00
3426 5542 WARZECHA Teresa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) 382 K50 (16) 00:32:22 +17:16 00:29:02 09:32:22.17
3427 3475 GAJEK HALINA TIGERS PRUDNIK/RUNNES TEM NYSA (POL) 383 K40 (146) 00:32:22 +17:16 00:29:02 09:32:22.24
3433 1926 WIELGAT- KOJDECKA Magdalena Tychy (POL) 384 K30 (148) 00:32:23 +17:17 00:28:43 09:32:23.78
3454 4439 POGORZELSKA Katarzyna BWM TEAM (POL) 385 K30 (145) 00:32:29 +17:23 00:28:37 09:32:29.09
3457 5175 TARNAWSKA Dorota Warszawa (POL) 386 K40 (140) 00:32:29 +17:23 00:28:54 09:32:29.60
3458 2207 DROZD anna warszawa (POL) 387 K30 (73) 00:32:29 +17:23 00:26:45 09:32:29.67
3460 1270 GRZECHNIK RENATA BEZ KLUBU (POL) 388 K40 (110) 00:32:29 +17:23 00:28:15 09:32:29.84
3464 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) 389 K18 (92) 00:32:30 +17:24 00:29:21 09:32:30.71
3468 1235 SOBCZYK Ela KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL) 390 K40 (184) 00:32:31 +17:25 00:29:56 09:32:31.79
3471 1158 KARCZMARSKA Joanna Vege Runners (POL) 391 K18 (94) 00:32:32 +17:26 00:29:30 09:32:32.55
3487 2016 HARATYK Gabriela Jastrzębie-Zdrój (POL) 392 K30 (139) 00:32:35 +17:29 00:28:31 09:32:35.87
3489 4076 WINTER Aneta Harpagan Sosnowiec (POL) 393 K50 (14) 00:32:36 +17:30 00:28:58 09:32:36.15
3499 4249 ŚMIETANKA Paulina Zwoleń (POL) 394 K18 (67) 00:32:39 +17:33 00:28:14 09:32:39.01
3500 2372 SOBIESZEK SYLWIA ZWOLEŃ BIEGA (POL) 395 K30 (180) 00:32:39 +17:33 00:29:32 09:32:39.39
3503 1898 KOZAKIEWICZ Aneta Zwoleń Biega (POL) 396 K40 (168) 00:32:40 +17:34 00:29:34 09:32:40.21
3505 2633 RAFA Joanna Opole (POL) 397 K30 (160) 00:32:42 +17:36 00:28:59 09:32:42.64
3512 4478 WOJTASZEK KATARZYNA LZS TARCHALANKA (POL) 398 K18 (76) 00:32:45 +17:39 00:28:33 09:32:45.86
3517 3071 KASZAK Aleksandra Warszawa (POL) 399 K30 (239) 00:32:47 +17:41 00:31:36 09:32:47.26
3519 1214 LUCHOWSKA Karolina FizjoTRIterapia (POL) 400 K30 (152) 00:32:47 +17:41 00:28:48 09:32:47.99
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27778387 s

Sponsor główny: